• GoHome Professional
barem 140 m2 do 178 eura/m2 - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • barem 140 m2 do 178 eura/m2 - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - barem 140 m2 do 178 eura/m2

  • Za upit "barem 140 m2 do 178 eura/m2" pronađeno 11 882 nekretnina - prosečna cena 39 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 130 m2 (malo manji)
    • 150 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 169 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 186 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 1800 eura
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • kablovska
    • 1.sprat
    • luksuzan
    • podrum
    • uknjižen
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, INĐIJA, 111.000 €, 620,00 m2 cca 180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.indomio.rs

.

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 111.000 €, 620,00 m2 cca 180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

.

 
 
 
  Kuća, PARAĆIN, 90.000 €, 536,00 m2 cca 170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća u okolini centra grada 536m2 Zamišljena da pruži prostor, udobnost i mogućnosti, ova kuća na dva sprata nudi sve što vam treba – i još ponešto. U njoj se nalaze dva dnevna boravka za porodična okupljanja, sedam spavaćih soba za mir i privatnost, dva kupatila, funkcionalna....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Crveni Krst, 29.500 €, 176,00 m2 cca 170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Supovcu, 15 km od centra Niša, 176 m2 na placu od 14 ari. Nalazi se na uzvišenju sa koga se pruža predivan pogled na Niš. Kuća je 70 m2 u osnovi. Sastoji se od podruma, prizemlja i sprata. Podrum je površine 36 m2. U prizemlju se nalazi velika prostorija koju budući....

 
 
 
  Plac, BATAJNICA, 3.114.000 €, 17315,00 m2 cca 180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.08.2025.,

www.berzanekretnina.org

Zemun, Batajnica Može i plaćanje u izgrađenim halama/magacinima na delu zemljišta. 173.15a, gradsko gradjevinsko zemljište. Gradsko gradjevinsko zemljište, pravilnog oblika, pogodno za hale, magacine, proizvodnju. Nalazi se u blizini autoputa za Novi Sad i Batajničkog druma. Uknjižen.....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 25.000 €, 139,00 m2 cca 180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prizemna kuća uknjižena na 139 m2 na placu od 6,25 ari u naseljenom mestu Perlez. Sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, tri spavaće sobe i kupatila. Građena od čvrstog materijala, plafoni štukatur, struja trofazna, grejanje na čvrsto gorivo. Dvorište ograđeno i čini....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 27.000 € na 25.000 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ZRENJANIN, 25.000 €, 139,00 m2 cca 180 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.07.2025 - 27.000 €
22.04.2026 - 25.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.07.2025.,

www.indomio.rs

Perlez - petosobna kuća od čvrstog materijala površine 139m2 + pomoćne prostorije na placu površine 6,25 ara sa kolskim ulazom i garažom. Trofazna struja, grejanje na čvrsto gorivo, voda, tavanica štukatur, septička jama, uknjižena 1/1. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno....

 
 
 
  Kuća, ORLOVAT, 25.000 €, 150,00 m2 cca 170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.agencijapragma.com

Centar – kuća površine oko 150m2 na placu površine 23,32 ara. Monofazna struja, voda, septička jama. Kuća zahteva veća ulaganja. Uknjižena. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500 evra. .

 
 
 
  Kuća, ĆUPRIJA, 50.000 €, 300,00 m2 cca 170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.06.2024.,

www.heroldo.com

Na prodaju kuća , u mirnoj ulici, površine 300m2 na pravilnom placu površine 4. 82 ara. Kuća poseduje prizemlje i sprat i može biti idealna za dve porodice. Takođe na placu se nalazi i pomoćni objekat. Ukoliko želite da pogledate nekretninu sa nekim od naših agenata ili imate dodatnih....

 
 
 
  Plac, VRNJAČKA BANJA, 2.000.000 €, 12000,00 m2 cca 170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja placa od 120 ari u blizini šetališta i Snežnika . Dozvoljena gradnja . Prodaje se gradsko gr5adjevinsko zemljište. 31 Oznaka na mapi pokazuje deo grada, ne i tačan položaj zgrade. Posrednička naknada 2% .

 
 
 
  Kuća, GADŽIN HAN, 25.000 €, 150,00 m2 cca 170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju porodična kuća sa celokupnim imanjem od 3,7ha u selu Krastavče u opštini Gadžin Han. Nalazi se u Zaplanjskoj brdovitoj šumskoj regijiji, koja je prepoznatljiva po čistom vazduhu i prirodnoj lepoti, prepuna rečica i planinskih izvora. Odlična za porodični život i odmor,....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 25.000 €, 150,00 m2 cca 170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, 150.000 €, 900,00 m2 cca 170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 112929, struja, kanalizacija, uknjižen. Odličan plac za gradnju objekta u poslovno stambene svrhe.Prodajem plac od 900m2 pravougaonog oblika. Potpuno ravna površina i na glavnom putu. Pored placa je sva infrastruktura. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska....

