• GoHome Professional
barem 170 m2 do 28000 eura - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • barem 170 m2 do 28000 eura - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - barem 170 m2 do 28000 eura

  • Za upit "barem 170 m2 do 28000 eura" pronađeno 3 576 nekretnina - prosečna cena 16 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 160 m2 (malo manji)
    • 180 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 26000 eura (malo jeftiniji)
    • 29000 eura (malo skuplji)
    • do 8 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Plac, BOLJEVAC, 23.800 €, 33960,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.01.2026.,

www.angazman-nekretnine.rs

Lepo imanje u blizini sela Bačevica, opština Boljevac, ispod asfaltnog puta okrenuto južno, površine 3ha 39a 60m2 u jednom potezu. Iznad puta struja, ispod livada je potok, bunari u okruženju imaju vodu na oko 10m dubine, u blizini na oko 300-500m tri domaćinstva, na nadmorskoj visini....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 23.550 €, 879,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Prodaje se odličan plac površine 8.79 ari, idealan za izgradnju porodične kuće ili poslovno–stambenog objekta. Nalazi se pored glavnog puta, što obezbeđuje izuzetnu vidljivost, pristupačnost i brzu komunikaciju sa svim delovima grada. Prednosti: Lokacija – mirna zona na nekoliko minuta....

 
 
 
  Plac, BOLJEVAC, 23.500 €, 8677,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2026.,

www.angazman-nekretnine.rs

Prodaju se tri povezane poljoprivredne parcele sa pomoćnim objektima (37 i 42m2) i dve parcele u neposrednoj blizini, ukupne površine 86a 77m2, u dolini Radovanske reke koja se uliva u Crni Timok, u ataru sela Jablanica, opština Boljevac, koje izlaze na nekategorisan makadamski put....

 
 
 
  Plac, NIŠ, Apelovac, 23.500 €, 2314,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.06.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se plac na putu sa selu Donje Vlase. Nalazi se uz sam asfalt i po Katastru se vodi kao poljoprivredno zemljište. Površina placa je 2314m2 i čine ga dve parcele, prva do asfalta površine 439m2 i druga iznad nje površine 1875m2. Za više informacija pozovite. Agencija Kvart nekretnine....

 
 
 
  Plac, JABLANICA, 23.500 €, 8677,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Plac, ĆUPRIJA, 23.500 €, 2805,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju plac površine 28.05 ari koji se nalazi uz glavni put Ćuprija–Supska, u samom srcu industrijske zone. Plac je pravilnog oblika, što omogućava jednostavno planiranje i izgradnju poslovnih objekata. Plac ima širinu prilaza 24 m, dok je dužina 121 m, što ga čini veoma pogodnim....

 
 
 
  Plac, NIŠ, 23.500 €, 3261,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju plac u vikend naselju Donje Vlase, pored hotela Svetlost. Ukupna površina placa je 3261m2. Frontalni izlaz na asfaltni put u širini od 20m, do samog placa dostupni svi komunalni priključci (struja i voda). Uknjižen, vlasništo 1/1. Za više informacija slobodno pozovite. .

 
 
 
  Plac, DONJE VLASE, 23.500 €, 3261,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac u vikend naselju Donje Vlase, pored hotela Svetlost. Ukupna površina placa je 3261m2. Frontalni izlaz na asfaltni put u širini od 20m, do samog placa dostupni svi komunalni priključci (struja i voda). Uknjižen, vlasništo 1/1. Za više informacija slobodno pozovite.....

 
 
 
  Plac, VELIKA MOŠTANICA, 23.500 €, 500,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

Sremčica,građevinski plac,ul.Moštanička,dozvoljena gradnja P+1+PK. U prilici smo da Vam ponudimo placeve namenjene za individualno stanovanje u zoni A,pod zona A 1. Indeks izgrađenosti parcele je 0,60. Indeks zauzetosti parcele je 40%. Plac se nalazi na nekih 900 metara od glavne....

 
 
 
  Plac, BEOČIN, 23.500 €, 2700,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

PLAC ČEREVIĆ 2750m pogled na Dunav Lokacija: Čerević (Srbija, Beočin) Površina zemljišta: 2750m2 Put do placa: Zemljani put Tekst oglasa 0643187924 Prodajemo plac u Čereviću, plac je površine 2750m u poljoprivrednom je području, ima mogućnost da se na njemu napravi vikend-kuća od....

 
 
 
 
+30%

Promena cene sa 18.000 € na 23.400 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, RALJA, 23.400 €, 1800,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 18.000 €
15.05.2026 - 23.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 104512, struja, uknjizen. Poljoprivredno zemljiste.Njiva Ima asfalt do placa,struja,i voda. Blizu zeleznicke stanice u Ralji. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328- 3901 Prikaži broj . Kontakt van radnog vremena:....

 
 
 
 
+30%

Promena cene sa 18.000 € na 23.400 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, SOPOT, 23.400 €, 1800,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 18.000 €
10.05.2026 - 23.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 104512, struja, uknjižen. Poljoprivredno zemljište.NjivaIma asfalt do placa,struja,i voda.Blizu železničke stanice u Ralji. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 24.000 €, 600,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

.

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 24.000 €, 600,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

.

 
 
 
  Plac, INĐIJA, 23.320 €, 2097,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Samo kod nas u ponudi! Građevinski plac u Slankamenačkim vinogradima. Očuvano tradicijom u opštini Inđija posebno se ističe ovo malo naselje. Nastalo krajem 19. veka na krajnjim istočnim obroncima Fruške gore, na padinama pobrđa Koševac, ovo živopisno naselje najmlađe je i najmanje....

 
 
 
  Plac, SOPOT, 23.200 €, 3300,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju poljoprivredno zemljište na Kosmaju, smešteno na izuzetno atraktivnoj turističkoj lokaciji, u srcu prirode i nadomak Beograda. Parcela ima dobar pristupni put i pruža brojne mogućnosti za investiciju. Posebna prednost je veliki potencijal za prenamenu zemljišta, što ovu....

 
 
 
 
-27%

Promena cene sa 31.600 € na 23.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, NIŠ, 23.000 €, 1529,00 m2 cca 20 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 31.600 €
15.05.2026 - 23.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju plac u Trupalu, pogodan za gradnju porodične kuće ili vikendice. Ukupna površina placa je 1529m2. Plac je poljoprivredno zemljište sa mogućnošću prenamene u gradsko građevinsko. Plac ima izlaz na lokalnu ulicu, koja je jednim delom asfaltirana, a nekih 60-ak metara do placa....

 
 
 
  Plac, RIPANJ, 23.000 €, 2248,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.10.2025.,

www.raicevicnekretnine.com

Ripanj, Kovanluk, gradjevinski plac od 22.48 ari, uknjizen, uradjena konverzija. Prodaje se odlican plac na oko 1 km od centra Ripnja i na udaljenosti od oko 25 km od Beograda. Satoji se od dve parcele povrsina 1 464 m2 (deo vece parcele) i 784 m2 (zasebna parcela). U pitanju su njive....

 
 
 
  Plac, VRANJE, 23.000 €, 3837,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

selo Ribince/ P-38,37/ izmedju autoputa i puta koji vodi ka Neradovcu. Cena 23000 e/ m2- 6e Za sve dodatne informacije javite se na naše brojeve telefona: 063/8440014 065/8440014 069/3440014 017420991 ili lično u agenciji u ul. IVE LOLE RIBARA 13/1 u Vranju .

 
 
 
  Kuća, ELEMIR, 23.000 €, 200,00 m2 cca 120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2025.,

www.gsigma.rs

Kuća u Elemiru, površine 200 m2 na prostranom placu od 12.08 ari. Građena od mešanog materijala. Potrebna adaptacija. Sastoji se od tri sobe. Kupatilo nema. Nalazi se na uglu dve ulice. Grejanje peći/loženje Stolarija drvena.

 
 
 
  Plac, SOPOT, 23.000 €, 1600,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

U neposrednoj blizini Sopota i Ralje sa pogledom na planinu Kosmaj, odličan plac u građevinskoj zoni, na samo 45km od Beograda. Plac se nalazi u mirnom okruženju i prelepoj prirodi sa par kuća izgrađenih u blizini. Minimalna agencijska provizija u skladu sa opštim uslovima poslovanja....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 23.000 €, 4454,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

.*plac uz put *struja prošla pored placa - moguć priključak .

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 23.000 €, 300,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.11.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuca u Erdecu, tvrde gradnje, povrsine 71m2, na placu 3 ara. Kuca ima gradsku vodu, monofaznu struju, grejanje na drva. Sastoji se iz hodnika, 2 kupatila, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom i dve male sobice. Cena 23000 evra .

 
 
 
  Plac, BANJA, 23.000 €, 448,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju odličan plac u naselju Nikola Tesla. Plac je površine 448m2 i pruža odlične mogućnosti za gradnju. Plac je gradsko građevinsko zemiljište. U blizini se nalaze svi komunalni priključci ( voda, struja, kanalizacija). Uknjižen, čisto vlasništvo. Ovo je samo deo naše ponude,....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 23.000 €, 4454,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

.*plac uz put *struja prošla pored placa - moguć priključak Plac, Jagodina | Prodaja · 4454m² · 23.000€.

 
 
 
  Plac, SOPOT, 23.000 €, 1526,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.11.2024.,

www.berzanekretnina.org

 
 
 
  Kuća, APATIN, 23.000 €, 336,00 m2 cca 70 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U Svilojevu, prodaje se kuća u kojoj je više od pola renovirano. Nove instalacije struje, vode. Kuća podzidana, urađena hidroizolacija. Novo kupatilo. Sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje, sobe, manje sobe i kupatila. Površina kuće 336m3, stambenog prostora oko 80m2, plac 7ar. .

 
 
 
  Plac, RAŠKA, 23.000 €, 5297,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Prodaje se plac u Ratini, ukupne površine 5297 m2, udaljen 7 km od centra. Pogodan za različite namene. kp 1254/39 KO Ratina .

 
 
 
  Plac, SRBOBRAN, 23.000 €, 732,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se lep plac dimenzija 16 x 46 m sa starijom kućom na placu. Kuća ima tri sobe do ulice, kuhinju, kupatilo predsoblje i ostavu. U kući su dva ulaza, te trenutno funkcionišu kao dva stana. Kuću je potrebno renovirati u zavisnosti od želje kupca.Kuća ima redovan priključak struje....

 
 
 
  Plac, BARAJEVO, 23.000 €, 1900,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se gradjevinski plac na veoma lepom mestu u Guncatima (Barajevo) sa otvorenim pogledom. 18,94 Ara, dimenzija oko 60m dužine i 33m širine. Voda i put tucanik su dovedeni do 40m od placa,struja je na oko 150m od placa, gde se nalazi i asfaltni put a od tucanika do samog placa....

 
 
 
  Plac, KORAĆICA, 23.000 €, 4000,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Šifra: P508 Građevinsko zemljište površine 40 ari se nalazi u Koraćici, ispod Kosmaja. U blizini je elektro priključak, ima tehničku vodu i ucrtan put. Ukoliko želite više informacija, pozovite broj: 063/70-30-538 - Nataša 062/80-10-641 - Tanja .

 
 
 
  Plac, ČAČAK, 23.000 €, 1777,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se plac u Viljuši na starom putu za Kraljevo, površine 17,77 ari. Dužina fronta placa je 36m do asfaltnog puta. Cena 23.000 eura Agencija KULA .

 
 
 
  Plac, MIONICA, 23.000 €, 15000,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2025.,

www.indomio.rs

Strunci, okolina Banje Vrujci, 1,5 ha (15.000m2), šuma Nije fiksna cena .

 
 
 
  Plac, LESKOVAC, 23.000 €, 7085,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju poljoprivredno zemljište u Donjem Brijanju kod Leskovca, udeo od 1/3 na više parcela, od kojih su neke na odličnim lokacijama, te su korisne i za druge namene. Ukupna površina ponuđenog zemljišta je 7.085 m2. Uknjižena privatna svojina.Za više informacija pozovite agenciju.....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 25.000 € na 23.000 € dana 23.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SOMBOR, 23.000 €, 195,00 m2 cca 120 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 25.000 €
23.03.2026 - 23.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju kuća u centru Stanišića, kuća od 195 m2 koja poseduje predsoblje, kuhinju sa trpezarijom, 4 sobe I kupatilo. Jedan deo kuće je od tvrdog materijala a drugi deo je od mošanog. Po podu su parket pločice, a dve su izbetonirane. Stolarija starija drvena, trofazna struja, voda....

 
 
 
 
+15%

Promena cene sa 20.040 € na 23.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, SOMBOR, 23.000 €, 1002,00 m2 cca 20 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 19.032 €
15.10.2025 - 20.040 €
27.03.2026 - 23.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.03.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju građevinski plac površine 1002 m2, fronta oko 18m. Nalazi se u Somboru, Jaroš naselje kod manastira.Kroz ulicu je prošla struja, gradska voda, kanalizacija, gas. Na slici obeležen (pr.br. 7). .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 23.000 €, 820,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se plac površine 8.2ar kod Ruskog groblja do puta. Plac je ograđen. Gradsko-građevinsko zemljište. Mogućnost gradnje, priključci su u blizini placa. Za više informacija pozovite nas. .

 
 
 
  Plac, BANJA, 23.000 €, 1500,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.12.2024.,

www.indomio.rs

U ponudi je plac P=15 ara sa započetom kućom P=67m2 koja je urađena do prve ploče, nalazi se na putu za Vlase, Vlasništvo placa je 1/1 Za više informacije pozvati:065/222 3922,065/883 3446 Libo agencija upisana u registar posrednika pod brojem 495 .

 
 
 
  Plac, PETROVAC, 23.000 €, 652,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju parcela od 6,52 ari u naselju Petrovac. Plac je pravilnog oblika, u neposrednoj blizini je priključak za vodu i struju.Plac je gradsko građevinsko zemljište, pogodno za gradnju kuće ili vikendice. Divan predeo sa prelepom prirodom u okruženju. Za sve informacije i razgledanje....

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 23.000 €, 652,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
 
-27%

Promena cene sa 31.600 € na 23.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, TRUPALE, 23.000 €, 1529,00 m2 cca 20 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 31.600 €
15.05.2026 - 23.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Plac, ZRENJANIN, 23.000 €, 2500,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.06.2024.,

www.indomio.rs

Plac površine 2446m2, front širine oko 16m u Elemiru, opština Zrenjanin. Nalazi se u ulici gde postoji asfaltni put, gas, optički internet. Seoska kanalizacija u izgradnji. Na parceli je uknjižena kuća 82m2 koja u prirodi ne postoji. Udaljenost placa od centra sela 1km. Prva prodavnica....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 295-336 (od ukupno 411)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.svenekretnine.com

SveNekretnine na jednom mestu, pronadjite Vasu nekretninu.