• GoHome Professional
barem 40 m2 do 2700 eura najnovije pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • barem 40 m2 do 2700 eura najnovije pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - barem 40 m2 do 2700 eura najnovije pala cena

  • Za upit "barem 40 m2 do 2700 eura najnovije pala cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 2500 eura (malo jeftiniji)
    • 2800 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-2%

Promena cene sa 112.000 € na 110.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 110.000 €, 40,00 m2 cca 2750 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.05.2026 - 112.000 €
16.05.2026 - 110.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.vintimnekretnine.com

Apartman u lux zgradi, sa spa centrom (bazen, teretana, masaze...). Prodaje se kompletno namesten. Odmah useljiv. RUJANSKA.

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 198.000 € na 192.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 192.000 €, 44,00 m2 cca 4360 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.04.2026 - 215.000 €
05.05.2026 - 205.000 €
12.05.2026 - 198.000 €
16.05.2026 - 192.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

- Uknjižen stan. - Dugogodišnji vlasnik. - Čista i uredna dokumentacija. • - Merena kvadratura stana je 44 m2. - Prvi sprat. - Lift. - Centralno grejanje. - Zastakljena terasa. - Zasebna ostava na spratu koja pripada stanu. • - Izuzetna lokacija. - Savski venac, Tiršova ulica. - Preko....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 120.000 € na 115.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 115.000 €, 44,00 m2 cca 2610 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.04.2026 - 120.000 €
16.05.2026 - 115.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Dovoljno daleko od gradske vreve i smoga, bez problema sa parkiranjem, na samo dvadeset minuta vožnje udaljeno od strogog centra grada, u neposrednoj blizini zvezdarske šume, u ulici Jovanke Radaković, nalazi se ovaj jednoiposoban stan. Smešten je na prizemlju novije zgrade iz 2012.godine....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 153.600 € na 143.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 143.000 €, 39,00 m2 cca 3670 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.05.2026 - 153.600 €
16.05.2026 - 143.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se jednosoban stan u neposrednoj blizini Autokomande, na odličnoj i traženoj lokaciji. Stan je u izvornom stanju što pruža priliku za adaptaciju i uređenje po želji. Nalazi se na spratu koji omogućava lep, otvoren pogled sa dosta prirodnog svetla. U blizini su svi neophodni....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 189.000 € na 174.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 174.000 €, 48,00 m2 cca 3630 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.04.2026 - 189.000 €
16.05.2026 - 174.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

2.0 stan kod Cvijićeve sa garažom U ponudi je funkcionalan i svetao dvosoban stan, smešten u urbanoj zoni ulice Dimitrija Tucovića, na svega nekoliko minuta od Cvijićeve i u neposrednoj blizini fakulteta – idealno za život ili kao investicija za izdavanje. Osnovne karakteristike:....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 75.000 € na 73.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 73.000 €, 48,00 m2 cca 1520 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.04.2026 - 75.000 €
16.05.2026 - 73.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Optimist nekretnine Vam nude jednosoban stan u ulici Braće Mihajlović Tripić u Batajnici. Uknjižen stan smešten u Batajnici u blizini Osnovne škole. Sastoji se od 35m2 funkcionalnog prostora i dodatnih 13m2 koji se koristi kao zona za odmor. Stan je pogodan kako za stanovanje tako....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 316.000 € na 310.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 310.000 €, 53,00 m2 cca 5850 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.04.2026 - 316.000 €
16.05.2026 - 310.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodajemo 2.0, funkcionalno organizovan stan, u BW Libera preko puta Galerije. Dnevna soba povezana sa kuhinjom i trpezarijom, jedna spavaća soba, kupatilo, hodnik sa plakarima. Terasa sa pogledom na reku. Prodaje se kompletno namešten i odmah je useljiv. Ima i garažu uz doplatu od....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 211.150 € na 198.800 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Apartman, VRDNIK, 198.800 €, 55,00 m2 cca 3620 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.04.2026 - 211.150 €
16.05.2026 - 198.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Vrdnik, Fruške Terme – prodaje se kompletno opremljen apartman, ekstra delux namešten, sa garažnim mestom u suterenu zgrade, do kojeg se dolazi liftom. Novogradnja Internet Kablovska Lift Uknjiženo Klima Interfon.

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 48.000 € na 44.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BARAJEVO, 44.000 €, 60,00 m2 cca 730 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.07.2025 - 50.000 €
02.09.2025 - 53.000 €
19.02.2026 - 48.000 €
16.05.2026 - 44.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.07.2025.,

www.atasenekretnine.rs

U ponudi je kuća (vertikala) na 8,5ari placa na glavnom putu Ibarske magistrale u blizini autobuskog stajališta, Vrbovno. Odlična veza sa gradom. Iako je uknjižena na 60m2, izuzetno je funkcionalna, sa dobro organizovanim prostorom. Prizemlje: dnevna soba, kuhinja, spavaća soba,kupatilo,....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 160.000 € na 149.900 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 149.900 €, 62,00 m2 cca 2420 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.04.2026 - 160.000 €
16.05.2026 - 149.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Uknjižen stan u vlasništvu 1/1, sa dugogodišnjim i urednim vlasnicima, što garantuje sigurnu i brzu kupovinu. Nalazi se u kvalitetno građenoj zgradi iz 1961. godine, koja je uredno održavana, čista i prijatna za stanovanje. Uknjižena grejna površina iznosi 54 m², dok je stvarna, merena....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • barem 40 m2 najnovije pala cena (20)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>