• GoHome Professional
barem 40 m2 što skuplji Zadnjih 14 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • barem 40 m2 što skuplji Zadnjih 14 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - barem 40 m2 što skuplji Zadnjih 14 dana

  • Za upit "barem 40 m2 što skuplji zadnjih 14 dana" pronađeno 5 453 nekretnina - prosečna cena 2.465 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 190000 eura
    • do 240000 eura (prosečna cena)
    • do 290000 eura
    • do 2400 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 138 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BATAJNICA, 112.700 €, 49,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Optimist nekretnine vam nude moderan trosoban stan u luksuznoj novogradnji, smešten u mirnom i porodičnom delu Batajnice, u ulici Braće Mihajlović Tripić, na teritoriji opštine Zemun. Stan se nalazi u kvalitetno projektovanoj stambenoj zgradi spratnosti P+3, a ukupna površina stana....

 
 
 
  Plac, PADINSKA SKELA, 3.770.000 €, 58000,00 m2 cca 70 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

U prilici ste da kupite atraktivan plac površine 5,8 hektara, smešten na odličnoj lokaciji u Paliluli. Ovaj plac je idealan za izgradnju proizvodnog pogona, hale ili magacina, pružajući vam brojne mogućnosti za razvoj poslovanja. Ova lokacija nudi odlične mogućnosti za poslovanje,....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Altina, 2.900.000 €, 1610,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Zemun, Altina - Autoput za Novi Sad poslovni prostor, 1610m2, telefon, interfon, parking, garaža Izložbeno prodajni prostor na odličnoj lokaciji, u prvom redu do autoputa. Mogućnost zadržavanja zakupca. Objekat je ozakonjen. Predato za uknjižbu. Agencijska provizija 2%. Agent: Mileva....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'barem 40 m2 što skuplji zadnjih 14 dana'
78.177 €
2.230.860 €
2.200.000 €
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Zemun, 2.560.000 €, 814,00 m2 cca 3150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Ugrinova��ki put, pr, t-pumpa, uknji��en-Stvarna povr��ina-814m2 , ugovorna povr��ina-814.00m2, U prilici smo da Vam ponudimo poslovni prostor , magacin i kancelarije povr��ine 814m2. Prostor je odli��an za sve namene, kao magacin tako i za proizvodnju jer ima industrijsku struju.....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Miljakovac, 2.250.000 €, 4500,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Vare��ka, uknji��en, gra��evinsko zemlji��te, dobra lokacija, dozvoljena gradnja-Agencijska provizija 2% -45ari .

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Dedinje, 2.075.000 €, 870,00 m2 cca 2390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju poslovna zgrada na izuzetnoj lokaciji na Savskom vencu, u neposrednoj blizini Beograda na vodi, ekonomskog fakulteta i Železničke stanice. Pogodna za različite poslovne namene i investicije. Objekat se sastoji od prizemlja, četiri sprata i podruma, pri čemu svaki nivo ima....

 
 
 
  Plac, DOBANOVCI, 2.000.000 €, 16750,00 m2 cca 120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

Surčin, Dobanovci u sklopu industrijske zone - centralni deo prodajemo građevinsko zemljište koje se sastoji od dve katastarske parcele 10 960m2 + 5 790m2 - ukupne površine 16 750m2 koje su međusobno povezane. Zemljište izlazi na dve asfaltirane ulice. Front prema glavnoj ulici je....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Mirijevo 1, 2.000.000 €, 807,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Robna kuća, prodavnica, igraonica, banka, klinika, škola, kafić, lokal u novogradnji, izlog, parking, odmah useljiv .. / Mirijevo, Mirijevski bulevar, nova zgrada, termo fasada, više ulaza, izlozi svom dužinom lokala, visoki plafoni, alu stolarija, mogućnost više mokrih čvorova, pr/5,....

