• GoHome Professional
barem 160 m2 do 28000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • barem 160 m2 do 28000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - barem 160 m2 do 28000 eura

  • Za upit "barem 160 m2 do 28000 eura" pronađeno 3 646 nekretnina - prosečna cena 18 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 150 m2 (malo manji)
    • 170 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 26000 eura (malo jeftiniji)
    • 29000 eura (malo skuplji)
    • do 9 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Plac, BATOČINA, 28.000 €, 13200,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.12.2024.,

www.indomio.rs

Ukupna površina zemljišta od 1,32 hektara se sastoji iz šest spojenih parcela u jednu celinu. Lokacija je odlična na 5 kilometra od Batočine u centralnom delu sela Dobrovodice. Do parcele sedolazi centralnim seoskim putem do centra sela i nekih 100 metara makadam putem. Parcela ima....

 
 
 
  Plac, PARAĆIN, 28.000 €, 4003,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.indomio.rs

-Do glavnog puta odmah nakog skretanja za industrijsku zonu. .

 
 
 
  Plac, KORAĆICA, 28.000 €, 3500,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.08.2024.,

www.indomio.rs

Šifra: P504 Zemljište se nalazi u podnožju Kosmaja, u selu Koraćica. Ima 35 ari i na njemu su 100 stabala mlade šljive, stare oko 4 godine. Ima tehničku vodu, asfaltni prilaz, a struja se nalazi odmah pored placa. Odlična lokacija, udaljena oko 60 km od Beograda i 10 km od Kosmaja.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'barem 160 m2 do 28000 eura'
28.000 €
28.000 €
28.000 €
  Plac, IRIG, 28.000 €, 1136,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.05.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se građevinski plac površine 1136m2 u Velikoj Remeti. Plac se nalazi u šumi, pogodan za vikendicu. Dozvoljena gradnja glavnog objekta( kuća za odmor, ugostiteljski objekat samo za smeštaj) bruto površine 150m2, spratnosti P+Pk i pomoćnog objekta bruto površine 20m2. Asfaltni....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 28.000 €, 9287,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Mogućnost parcelisanja. *prilaz zemljanim putem .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 28.000 €, 9287,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.10.2021.,

www.heroldo.com

Mogućnost parcelisanja. *prilaz zemljanim putem 9.287 m 2 0 0 0 .

 
 
 
 
+12%

Promena cene sa 25.000 € na 28.000 € dana 20.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, SUBOTICA, 28.000 €, 547,00 m2 cca 50 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 22.000 €
29.08.2025 - 25.000 €
20.02.2026 - 28.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se prazan plac u naselju Palić površine 547m2 sa projektom i građevinskom dozvolom.U ulici postoji priključak za gradsku vodu i kanalizaciju.Nalazi se u asfaltiranoj ulici. .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 28.000 €, 1556,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.10.2021.,

www.heroldo.com

zemljište u građevinskom području 1.556 m 2 0 0 0 .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 28.000 €, 1556,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

zemljište u građevinskom području .

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 28.000 €, 1800,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Građevinski plac površine 18 ari u mirnom i zelenom okruženju. Na placu se nalazi stara kuća koja zahteva renoviranje ili može poslužiti kao osnova za izgradnju nove vikendice ili porodične kuće, kao i pomoćni objekat (velika ostava i sazidan roštilj ). Na placu je ranije postojao....

 
 
 
  Plac, VRČIN, 28.000 €, 1100,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 110801, plac. Nije ucrtan put,nije dozvoljena gradnja. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328- 3901 Prikaži broj . Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Plac, Beograd - Vrčin | Prodaja · 1100m²....

 
 
 
  Plac, BEGALJICA, 28.000 €, 1100,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 110801, plac. Nije ucrtan put,nije dozvoljena gradnja. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 28.000 €, 4500,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.10.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaju se dve parcele ukupne površine 45 ari u građevinskom području.Idealne za izgradnju kuće, vikendice, poslovne hale i drugih objekata po želji.Gradska voda prošla kroz selo, struja blizu placa.Može prodaja i svake parcele posebno. .

 
 
 
  Plac, BARAJEVO, 28.000 €, 1800,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Plac, ZRENJANIN, 28.000 €, 2600,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju plac površine 25.70 ari u industrijskoj zoni u blizini Ling Longa. Zemljište u građevinskom području, njiva I klase, vlasnik poseduje informacije o lokaciji. Pogodan za izgradnju poslovnih objekata različitih delatnosti. Uknjižen 1/1 .

 
 
 
  Plac, BATOČINA, 28.000 €, 51120,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Poljoprivredno zemljište Šumadija u Kijevu opština Batočina.Površina zemljišta 5.12 ha u komadu. Mogućnost proširenja i kupovine ukupno 57-8 ha u komadu. Privatna svojina 1/1. .

 
 
 
  Plac, SUBOTICA, 28.000 €, 7097,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.11.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se građevinsko zemljište, parcela površine 7097m2 sa izlazom na dve u naseljenom delu Peščare. .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 28.000 €, 2877,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Zemljište se nalazi u industrijskoj zoni do asvaltnog puta. Pogodno je za izgradnju poslovnih hali, servisa ili neke druge proizvodne delatnosti. Retko u ponudi! .

 
 
 
  Plac, VELIKO GRADIŠTE, 28.000 €, 2600,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

poljoprivredno zemljište u građevinskom području, blizu silosa , na putu za V. Gradište. Mogućnost kupovine još 26 ari zemlje na istom placu. Vlasnik 1/1 ag provizija 2% .

 
 
 
  Plac, NIŠ, 28.000 €, 2000,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju plac u Gabrovcu. Plac je velicine 20 ara, na samom izlasku iz sela, pored asvalta, ispred Gabrovackog Manastira. Postoji mogucnost prikljucka na vodu i struju. Za više informacija javite se. Ovo je samo deo naše ponude, ovaj kao i druge stanove sa većim brojem fotografija....

 
 
 
  Plac, BARAJEVO, 28.000 €, 1800,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 130531, uknjižen. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs .

 
 
 
  Plac, NIŠ, 28.000 €, 4088,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju lep plac u Gornjoj Toponici, pravougaonog oblika, pogodan za izgradnju kuće. Nalazi se u manjoj ulici, na 100 metara od asfalta, u blizini su komunalni priključci. Površina placa iznosi 4088 m2, dimenzije 27 metara ulazni front, 140 metara dubina. Uknjižen, Zemljište u....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 26.500 € na 28.000 € dana 20.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, SMEDEREVO, 28.000 €, 1000,00 m2 cca 30 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.01.2026 - 26.500 €
20.02.2026 - 28.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.indomio.rs

Balkanska ulica, kilometar od kraja asfalta (dobar put takođe). Prelep plac od 10ari. Ravan, sa neupisanom kućim za sređivanje, na dva nivoa od oko 40 m2. Kuća je bez priključaka, struja i voda ispred placa. Građevinsko zemljište. Primenjuje se minimalna agencijska provizija u skladu....

 
 
 
  Plac, GABROVAC, 28.000 €, 2000,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 28.000 €, 1556,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Zemljište u građevinskom području Plac, Jagodina | Prodaja · 1556m² · 28.000€.

 
 
 
  Plac, GORNJA TOPONICA, 28.000 €, 4088,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 28.000 €, 9287,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Mogućnost parcelisanja. *prilaz zemljanim putem Plac, Jagodina | Prodaja · 9287m² · 28.000€.

 
 
 
  Plac, BARAJEVO, 28.000 €, 800,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.06.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju građevinski plac površine 7,32 ara u Meljaku. Plac izlazi na asfaltirani put, a do njega su sprovedeni struja, voda i gas. U neposrednoj blizini se nalazi škola, kao i stanica mini-busa. Mirno okruženje sa prelepim pogledom - idealno za porodičnu kuću ili vikendicu. (agencijska....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 28.000 €, 1800,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 130531, uknjizen. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328- 3901 ... Prikaži broj . Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Plac, Beograd - Lisović | Prodaja · 1800m² · 28.000€.

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 28.000 €, 200,00 m2 cca 140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.08.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Kuća se bruto površine oko 200m2, sastoji se od prizemlja, sprata i potkrovlja. Podna obloga je beton, nema prozora i u sivoj fazi je. Potrebni su priključci na vodu, kanalizaciju, jedino je sprovedena trofazna struja. Ukupan plac je 1.95a. Mogućnost adaptacije objekta po Vašoj želji,....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 30.000 € na 28.000 € dana 04.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, PETROVAC, 28.000 €, 10185,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.06.2025 - 35.000 €
20.02.2026 - 30.000 €
04.03.2026 - 28.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.06.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja domaćinstva. Mesto Leskovac kod Petrovca na Mlavi. Imovina se nalazi oko 1 kilometar od glavnog puta ka banji Ždrelo, površine 101,85 ari, struja, voda, objekti u uknjiženi u katastar, vlasnik 1/1, čista priroda, komšije su na nekih 200 metara, soba i kuhinju su u upotrebi.....

 
 
 
  Plac, NIŠ, 28.000 €, 3063,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju plac na putu za Donje Vlase, 30.63ariPlac se nalazi stotinak metara od glavnog asvaltnog puta, jugo-zapadno orijentisan i osuncan preko celog dana. Sastoji se iz dve parcele, jedna 21,21ari i druge od 9,42ari. Na jednoj je trenutno vocnjak na drugoj objekat koji je moguce....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 30.000 € na 28.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, SUBOTICA, 28.000 €, 882,00 m2 cca 30 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 35.000 €
24.04.2026 - 30.000 €
29.04.2026 - 28.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi građevinski plac za igradnju porodične kuće smešten na blagom uzvišenju u odnosu na glavni put.Pristup placu je direkto omogućen sa ulice.Sva gradska infrastruktura se nalazi u ulici. .

 
 
 
  Kuća, ODŽACI, 28.000 €, 235,00 m2 cca 120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se kuća u Bačkom Brestovcu, površine 235 m², smeštena na prostranom placu od 1.652 m². Nekretnina se nalazi u mirnom i tihom delu mesta, idealnom za porodičan život ili vikend boravak. Kuća je uselјiva, uredna i održavana sa 4 sobe, kuhinja, špajz, kupatilo, zatvorena terasa....

 
 
 
  Kuća, TOPOLA, 28.000 €, 162,00 m2 cca 170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U Staroj Moravici prodaje se prizemna porodična kuća površine 162 m² na prostranom placu od 1.108 m². Kuća se sastoji od tri sobe, prostrane trpezarije sa kuhinjom, kupatila sa tušem i ostave. Dvorište obuhvata nekoliko pomoćnih zgrada i dve garaže. Podovi su parket, tepih i pločice,....

 
 
 
  Kuća, ŽITIŠTE, 28.000 €, 161,00 m2 cca 170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prizemna kuća u Torku (opština Žitište) površine 161 m2 na placu od 23.16 ara. Kuća se sastoji prostranog predsoblja, hodnika, kuhinje sa trpezarijom, dnevne sobe, kupatila, i dve sobe. Grejanje na GAS, stolarija drvena. Dvorište ograđeno, poseduje kolski ulaz i čine ga....

 
 
 
  Plac, SOPOT, 27.900 €, 1300,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.indomio.rs

Plac na Kosmaju – građevinsko područje. Cena: 27.900€ Kontakt: +381668091211 Lokacija: Kosmaj Površina: 12,63 ara OPIS: Na prodaju plac površine 12,63 ara, nalazi se na izuzetnoj lokaciji na Kosmaju, u okviru građevinskog područja. Plac je ravan, pravilnog oblika, pogodan za izgradnju....

 
 
 
  Plac, STEPANOVICEVO, 27.810 €, 750,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju građevinski plac u Kisaču, na samom ulazu u naselje, u Vojvođanskoj ulici, na odličnoj i lako dostupnoj lokaciji. Površina placa: 752m2 Tip: građevinski plac Lokacija: Kisač, Novi Sad Prilaz: asfaltni put Vlasništvo: 1/1 Parcele: 4586/1 i 4586/2 Plac se nalazi uz asfaltirani....

 
 
 
  Plac, BUKOVAC, 27.810 €, 500,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju odličan plac u Bukovcu od 524m2 Plac nema priključke,mali deo do placa je tucanik. Kroz plac protiče potok. Postoji mogućnost dogovora oko cene! Plac je za svaku preporuku,vredi pogledati! Za sve dodatne informacije,kontakt telefon 066-82-92-700,065-27-27-091 Nikola Ljuboja-reg.posrednika....

 
 
 
  Plac, NIŠ, Ledena Stena, 27.500 €, 400,00 m2 cca 70 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.01.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi je lep plac P=3.5ara u mirnom delu grada na ledenoj Steni, plac je gradsko građevinsko zemljište (PR+I+PK) ulica nije asvaltirana oko 120m od glavnog puta. Za više informacije pozvati:065/222 3922,065/883 3446. Libo agencija upisana u registar posrednika br 495 .

 
 
 
  Plac, NIŠ, 27.500 €, 2625,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju plac u Nišu, u Donjoj Vrežini. Plac je gradsko građevinsko zemljište. Površina placa je 2625m2, uknjižen, privatna svojina 1 kroz 1. Ovo je samo deo naše ponude, ovu kao i druge nekretnine možete pogledati na našem sajtu. .

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 32.000 € na 27.500 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, STARA PAZOVA, 27.500 €, 500,00 m2 cca 60 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 32.000 €
13.05.2026 - 27.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se plac 5 ari u Starim Banovcima. Stari Banovci se nalaze u istočnom Sremu, na desnoj obali Dunava – teritorijia opštine Stara Pazova. Sta dobijate: Na samom placu nije potrebno dodatno ravnanje, idealan ukoliko zelite mir bez gradske buke. Infrastruktura – mogucnost prikljucenja....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 412)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>