• GoHome Professional
80 m2 do 190000 eura lift - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • 80 m2 do 190000 eura lift - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 80 m2 do 190000 eura lift

  • Za upit "80 m2 do 190000 eura lift" pronađeno 2 186 nekretnina - prosečna cena 2.034 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 180000 eura (malo jeftiniji)
    • 190000 eura (malo skuplji)
    • do 2100 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • interfon
    • klima
    • useljiv
    • novogradnja
    • 1.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 179.220 €, 87,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prostran i svetao dupleks stan površine 87 m² na mirnoj lokaciji Nove Detelinare; stan se nalazi u zgradi sa liftom i pruža otvoren pogled koji obezbeđuje obilje prirodne svetlosti tokom celog dana; sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, dva kupatila i tri....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 179.200 €, 73,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju prostran trosoban stan od 72.41 m², na 1. spratu, u mirnom i razvijenom delu grada. Stan čine ulazni hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, 2 spavaće sobe , kupatilo i toalet terasa i degažman. Idealan izbor za veće porodice ili kupce kojima je potreban dodatni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 179.200 €, 77,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam fantastičan duplex na jednoj od najlepših lokacija u gradu- popularni Bulevar patrijarha Pavla. Nalazi se u sjajnoj zgradi, koja je građena najboljim materijalima. Sam stan je odličan, vrlo kvalitetno i moderno opremljen. Sve prostorije u njemu su vrlo komforne,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 179.200 €, 77,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

535665-Predstavljamo vam odlican troiposoban stan na odlicnoj lokaciju na Bulevaru Patrijarha Pavla, radi se o novogradnji koja je uknjizena 1/1.Za vise informacija pozovite nase agente. Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, PANČEVO, Centar, 179.000 €, 82,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.zidart.co.rs

Prelep trosoban stan u novoj zgradi sa predivnim pogledom na grad. Sve sobe imaju izlaz na lepu i veliku terasu, a velike staklene površine pružaju obilje svetlosti, tako da je ceo stan praktično okupan suncem. Nalazi se u delu grada gde je sve u blizini, vrtić, osnovne i srednje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 179.000 €, 81,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA : 1051302, BULEVAR EVROPE, DUPLEX, 81m2 Izuzetan stan, na veoma traženoj lokaciji zaslužuje izuzetnu pažnju. Prostran, svetao čist, dizajnerski sjajno osmisljen , nameštaj uradjen po meri, uknjižen 1/1. Duplex u odlično održavanoj zgradi sa dva lifta. Centralno grejanje, topla....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 179.000 €, 73,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Nemoguće je da Vam se ovakav stan ne svidi. Velike staklene površine, maksimalno iskorišćen prostor, pogled na Limanski park i nezamenjiva lokacija. Stan se nalazi u ulici Narodnog fronta, na Limanu 3, preko puta Limanskog parka, jednostavno savršena lokacija. Stan se nalazi u stambenoj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 179.000 €, 77,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 4 stan u NOVOM SADU, SOMBORSKI BULEVAR površine 77m2. Stan je Duplex. Dole dnevna soba sa kuhijom i trpezarijom,kupatilo,terasa, a gore kupatilo i tri sobe.Nalazi se u mirnom delu Bulevara. Stan je izuzetno funkcionalan. Pogled na Frušku goru. Svi potrebni sadržaji u blizini.....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 178.857 €, 85,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na obali Dunava u lepom sremskom naselju Stari Banovci udaljenom 6 km od petlje Auto-put E75 petlja Novi Banovci ili 35 km od Beograda, nudimo vam stambeno poslovni kompleks izuzetno kvalitetne gradnje. U prilici smo da vam ponudimo dve stambene jedinice u različitim lamelama sa kvadraturom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 178.680 €, 80,00 m2 cca 2230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličnu izgradnju na TOP lokaciji ! Bulevar patrijarha Pavla, rok izgradnje je 31.12.2026. Izuzetan kvalitet gradnje i opreme. Cene su sa PDV-om. Za više informacija kontaktirajte Vašeg agenta prodaje. Terasa, Lift, Internet, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 178.670 €, 83,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličnu izgradnju na TOP lokaciji ! Bulevar patrijarha Pavla, rok izgradnje je 31.12.2026. Izuzetan kvalitet gradnje i opreme. Cene su sa PDV-om. Za više informacija kontaktirajte Vašeg agenta prodaje. Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 178.670 €, 80,00 m2 cca 2230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličnu izgradnju na TOP lokaciji ! Bulevar patrijarha Pavla, rok izgradnje je 31.12.2026. Izuzetan kvalitet gradnje i opreme. Cene su sa PDV-om. Za više informacija kontaktirajte Vašeg agenta prodaje. KING NEKRETNINE - Za sve vaše potrebe u pronalaženju idealnog....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 171.225 € na 178.669 € dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 178.669 €, 81,00 m2 cca 2210 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.11.2025 - 163.780 €
08.02.2026 - 171.225 €
18.03.2026 - 178.669 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.11.2025.,