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, 150.000 €, 900,00 m2 cca 170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 112929, struja, kanalizacija, uknjizen. Odlican plac za gradnju objekta u poslovno stambene svrhe.Prodajem plac od 900m2 pravougaonog oblika. Potpuno ravna povrsina i na glavnom putu. Pored placa je sva infrastruktura. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 25.000 €, 150,00 m2 cca 170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Kuća, ŠID, 25.000 €, 150,00 m2 cca 170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Porodična kuća u Ljubi, nedaleko od Šida i Erdevika. Kuća ima 5 prostorija, kupatilo i letnju kuhinju. Podovi su betonski te spremni za postavljanje laminata, parketa, pločica. Kuća je površine 110m2 + 38m2 letnja kuhinja + 71m2 pomoćni objekt. Dvorište je prostrano, 1446m2, te ima....

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, 99.990 €, 600,00 m2 cca 170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Oglasavamo prodaju..GRADJEVINSKI PLAC 600m na Popovici Staroiriški put, pored samog asfaltnog puta, dozvoljena gradnja porodične kuće, ili Urbane vile Su+Pr+1 ukupno 480m sa dva velika stana, struja, voda, gas sve je pored placa. Odličan pogled na Novi Sad Cena placa je 120.000.....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Zvezdara, 85.000 €, 500,00 m2 cca 170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Rade Kondića Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Železnik, 132.900 €, 800,00 m2 cca 170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2024.,

www.indomio.rs

U ponudi je odličan plac u Vodovodskoj ulici u Žarkovu . Plac je pored puta , površine 8 ari . Pravilnog je oblika , pogodan za različite delatnosti koje traže izuzetno dobru vidljivost . Vrlo retko na tržištu. Budite slobodni da nas pozovete za sve dodatne informacije . 1012 Oznaka....

 
 
 
  Plac, BELI POTOK, 187.000 €, 1039,00 m2 cca 180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2026.,

www.indomio.rs

Na izuzetnoj i veoma atraktivnoj lokaciji, uz samu glavnu saobraćajnicu, u ponudi je građevinsko zemljište koje se izdvaja odličnom pozicijom i izuzetnim potencijalom za različite namene. Parcela se nalazi u zoni sa razvijenom infrastrukturom, sa obezbeđenim priključcima za struju....

 
 
 
  Kuća, PARAĆIN, 89.000 €, 536,00 m2 cca 170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Porodična stambena kuća na prometnoj lokaciji u Paraćinu, pogona i za poroični biznis.. Kuća poseuje dva dnevna boravka, dva kupatila, 7 spavaćih soba, prostor predvidjen za poslovni različite namene. Pristup kući je moguć iz dve ulice za sve vrste vozila. Vredno pogledati. Za ozbiljne....

 
 
 
  Plac, STARI BANOVCI, 630.000 €, 3500,00 m2 cca 180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.11.2025.,

www.atasenekretnine.rs

Plac koji se sastoji od 6 parcela spojenih, nalazi se u centralnoj zoni naselja. Grčka, Stari Banovci, Srbija ; Stari Banovci, Grčka, građevinsko zemljište, 35ari.

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 27.000 €, 150,00 m2 cca 180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.09.2024.,

www.indomio.rs

Kuća u naselju Belo Blato, sastoji se iz ulaza, kupatilo, soba, kuhinja sa trpezarijom, 2 sobe, veća terasa. Kuća je od mešovitog materijala, očuvana i useljiva. Stolarija je drvena, grejanje na čvrsto gorivo, novije kupatilo, ima priključke za struju i vodu. Površina kuća je 150m2,....

 
 
 
  Plac, STARA PAZOVA, 630.000 €, 3500,00 m2 cca 180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Plac koji se sastoji od 6 parcela spojenih, nalazi se u centralnoj zoni naselja. U njemu se nalaze crkva, stanica policije, tri spusta na Dunav i plaža. Planom su predviđeni stambeno-poslovni sadržaji prožeti centralnim delatnostima. Index zauzetosti parcele iznosi 50%, a visinska....

 
 
 
  Plac, SURČIN, 83.000 €, 500,00 m2 cca 170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Surčin, Radiofar - Vasilija Ostroškog plac - građevinska parcela, 5 ari, front prema ulici 20m Prodaje se plac na odličnoj lokaciji na Radiofaru dimenzija 25x20m, front prema asfaltiranoj ulici 20m. Parcela je obuhvaćena planom detaljne regulacije naselja Radiofar prema kome se nalazi....

 
 
 
  Plac, SVETI STEFAN, 450.000 €, 2500,00 m2 cca 180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 117395, uknjizen, plac. Plac od 25 ari na Radio faru sirine 0d 23 i duzine od 109 m,nalazi se na tri ulice ,dozvoljena gradnja na placu postoji objekat od 43 m2 koji je uknjizen,kao i plac ,vlasnistvo 1/1,za svaku preporuku,nalazi se odmah blizu Autokomerca. Vise informacija....

