• GoHome Professional
barem 40 m2 do 2900 eura Najnovije pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • barem 40 m2 do 2900 eura Najnovije pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - barem 40 m2 do 2900 eura Najnovije pala cena

  • Za upit "barem 40 m2 do 2900 eura najnovije pala cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 2700 eura (malo jeftiniji)
    • 3000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-5%

Promena cene sa 110.000 € na 105.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 105.000 €, 40,00 m2 cca 2630 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 110.000 €
15.05.2026 - 105.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131797, III/IV, klima, terasa, uknjizen, podrum. Prodaje se jednoiposoban stan od 40m2, u ulici Save Kovacevica u blizini glavne autobuske i zeleznicke stanice. Dnevna soba ima izlaz na terasu, kuhinja je odvojena. Manja soba ima dovoljno prostora za bracni krevet i....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 122.000 € na 115.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Betanija, 115.000 €, 43,00 m2 cca 2670 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 130.000 €
24.04.2026 - 122.000 €
15.05.2026 - 115.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 123930, IV/IV, klima, terasa, renoviran, parking, stambena zgrada. Prodaje se kompletno opremljen i odmah useljiv stan na odlicnoj lokaciji – Sajmiste, ulica Slobodana Bajica. Povrsina: 43 m² + galerija 15 m². Sprat: 4. sprat (zgrada bez lifta). Funkcionalan i svetao....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 120.400 € na 116.500 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 116.500 €, 43,00 m2 cca 2710 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 120.400 €
15.05.2026 - 116.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131116, I/IV, klima, terasa, uknjizen, parking, ostava, stambena zgrada. Na prodaju jednoiposoban stan od 43m2 na Novom Naselju, ulica Seljackih buna. Prvi sprat. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom, spavace sobe, kupatila terase i ostave na terasi. Uknjizen......

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 122.810 € na 119.995 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 119.995 €, 43,00 m2 cca 2790 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 122.810 €
15.05.2026 - 119.995 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju jednoiposoban stan na Novom Naselju u Novom Sadu. Stan je kompletno namešten i spreman za useljenje, idealan kako za život, tako i kao investicija za izdavanje. Stan površine 43m² nalazi se na 1. spratu i odlikuje se funkcionalnim rasporedom i dobrom osvetljenošću. Karakteristike:....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 175.000 € na 172.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 172.000 €, 39,00 m2 cca 4410 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 175.000 €
15.05.2026 - 172.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Zvezdara, Vukov spomenik - Jovana Ćirilova 1.0, 39m2 (terasa 4m2), TA, lift, 3/6, podrum Jednosoban stan na odličnoj lokaciji, udaljen svega nekoliko minuta hoda od više fakulteta, kao i brojnih marketa, apoteka, škola, vrtića i banaka. Stan je pogodan kako za život, tako i kao investicija....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 125.000 € na 119.900 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 119.900 €, 47,00 m2 cca 2550 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 125.000 €
15.05.2026 - 119.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Novi Beograd, Blok 7A (Institut za majku i dete) - Radoja Dakića 1.0, 47m2 (terasa 9m2), 6/6, grejanje: norveški radijatori i klima, telefon, interfon, podrum, parking Na prodaju veoma funkcionalan jednosoban stan na šestom spratu zgrade bez lifta. Prostorije: ulazni hodnik, kupatilo,....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 55.000 € na 52.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, PADINSKA SKELA, 52.000 €, 49,00 m2 cca 1060 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 65.000 €
24.04.2026 - 55.000 €
15.05.2026 - 52.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Beograd, Palilula - Padinska skela, Tovilište49m2, 2.0, 1/4, TA, podrum, parking U ponudi je dvosoban stan za sređivanje, smešten u mirnom i zelenom delu Padinske skele. Stan ima izuzetno funkcionalan raspored, sa jasno odvojenim dnevnim i spavaćim delom, što pruža brojne mogućnosti....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 219.000 € na 213.900 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Blok 11b, 213.900 €, 49,00 m2 cca 4370 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 238.000 €
27.03.2026 - 228.000 €
17.04.2026 - 219.000 €
15.05.2026 - 213.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Kompletno renoviran jednoiposoban stan na odličnoj i veoma traženoj lokaciji u bloku 11b. Uknjižen, čista papirologija. Pravo visoko prizemlje sa baštom/zelenom površinom ispred samog stana i zgrade koja daje veliki osećaj privatnosti, izuzetno funkcionalan, lako adaptibilan u dvoiposoban....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 152.000 € na 147.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 147.000 €, 49,00 m2 cca 3000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 152.000 €
15.05.2026 - 147.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 129916, VII/, klima, lift, terasa, uknjizen, stambena zgrada. Na prodaju odlican dvosoban stan 49m2 u Kornelija Stankovica ulici. Sastoji se od dve sobe, kuhinje, kupatila i terase. Renoviran. U dvoristu zgrade ima parking za stanare zgrade. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 110.000 € na 105.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Rakovica, 105.000 €, 50,00 m2 cca 2100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 110.000 €
15.05.2026 - 105.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132004, PR/II, klima, terasa, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, stambena zgrada. Novogradnja sa gradjevinskom dozvolom, izuzetno kvalitetni stanovi. Italijanska keramika, kvalitetna gradnja. Mogucnost kupovine parking mesta. Povracaj PDV-a. Samo....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • barem 40 m2 najnovije pala cena (81)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>