• GoHome Professional
barem 40 m2 što skuplji Zadnjih 14 dana - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • barem 40 m2 što skuplji Zadnjih 14 dana - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - barem 40 m2 što skuplji Zadnjih 14 dana

  • Za upit "barem 40 m2 što skuplji zadnjih 14 dana" pronađeno 5 786 nekretnina - prosečna cena 2.458 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 190000 eura
    • do 240000 eura (prosečna cena)
    • do 290000 eura
    • do 2400 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 159 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, 400.000 €, 130,00 m2 cca 3080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

U mirnom i atraktivnom delu grada odmah ispod Belog dvora zastupamo odličan, uknjižen dvoetazni stan u Starom Košutnjaku. Posebna pogodnost je plac ispred kuce , uknjižena garaza, kao i prostrano dvorište. Kompletno opremljena, renovirana kuhinja izuzetno prostrana, 2 kupatila, 4....

 
 
 
  Kuća, SURČIN, 400.000 €, 240,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Kućica u cveću, trava oko nje se prodaje u Surčinu u Radničkoj ulici. Kuća je spratna, površine 240m2 po strukturi Pr+Vpr, a sve na 10 ari placa. Veliko i prostrano dvorište je ograđeno kovanom, metalnom ogradom. Širina prednjeg fronta je 21 m, izvrsno za investitore koji su dobro....

 
 
 
  Plac, ČAJETINA, 400.000 €, 25000,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju poljoprivredno zemljište 2.5 ha – Čajetina (Zlatibor) Prodaje se atraktivno poljoprivredno zemljište površine 2.5 hektara, koje se prostire na tri povezane parcele u opštini Čajetina, na izuzetnoj lokaciji sa velikim potencijalom. Lokacija: Zemljište se nalazi na samo 4....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 400.000 €, 492,00 m2 cca 810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Petlovo brdo, Rasinska, uknjižena samostojeća troetažna kuća ukupne površine 492m2, uknjižen plac površine 6,77 ari. Kuća u osnovi ima 164m2, koncipirana je u tri nivoa, koji čine ukupnu površinu od 492m2. Uknjižena je na posebne delove tj. dva poslovna prostora i dva četvorosobna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 400.000 €, 202,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Patrisa Lumumbe, 4/4, eg, uknji��en-Ugovorna povr��ina 175m2. Karaburma, prodaje se prelep petosoban stan na potkrovlju, nadogra��en, uknji��en, renoviran i luksuzno name��ten. Prostrana dnevna soba koja je povezana sa kuhinjom i trpezarijom sa puno svetlosti i opustaju��e uklopljenim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 399.900 €, 160,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

*Bore Prodanovi��a, 4/4, cg, uknji��en-Stvarna povr��ina-160m2 , ugovorna povr��ina-59.00m2, Odli��an vi��eeta��ni stan sa panoramskim pogledom na celi grad. Bez ulaganja. Stan se prodaje sa name��tajem. Idealan za vi��e��lanu porodicu. U blizini kompletna infrastruktura. I nivo:....

 
 
 
  Poslovni prostor, STARA PAZOVA, 399.900 €, 480,00 m2 cca 830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Nadomak Beograda, u okolini Dunava, sa pogledom na prelepa prirodna okruženja sremske ravnice, nalazi se Hotel Vila Sunce”, koji predstavlja spoj kvaliteta i udobnosti. Smešten je na samom ulazu u Staru Pazovu, iz pravca Nove Pazove, na starom putu Beograd- Novi Sad. Lokacija je prometna,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Golf Naselje, 399.600 €, 128,00 m2 cca 3120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Budući stambeni objekat, smešten u rezidencijalnom delu grada u blizini Kraljevskog kompleksa Beli Dvor, predstavlja savremeno arhitektonsko rešenje vrhunskog kvaliteta. Zgrada će sadržati osam prostranih, luksuznih četvorosobnih stanova i osam garažnih parking mesta. Objekat će biti....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 399.500 €, 196,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Svetao, jako lepo sre��en i nedavno kvalitetno renoviran stan, dupleks u zgradi gra��enoj 2012. godine. Stan je izuzetno komforan, a ��ine ga open space - dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, ��etiri spava��e sobe od kojih je jedna soba master i poseduje sopstveno kupatilo, dodatno....

 
 
 
  Plac, ZAKLOPAČA, 399.140 €, 5800,00 m2 cca 70 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Plac od 57ari u Vrčinu, iznad Hedonica. Blizina autoputa i odlična povezanost sa centrom Beograda. Za više informacija pozvati: 0648736 425 i 011/3130 164 Uknjižen. Agencijska nadoknada iznosi 2% . .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 399.000 €, 69,00 m2 cca 5780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Ekskluzivan stan u srcu Beograda. Prodaje se reprezentativan stan koji svojim izgledom, visinom stropova i rasporedom pruža osećaj otmenog života. Za mikrolokaciju je dovoljno reći da se nalazi u jednoj od najlepših ulica,Čika Ljubinoj, u neposrednoj blizini Knez Mihailove ulice.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 399.000 €, 77,00 m2 cca 5180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

U prilici smo da vam ponudimo luksuzan, temeljno i kompletno renoviran trosobni stan u neposrednoj blizini Skadarlije i Bajlonijeve pijace. Lokacija je na pešačkoj udaljenosti od svih sadržaja strogog centra grada. Uknjižen. Korisna površina upisana u katastar iznosi 77m2 a stvarna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 399.000 €, 80,00 m2 cca 4990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Cetinjska, 1/6, cg, uknji��en-Stvarna povr��ina-80m2 , ugovorna povr��ina-77.00m2, U ponudi je uknji��en, kompletno renoviran, posebno name��ten, funkcionalan, svetao, dvostrano orjentisan,trosoban adaptibilan stan koji se nalazi u dobro odr��avanoj zgradi. Prostorije: dnevni boravak,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 399.000 €, 83,00 m2 cca 4810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.galerijanekretnine.com

3. 0, 83m2, terasa, 5/5, lift, EG, lux, ktv, internet, interfon, dizajnerski, adaptibilan, garažno mesto po dodatnoj ceni Stan se nalazi u Šumatovačkoj ulici, bliže Južnom bulevaru. Ovo je lokacija koja obezbeđuje kompletnu infrastrukturnu pokrivenost u svim aspektima, pa je sve što....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 399.000 €, 83,00 m2 cca 4810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Crveni krst, Sumatovacka, 3.0, 83 m2 sa terasom, V od V spratova, eg, lift, interfon, video nadzor, internet, klima, useljiv po dogovoru, uknjizen na 83 m2, mogucnost kupovine parking mesta u garazi, novogradnja iz 2017. godine. Luksuzan stan,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 399.000 €, 93,00 m2 cca 4290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se četvoroiposoban salonski stan u Lominoj ulici, u samom centru Beograda, nedaleko od Terazija i Terazijske česme. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 399.000 €, 93,00 m2 cca 4290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se prostran četvoroiposoban stan površine 93m² u Lominoj ulici, na odličnoj lokaciji u samom centru grada, u blizini Balkanske ulice ,Knez Mihajlove,Trga Republike,Kalemegdana i naselja Beograda na Vodi. Stan se nalazi na 1. spratu zgrade iz 1938. godine i predstavlja odličnu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 399.000 €, 93,00 m2 cca 4290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se četvoroiposoban salonski stan u Lominoj ulici, u samom centru Beograda, nedaleko od Terazija i Terazijske česme. Stan površine 93m² nalazi se u mirnoj i urednoj zgradi sa privatnim unutrašnjim dvorištem i pruža odličan balans između centralne gradske lokacije i privatnosti.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 399.000 €, 119,00 m2 cca 3350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Lekino brdo, BEZ PROVIZIJE, 4.0s, 119m2+2 ter, lux U prilici smo da vam predstavimo stan koji se nalazi u mirnoj ulici, u blizini gradskog prevoza, škole i obdaništa i ostale kompletne infrastrukture. Stan je svetao i izuzetno funkcionalan. Stanovi u ovom objektu izgrađeni su od najkvalitetnijih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 399.000 €, 172,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Lift Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Vojvode Stepe Sprat: 7 Spratnost: 7 Soba: 3 Godina izgradnje: 2018 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lion, 399.000 €, 176,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se atraktivan i moderan četvorosoban stan na odličnoj lokaciji, u neposrednoj blizini Zvezdara Teatra na opštini Zvezdara. Stan se nalazi u novijoj zgradi, na četvrtom spratu, sa liftom koji vodi direktno u stan, što pruža dodatni komfor i privatnost. Dodatna pogodnost je....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Novi Beograd, 398.000 €, 188,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Interfon Bulevar Arsenija Čarnojevića Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 398.000 €, 170,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Parking Kanalizacija Terasa Interfon Risanska Sprat: 5 Spratnost: 5 Soba: 5 Godina izgradnje: 1956 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 396.000 €, 110,00 m2 cca 3600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Stan za prodaju Slavija U Birčaninovoj ulici, u rezidencijalnom delu ulice (između ulica Svetozara Markovića i Resavske), na prodaju dupleks stan uknjižene površine 110m2. Stan se sastoji: - u donjem nivou od: open space kuhinja, trpezarija, dnevna soba sa izlazom na terasu, celom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 396.000 €, 120,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054322…PRODAJA STANOVA NOVI SAD, NEKRETNINE NOVI SAD, PENTHOUSE 120m2…BULEVAR OSLOBOĐENJA, ČETVOROSOBAN STAN U DVE ETAŽE…POSTOJI MOGUĆNOST KUPOVINE DVA GARAŽNA MESTA… Lokacija koja govori sama za sebe - neposredna blizina centra grada, ka oi svih potrebnih sadržaja za život.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 395.000 €, 80,00 m2 cca 4940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

BW Scala-luksuzan porodičan stan sa pogledom na park+ U jednom od najprestižnijih delova Belgrade Waterfront, u moderno uređenoj zgradi BW Scala, prodaje se izuzetno funkcionalan i elegantno opremljen stan površine 81 m². Dvostrano orijentisan, stan pruža savršen balans urbanog života....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 395.000 €, 81,00 m2 cca 4880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Na prodaju lux 3.0 stan u BW Scala. Stan je dvostrano orijentisan, svetao. Sastoji se od: dnevne i dve spavaće sobe, dva mokra čvora, vešernice, kuhinje sa trpezarijom i velike terase sa pogledom na park na koju se izlazi iz dnevne sobe. Spavaći blok je odvojen od ostatka stana, a....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 395.000 €, 81,00 m2 cca 4880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se luksuzan trosoban stan u rezidencijalnom objektu BW Scala, u jednom od najprestižnijih delova Beograda na vodi. Nekretnina se izdvaja savremenom arhitekturom, elegantno organizovanim enterijerom i lokacijom koja spaja mirnu atmosferu sa dinamikom modernog gradskog života.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 395.000 €, 81,00 m2 cca 4880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U prilici smo da vam ponudimo stan koji se po svojim karakteristikama i estetici izdvaja na trzistu. Stan je komletno opremljen pazljivo odabranim namestajem i tehnikom. Po strukturi trosoban, dvostrano orjentisan, svetao. Mogucnost kupovine dva garazna mesta. Cena jednog garaznog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 395.000 €, 81,00 m2 cca 4880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Jedan od retkih stanova u BW, koji kombinuje ono što kupci danas najteže pronalaze - odličan raspored, dvostranu orijentaciju, mnogo prirodnog svetla i enterijer urađen sa ukusom, bez potrebe za dodatnim ulaganjima. Stan je projektovan za ljude koji žele kvalitet života, komfor i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 395.000 €, 81,00 m2 cca 4880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Danas,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132014, VI/, klima, lift, terasa, parking, stambena zgrada. U srcu Belgrade Waterfront, u jednoj od najpozeljnijih zgrada — BW Scala, nalazi se stan koji pravi razliku izmedju obicnog prostora i pravog doma. Dvostrano orijentisan, ovaj stan nudi ono sto je danas retkost:....

 
 
 
  Kuća, BELE VODE, 395.000 €, 83,00 m2 cca 4760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Ovaj atraktivni plac površine 3.54 ara sa dve kuće(jedna uknjižena na 83m2 kao prizemna,druga uknjižena na 58 na 2 etaže PR i PTK) pruža idealnu priliku za investiciju ili luksuznu porodičnu gradnju. Lokacija na Banovom Brdu nudi mirnu i elitnu sredinu, dok je ujedno i odlično povezano....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 395.000 €, 217,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Na izuzetnoj lokaciji Banjice, u neposrednoj blizini Paunove ulice, u mirnom i tihom okruženju, nalazi se ovaj komforan, renoviran duplex od 217m2. Smešten je u zgradi koja je uredna i održavana. Infrastruktura je kompletna, u neposrednoj blizini su svi neophodni sadržaji za ugodan....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 395.000 €, 566,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U prilici smo da Vam ponudimo porodičnu kuću na odličnoj lokaciji , u naselju Guncati, opština Barajevo, na samo 20minuta od Banovog Brda. Kuća ima divan pogled i nalazi se na 300m od glavne ulice, kao i u blizini prodavnica i autobuskog stajališta. Smeštena je na 10ari placa sa mogućnošću....

 
 
 
  Plac, BELE VODE, 395.000 €, 400,00 m2 cca 990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, NIŠ, 395.000 €, 172,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je luksuzan penthouse izuzetnog kvaliteta gradnje i savremenog dizajna, smešten na jednoj od najtraženijih lokacija u Nišu između Bulevara Nemanjića i Bulevara Zorana Đinđića, u ulici Vase Albanca. Ova mikrolokacija pruža savršen balans između mirnog porodičnog okruženja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 390.261 €, 107,00 m2 cca 3650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je stan u savremenom stambenom objektu, smeštenom u samom centru grada, na jednoj od najtraženijih lokacija za život i investiranje. Ova izuzetna lokacija pruža neposrednu blizinu svih ključnih sadržaja – pešačke zone, škola, vrtića, prodavnica, restorana i linija javnog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 390.000 €, 70,00 m2 cca 5570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Optimist nekretnine Vam nude odličan, funkcionalan i veoma svetao trosoban stan, dvostrano orijentisan (jug-istok) u Sazonovoj ulici, u mirnom i tihom delu Vračara, nadomak Čuburskog parka. Uknjižen je na ime vlasnika 1/1, na 70m² korisnog prostora (sa terasom i lođom 82m²), bez tereta....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 390.000 €, 82,00 m2 cca 4760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Cubura, Sazonova, 3.0, 82 m2 sa 2 terase, V od V spratova, cg, lift, interfon, klima, izvorno stanje, odmah useljiv, namesten, uknjizen na 70 m2, mogucnost kupovine parking mesta u garazi, novogradnja. Luksuzan stan u visokokvalitetnoj novogradnji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 390.000 €, 82,00 m2 cca 4760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 131423, V/V, lift(2), terasa, uknjižen, garaza, stambena zgrada. U neposrednoj blizini Čuburskog parka, u mirnoj i tihoj ulici, prodaje se vrhunski 3.0 stan koji odlikuje izuzetna osvetljenost i funkcionalnost. Zahvaljujući jugoistočnoj, dvostranoj orijentaciji, prostor....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 390.000 €, 82,00 m2 cca 4760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Danas,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131423, V/V, lift(2), terasa, uknjizen, garaza, stambena zgrada. U neposrednoj blizini Cuburskog parka, u mirnoj i tihoj ulici, prodaje se vrhunski 3.0 stan koji odlikuje izuzetna osvetljenost i funkcionalnost. Zahvaljujuci jugoistocnoj, dvostranoj orijentaciji, prostor....

 
 
 
  Plac, VALJEVO, 390.000 €, 22000,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Valjevo, Divčibare, Ljuti Krš, prodajemo zemljište površine 2,2 ha. Parcela se nalazi u zoni postojeće šume - rezervisan za turistički prostor Divčibare sa Crnom Rekom. Zona u kojoj se nalazi predmetna parcela je izgrađen prostor naselja - zona specifične turističke ponude kompleksa....