 
 
 
  Plac, DOBANOVCI, 83.000 €, 500,00 m2 cca 170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 450.000 €, 2500,00 m2 cca 180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.03.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 117395, uknjižen, plac. Plac od 25 ari na Radio faru širine 0d 23 i dužine od 109 m,nalazi se na tri ulice ,dozvoljena gradnja na placu postoji objekat od 43 m2 koji je uknjižen,kao i plac ,vlasništvo 1/1,za svaku preporuku,nalazi se odmah blizu Autokomerca. Više informacija....

 
 
 
  Plac, ZRENJANIN, 72.000 €, 400,00 m2 cca 180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju plac 3.76 ari u naselju Gradnulica-guvno na kom se nalazi izgrađen temelj za kuću površine 10x10. U dnu dvorišta se nalazi dvorišni stan površine 60 m2. Sastojb se od hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i tpezarijom, ostave, dve spavaće sobe i kupatila. Grejanje na GAS,....

 
 
 
  Kuća, SREMSKA MITROVICA, 41.400 €, 230,00 m2 cca 180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem kucu u Šuljmu, opština Sremska Mitrovica. 40min vožnje do N. Sada, 10km do autoputa Bg, na padinama Fruške Gore nedaleko od kuce se nalazi novi vinograd Probus,na 4km od Šuljma je sportski aerodrom u Velikim Radincima. Kuca je ozidana i pokrivena ima 230m2,Vlasnik 1/1,upisana....

 
 
 
  Plac, KAMENICA, 430.000 €, 2600,00 m2 cca 170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Građevinski Plac 2600m Čardak Sonje Marinković Za Investitore Lokacija: Čardak (Srbija, Novi Sad, Sremska Kamenica) Namena: Porodično stanovanje Površina zemljišta: 2600m2 Put do placa: Asfaltni put Dodatne informacije Struja, Voda, Gas, Telefon Tekst oglasa Ekskluzivna Prodaja 063518546....

 
 
 
  Plac, VIŠNJICA, 560.000 €, 3400,00 m2 cca 170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Gradjevinsko zemljiste Dozvoljena gradnja. Prodaje se palc na vrhu Visnjice, odlicna lokacija. Sa fenomenalnim pogledom na Dunav. Predvidjeno za zonu stanovanja. Uknjizen. Prikaz na mapi je informativnog karaktera, ne prikazuje tacnu lokaciju. Ag provizija 2% -34ari .

 
 
 
  Kuća, ĆUPRIJA, 128.000 €, 779,00 m2 cca 160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.07.2025.,

www.heroldo.com

* Samo 5 minuta vožnje od centra Ćuprije! Ako tražite veliki plac, mirno okruženje i prostor za razvoj ideje, ova nekretnina nudi sjajnu osnovu! * Plac površine preko 1 hektara – ravan, pregledan i lako dostupan, idealan za: * Porodično gazdinstvo *Seoski turizam *Voćnjak ili plasteničku....

 
 
 
  Kuća, ŽITORAĐA, 23.000 €, 140,00 m2 cca 160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća sa imanjem 8 parcela, (od toga jedna vinograd blizu kuće) ukupne površine 91,65 ari u Starom Momčilovu, okolina Žitorađe. Kuća je površine u osnovi 70m2, spratnosti P+I ukupne površine 140m2, plac građevinsko zemljište 7,73 ari. Kuća je novije, kvalitetne gradnje.....

 
 
 
  Kuća, LESKOVAC, 23.000 €, 140,00 m2 cca 160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

PRODAJE SE KUĆA U DONJEM KRAJINCU UKUPNE POVRŠINE OKO 140m2 NA PLACU OD 3,30 ARA. .

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Rakovica, 97.500 €, 580,00 m2 cca 170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.02.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Rakovačkih rudara Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
 
-18%

Promena cene sa 120.000 € na 99.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, MALI MOKRI LUG, 99.000 €, 603,00 m2 cca 160 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.03.2026 - 120.000 €
08.05.2026 - 99.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se prelep plac kod Kocke, samo 200 metara od Smederevskog puta, blizu puta za Mirijevo. Plac je blago nagnut, što ga čini idealnim za gradnju kuće iz snova ili investicionog objekta. Sve što vam treba za udoban život je na dohvat ruke – kompletna infrastruktura u neposrednoj....

 
 
 
  Plac, KAMENICA, 140.000 €, 853,00 m2 cca 160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.01.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se zemljište u građevinskom području u Sremskoj Kamenici, u blizini kluba Reset, površine 853m2. Dimenzije placa su oko 17x50m. Do placa asfaltni put. Svi priključci do placa. Na placu se nalazi manji drveni objekat. Ograđeno sa svih strana. U ovom momentu, zbog dalekovoda,....

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, Adice, 82.050 €, 500,00 m2 cca 160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 114670, struja, uknjizen, plac. Prodaje se plac od 547m2 na Adicama. Dozvoljena gradnja. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 060/399- 0210 Prikaži broj . Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, Adice, 82.050 €, 500,00 m2 cca 160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 114670, struja, uknjižen, plac. Prodaje se plac od 547m2 na Adicama. Dozvoljena gradnja. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs .