• GoHome Professional
barem 140 m2 do 178 eura/m2 - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • barem 140 m2 do 178 eura/m2 - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - barem 140 m2 do 178 eura/m2

  • Za upit "barem 140 m2 do 178 eura/m2" pronađeno 11 815 nekretnina - prosečna cena 39 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 130 m2 (malo manji)
    • 150 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 169 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 186 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 1800 eura
  • Slike

Pretraženo 199 943 nekretnina (58 agencija i portala)

  Plac, VALJEVO, 300.000 €, 2091,00 m2 cca 140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Ljuti krš, 21 ar, odličan-U ponudi je 21a zemljišta na planini Divčibare u neposrednoj blizini hotela Crni vrh. Dobijena je lokacijska dozvola, urađen je projekat i predat za građevinsku dozvolu. Očekuje se dobijanje građevinske dozvole do kraja marta. Predviđena je izgradnja objekta....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 25.000 €, 136,00 m2 cca 180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.06.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

*Na prodaju odlična seoska porodična kuća u Rastini. -Površina kuće je 136 m2, a površina placa je 1420 m2. Plac je pravilnog oblika i kompletno ograđen. -Kuća poseduje hodnik, kupatilo, dve spavaće sobe, dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom i ostavom. -Grejanje je na struju, TA....

 
 
 
  Kuća, TITEL, 23.900 €, 130,00 m2 cca 180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

LOK stara kuća za rušenje 130m plac 1200m ispod Titelskog brega Lokacija: Lok (Srbija, Titel) Ulica i broj: Svetozara Miletića Kvadratura: 130m2 Površina zemljišta: 1200m2 Broj soba: 4 sobe Spratnost: Prizemna Stanje objekta: Starija gradnja Dodatne informacije Terasa, Parking, garaža,....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 31.000 €, 217,00 m2 cca 140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se kuća u Čonoplji od 217m2 stambenog dela i 164m2 pomoćnih objekata u vidu letnje kuhinje, svinjaca, kokošinjaca, šupa. Parcela ima 2400m2 od toga bašta 1000m2. Kuća je od mešanog materijala, u dobrom stanju, ima 4 sobe, kuhinju, trpezariju, dva kupatila, magacinski prostor,....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Miljakovac, 100.000 €, 700,00 m2 cca 140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 28233, struja, uknjižen, plac. Asfaltiran pristupni put. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs .

 
 
 
  Plac, NIŠ, Apelovac, 200.000 €, 1400,00 m2 cca 140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju plac na Paliluli u ulici Stanoja Glavaša površine 9 ari .Moguća je izgradnja stamneno poslovnog objekta oko 1400 m2 bruto površine ,odnosno oko 1000 m2 neto.Koeficijent izgrađenosti je 1.6 a maksimqlna visina objekta je 15 m.Za više informacija pozovite 064 1750056 VLADA....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 28233, struja, uknjizen, plac. Asfaltiran pristupni put. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328- 3901 Prikaži broj . Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Plac, Beograd....

 
 
 
  Kuća, ODŽACI, 103.000 €, 722,00 m2 cca 140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

* Predstavljamo Vam halu od 722m2 pogodna za razne delatnosti. Prostire se na placu od 1876m2. Na placu postoji i nedovršena kuća koja je uknjižena i legalizovana. Za više informacija kontaktirajte naše agente prodaje ! 021/21-00-690 .

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 150.000 € na 145.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, BEOGRAD, Miljakovac, 145.000 €, 1018,00 m2 cca 140 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.01.2026 - 150.000 €
15.05.2026 - 145.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se građevinski plac u zoni porodične gradnje, površine 10,18 ari. Plac je ravan i pravougaonog oblika sa izlazom na asfaltni put. Ima izlaz na dve ulice. Struja i voda do placa. Nalazi se na odličnoj lokaciji, u mirnom okruženju, a u blizini glavnih saobraćajnica. Prema informaciji....

 
 
 
  Kuća, VRNJAČKA BANJA, 38.000 €, 268,00 m2 cca 140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

U Gračacu je na prodaju kuća, koja se nalazi na odličnoj lokaciji , na parceli koja je u celosti ravna i čija je površina 15 ari. Površina kuće je 268.27 m2, i sastoji se od prizemlja, površine 135.39 m2 sa odličnim rasporedom prostorija, kao i potkrovlja površine 132, 88m2. U kući....

 
 
 
  Plac, BELE VODE, 85.000 €, 600,00 m2 cca 140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Plac za kući ili vikendicu. Nadomak Vidikovca, Banovog brda i 15min od centra Beograda. Plac je pozicioniran tako da nudi privatnost i dobru povezanost sa glavnim saobracajnicama. Građevinsko zemljište, idealno za individualnu stambenu gradnju. Voda, struja, pristupni put dovedeni....

 
 
 
  Kuća, SUVI DO, 85.000 €, 600,00 m2 cca 140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo kuću u izgradnji P=500m2 u grubim radovima- 4 stambene jedinice, na placu 11 ari na kom se nalazi još jedna stara kuća za adaptaciju. u staroj kući ima struja, voda i kanalizacija.kuća je uknjižena. Za više informacije i razgledanje nekretnine pozvati:065/222....

 
 
 
  Plac, BELE VODE, 99.000 €, 700,00 m2 cca 140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je odličan, uknjižen i ravan plac koji se prostire na 6 Ari. Plac je ušuškan i u potpunom je miru prirode, na tihom proplanku u blizini crkve. Od centra Banovog brda, kolima se stiže za 10.-tak minuta. Okruženje je veoma uređeno, kuće i dvorišta u ovom delu naselja veoma....

 
 
 
 
-18%

Promena cene sa 120.000 € na 99.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, VELIKI MOKRI LUG, 99.000 €, 700,00 m2 cca 140 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 120.000 €
08.05.2026 - 99.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se prelep plac kod Kocke, samo 200 metara od Smederevskog puta, blizu puta za Mirijevo. Plac je blago nagnut, što ga čini idealnim za gradnju kuće iz snova ili investicionog objekta. Sve što vam treba za udoban život je na dohvat ruke – kompletna infrastruktura u neposrednoj....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 27.000 €, 192,00 m2 cca 140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.06.2025.,

www.indomio.rs

* Na prodaju prizemna kuća u Kljajićevu. -Površina kuće je 192 m2, a površina placa je 1355 m2. -Kuća je od tvrdog materijala, građena pre oko 15 godina. Betonska ploča omogućava i opciju podizanja potkrovlja. Kuća poseduje hodnik, ostavu, kupatilo, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom....

 
 
 
  Plac, SMEDEREVO, 70.000 €, 500,00 m2 cca 140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.10.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

II lipska rampa, plac 4.3a i neupisana renovirana kuća 180m2 na dva nioa. Prvi sprat nezavršen. Prizemni nivo 90m2 u odličnom stanju, parno grejanje, pomoćne prostorije, garaža. Prikaz na mapi je informativnog karaktera i pokazuje približnu lokaciju. Agencijska provizija 2% od dogovorene....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Altina, 2.380.000 €, 17000,00 m2 cca 140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju gradjevinski plac velicine 170 ari, sa izlazom na Batajnicki drum. Odlicna pozicija. Industrijsko komercijalna namena. Index 1, zauzetost 50%. Cena 140eur/m2. .

 
 
 
  Plac, SMEDEREVO, 140.000 €, 1000,00 m2 cca 140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.09.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Plac u Izletničkoj, na početku. 10ari, 30m od glavnog puta. Idealno okruženje za izgradnju porodične kuće. Moguća izgradnja objekta sa više stanova ( oko 1000 kvadrata) Prikaz na mapi je informativnog karaktera i pokazuje približnu lokaciju. Agencijska provizija 2% od dogovorene kupoprodajne....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 28.000 €, 200,00 m2 cca 140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.08.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Kuća se bruto površine oko 200m2, sastoji se od prizemlja, sprata i potkrovlja. Podna obloga je beton, nema prozora i u sivoj fazi je. Potrebni su priključci na vodu, kanalizaciju, jedino je sprovedena trofazna struja. Ukupan plac je 1.95a. Mogućnost adaptacije objekta po Vašoj želji,....

 
 
 
  Plac, MALI MOKRI LUG, 210.000 €, 1500,00 m2 cca 140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.08.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je građevinsko zemljište kod Smederevskog puta, između Sunca i Lidla. Plac se nalazi na Lipovačkom brdu, na 240m nadmorske visine, sa panoramskim pogledom ka Avali. Dozvoljena je gradnja porodičnih stambenih objekata PR+1+PTK. Do asfalta ima 200 m, a do najbližih priključaka....

 
 
 
  Plac, KNJAŽEVAC, 966.000 €, 6903,00 m2 cca 140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju građevinska parcela površine 69 ari na atraktivnoj lokaciji Jabučko ravnište , u okviru turističke zone Stara planina , opština Knjaževac. Vlasništvo 1/1 Usvojen urbanistički projekat Idejni projekat za kompleks apart-hotela Infrastruktura dovedena na 200m od parcele (voda,....

 
 
 
  Plac, BOLJEVCI, 66.700 €, 477,00 m2 cca 140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju građevinske parcele u Jakovu – nova perspektivna lokacija U ponudi je više građevinskih parcela u mirnom i planski razvijenom delu Jakova, idealnih za izgradnju porodičnih kuća ili investicionu gradnju. Površine parcela kreću se od 4,77 ari do 5,37 ari, uz mogućnost kupovine....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Crveni Krst, 29.500 €, 160,00 m2 cca 180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je kuća sa placem u selu Supovac. Kuća je površine 160m2, poseduje dve etaže, prizemlje i I sprat. Kuća je veoma dobro pozicionirana, okružena zelenilom, na placu površine 14a. Jedinstvena ponuda, mirno naselje, priroda, čist vazduh i prelep pogled. Odlična investicija za....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Železnik, 85.000 €, 610,00 m2 cca 140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2025.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se odličan plac na potezu Savske i Jezerske terase, poršine 6.10ari. Dozvoljena je porodična stambena izgradnja, objekat spratnosti P+I+ptk Mogućnost spajanja sa parcelom pored iste površine. Retko u ponudi. Ag.provizija je 2% Kontakt telefon 064/577-6659 Biljana Filipa Hristića.

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 50.000 €, 360,00 m2 cca 140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.03.2026.,

www.heroldo.com

U ponudi je prostorna kuća sa renoviranim prizemljem, dok gornji sprat čeka vašu adaptaciju. Domaćinstvo ima više soba, dva kupatila, veliku dnevnu sobu, ostavu, podrum i terase, što pruža idealan prostor za porodični život ili poslovne ideje. Karakteristike nekretnine: Kuća površine....

 
 
 
  Kuća, BOLJEVAC, 30.000 €, 216,00 m2 cca 140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kuća (pr+1) sa izlaskom stepenicama u potkrovlje, sagrađena sedamdesetih od 216m2 u osnovi 108m2, uknjiženo 61m2 na mestu gde je bila sagrađena stara kuća, nova u procesu legalizacije, sa pomoćnim objektom od 33m2 uknjiženim i štalom sa senikom od oko 200m2 (neuknjiženom),....

 
 
 
  Kuća, APATIN, 41.000 €, 296,00 m2 cca 140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju kuća od 296m2 u Apatinu, kuća poseduje spavaćau sobu, dnevni boravak, kuhinju sa trpezarijom, kupatilo i terasu, drugi deo je ulaz od lokala sa magacinskim prostorom koji se još može proširiti. Postoji još jedan objekat koji može biti letnja kuhinja sa kupatilom. PVC i....

 
 
 
 
+18%

Promena cene sa 22.000 € na 26.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, GADŽIN HAN, 26.000 €, 188,00 m2 cca 140 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 22.000 €
08.05.2026 - 26.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuca u selu Gornji Barbeš, kuća je u osnovi 94 m2 (prizemlje) plus sprat. Pored kuće na placu od 1654 m2 nalazi se i okućnica. U selu ima apoteka, pošta, autobusko stajalište, prodavnica. U prizemlju kuće je garaža (u jednom delu). Sprat se sastoji od dnevne sobe, kuhinje....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Jajinci, 240.000 €, 1300,00 m2 cca 190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je plac na dobroj lokaciji, kod stadiona Heroja i pošte u Jajincima. -Gradsko gradjevinsko zemljiste -Informacija o lokaciji -Moguć dogovor "za kvadrate" Kontaktirajte nas za više informacija i zakazivanje razgledanja. Agencijska nadoknada iznosi 2%. . .

 
 
 
  Kuća, EČKA, 29.000 €, 157,00 m2 cca 190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stara kuća površine 157 m2 na placu od 14,55 ari. Građena od mešovitog materijala, grejanje na gas. Nalazi se u blizini centra naseljenog mesta na par minuta od OŠ, pošte, pijace, marketa. Uknjižena 1/1. .

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Zemun, 3.000.000 €, 21800,00 m2 cca 140 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.09.2025. - 3.000.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.09.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju je ekskluzivno gradsko građevinsko zemljište na samoj obali Dunava, udaljeno svega 3 km od Pupinovog mosta, u pravcu ka Batajnici. Parcela poseduje izuzetnu lokaciju – jednom stranom izlazi direktno na reku, što je čini posebno atraktivnom za različite investicione projekte.....