• GoHome Professional
barem 200 m2 do 36000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • barem 200 m2 do 36000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - barem 200 m2 do 36000 eura

  • Za upit "barem 200 m2 do 36000 eura" pronađeno 4 368 nekretnina - prosečna cena 18 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 190 m2 (malo manji)
    • 210 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 34000 eura (malo jeftiniji)
    • 37000 eura (malo skuplji)
    • do 10 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Plac, KOVILOVO, 36.000 €, 600,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi plac u naselju Borča ukupne površine 5,98 ari. Idealni deo. .

 
 
 
  Plac, BARAJEVO, 36.000 €, 2500,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Barajevo, put za Glumčevo brdo Prodajemo poljoprivredno zemljište u građevinskom području i u blizini porodičnih kuća. Centar Barajeva je na 5 minuta vožnje asfaltnim putem. Preporuka za porodično domaćinstvo ili poslovni objekat. (agencijska provizija 2%) Agencijska provizija 2% .

 
 
 
  Plac, SOMBOR, 36.000 €, 5400,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.08.2025.,

www.indomio.rs

Takoreći u sred njive, oko 800m do Velikog bačkog kanala prodaje se neuknjižen salaš od tvrdog materijala, sa dva pomoćna objekta, dve hale na većem plac od oko 54ar. Sastoji se od dve spavaće sobe, dnevnog boravka sa kuhinjom, kupatilo. Termoizolacija, PVC stolarija, laminat i pločice....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'barem 200 m2 do 36000 eura'
36.000 €
36.000 €
36.000 €
  Kuća, NIŠ, 36.000 €, 315,00 m2 cca 110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju kuća u Zaplanjskoj Toponici, na tri etaže, pored asvalta, sa potrebnim priključcima, započeta kao objekat za proizvodnu radionicu ili pomoćnu ekonomsku zgradu a sa useljivim stambenim delom. Odlična prilika za ljude sa idejom i planom za investiranje. Privatna svojina,....

 
 
 
  Plac, APATIN, 36.000 €, 5100,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U Apatinu, vikend naselje Pumpa, prodaje se kompletno ograđen voćnjak površine 5127m2, sa dva ulaza za auto, traktor sa dve strane. Put dobar, tucanik, udaljeno od asfalta oko 600m. Voćnjak se sastoji od 3 parcele, svaka oko 17a, te se mogu napraviti tri vikendice. Ne prodaje se....

 
 
 
  Plac, BATAJNICA, 36.000 €, 600,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se plac u naselju Šangaj (Batajnica), deo kod obilaznice, širine 17m, poljoprivredno zemljište (može prenamena). Infrastruktura do placa, struja, voda, asfalt. Primenjuje se minimalna agencijska provizija. Prikaz na mapi je informativnog karaktera i pokazuje približnu lokaciju.....

 
 
 
 
-20%

Promena cene sa 45.000 € na 36.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, KRAGUJEVAC, 36.000 €, 4336,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.05.2026 - 45.000 €
15.05.2026 - 36.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju parcela od 43 ara u Petrovcu, pored glavnog puta koji vodi za Novi Milanovac. Parcela je pravougaonog oblika, vodi se kao poljoprivredno zemljište po kulturi njiva 3.klase, moguća prenamena u građevinsko zemljište. Pogodno za hale i magacinske prostore, dobar prilaz i blizina....

 
 
 
  Plac, KNIĆ, 36.000 €, 34496,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026. - 36.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju zemljište u selu Radmilović, opština Knić od 3 hektara i 45 ari. Zemljište je poljoprivredno, po kulturi njive prve,druge i treće klase zemljišta. Ovo je topla preporuka Bulevar grupe. Za sve informacije i razgledanje stojimo vam na raspolaganju, radnim danima od 09-19h....

 
 
 
  Plac, OBRENOVAC, 36.000 €, 500,00 m2 cca 70 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.08.2025.,

www.berzanekretnina.org

Uknjižen plac od 5ari, blizu centra Obrenovca, u Šljivicama, udaljen od škole, vrtića, pošte na desetak minuta hoda. Na placu struja, voda, kanalizacija do asfaltnog puta sa dve strane. Dimenzije placa 29x17 m. Agencijska provizija za kupca 1000 eura u dinarskoj protivvrednosti. Broj....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Železnik, 36.000 €, 1500,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 115173, uknjizen, plac. gradsko gradjevinsko zemljiste, predvidjeno za postavljanje sportskih balona, pokretnih svecanih hala i sl. Bez mogucnosti izgradnje zidanih objekata. Predmetna nepokretnost se nalazi na potezu od Zeleznika prema Sremcici sa desne strane, kupac....

 
 
 
  Kuća, GADŽIN HAN, 36.000 €, 315,00 m2 cca 110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Plac, NIŠ, 36.000 €, 5096,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju veliki plac na Gabrovačkom putu, odličan za izgradnju neke kuće, brvnare, montažnog objekta i slično sa pogledom na grad. Plac je nepravilnog oblika, površine 51 ar, prednj front je 63m, dok je dubina placa 105m, druga strana oko 37m. Veći deo puta do placa je asfalt, mala....

 
 
 
  Plac, DOLJEVAC, 36.000 €, 3557,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju poljoprivredno zemljište u okolini Doljevca, mesto Šarlince, površine 3557 m2. Uknjižen je kao svojina i vlasništvo je 1 kroz 1. Ovo je samo deo naše ponude, za više informacija, stojimo vam na raspolaganju. Plac, Doljevac - Šarlince | Prodaja · 3557m² · 36.000€.

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 36.000 €, 2600,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 102613, uknjizen, plac. Plac u Ralji mesto Popovic na ulasku iz pravca Avale na nekih 5km od glavnog puta. Do samog placa asfaltni put kao i sa druge strane. Voda se nalazi u placu kao i bandera za struju. Front je oko 25m. Plac je potrebno raskrciti sa obe strane.....

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 36.000 €, 700,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se plac u Kragujevcu - naselje Stanovo .

 
 
 
  Plac, SOPOT, 36.000 €, 2600,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.10.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 102613, uknjižen, plac. Plac u Ralji mesto Popović na ulasku iz pravca Avale na nekih 5km od glavnog puta. Do samog placa asfaltni put kao i sa druge strane. Voda se nalazi u placu kao i bandera za struju. Front je oko 25m. Plac je potrebno raskrciti sa obe strane.....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 35.000 € na 36.000 € dana 02.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, SRBOBRAN, 36.000 €, 2024,00 m2 cca 20 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.07.2025 - 35.000 €
02.03.2026 - 36.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.06.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Retko u ponudi! Prodaje se prelepo uređen plac u centru Turije. Plac je ravan sa lepo održavanim travnjakom, sa višegodišnjim listopadnim i zimzelenim drvećem. Plac ima širinu uličnog fronta od 23m i dužinu oko 86m. Plac je idealan za gradnju stambenog objekta, stambeno - poslovnog....

 
 
 
  Plac, RAČA, 36.000 €, 28437,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju poljoprivredno zemljište, celina koju čine četiri parcele, njive 4.klase na kojima je podignut voćnjak, zasad šljiva, koje su u rodu. Voćnjak se nalazi u selu Malo Krčmare, kod Rače, na nekih 20 km udaljenosti od Kragujevca. Zemljište izlazi na potok. Ukupne površina voćnjaka....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Železnik, 36.000 €, 1500,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 115173, uknjižen, plac. gradsko građevinsko zemljište, predviđeno za postavljanje sportskih balona, pokretnih svecanih hala i sl. Bez mogućnosti izgradnje zidanih objekata. Predmetna nepokretnost se nalazi na potezu od Železnika prema Sremčici sa desne strane, kupac....

 
 
 
  Plac, BELO POLJE, 36.000 €, 500,00 m2 cca 70 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Plac, SOPOT, 36.000 €, 1100,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Najtrazenija lokacija, 11 ari uz sam magistralni put, ali ušuškano, skriveno i zaštićeno od buke. Uknjizen plac, dozvoljena gradnja. Poseduje informaciju o lokaciji i Katastarsko-Topografski plan. U neposrednoj blizi restorana Tome i Nade i Kabinet. Izuzetna lokacija na cistom i urednom....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 42.000 € na 36.000 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, PADINSKA SKELA, 36.000 €, 400,00 m2 cca 90 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.11.2025 - 42.000 €
26.04.2026 - 36.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se plac na Paliluli. Plac je gradsko građevinsko zemljište, površine 4ara. Nalazi se u mirnijem delu Palilule, pogodan je za gradnju kuće. Hvala Vam što ste pogledali oglas. Za više informacija o ovoj ili drugim nekretninama i zakazivanje razgledanja kontaktirajte agenta na....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 36.000 €, 4500,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju zemljište u gradjevinskom području u Jagodini na Sarinoj Medji. .

 
 
 
  Kuća, LESKOVAC, 36.000 €, 314,00 m2 cca 120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.08.2025.,

www.indomio.rs

PRODAJE SE SPRAT U KUĆI POVRŠINE 64m2 NA HISARU U MIRNOM DELU GRADA. STRUKTURA STANA, VELIKI HODNIK IZ KOGA SE ULAZI U SVE PROSTORIJE, TRPEZARIJA SA KUHINJOM, TRI SPAVAĆE SOBE, KUPATILO. U DVORIŠTU POVRŠINE 2,5 ARA NALAZI SE POMOĆNI OBJEKAT POVRŠINE OKO 30m2. GREJANJE JE NA ČVRSTO....

 
 
 
  Plac, NIŠ, 36.050 €, 1375,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju odličan plac u Gornjoj Toponici, Niš. Plac je površine 1375m2 i pruža odlične mogućnosti za gradnju. Plac izlazi na magistralni put Niš-Aleksinac. Nalazi se u gradjevinskoj zoni. Uknjižen, čisto vlasništvo 1/1. Ovo je samo deo naše ponude, ovu kao i ostale ponude sa većim....

 
 
 
  Plac, GORNJA TOPONICA, 36.050 €, 1375,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.11.2025.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Kuća, BAČKA PALANKA, 36.050 €, 318,00 m2 cca 110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižena kuća u Gajdobri, povoljno! Na placu od 1055m2 se nalazi još 148m2 uknjiženih pomoćnih objekata. Pozovite za više informacija. .

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 35.500 €, 7900,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 116287, struja, uknjizen, plac. Plac po kulturi poljuprivredno zemljiste sa delom sume koji se nalazi u gradjevinskom podruciju sa mogucnosti prenamena.Ima upisana ulica u katastru.Blizu asfalta. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720....

 
 
 
  Plac, BARAJEVO, 35.500 €, 7900,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 116287, struja, uknjižen, plac. Plac po kulturi poljuprivredno zemljiste sa delom sume koji se nalazi u gradjevinskom podruciju sa mogucnosti prenamena.Ima upisana ulica u katastru.Blizu asfalta. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 •....

 
 
 
  Plac, MEROŠINA, 36.100 €, 4321,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac u opštini Merošina, u neposrednoj blizini međunarodnog puta E80. Plac je površine 4321m2 a zbog svoje pozicije, u neposrednoj blizini međunarodnog puta, predstavlja pogodan prostor za razne vrste delatosti proizvodnja, skladista, ugostiteljstvo i sl. Plac se u katastru....

 
 
 
  Plac, NIŠ, Crveni Krst, 35.300 €, 2849,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac u blizini motela Nais 2849 m2 . Uknjižen kao poljoprivredno zemljište , čisto vlasništvo. Plac, Niš - Vrtište | Prodaja · 2849m² · 35.300€.

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 36.000 €, 3539,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

.

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 36.000 €, 3539,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

.

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 35.200 €, 4400,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.06.2023.,

www.indomio.rs

Parcela pogodna za gradnju kuće, prilaz asfaltni put. Cena je 800e po aru. .

 
 
 
  Plac, RAŠKA, 35.140 €, 7028,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.11.2023.,

www.indomio.rs

Prodaje se uknjižen plac površine 70,28a u Ratini. Plac se nalazi na izuzetnoj lokaciji, delimično ograđen, 7 km udaljen od centra grada. 10a je pod voćem. Karakteristike placa: Cena: 35.140 EUR Površina: 70,28 a Lokacija: Ratina, u blizini magistralnog puta Kraljevo-Vrnjačka Banja....

 
 
 
  Plac, PRIJEPOLJE, 35.000 €, 1504,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.finanekretnine.com

Preporuka. U prilici smo ponuditi poljoprivredno zemljište površine 1504 m² na 5 km od Prijepolja, Ivanje, potes Oborci . Udaljeno oko 700 m od Ivanjskog mosta. Pravouganog je oblika dužine 68,19 m i 68,61 m, širine 22,27 m i 21,30 m. Ima direktan prilaz sa lokalnog asfaltnog puta.....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 35.000 €, 6600,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.teofilnekretnine.com

Uknjižen plac 66 ari na lepoj poziciji u blizini magistrale I u neposrednoj blizini auto puta (između Zlatibora I Mokre Gore). U blizini su ugostiteljski objekti. Na placu ima struja, voda i kroz plac protiče izvorska voda. Put do placa je makadam. Pogodan je za vikendicu (po informaciji....

 
 
 
  Plac, INĐIJA, 35.000 €, 6000,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.zidart.co.rs

Građevinsko zemljište u Fruškogorskoj ulici, preko puta hladnjače. Ulaz direktno sa glavnog puta. Ima izlaz na dva puta. Vodi se kao zemljište u građevinskom području, njiva 3. klase. Dimenzije 15m x 400m. Agencijska provizija je 1000 e. .

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 40.000 € na 35.000 € dana 16.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ŽITIŠTE, 35.000 €, 180,00 m2 cca 190 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.07.2024 - 55.000 €
20.08.2024 - 50.000 €
31.05.2025 - 40.000 €
16.04.2026 - 35.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.07.2024.,

www.gsigma.rs

Dve kuće na duplom placu u Česteregu. Površina placa 28.52 ari. Kuće su održavane. Kuća od 126 m2 sastoji se od tri spavaće sobe, dnevnog boravka, kupatila, vešernice, ostave i hodnika. Grejanje na plin - plinske peći. Druga kuća površine 54 m2 sastoji se od dnevnog boravka, spavaće....

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, 35.000 €, 1100,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131084. Prodaje se POPOVICA - 11 a PLAC, 1130 m2. Za investitore ili fizicka lica. Plac je sa blagim nagibom. U jednom delu ima sume, sumovit plac. U blizini asfaltni put. Cela oblast naseljena. Blizu su struja, voda, gas. Uknjizen kao njiva, suma. Moguca prenamena....

 
 
 
  Plac, BARAJEVO, 35.000 €, 1769,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.zidart.co.rs

Na nepuna 3 km od centra Barajeva u ulici ka Lisoviću - barake, tj od puta za Kosmaj, prodaje se ovaj odličan plac od nepunih 19 ari. Ono što posebno privlači pažnju i vrednost ovog placa čini posebno sto na vrhu placa pod manjom kosinom ima oko 3 ara sređene šume, a posle se prostire....

 
 
 
  Kuća, ORLOVAT, 35.000 €, 216,00 m2 cca 160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.06.2024.,

www.agencijapragma.com