 
 
 
 
+18%

Promena cene sa 1.700.000 € na 2.000.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, BEOGRAD, 2.000.000 €, 16750,00 m2 cca 120 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 1.700.000 €
13.05.2026 - 2.000.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Plac, DOBANOVCI, 2.000.000 €, 9615,00 m2 cca 210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Tabla,-Uknji��eno zemlji��te povr��ine 96,15 ari u Sur��inu. Vlasni��tvo je 1/1 i nalazi se u neposrednoj blizini nove Sur��inske petlje (nove Autokomande) uz autoput Milo�� Veliki koja ��e povezati koridor 10 i 11. Zemlji��te se nalazi nadomak planiranog nacionalnog stadiona i novog....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 2.000.000 €, 400,00 m2 cca 5000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se stambena (poslovna) zgrada u užem centru Niša. Objekat je ukupne površine 400m2. Na parceli se nalaze i 3 parking mesta. Objekat je pogodan za stanovanje, ali i za privatnu kliniku, raznovrsna predstavništva, programerske kuće, privatne škole, IT sektor, osiguravajuće kuće....

 
 
 
  Plac, VRNJAČKA BANJA, 2.000.000 €, 12000,00 m2 cca 170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja placa od 120 ari u blizini šetališta i Snežnika . Dozvoljena gradnja . Prodaje se gradsko gr5adjevinsko zemljište. 31 Oznaka na mapi pokazuje deo grada, ne i tačan položaj zgrade. Posrednička naknada 2% .

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Železnik, 1.900.000 €, 7800,00 m2 cca 240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju izuzetno atraktivna lokacija u Železniku, idealna za stambenu ili mešovitu gradnju, ukupne maksimalne izgrađenosti 5.000,84 m². Parcela je ravna, pravilnog oblika, sa kompletnom infrastrukturom u neposrednoj blizini – asfaltni pristupni put, voda, struja, kanalizacija i....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Savski Venac, 1.800.000 €, 550,00 m2 cca 3270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Parking Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Miće Orlovića Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Dedinje, 1.800.000 €, 600,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju poslovni prostori u modernoj poslovnoj zgradi na Savskom vencu, u neposrednoj blizini Beograda na vodi i Ekomoskog fakulteta, na jednoj od najatraktivnijih poslovnih lokacija u gradu. U ponudi su 3 sprata od po 200m2. Cena je 3000e po kvadratu. Moguće je kupiti svaki od....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Dedinje, 1.800.000 €, 424,00 m2 cca 4250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na atraktivnoj lokaciji na Dedinju nalazi se prostrana porodična kuća površine 424 m², smeštena na placu od 3,6 ari. Kuća je raspoređena na tri nivoa i okružena uređenim dvorištem od oko 130 m², koje pruža privatnost i prijatan prostor za boravak na otvorenom. Prizemlje je koncipirano....

 
 
 
  Kuća, ČAJETINA, 1.600.000 €, 377,00 m2 cca 4240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Drinske divizije, pr+I, cg, uknji��ena, 20 ari placa-Ugovorna povr��ina 296m2.Velelepna vila u samom centzru Zlatibora.Udaljenost od Kraljevog trga i autobuske stanice je 200 metara.Vila poseduje veliki broj apartmana, od koji su dva tipa studio, deset apartmana, jedan dupleks apartman.Tako��e....

 
 
 
  Poslovni prostor, SURČIN, 1.500.000 €, 500,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju – Stambeno-poslovni objekat 500m² sa magacinom i građevinskim zemljištem od 61 ar Predstavljamo izuzetnu investicionu priliku – stambeno-poslovni objekat ukupne površine 500m², sa dodatnim zatvorenim magacinskim prostorom od čak 1.000m², smešten na prostranom građevinskom....

