• GoHome Professional
80 m2 do 190000 eura lift - GoHome - nekretnine na prodaju u Srbiji
  • 80 m2 do 190000 eura lift - GoHome - nekretnine na prodaju u Srbiji
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 80 m2 do 190000 eura lift

  • Za upit "80 m2 do 190000 eura lift" pronađeno 2 186 nekretnina - prosečna cena 2.034 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 180000 eura (malo jeftiniji)
    • 190000 eura (malo skuplji)
    • do 2100 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • novogradnja
    • 4.sprat
    • prizemlje
    • duplex
    • parking
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NIŠ, Medijana, 168.000 €, 83,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan površine 83m², smešten na četvrtom spratu stambene zgrade bez lifta, u jednoj od najtraženijih lokacija u Nišu kod Ureda, u samom centru grada. Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od: • tri spavaće sobe • hodnika • kupatila • zasebnog WC-a • dnevne sobe sa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 168.000 €, 73,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 128776, II/III, lift, terasa, uknjizen, parking, stambena zgrada. Na prodaju odlican trosoban stan na Tatarskom brdu u novijoj zgradi na drugom spratu sa liftom. Grejanje na toplotne pumpe. Uz stan se dobija i sopstveno parking mesto. Sastoji se od dnevnog boravka sa....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 168.000 €, 73,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 128776, II/III, lift, terasa, uknjižen, parking, stambena zgrada. Na prodaju odličan trosoban stan na Tatarskom brdu u novijoj zgradi na drugom spratu sa liftom. Grejanje na toplotne pumpe. Uz stan se dobija i sopstveno parking mesto. Sastoji se od dnevnog boravka sa....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 168.000 €, 75,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju moderan stan površine 75 m², smešten u novogradnji u samom centru grada. Stan se nalazi na poslednjem, osmom spratu kvalitetno građene zgrade sa liftom. Stan je odličnog rasporeda i pruža visok nivo komfora za porodično stanovanje. Zgrada poseduje kompletnu infrastrukturu,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 168.000 €, 80,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 109013, klima, lift, terasa, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, garaza, stambena zgrada. Predstavljamo vam stan koji se po svom autentičnom dizajnu enterijera izdvaja od ostalih u ponudi. Nalazi se u sklopu nedavno useljene zgrade, smeštene u srcu Park....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 168.000 €, 78,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

UDOBAN ŽIVOT U KVALITETNOJ NOVOGRADNJI U CENTRU NIŠA NA MARGERU Novogradnja Niš - Marger Udbobni porodični stanovi sa funkcionalnim rasporedom prostorija na 3,5min hoda od TC Kalča i Obrenovićeve ulice!!! U blizini velikog broja vrtića, osnovnih škola i gimnazije, kao i velikog broja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 167.890 €, 83,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Stan u dva nivoa, praktično kuća u zgradi! Donji nivo ovog duplex stana sadrži hodnik u kom staju plakari, kupatilo i to sa ležećom kadom i što je izuzetno retko kupatilo poseduje prozor. Takođe na donjem nivou postoji dnevna soba, trpezarija, kuhinja i komforna terasa sa prelepim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 167.700 €, 80,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novogradnja na prestižnoj lokaciji na Novom Naselju. Blizina Škole,Vrtića, Pijace, Autobuskih stajališta, zelenila, marketa. Extra kvalitet gradnje i opreme, grejanje sa kalorimetrima. Renome firme nadaleko poznat po strogim rokovima završetka gradnje, kompletnoj dokumentaciji, uknjižbama....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 167.684 €, 74,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je odličan trosoban renoviran stan na Bulevaru Oslobodjenja u blizini svih bitnih gradskih lokacija,centra grada Futoške pijace,Promenade,autobuske i železničke stanice.Stan se nalazi na drugom spratu u zgradi sa liftom i sastoji se od hodnika,dnevnog boravka,odvojene....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 193.730 €, 86,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.12.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju četvorosoban stan od 85.33m2 na Telepu. Stan se odlikuje izuzetno funkcionalnim rasporedom i sastoji se iz tri spavaće sobe, wc-a i kupatila, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, lođe. Bočno orjentisan, severozapad Rok završetka izgradnje decembar 2026. Toplotna zaštita....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 167.600 €, 80,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U mirnoj ulici, nedaleko od centra Novog Sada sa izuzetno prostranim dvorištem. Odlična stuktura i kvalitetna gradnja, maksimalno iskorišćen svaki kvadratni metar. Obezbeđenim parking mestima, zelenilom i zajedničkim prostorom za druženje Mogućnost kupovine parkinga i garaže. Grejanje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 167.370 €, 83,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličnu izgradnju na TOP lokaciji ! Bulevar patrijarha Pavla, rok izgradnje je 31.12.2026. Izuzetan kvalitet gradnje i opreme. Cene su sa PDV-om. Za više informacija kontaktirajte Vašeg agenta prodaje. Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 463-474 (od ukupno 474)