www.indomio.rs

PRODAJA BEZ PROVIZIJE Prodaja stana u izgradnji – Mirijevo, mirna i porodična oaza na samo 5km od centra Beograda Na prodaju funkcionalan trosoban stan u izgradnji, smešten na povučenom spratu moderne zgrade visokog kvaliteta gradnje, u mirnom i zelenilom okruženom delu Mirijeva.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 178.660 €, 80,00 m2 cca 2230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 178.660 €, 83,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 191.906 €, 87,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastičan stan u izgradnji. Zgrada visokog kvaliteta! Oprema stana po najvišim standardima gradnje i opreme! Za više informacija pozovite agenta prodaje... Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 191.910 €, 87,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastičan stan u izgradnji. Zgrada visokog kvaliteta! Oprema stana po najvišim standardima gradnje i opreme! Za više informacija pozovite agenta prodaje... Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banjica, 178.000 €, 79,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaja stana Beograd, VOŽDOVAC, BANJICA, Paunova, UKNJIŽEN, trosoban dvoetažni stan sa, lodjom, sprat: 8/12, cg, protočna topla voda, lift, u izvornom stanju, dva mokra čvora, poseduje pripadajući podrum, Ovaj stan se može kupiti iz kredita banke. VIDEO PRIKAZ ovog stana pogledajte....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 187.000 € na 192.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 192.000 €, 85,00 m2 cca 2260 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.04.2025 - 197.000 €
20.07.2025 - 192.000 €
07.11.2025 - 187.000 €
03.04.2026 - 192.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.04.2025.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da Vam ponudimo dvoiposoban stan na Konjarniku u naselju Rudo 1, u neposrednoj blizini Aviv parka. Stan je površine 85,50m2 i nalazi se na 24. spratu stambene zgrade od 27. spratova. Po strukturi se sastoji od ulaznog hodnika, centralnog predsoblja, dnevnog boravka,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković 3, 178.000 €, 82,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Sa zadovoljstvom vam predlažemo da pogledate trosoban stan, u ulici Braće Srnić, naselje Medak. Stan je uknjižen, 82m2 građevinske kvadrature, 73m2 korisne površine. Nalazi se na jedanaestom spratu. Lift ide do desetog. Iznad stana je tavanski prostor kao potencijalna mogućnost proširenja.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 192.000 €, 80,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 117015, IV/IV, klima, lift, terasa, ulaz mermerni, novogradnja. Prodaje se stan 80,06 m2 na Novoj Detelinari. Povrat PDV. LIFT. Ulaz: predsoblje 1,34 m2 + mali toalet 1,63 m2. Stepeniste (hrastov parket) vodi u stan: dnevna soba 17,68 m2, manja spavaca soba 10,69 m2....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 178.000 €, 75,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se komforan dvoiposoban stan na TOP lokaciji, Bulevar Evrope, površine 75m2. Sastoji se iz dnevne sobe sa kuhinjom, dve sobe, kupatila, hodnika, ostave i dve terase. Jedna terasa zatvorena PVC stolarijom sa pogledom na Bulevar Evrope, druga otvorena sa pogledom na dvorište.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 178.000 €, 77,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

OBJEKAT VISOKOG KVALITETA , TROSOBAN STAN, ŠAJKAŠKA 8, DIREKTNA PRODAJA STANOVA---Agencijska šifra 1000050Ekskluzivno predstavljamo objekat u izgradnji visokog kvaliteta na Salajci, u Šajkaškoj ulici. Odlična lokacija , u blizini glavnih gradskih saobraćajnica , dobra povezanost sa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 177.820 €, 86,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličnu nekretninu na mirnoj, a popularnoj lokaciji. Petrovaradin! U pitanju je zgrada u izgradnji sa stanovima različitih struktura i kvadratura. Kvalitet gradnje je zagarantovan jer je u pitanju nadaleko poznat investitor sa višegodišnjim iskustvom. Za opremanje....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 177.820 €, 86,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam četvorosoban stan u izgradnji, smešten u urbanom kompleksu na Petrovaradinu. Zgrada je projektovana sa visokim standardima kvaliteta gradnje i opreme. Grejanje je na gas (veoma ekonomičan i pouzdan sistem, prilagođeno posebno grejanje za svaki stan). Zgrada se nalazi....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 177.820 €, 86,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam četvorosoban stan u izgradnji, smešten u urbanom kompleksu u Petrovaradinu. Zgrada je projektovana sa visokim standardima kvaliteta gradnje i opreme. Grejanje je na gas (veoma ekonomičan i pouzdan sistem, prilagođeno posebno grejanje za svaki stan). Zgrada se nalazi....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 177.700 €, 75,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju četvorosoban stan u Garden Hillu u Sremskoj Kamenici, stan je nov neuseljavan poseduje tri lepe spavaće sobe, dva kupatila, dnevna sa kuhinjom i terasom. Grejanje na gas sa kalorimetrima. Na kilometar od Limanskog parka, vrtić na 350m, prodavnice na 200m, osnovna škola....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 177.680 €, 75,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odličan troiposoban stan površine 75 m², smešten na prvom spratu kvalitetne novogradnje u mirnom delu Sremske Kamenice . Stan je uknjižen, što omogućava brzu i sigurnu kupoprodaju. U neposrednoj blizini se nalaze škole, vrtići, prodavnice, javni prevoz i sve što je potrebno....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 177.500 €, 78,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u izgradnji na odličnoj lokaciji u blizini Margera, na samo nekoliko minuta od pešačke zone. Takođe su u blizini osnovna škola, gimnazija, vrtić, fakultet sporta i fizičkog vaspitanja, fakultet zaštite na radu, Pravni fakultet, Ekonomski fakultet, pošta, ambulanta,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 177.350 €, 84,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 4 soban stan,NOVI SAD,PETROVARADIN,84 m2.Stan je u izgradnji.Dva kupatila.Moguća kupovina na kredit uz uz mogučnost povrata pdv za kupce prvog stana.Renomirani investitor.Nalazi se u blizini svih sadržaja za porodični život kao i autobuskih linija za grad.Vredi pozvati....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 177.350 €, 82,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

*NOVO U PONUDI*Stanovi svih struktura u novom objektu na Bulevaru Evrope kod Sheratona.Kvalitetni materijali i oprema, grejanje centralno po utrošku.Mogućnost kupovine putem stambenog kredita. Za kupce prvog stana povrat PDV-a.Moguća kupovina parking i garažnih mesta.Za više informacija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 177.200 €, 86,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 3.5 stan u NOVOM SADU, NOVO NASELJE površine 86m2. Stan je Duplex. Nalazi se u novogradnji nadomak Škole, Vrtića, pijace, marketa kao i ostalih sadržaja. Odlično je povezan sa ostalim delovima grada. Izuzetno funkcionalan. Prodaje se sa moderno opremljenom kuhinjom i ugradnim....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 177.100 €, 77,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju useljiv LUX dupleks u samom centru Zlatibora površine 77 m2 za 177.100 e plus PDV (stan br.20 ). Sam enterijer odiše elegancijom, prirodnim oblogama pažljivo uklopljenim u moderni karakter jedinice na koju se nadovezuje terasa sa velelepnim pogledom na Zlatibor. Pored eksluzivne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 177.080 €, 82,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se nov, odmah useljiv stan u Veterniku. Moguća kupovina na kredit. Neposredna blizina svih sadržaja neophodnih za svakodnevno funkcionisanje. Za više informacija, pozovite. ************ Ukoliko je ova nekretnina na nekom portalu oglašena sa nižom cenom ,koju je prethodno odobrio....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 176.800 €, 80,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se troiposoban stan u novogradnji sa PDV-om površine 80m2. Stan se nalazi u modernom kompleksu spratnosti Po+P+4 sa liftom. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom, tri spavaće sobe, kupatila i terase. Zgrada se gradi po najvišim standardima. Fasadni zidovi su od kvalitetnog....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 176.760 €, 84,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam nekretninu u izgradnji sa rokom 31.05.2025. godine. Poznat kvalitet gradnje, sam stan će biti opremljen sa PVC stolarijom sa roletnama, troslojni parket, unutrašna stolarija od medijapana, sigurnosna ulazna vrata. Podno grejanje na gas. Tehnički vrhunski opremljeno.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 176.750 €, 84,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 4 soban stan u PETROVARADINU površine 84m2. Cena stana pdv. Stan je u izgradnji. Renomiran investitor. Blizina svih sadržaja potrebnih za život. Odlično je povezan sa glavnom saobračajnicom kao i sa gradom. Mirna ulica. Mogućnost kupovine stana putem stambenog kredita.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 192.213 €, 74,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

2.0 , 71.19(terasa 9.46m2), EG, lift, V/V, telefon,interfon. Građevinska dozvola. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, 2 spavaće sobe, kupatila, toaleta i terase. Predvidjeni završetak objekta je Avgust 2025 godine. Postoji mogućnost kupovine....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 176.310 €, 79,00 m2 cca 2230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličnu izgradnju na TOP lokaciji ! Bulevar patrijarha Pavla, rok izgradnje je 31.12.2026. Izuzetan kvalitet gradnje i opreme. Cene su sa PDV-om. Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 176.310 €, 82,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličnu izgradnju na TOP lokaciji ! Bulevar patrijarha Pavla, rok izgradnje je 31.12.2026. Izuzetan kvalitet gradnje i opreme. Cene su sa PDV-om. Za više informacija kontaktirajte Vašeg agenta prodaje. 021/21-00-690 Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 176.250 €, 77,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju moderan stan površine 77 m², smešten u novogradnji u samom centru grada. Nalazi se na prvom spratu zgrade sa ukupno osam spratova. Objekat je kvalitetno građen, sa ugrađenim liftom, i idealan je za porodično stanovanje zahvaljujući odličnom rasporedu prostorija i ukupnom....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 253-294 (od ukupno 474)

<< <3 4 5 6 7 8 9 10 11 12> >>