 
 
 
  Plac, STARA PAZOVA, 1.500.000 €, 19000,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Zemljište sa projektom i građevinskom dozvolom za 11.800m2 na idealnoj lokaciji - u centralnoj industrijskoj zoni na teritoriji Stare Pazove. U ovoj zoni postoji veliki broj firmi koje se bave logistikom i transportom. Odličnog je položaja s obzirom da je u blizini glavnih saobraćajnica,....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 1.408.000 €, 12800,00 m2 cca 110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Građevinsko zemljište, u privrednoj zoni, koje se prostire na dve parcele površina 85.94a i 42.48a. Zemljište se nalazi sa desne strane zgrade "Politika" na pančevačkom putu i obilaznice sa pančevačkog puta prema Pupinovom mostu i Zrenjaninu. Parcele su ravne i neizgrađene, imaju....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Blok 72, 1.400.000 €, 3423,00 m2 cca 410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Novi Beograd, Blok 72 - Lanište plac - građevinsko zemljište, 34.23a U ponudi plac - građevinsko zemljište koje se, prema Informaciji o lokaciji, nalazi u zoni porodičnog stanovanja sa komercijalnim sadržajima. Pozicioniran je u neposrednoj blizini raskrsnice Surčinske magistrale....

 
 
 
  Poslovni prostor, BISTRICA, 1.400.000 €, 443,00 m2 cca 3160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Poslovni prostor u Novom Sadu, na Bulevaru Evrope, predstavlja moderan i kvalitetno opremljen prostor sa naglaskom na luksuzan standard i funkcionalnost. Nalazi se na prvom spratu i prostire se na 443 m², što ga čini pogodnim za različite poslovne namene. Osam prostorija omogućava....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 1.387.200 €, 12276,00 m2 cca 110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Gra��evinsko zemlji��te - 50 ari je planirano za gradnju objekata sportskih sadr��aja, dok je preostalih 70a pogodno za gradnju u skladu sa Informacijom o lokaciji, koja se nalazi se u prilogu slika. Agencijska provizija iznosi 2% dogovorene kupoprodajne cene GREJANJE - Ostalo, sprat....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 1.368.000 €, 22800,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Naselje Ugrinovci, na magistralnom putu Dobanovci - Batajnica, a na 4km od petlje autoputa Beograd - Šid, zemljiste u građevinskom području površine 22800m2 (228ari). Front parcele prema putu je 83m. Parcela je pravilnog pravougaonog oblika. Priključak na EMS je uz samu parcelu, a....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Salajka, 1.338.000 €, 345,00 m2 cca 3880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam prodaju nesvakidašnje nekretnine koja se nalazi nedaleko od centra grada u lepoj ulici. Kuća se sastoji od više spavaćih soba, dve dnevne, tri kupatila, garaže i bazena sa letnjikovcem. Idealna nekretnina za miran porodičan život ili kombinovano za poslovanje. 345m2....

 
 
 
  Kuća, ARANĐELOVAC, 1.335.000 €, 350,00 m2 cca 3810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U prilici smo da Vam ponudimo nesvakidašnju nekretninu na izuzetno atraktivoj lokaciji. U pitanju je prelepo uređeno i osmišljeno imanje na Bukulji, izuzetne vrednosti. Predmet kupovine je turistički objekat zajedno sa franšizom, registrovan u APR-u i kategorizovan sa 4*. U središtu....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRNJAČA, 1.327.500 €, 450,00 m2 cca 2950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.ikatnekretnine.com

U prilici smo da Vam ponudimo izuzetan poslovni prostor u naselju Krnjača, opština Palilula. Površine 450 m 2 i sastoji se od 3 radionice u vidu garaža, lokal sa magacinom i kancelarijskim prostorijama. Izuzetan poslovni prostor pogodan za više namena. Odlično je pozicioniran na samom....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Zemun, 1.318.000 €, 22757,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Zemunska Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Novi Beograd, 1.312.000 €, 328,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je poslovni prostor u izgradnji na atraktivnoj lokaciji na Novom Beogradu, pogodan za kupovinu ili kao investicija. Planiran je funkcionalan raspored i viši standard završne dorade. Investitor je pouzdana kompanija sa bogatim portalom uspešno realizovanih projekata. Završetak....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 1.300.000 €, 600,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Komforna kuća u mirnom delu Voždovca, nedaleko od crkve, građena je pre 30ak godina, a nedavno renovirana. Kuća se prostire na 4 etaže, a nalazi se na 6a placa. Sastoji se od četiri dnevne sobe, četiri kuhinje, sedam spavaćih soba, pet kupatila, dve terase, dva balkona. Ima dva ulaza,....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Filmski Grad, 1.290.000 €, 521,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Postoje nekretnine koje zadovoljavaju potrebe – i postoje one koje pomeraju granice stanovanja. Ova kuća pripada upravo toj drugoj kategoriji. Uknjižena na 221m², sa ukupnom površinom od čak 521m²,uz dodatno dvorište od 60 m² i terasu od 28 m², ova kuća predstavlja savršen balans....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, 1.250.000 €, 232,00 m2 cca 5390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Novo na tr��i��tu, idealna prilika za investitore! Ekskluzivan poslovni prostor na prodaju, sme��ten na jednoj od najprometnijih lokacija u centru Beograda, na Bulevaru kralja Aleksandra. Ovo izuzetno mesto je savr��eno za poslovanje zahvaljuju��i neposrednoj blizini gradskog prevoza,....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Novi Beograd, 1.230.000 €, 445,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Savski Venac, 1.200.000 €, 245,00 m2 cca 4900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Parking Kanalizacija Interfon Podrum Žanke Stokić Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Opština, 1.200.000 €, 12800,00 m2 cca 90 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.teofilnekretnine.com

NOVO U PONUDI! Prodaja neizgrađenog građevinskog zemljišta u Beogradu. Opština Palilula. U području privredne zone P1, Naselje Zage Malivuk. Pod povoljnim uslovima prodajemo neizgrađeno gradsko građevinsko zemljište. Pogodno za industrijsku gradnju, privrednih objekata, montažnih....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Dedinje, 1.200.000 €, 376,00 m2 cca 3190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na izuzetnoj lokaciji u neposrednoj blizini Bulevara oslobođenja u mirnoj ulici, u blizini restorana Kovač prodaje se plac i kuća. Plac sa izlazom na dve ulice. Na placu od 7 ari placa su 3 kuće. Jedna kuća je novijeg datuma iz 2000-te godine 282m2 i dve starije kuće od 57m2 i 37m2....

 
 
 
  Plac, ŠEPŠIN, 1.200.000 €, 8054,00 m2 cca 150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Mladenovac, Šepšin - Raljska plac, 80.54 ara Prodaje se plac koji se nalazi uz autoput Beograd-Niš, nedaleko od naplatne rampe Mali Požarevac, ukupne povrsšine 8054m2. Najveća parcela od 6332m2 je građevinsko zemljište na kome se nalazi uknjižen objekat od 27m2, dok su druge dve parcele....

 
 
 
  Plac, DOBANOVCI, 1.200.000 €, 42000,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju zemljište u Dobanovcima, kod dobanovačke petlje, površine 420ari. Zemljište je privatna svojina 1/1 od tri parcele KO Dobanovci i prodaje se komadu. Parcela je 400x100m, trenutno se vodi kao poljoprivredno zemljište, moguća prenamena za industriju. Nalazi se u neposrednoj....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 1.200.000 €, 260,00 m2 cca 4620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Izuzetna, komforna, kvalitetna ku��a u mirnom delu Banovog brda, kompletno renovirana spolja i iznutra 2022. godine. Veoma pogodna kao poslovni prostor. Ima tri nivoa i dobro osvetljena. U prizemlju se nalaze dnevna soba, trpezarija i kuhinja, dok se na spratovima nalazi pet soba,....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Dedinje, 1.200.000 €, 400,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Plac, KRNJAČA, 1.200.000 €, 37400,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se poljoprivredno zemljište u naselju Ovča, sa pravom svojine na površini od 374 ari, uz samu obilaznicu i na 500 metara od ovčanskog puta. Zemljište se nalazi na odličnoj mirko lokaciji u neposrednoj blizini stambenih zgrada, ukupne širine parcele 110 metara i uz prenamenu....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Zemun, 1.190.000 €, 765,00 m2 cca 1560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Parking Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Pregrevica Soba: 8 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 448)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni