• GoHome Professional
barem 160 m2 do 28000 eura - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • barem 160 m2 do 28000 eura - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - barem 160 m2 do 28000 eura

  • Za upit "barem 160 m2 do 28000 eura" pronađeno 3 648 nekretnina - prosečna cena 18 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 150 m2 (malo manji)
    • 170 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 26000 eura (malo jeftiniji)
    • 29000 eura (malo skuplji)
    • do 9 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Plac, NIŠ, Ledena Stena, 27.500 €, 400,00 m2 cca 70 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.01.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi je lep plac P=3.5ara u mirnom delu grada na ledenoj Steni, plac je gradsko građevinsko zemljište (PR+I+PK) ulica nije asvaltirana oko 120m od glavnog puta. Za više informacije pozvati:065/222 3922,065/883 3446. Libo agencija upisana u registar posrednika br 495 .

 
 
 
  Plac, NIŠ, 27.500 €, 2625,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju plac u Nišu, u Donjoj Vrežini. Plac je gradsko građevinsko zemljište. Površina placa je 2625m2, uknjižen, privatna svojina 1 kroz 1. Ovo je samo deo naše ponude, ovu kao i druge nekretnine možete pogledati na našem sajtu. .

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 32.000 € na 27.500 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, STARA PAZOVA, 27.500 €, 500,00 m2 cca 60 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 32.000 €
13.05.2026 - 27.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se plac 5 ari u Starim Banovcima. Stari Banovci se nalaze u istočnom Sremu, na desnoj obali Dunava – teritorijia opštine Stara Pazova. Sta dobijate: Na samom placu nije potrebno dodatno ravnanje, idealan ukoliko zelite mir bez gradske buke. Infrastruktura – mogucnost prikljucenja....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 27.500 €, 1000,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Lep plac površine 10 ari u građevinskom području, 100m od Ibarske magistrale. Pored placa asfalt, struja, voda. Plac uknjižen, vlasnik 1/1. GREJANJE - CG, sprat / ID oglasa: 76001. Agencijska provizija 2% od kupoprodajne cene. Plac, Beograd - Meljak | Prodaja · 1000m² · 27.500€.

 
 
 
  Plac, MEDOŠEVAC, 27.500 €, 1100,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2023.,

www.indomio.rs

na prodaju plac u vikend naselju Gabrovac, do asvaltnog puta,površine 10.25ari, do placa vodi asvaltni put, na placu je bunar i montažna garaža, blizu je struja... za više informacije pozvati:065/222 3922, 065/883 3446. Libo agencija upisana u registar posrednika pod brojem 495. .

 
 
 
  Plac, KNJAŽEVAC, 27.500 €, 1265,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju lep plac na Staroj planini, pogodan za izgradnju kuće. Nalazi se na 3 km od ski staze, 200 metara od asfalta. Površina placa je 1265 m2, pored placa je priključak za struju i vodu, a mogoće je i iskopati sopstveni bunar na placu (celo područije je bogato vodom). Uknjizen....

 
 
 
  Plac, BARAJEVO, 27.500 €, 1000,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Lep plac površine 10 ari u građevinskom području, 100m od Ibarske magistrale. Pored placa asfalt, struja, voda. Plac uknjižen, vlasnik 1/1. GREJANJE - CG, sprat / ID oglasa: 76001. Agencijska provizija 2% od kupoprodajne cene. .

 
 
 
  Plac, NIŠ, Palilula, 27.440 €, 1729,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju ograđen plac u Novom selu površine 1729m2 sa nedovršenom vikend kućom 29m2, kojoj je potrebna adaptacija. Ima mogućnost priključka na vodu i struju, a za kanalizaciju na ulici ispred placa. Plac je poljoprivredno zemljište, privatna svojina 1 kroz 1, u proceduri uknjiženja.....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 27.300 €, 1475,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi su dva izuzetna placa, svaki površine 13 ari+1,75ari, smeštena u Rogači, u samom podnožju planine Kosmaj. Lokacija je mirna, prirodno okruženje očaravajuće, a istovremeno ste u neposrednoj blizini svih značajnih sadržaja bazena Verona(800m), restorana La Montana(700m), novog....

 
 
 
  Plac, SOPOT, 27.120 €, 1800,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 119397, struja, uknjižen, deljiv, njiva. U ponudi su više parcela na kojima je dozvoljena gradnja. U tom potezu je napravljeno više kuća i vlasnik placa, u saradnji sa investitorom može da ponudi kupcu kupovinu placeva sa izgradnjom nekretnine, a može i samo plac da....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 27.120 €, 1800,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 119397, struja, uknjizen, deljiv, njiva. U ponudi su vise parcela na kojima je dozvoljena gradnja. U tom potezu je napravljeno vise kuca i vlasnik placa, u saradnji sa investitorom moze da ponudi kupcu kupovinu placeva sa izgradnjom nekretnine, a moze i samo plac da....

 
 
 
  Plac, BOLJEVAC, 27.000 €, 6798,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.01.2026.,

www.angazman-nekretnine.rs

Prodaje se poljoprivredno zemljište u blizini Hotela Balašević (1,5km), u podnožju planine Rtanj sa pogledom na nju i okolinu, na Mirovskom platou, pored magistralnog puta Paraćin – Boljevac, Zaječar, Bor, opština Boljevac sa ukupnom površinom od 67a 98m2. Boljevac, Rtanj, Mirovo.

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 27.000 €, 4500,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Prostrana parcela za gradnju kuće u manje bučnom naselju Jagodine .

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 27.000 €, 192,00 m2 cca 140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.06.2025.,

www.indomio.rs

* Na prodaju prizemna kuća u Kljajićevu. -Površina kuće je 192 m2, a površina placa je 1355 m2. -Kuća je od tvrdog materijala, građena pre oko 15 godina. Betonska ploča omogućava i opciju podizanja potkrovlja. Kuća poseduje hodnik, ostavu, kupatilo, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 27.000 €, 3707,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.09.2024.,

www.heroldo.com

Odličan plac, pogodan kako za gradnju tako i obrađivanje. *Na placu ima objekat sa strujom 3.707 m 2 0 0 0 .

 
 
 
  Plac, VODICE, 27.000 €, 475,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.zidart.co.rs

PRODAJA PLACA – ZLATIBOR, VODICE Na prodaju izuzetan plac na Zlatiboru, u naselju Vodice, površine 4,75 ari. Parcela se nalazi u prelepom prirodnom okruženju, okružena zelenilom, mirom i netaknutom prirodom, što ovu lokaciju čini idealnom za odmor, život ili investiciju. Plac se nalazi....

 
 
 
  Plac, VRANJE, 27.000 €, 6000,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.indomio.rs

Na prodaju zemljište od 60 ari pored asfalta na brestovačkom putu u Vranju. Zemljište je u celosti ograđeno, na njemu se nalazi i bunar sa vodom, postoji mogućnost priključka na struju. Na kompletnom zemljištu se nalaze zasadi malina sa sistemom kap po kap. Cena: 27.000 EUR(Cena nije....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 27.000 €, 1100,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.11.2025.,

www.heroldo.com

Lep, četvrtast plac uz glavni put za Bukovče. 1.100 m 2 0 0 0 .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 27.000 €, 3707,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Odličan plac, pogodan kako za gradnju tako i obradjivanje. *Na placu ima objekat sa strujom .

 
 
 
  Plac, NIŠ, 27.000 €, 1311,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju odličan, lep plac, pravougaonog oblika, idealan za ljude koji žele da pobegnu od gužve u gradu, na samo par kilometara od Niša, ispod spomenika na Čegru. Plac ne izlazi na asfalt (oko 200m od glavnog puta), do placa vodi zemljani put. U blizini ima vikendica. Gradsko građevinsko....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 27.000 €, 1100,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.indomio.rs

Lep,četvrtast plac uz glavni put za Bukovče. .

 
 
 
  Plac, KAMENICA, 27.000 €, 1311,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Plac, SOPOT, 27.000 €, 1900,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.04.2023.,

www.indomio.rs

Šifra: P562 Na prodaju plac u selu Sibnica na Kosmaju, u opštini Sopot. Pored placa prolaze struja, voda, kao i gas. Plac izlazi na asfaltni put sa dve strane. Odlična lokacija u blizini prodavnica, crkva, škola, pošte, autobuskih stajališta… Savršeno mesto za život na selu udaljeno....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 27.000 €, 153,00 m2 cca 180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.08.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se trosobna porodična nameštena kuća od mešanog materijala površine 153m2, na placu većem od 7ar. Sastoji se od hodnika, spavaće sobe, prolazne sobe, kuhinje, letnje kuhinje i kupatila. Grejanje na čvrsto gorivo, voda sa vodovoda, septička jama. Brojni pomoćni pbjekti, od....

 
 
 
  Kuća, ČAČAK, 27.000 €, 180,00 m2 cca 150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća u Rakovi, na 3.5km od uključenja za autoput u Preljini. Smeštena do asfaltnog puta kuća ima površinu u osnovi oko 100m2, a ukupne površine oko 180m2, a sastoji se od prizemlja i visokog potkrovlja. Kuća je ozidana i okrovljena, a prodaje se u sivoj fazi. Kuća nije....

 
 
 
  Plac, DONJE VLASE, 27.000 €, 833,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac na putu za Donje Vlase, površine 833 m2. Vodi se kao gradsko građevinsko zemljište. Vikend naselje. U okruženju ima objekata. Uknjižen, privatna svojina. Ovo je samo deo naše ponude, za više informacija javite se ili posetite nas sajt. Plac, Niš - Donje Vlase | Prodaja....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 27.000 €, 4500,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prostrana parcela za gradnju kuće u manje bučnom naselju Jagodine Plac, Jagodina | Prodaja · 4500m² · 27.000€.

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 27.000 €, 150,00 m2 cca 180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.09.2024.,

www.indomio.rs

Kuća u naselju Belo Blato, sastoji se iz ulaza, kupatilo, soba, kuhinja sa trpezarijom, 2 sobe, veća terasa. Kuća je od mešovitog materijala, očuvana i useljiva. Stolarija je drvena, grejanje na čvrsto gorivo, novije kupatilo, ima priključke za struju i vodu. Površina kuća je 150m2,....

 
 
 
  Plac, NOVA VAROŠ, 27.000 €, 4648,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

U prilici smo ponuditi poljoprivredno zemljište, potes Polje, Komarani, Nova Varoš površine 4648 m2, pretežno ravnica, sa prelepim panoramskim pogledom. Nalazi se na 10 km od Nove Varoši, a od Rezervara Uvac 2 km, uz lokalni asfaltni put. Poljoprivredno zemljište je po kulturi pašnjak....

 
 
 
  Plac, NIŠ, 27.000 €, 833,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju plac na putu za Donje Vlase, površine 833 m2. Vodi se kao gradsko građevinsko zemljište. Vikend naselje. U okruženju ima objekata. Uknjižen, privatna svojina. Ovo je samo deo naše ponude, za više informacija javite se ili posetite nas sajt. .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 27.000 €, 1100,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Lep,četvrtast plac uz glavni put za Bukovče. Plac, Jagodina - Bukovče | Prodaja · 1100m² · 27.000€.

 
 
 
  Plac, BELO POLJE, 27.000 €, 4900,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi izuzetan plac u mirnom i prirodom okruženom delu Mislodjina, idealan kako za porodično stanovanje, tako i za investiciju. Plac površine 43 ara dolazi sa dodatnih 5 ari prilaznog puta, što čini ukupno 48 ari funkcionalnog prostora. Nalazi se na svega 100 metara od magistralnog....

 
 
 
  Plac, ZRENJANIN, 27.000 €, 1500,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.08.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Aradac - plac površine 15 ara. Građevinsko i poljoprivredno zemljište. Monofazna struja, gradska voda i bunar. Građevinska dozvola sa projektom kuće za izgradnju. Na udaljenosti 100m od škole i ambulante. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500 evra. .

 
 
 
 
-25%

Promena cene sa 36.000 € na 27.000 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, VINIK, 27.000 €, 1700,00 m2 cca 20 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.02.2026 - 36.000 €
13.03.2026 - 27.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je plac na Viniku P=16.8 ari Gradsko građevinsko zemljište,50 metara od asvaltnog puta, širina placa 22m struja i priključak za vodu na oko 250 m. za više informacije pozovite 065/222 3922. Agencija Libo upisana u registar posrodnika br 2034. .

 
 
 
  Plac, MEROŠINA, 27.000 €, 1202,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se plac, uknjižene površine 1202m2. Plac se nalzi na jako dobrom položaju pored asfaltnog puta, na ravnom mestu. Vodi se kao poljoprivredno zemljište, moguća je prenamena u gradsko gradjevinsko zemljište. Ovo je samo deo naše ponude, za više informacija slobodno nas nazovite.....

 
 
 
  Kuća, LESKOVAC, 27.000 €, 200,00 m2 cca 140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.08.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

PRODAJE SE PORODIČNA KUĆA U SELU TUREKOVAC NA 5 KILOMETARA OD LESKOVCA. .

 
 
 
  Plac, NIŠ, 27.000 €, 8626,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju poljoprivredno zemljište u Vele Polju, 8626 m2. Parcela se nalazi na samom glavnom putu, pravilnog je oblika, i zbog svoje lokacije povoljna je i za izgradnju većeg objekta, hala, magacin, stovarište. Do same parcele dovedena je voda i struja. Uknjižena je, svojina, vlasništvo....