• GoHome Professional
barem 200 m2 do 36000 eura - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • barem 200 m2 do 36000 eura - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - barem 200 m2 do 36000 eura

  • Za upit "barem 200 m2 do 36000 eura" pronađeno 4 327 nekretnina - prosečna cena 19 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 190 m2 (malo manji)
    • 210 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 34000 eura (malo jeftiniji)
    • 37000 eura (malo skuplji)
    • do 10 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Plac, NOVI SAD, 35.000 €, 1100,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131084. Prodaje se POPOVICA - 11 a PLAC, 1130 m2. Za investitore ili fizicka lica. Plac je sa blagim nagibom. U jednom delu ima sume, sumovit plac. U blizini asfaltni put. Cela oblast naseljena. Blizu su struja, voda, gas. Uknjizen kao njiva, suma. Moguca prenamena....

 
 
 
  Plac, BANJA, 35.000 €, 294,00 m2 cca 120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac - udeo na parceli od 294 m2 u urbanom delu Niške Banje, iznad budućeg Aqua parka, sa izgrađenim temeljom za kuću i plaćenim komunalnim priključcima. Odlična lokacija za izgradnju stambenog ili poslovnog objekta - Pr + 2 + Pk, po lokacijskim uslovima. Gradsko građevinsko....

 
 
 
  Plac, IVANČA, 35.000 €, 4100,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Građevinski plac površine 40 ari u Brestoviku, udaljen 100m od Partizanskog puta. Parcela je pravougaonog oblika, front 40m, ravan, na njemu zasađene mlade kajsije. Uknjižen i na njemu je dozvoljena gradnja. Primenjuje se minimalna agencijska provizija u skladu sa Opštim uslovima....

 
 
 
  Plac, NIŠ, Staro Groblje, 35.000 €, 705,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi BOX nekretnina, gradsko-gradjevinsko zemljište, površine 705m2, iznad Delijskog visa. Plac se nalazi na prelepom i mirnom mestu , iznad naselja Delijski vis, sa pogledom na ceo grad i okolinu. Na parceli je dozvoljena gradnja sa namenom stanovanje ili dopunske namene-komercijalne....

 
 
 
  Plac, ZAKLOPAČA, 35.000 €, 1500,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.11.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se plac površine 14,5 ari, poljoprivredno zemljište sa pogledom na Dunav, vazdušnom linijom 300m od reke. Na placu su posađene trešnje koje se održavaju, uz plac su struja, voda i asfaltni put. Primenjuje se minimalna agencijska provizija u skladu sa Opštim uslovima poslovanja.....

 
 
 
  Plac, APATIN, 35.000 €, 28800,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se 2ha 77ar i 34m2 poljoprivrednog zemljišta u komadu, sa ucrtanim objektom od 34m2. Front oko 150m2 .

 
 
 
  Plac, NIŠ, 35.000 €, 1488,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju lep plac od 1488 m2 na putu ka vikend naselju Donje Vlase. U katastru se vodi kao gradsko građevinsko zemljište. Mogućnost priključka na struju i gradsku vodu, Plac ima blagi pad prema putu. .

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 40.000 € na 35.000 € dana 20.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, ARANĐELOVAC, 35.000 €, 20000,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.09.2025 - 40.000 €
20.02.2026 - 35.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.08.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju jedinstveno imanje površine 2 hektara u jednom komadu, od čega gradjevinakog zemljišta 0,6h na kome je upisana kuća površine 42kvm koja je srušena i na njenom mestu izgradjen temelj što je prava retkost u Šumadiji! Imanje poseduje tank za vodu od 10t. Imanje se nalazi u....

 
 
 
  Plac, NIŠ, Staro Groblje, 35.000 €, 703,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi BOX nekretnina, gradsko-gradjevinsko zemljište, površine 703m2, iznad Delijskog visa. Plac se nalazi na prelepom i mirnom mestu , iznad naselja Delijski vis, sa pogledom na ceo grad i okolinu. Na parceli je dozvoljena gradnja sa namenom stanovanje ili dopunske namene-komercijalne....

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, 35.000 €, 1100,00 m2 cca 30 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.01.2026. - 35.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.01.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 127085. Prodaje se POPOVICA - 11 a PLAC, 1130 m2. Za investitore ili fizicka lica. Plac je sa blagim nagibom. U jednom delu ima šume, šumovit plac. U blizini asfaltni put. Cela oblast naseljena. Blizu su struja, voda, gas. Uknjizen kao njiva, šuma. Moguća prenamena....

 
 
 
  Plac, BARAJEVO, 35.000 €, 7000,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 104182, uknjižen, njiva. Plac se nalazi odmah ispod motela Era. Daljina od Ibarske je 200m. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs .

 
 
 
 
-16%

Promena cene sa 41.900 € na 35.000 € dana 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, BEGEC, 35.000 €, 3352,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 41.900 €
05.04.2026 - 35.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo zemljište u građevinskoj zoni u Begeču, potes Selo, bliže Futogu. Ovo zemljište čine tri spojene parcele u nizu . Ima izlaz na asfaltni put a zadnjim delom je omogućen i izlaz na nasip. Dozvoljena je gradnja. Moguće je kupiti i manji deo ili čak spojiti sa susednom parcelom....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 35.000 €, 1000,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 127358, struja, uknjizen. U ponudi je odlican plac na izuzetnoj lokaciji u naselju Babe, opstina Sopot. Plac ima direktan izlaz na asfaltni put, sto omogucava lak i brz pristup tokom cele godine. Nalazi se u mirnom i prirodnom okruzenju, idealnom za izgradnju porodicne....

 
 
 
  Plac, ČAJETINA, 35.000 €, 6600,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Uknjižen plac 66 ari na lepoj poziciji u blizini magistrale I u neposrednoj blizini auto puta (između Zlatibora I Mokre Gore). U blizini su ugostiteljski objekti. Na placu ima struja, voda i kroz plac protiče izvorska voda. Put do placa je makadam. Pogodan je za vikendicu (po informaciji....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 35.000 €, 7000,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 104182, uknjizen, njiva. Plac se nalazi odmah ispod motela Era. Daljina od Ibarske je 200m. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328- 3901 Prikaži broj . Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Plac, RALJA, 35.000 €, 2500,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 119655, 25a, spratna, uknjizen, za renoviranje, stara gradnja, parking, dvoriste/basta. Nudimo vam uudaljen od Kragujevackog puta oko kilometar i trista metara. Kilometar je asfalt a 300 metara tucanik. Na placu je kuca je zapoceta 1989. Nije zavrsena,ni uknjizena,....

 
 
 
  Plac, SOPOT, 35.000 €, 2500,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.10.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 119655, 25a, spratna, uknjižen, za renoviranje, stara gradnja, parking, dvorište/bašta. Nudimo vam uudaljen od Kragujevačkog puta oko kilometar i trista metara.Kilometar je asfalt a 300 metara tucanik.Na placu je kuća je započeta 1989.Nije završena,ni uknjižena, a ni....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 35.000 €, 1769,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na nepuna 3 km od centra Barajeva u ulici ka Lisoviću - barake, tj od puta za Kosmaj, prodaje se ovaj odličan plac od nepunih 19 ari. Ono što posebno privlači pažnju i vrednost ovog placa čini posebno sto na vrhu placa pod manjom kosinom ima oko 3 ara sređene šume, a posle se prostire....

 
 
 
  Plac, ALEKSINAC, 35.000 €, 180,00 m2 cca 190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.07.2022.,

www.oglasi.rs

Na prodaju seoska kuća, prizemlje i prvi sprat površine 180m2 u mestu Vitkovac. Kuća je starije črste građe, i uslovna je za život. U dvorištu koje je 7,6 ari se nalaze pomoćne prostorije od oko 140m2. Kuća je pored asfaltnog puta, prošao je seoski vodovod u blizini je železnička....

 
 
 
  Kuća, KIKINDA, 35.000 €, 304,00 m2 cca 120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Lepa očuvana kuća u vojvođanskom stilu na 8 km od Kikinde. Udaljena od Novog Sada 118 km a od Beograda 140 kmć Kuća ima 177 m2 + ostali pomočni objekti, ukupno ima 304 m2 na placu od 1450 m2. Kuća poseduje dve sobe do ulice salon , kuhinja sa trpezarijom kupatilo i veliki ulazni hodnik,....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 32.000 € na 35.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, VELIKA MOŠTANICA, 35.000 €, 1000,00 m2 cca 40 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 40.000 €
29.10.2025 - 35.000 €
06.03.2026 - 32.000 €
06.05.2026 - 35.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 89853, uknjižen, plac. Plac se nalazi na 300m od centra Ostruznice. Sam plac je pravougaonog oblika,ogradjen sa svih strana. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/555-3901 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Kuća, STEJANOVCI, 35.000 €, 180,00 m2 cca 190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Treba malo renovirati Whatsupp 0046 (0)703508377 hector.i-86@hotmail.com .

 
 
 
  Plac, RITOPEK, 34.900 €, 1200,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2023.,

www.eminentnekretnine.rs

Prodajemo građevinsko zemljište površine 1200m2 koje se nalazi u ataru Ritopek, naspram hladnjače PKB. Plac je pravilni pravugaonik 16×75m. Na placu je zasađeno različito voće i ukrasno bilje. Isti je ograđen kapijama od kovanog gvožđa. Na placu se nalazi jedan manji objekat izgrađen....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 34.900 €, 1200,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo građevinsko zemljište površine 1200m2 koje se nalazi u ataru Ritopek, naspram hladnjače PKB. Plac je pravilni pravugaonik 16x75m. Na placu je zasađeno različito voće i ukrasno bilje. Isti je ograđen kapijama od kovanog gvožđa. Na placu se nalazi jedan manji objekat izgrađen....

 
 
 
  Plac, RAŠKA, 34.680 €, 867,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.10.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se plac na odličnoj lokaciji, površine 8,67 a, udaljen 1,5 km od centra Kraljeva. Karakteristike placa: Cena: 34.680 EUR Površina: građevinsko zemljište, 8,67 a Lokacija: Kraljevo, izuzetna lokacija. Za više informacija ili da zakažete razgledanje, molimo Vas da nas kontaktirate....

 
 
 
  Plac, PANČEVO, 34.650 €, 600,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju plac u Šarplaninskoj ulici (Lazarevih Kćeri) od 5,51 ari. dimenzije placa su oko 20 x 30. .

 
 
 
  Plac, BOLJEVAC, 34.590 €, 40753,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.01.2026.,

www.angazman-nekretnine.rs

Prodaje se imanje sa pet parcela poljoprivrednog zemljišta (6133=5573m2, 6307=9038m2, 6296=4949m2, 6122=1669, 6129=19524m2) KO Valakonje, potes-Bukovo, severo-istočno od varošice Boljevac, 14km od vrha Šiljak sa pogledom na planinu Rtanj i okolinu, od 466 do 490m nadmorske visine,....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 34.500 €, 549,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.08.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Potreban Vam je dobar plac gde bi ste gradili kuću e ovaj plac se nalazi na takvoj lokaciji. Površina placa je 5.49 ari, širina uz asfalti put je 20 metara dok je dužina 26 metara. Za više informacija pozovite na tel. 064 831 2062 064 8222 441 .

 
 
 
  Plac, KNIĆ, 34.500 €, 2813,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se plac na Gružanskom jezeru, neposredna blizina jezera, na 300m od asfaltnog puta. .

 
 
 
  Plac, SREMSKI KARLOVCI, 34.350 €, 3333,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.12.2024.,

www.indomio.rs

Prodajemo u srcu Naše ravničarske Planine Fruške Gore Izuzetno Lepu i kvalitetnu Parcelu od 3333 m2 na TOP LOKACIJIPlac je Idealan ima pogodnu širinu,otvoren horizont i izlazi na Zemljani putOvo je fantastična prilika za Odličnu Investiciju i uživanje a onaj koji kupi imaće....

 
 
 
  Plac, ŽABALJ, 34.300 €, 21100,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.09.2025.,

www.indomio.rs

Oglašavamo prodaju poljoprivrednog zemljišta površine 21119m2,kategorisanog kao njiva 3. i 4.klase(3klasa 12912 m2,4.klasa 8207 m2).Nalazi se na potezu između Đurđeva i Budisave na ravnom terenu okruženo okolnim njivama sa omogucenim prostupom zemljanim putem.Trenutno je zasađeno....

 
 
 
  Plac, RAŠKA, 34.230 €, 5705,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.03.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se plac površine 57,05 a u mestu Vrba, 10 km udaljen od Kraljeva, 15 km od Vrnjačke Banje. Karakteristike placa: Cena: 34.230 EUR (600 EUR/ar) Površina: građevinsko zemljište, 57,05 a Lokacija: Vrba, odlična lokacija, 200 m udaljen od magistralnog puta Kraljevo - Vrnjačka....

 
 
 
  Plac, ŽABALJ, 35.000 €, 18013,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.mojkvadrat.rs

.

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 35.000 €, 5500,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

.

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 35.000 €, 5500,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

.

 
 
 
  Plac, PRIJEPOLJE, 34.140 €, 1707,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.finanekretnine.com

U prilici smo ponuditi građevinsko zemljište, pravougaonog oblika, po kulturi livada 2.klase površine 1707 m², koje se nalazi u Prijepolju, potes Polje-Velika Župa, udaljeno oko 300 m od magistralnog puta E 763 . Do parcele se može doći asfaltnim putem pored reke Lim . Građevinsko....

 
 
 
  Plac, NIŠ, Pantelej, 34.000 €, 3419,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju parcela površine 3419m2, pravougaonog oblika,vodi se kao poljoprivredno zemljište, 200 met. od puta ka Donjem Matejevcu. Udaljena je od naplatne rampe Niš istok oko 800 m. Struja je udaljena oko 80 m jer u tom delu ima kuća i vikendica. Uknjižen, privatna svojina 1 kroz....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 34.000 €, 3334,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.09.2025.,

www.heroldo.com

Potrebna Vam je parcela koja se nalazi na dobroj lokaciji? Ova parcela je ono što vam treba. Parcela je površine 33, 34a, gradsko građevinsko zemljište. Do samog placa dolazi sporedni put. 3.334 m 2 0 0 0 .

 
 
 
  Plac, VELIKA MOŠTANICA, 34.000 €, 3400,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se plac u Velikoj Mostanici, pored puta, blizu centra u gradjevinskoj zoni. Širina placa 13m Zemljiste je poljoprivredno. Agencijska provizija 2% .

 
 
 
  Plac, BARAJEVO, 34.000 €, 2000,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Palih boraca, veliki građevinski plac, u naseljenom delu, graniči se sa glavnom saobraćajnicom, voda i struja do placa. Mogućnost parcelisanja na 20ari. Uknjižen. Agencijska provizija za kupca 2%.(minimalno 1000 eura u dinarskoj protivvrednosti). Broj agencije u Registru posrednika....

 
 
 
  Plac, VINIK, 34.000 €, 3411,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.12.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi BOX nekretnina, plac, površine 3411m2 na potezu Vinik-Kamenica. Plac se vodi kao gradsko gradjevinsko zemljište, potencijalno je moguća gradnja kuće-vikendice, plac se nalazi na prelepom i mirnom mestu , iznad grada i u zelenilu sa čistim vazduhom. . Na parceli je dozvoljena....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 37.000 € na 34.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, VELIKA MOŠTANICA, 34.000 €, 7500,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 37.000 €
01.05.2026 - 34.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131411, uknjižen, njiva. Plac pravougaonog oblika, ima lep pogled. Zemljani put je u duzini od 200m pre toga asfaltni. Struja voda na 250m.Plac je gradsko građevinsko zemljiste, njiva 3 klase. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Za nekretnine čija je cena....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 85-126 (od ukupno 392)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>