• GoHome Professional
barem 170 m2 do 45000 eura što skuplji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • barem 170 m2 do 45000 eura što skuplji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - barem 170 m2 do 45000 eura što skuplji

  • Za upit "barem 170 m2 do 45000 eura što skuplji" pronađeno 5 418 nekretnina - prosečna cena 28 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 160 m2 (malo manji)
    • 180 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 42000 eura (malo jeftiniji)
    • 47000 eura (malo skuplji)
    • do 11 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, LESKOVAC, 38.000 €, 180,00 m2 cca 210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.08.2019.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća u širem centru grada. .

 
 
 
  Plac, PRIJEPOLJE, 49.500 €, 47635,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.finanekretnine.com

U prilici smo ponuditi poljoprivredno gazdinstvo u mirnom i plodnom području Čauševića, 10 km od Prijepolja! Prostrano i u jednoj celini poljoprivredno gazdinstvo površine 4,76.35 hektara u prelepoj prirodi Gornjih Čauševića. Idealno za poljoprivrednike, investitore ili one koji traže....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 49.500 €, 180,00 m2 cca 280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju kuća u Ostrovici, ukupne površine 180m2. Sastoji se iz dva odvojena sprata, sa dva posebna ulaza. Na prvom spratu velika dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, kupatilo i jedna spavaća soba. Na spratu se nalaze dnevna soba, dve spavaće sobe i kupatilo. Oba sprata imaju....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'barem 170 m2 do 45000 eura što skuplji'
35.000 €
38.000 €
49.500 €
 
+25%

Promena cene sa 39.600 € na 49.500 € dana 16.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, SURČIN, 49.500 €, 495,00 m2 cca 100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.10.2025 - 39.600 €
16.02.2026 - 49.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2025.,

www.berzanekretnina.org

Prodajemo 3 placa u nizu, ukupne površine 27.93 ara, koji se nalaze u Jakovu u blizini. Boljevačke ulice. 2 placa imaju površinu 4.95 ari, a jedan 18.03 ara. Placeve je moguće kupiti pojadinačno po ceni od 8000 €/ar ili kao jednu celinu. Moguć je dogovor oko cene. Voda je dovedena....

 
 
 
 
+25%

Promena cene sa 39.600 € na 49.500 € dana 16.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, BOLJEVCI, 49.500 €, 500,00 m2 cca 100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.10.2025 - 39.600 €
16.02.2026 - 49.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.06.2025.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, Verušić, 49.500 €, 178,00 m2 cca 280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

U selu Gornji Verušić prodaju se 2 kuće na velikom placu, čvrst materijal (cigla i blok), velika zidana garaža, letnja kuhinja, mnogo dodatnih prostorija. Dvorište prostrano sa mnogo voćki i plastenikom. Jedna kuća ima podrum sa peći za centralno grejanje (radijatori), sprovedeno....

 
 
 
  Kuća, IRIG, 49.440 €, 231,00 m2 cca 210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prelepa brvnara iz snova nalazi se u Vrdniku, montažna je konstrukcija i možete je preseliti i postaviti na vašu željenu lokaciju. Izgrađena je prema arhitektonskom projektu, a izvođač radova je renomirana firma za prodaju, prevoz i montažu drvenih kuća Relax. Brvnara je od kvalitetne....

 
 
 
 
-20%

Promena cene sa 61.700 € na 49.360 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, ČAJETINA, 49.360 €, 61700,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.01.2026 - 61.700 €
15.05.2026 - 49.360 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.01.2026.,

www.indomio.rs

U vikend naselju Zova na Zlatiboru, na samo dva kilometra od centra, nalazi se građevinsko zemljište površine 6,17 ari. Plac je pozicioniran u mirnom delu naselja, okružen prirodom i novim objektima, što ga čini idealnim za izgradnju vikendice ili kuće za odmor. Pristup parceli je....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 55.000 € na 49.000 € dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, SUBOTICA, Makova Sedmica, 49.000 €, 1617,00 m2 cca 30 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.01.2026 - 55.000 €
18.03.2026 - 49.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2026.,

www.nidax-nekretnine.rs

Subotica, Makova Sedmica, prodaje se plac-građevinsko zemljište površine 1.617m². Plac je dužine 86m2 i lepo je ograđen sa dve strane panel ogradom. Na placu se nalazi stariji objekat površine oko 20m² od čega je 4m² legalizovano. Na placu se nalazi trofazna struja i dva bušena bunara....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZRENJANIN, Mužlja, 49.000 €, 182,00 m2 cca 270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.08.2023.,

www.agencijapragma.com

Mužlja – nezavršen poslovni prostor površine 112m2 + lokal u radu površine 35m2 u prizemlju i 35m2 na spratu na placu od 242m2. Dimenzija parcele je 6,5x40m, trofazna struja, objekti su neuknjiženi i u postupku su legalizacije. Mogućnost zamene za dvosoban stan na 4. julu. .

 
 
 
  Plac, PADINSKA SKELA, 49.000 €, 3200,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

U Nisu plac od 32 ara u ulici Stanoja Glavasa, ima zlaz na dve ulice. Plac ima prikljucak za vodu,struju,telefon. Pod malom je kosinom,dozvoljena je gradnja. Za vise informacija kontaktirajte nas na telefone 065/222 3922, 060/7513 377, 063/513 377, 065/ 88 33 446. .

 
 
 
  Plac, INĐIJA, 49.000 €, 2165,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.06.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

*SPUŠTENA CENA*Prodajemo u Lepom delu Fruške gore na Banstolu Građevinski Plac 2165 m2 na FANTASTIČNOJ LOKACIJIPlac se nalazi u PREDIVNOJ ZELENOJ OAZI sa mnoštvo mladih voćki gde dominiraju breskve,kajsije,šljive,aronije itda ptice cvrkuću i cvrkućuima dogovor sa ElektroDistribucijom....

 
 
 
  Kuća, ZAKLOPAČA, 49.000 €, 157,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 125964, 7a. Plac sa kucom nalazi se u mirnom i prijatnom kraju, okruzen zelenilom i sumom, idealan za one koji zele beg od gradske guzve i zivot u prirodi, a opet u neposrednoj blizini Beograda. Lokacija je udaljena svega oko 30 km od centra Beograda, sto je cini odlicnim....

 
 
 
  Plac, ČAJETINA, 49.000 €, 759,00 m2 cca 70 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.07.2024.,

www.indomio.rs

Prodajemo parcelu površine 759 m2, u naselju Smiljanski zakosi, na 5km od centra Zlatibora. Od Smiljanića zakosa do Beograda ima 236km, do Novog Sada 306km, baš koliko i do Jadranskog mora.“Ruža vetrova” se rascvetava upravo ovde, susreću se kontinentalna i mediteranska klima, tako....

 
 
 
  Plac, BARAJEVO, 49.000 €, 6331,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Barajevo, Beljina - Karađorđeva plac/poljoprivredno zemljište, 63.31a, front prema ulici 21m U ponudi poljoprivredno zemljište (dve parcele) površine 63.31a u selu Beljina, u opštini Barajevo, na oko 40km od Beograda. Parcela do asfaltirane ulice je površine 16.60a, pravougaonog oblika....

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, Futog, 49.000 €, 500,00 m2 cca 100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.08.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se odlican plac 482 ari u Futogu. Na placu imaju udareni temelji za gradnju i pomocna supa,Oko placa su sve kuce useljene. ************ Ukoliko je ova nekretnina na nekom portalu oglašena sa nižom cenom ,koju je prethodno odobrio vlasnik nekretnine , ta niža cena važi i u....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 57.000 € na 49.000 € dana 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, BEOČIN, 49.000 €, 4204,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 57.000 €
29.03.2026 - 49.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.06.2025.,

www.indomio.rs

- Dumbovo, između Rakovca i Beočina - 4.204m2, zemljište u građevinskoj zoni, ali i u zoni nacionalnog parka - Struja u blizini - Asfaltni + zemljani put poslednjih 1km Agencijska provizija od 3% je uračunata u cenu. Za sve dodatne informacije, obratite se na 065-800-82-81 ili 065-27-27-090....

 
 
 
  Kuća, SREMSKA MITROVICA, 49.000 €, 170,00 m2 cca 290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Porodična stambena zgrada od 170m2 na parceli površine 415m2. Donja etaža se sastoji od dve sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila, dok se na gornjoj etaži nalaze tri sobe, kupatilo i terasa. .

 
 
 
 
+14%

Promena cene sa 43.000 € na 49.000 € dana 22.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, ZRENJANIN, 49.000 €, 4749,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 43.000 €
22.02.2026 - 49.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Tiganjica - građevinsko zemljište površine 47,49 ara, 16m x 300m, izlaz na staro korito Begeja sa jedne strane i na put Beograd-Zrenjanin sa druge .

 
 
 
  Plac, BEGALJICA, 49.000 €, 7100,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.06.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se plac površine 71 ar, u mirnom vikend naselju u podnožju Avale. Udaljen je 950 m od Avalskog puta i dečjeg odmarališta „Šuplja stena na Avali“. Pored placa celom dužinom prolazi put, voda, struja i gas. Plac je u kategoriji građevinskog zemljišta, uknjižen. Plac je deljiv....

 
 
 
  Plac, SMEDEREVO, 49.000 €, 5300,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.03.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Petrijevski put, kod ''Šestaka'', plac 53ara na glavnom putu. Širina do glavnog puta više od 16 metara. Prikaz na mapi je informativnog karaktera i pokazuje približnu lokaciju. Agencijska provizija 2% od dogovorene kupoprodajne cene uključuje: istraživanje neophodno....

 
 
 
  Plac, VELIKA MOŠTANICA, 49.000 €, 3710,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2023.,

www.indomio.rs

Čukarica, Umka,Rucka plac 37.09 ari Na prodaju gradsko građevinsko zemljište u zoni stambene gradnje. Do parcele vodi zemljani, katastarski ucrtan put udaljen 15m od asfaltnog puta, gradska voda i struja i više linija gradskog prevoza u neposrednoj blizini. Parcela je ravna i nalazi....

 
 
 
  Kuća, ZAKLOPAČA, 49.000 €, 157,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 125964, 7a. Plac sa kućom nalazi se u mirnom i prijatnom kraju, okružen zelenilom i šumom, idealan za one koji žele beg od gradske gužve i život u prirodi, a opet u neposrednoj blizini Beograda. Lokacija je udaljena svega oko 30 km od centra Beograda, što je čini odličnim....

 
 
 
  Plac, SREMČICA, 49.000 €, 1000,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U prilici smo da Vam ponudimo građevinski plac u Sremčici. Nalazi se na levoj strani Beogradske ulice gledano od pravca Železnika prema Sremčici. Udaljen 200 metara od glavne Beogradske ulice. Do placa se nalazi struja,voda,asfalt i gradska kanalizacija. Indeks izgrađenosti parcele....

 
 
 
  Kuća, SREMSKA MITROVICA, 49.000 €, 156,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 120695, 6.37a, spratna, struja, terasa, uknjižen, za renoviranje, ulaz prosečan, stara gradnja, fasada prosečna, dvorište/bašta, tavan. Spratna kuća za rekonstrukciju ili odličan plac za gradnju. Kuća je prostrana, uknjižena na 94m2 i opremljena za stanovanje u prizemlju.....

 
 
 
  Plac, BARAJEVO, 49.000 €, 6331,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.03.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Karađorđeva Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Plac, DIMITROVGRAD, 49.000 €, 12422,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

.

 
 
 
  Plac, DIMITROVGRAD, 49.000 €, 12422,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.01.2026.,

www.indomio.rs

.

 
 
 
  Plac, NIŠ, 48.900 €, 4739,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju plac, gradsko građevinsko zemljište površine 4739m2 u Gabrovcu. Mogućnost kupovine i parcele pored površine 2637m2. Privatna svojina 1/1. Ovo je samo deo naše ponude, za više informacija javite se i posetite naš sajt.. .

 
 
 
  Plac, GABROVAC, 48.900 €, 4739,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac, gradsko građevinsko zemljište površine 4739m2 u Gabrovcu. Mogućnost kupovine i parcele pored površine 2637m2. Privatna svojina 1/1. Ovo je samo deo naše ponude, za više informacija javite se i posetite naš sajt.. Plac, Niš - Gabrovac | Prodaja · 4739m² · 48.900€.

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 48.600 €, 2700,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.01.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na samo 1,3km od centra Grocke nalazi se oaza mira sa elementima potrebnim za zdrav život. Plac je po informaciji o lokaciji građevinsko zemljište gde je dozvoljena gradnja stambenog objekta određene spratnosti i visine, kao i pomoćnih objekata u službi poljoprivrede, radionice, garaže.....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Savski Venac, 48.599 €, 4860,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.12.2025.,

www.indomio.rs

Plac najbliži Beogradu. Plac sastavljen iz 2 katastarske parcele ukupne površine 4860 m2, nalazi se na uzvišenju, sa lepim pogledom na okolinu. Zadnjih 500 metara dobar makadamski pristup. Lak pristup do auto puta koji je na 2 km, do centra Beograda 10 km. Agencijska provizija 3%.....

 
 
 
  Plac, NIŠ, 48.500 €, 4697,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju odličan plac u Donjoj Vrežini. Plac je poljoprivredno zemljište, ukupne površine 4697m2. Prednji front je 49,20m širine, dužina placa je 71,25m. Nalazi se pored puta. Uknjižen, čisto vlasništvo. Ovo je samo deo naše ponude, ovu kao i ostale ponude sa većim brojem fotografija....

 
 
 
  Plac, NIŠ, 48.500 €, 6758,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju plac lepog pravilnog oblika u industrijskoj zoni na nekih 800m od Yure sa izlazom na asfaltni put. Površina placa je 6758m2. Plac je gradsko građevinsko zemljište, uknjižen. Ovo je samo deo naše ponude, ovu kao i druge nekretnine možete pogledati na našem sajtu. .

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, Futog, 48.400 €, 565,00 m2 cca 90 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.02.2025.,

www.indomio.rs

Prodajemo građevinski plac površine 565m2 . Pravilnog je oblika, uknjižen, pogodan za individualnu gradnju. Udaljen od centra Futoga oko 1,5km . Pored se nalazi još jedan plac od 563m2 i mogu se kupiti i oba placa pri čemu bi front bio 24 metara. Prikazana cena za jedan plac. Prilazni....

 
 
 
  Plac, BEOČIN, 48.300 €, 4689,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.indomio.rs

Lepa osunčana velika Građevinska parcela 4689 m2 na brdu iznad Beočina *EKSKLUZIVA ZA UMETNIKE I PROBRANE*Prodajemo u Beočinu Lep Plac od 4689 m2 na IDEALNOJ LOKACIJIPlac je Građevinski sa pogodnom konfiguracijom u izuzetnoj zelenoj Oazi ima Prelep Pogledput je tvrdi makadamna....

 
 
 
  Plac, KRNJAČA, 48.000 €, 9600,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Njiva u naselju Ovča ukupne površine 96,24 ari. .

 
 
 
  Kuća, ĆUPRIJA, 48.000 €, 174,00 m2 cca 280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju je prostrana porodična kuća u mirnom i porodičnom naselju, sa dva sprata i ukupnom površinom od 174 m². Smeštena na placu od 3,44 ara, ova nekretnina nudi idealan spoj komfora, funkcionalnosti i privatnosti, savršena za porodični život. Kuća se nalazi u neposrednoj blizini....

 
 
 
  Plac, VINIK, 48.000 €, 1172,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se plac na Viniku u neposrednoj blizini fazanerije. Površina placa je 1172m2 i nalazi se pored neasfaltirane ulice. Po urbanističkom planu predvidjena je stambena izgradnja sa tri stambene jedinice, spratnosti PR+2+PK. Vodi se kao gradsko gradjevinsko zemljište sa koeficijentom....

 
 
 
  Kuća, ĆUPRIJA, 48.000 €, 184,00 m2 cca 260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.06.2025.,

www.heroldo.com

Prodaje se kuća u izgradnji, savršena za investitore ili one koji žele da završe svoj dom po sopstvenoj zamisli! * Odlična lokacija – mirno naselje, a kuća ima pristup sa obe strane ulice – odlična pogodnost za organizaciju prostora, dodatne parkinge ili poslovnu namenu. * Nezavršena....

 
 
 
  Kuća, ARANĐELOVAC, 48.000 €, 250,00 m2 cca 190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju kuća od oko 250m2. Kuća ima 3 etaže. Prva etaža se sastoji od poslovnog i stambenog lokala. Poslovni deo je lokal od oko 50m2 sa 2 wc-a. Stambeni deo se sastoji od 2 sobe, hodnika i kupatila. Druga etaža ima poseban ulaz. Sastoji se od 3 spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom....

 
 
 
  Plac, BANJA, 48.000 €, 2641,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac u naselju Nikola Tesla, 2641m2, Plac je ravan, građevinsko zemljište, pravougaonog je oblika, Nalazi u delimično naseljenom delu iza bivšeg nisalla, a sadašnjeg Alu Holdinga, i postoji mogućnost priključka na infrastrukturne mreže. Ovo je samo deo naše ponude, Za više....