• GoHome Professional
80 m2 što veći do 130000 eura - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • 80 m2 što veći do 130000 eura - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 80 m2 što veći do 130000 eura

  • Za upit "80 m2 što veći do 130000 eura" pronađeno 3 657 nekretnina - prosečna cena 1.246 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 120000 eura (malo jeftiniji)
    • 130000 eura (malo skuplji)
    • do 1400 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Centar, 86.000 €, 86,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 116968, I/. Izdaje se nov prazan stan, 86m2, u Pupinovoj palati. Idelan za poslovni prostor. Izdaje se isključivo pravnim licima. Useljiv odmah. Depozit u visini kirije. Agencijska provizija 50. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 100%....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 86.000 €, 86,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Strogi centar grada, ulica Ise Bajića. Odličan, autentičan, kompletno namešten dvoiposoban dupleks stan u pešačkoj zoni. Nadomak Dunavskog parka. Ovaj lep i svetao stambeni prostor modernog dizanja čine dva nivoa. Na prvom nivou nalaze se prostran dnevni boravak sa trpezarijom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 86.000 €, 86,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se prostran, luksuzno renoviran četvorosoban stan od 86m² na odličnoj lokaciji na Banovom brdu, u ulici Olivere Marković, nadomak Košutnjaka. Ovaj stan pruža savršen balans između urbanog života i prirodnog okruženja, idealan za one koji žele mir, komfor i kvalitetno stanovanje.....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Voždovac, 137.600 €, 86,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan poslovni prostor na luksuznoj lokaciji na Voždovcu, u blizini Saobraćajnog fakulteta. -U sivoj je fazi i adaptibilan je za sve potrebe zakupca. -Izlog je okrenut ka ulici. -Zgrada je kvalitetna novogradnja. -Postoji razlika u nivelaciji poda za potrebe provlačenja instalacija.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 137.600 €, 86,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nov stan nekoristen sa garazom u novoj zgradi Eterna. Dve spavace sobe i dva kupatila. Ves masina i susac u posebnoj prostoriji.Galerija trzni centar vrlo blizu.Sedmi sprat.Pogled na stari grad i BW sa balkona na kulu.Izgleda bolje nego na slikama jer smo dodali namestaj i zavese.Kontakt....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 137.800 €, 86,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Odličan stan u izgradnji, savršen za porodičan život! Mirna lokacija, a opet blizu glavnih saobraćajnica. Na samo 5 min peške od marketa, autobuskih stajališta.. Za više informacija pozovite. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 82.400 €, 86,00 m2 cca 960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Novi Sad, uknjižen četvorosoban stan u tri nivoa potkrovlju. Uz stan idu i dva parking mestakoja su u ceni.(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1052241 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 138.000 €, 86,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID 113541. EXTRA POVOLJNO! Prodajem odličan troiposoban dupleks stan u blizini Centra Novog Sada na trećem spratu bez lifta. Stan je uknjižen zbog kosina na 70m2 ali u prirodi on ima 86m2. Nalazi se u mirnoj ulici i odličan je za život jedne porodice. Zgrada ima biciklanu,....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 81.700 €, 86,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se komforan poslovni prostor površine 86 m², smešten u Pupinovoj palati, jednoj od najreprezentativnijih zgrada u Novom Sadu. Prostor se nalazi na 1. spratu i poseduje funkcionalan raspored. Karakteristike prostora: • prostrana prostorija sa izdvojenim prostorom za kuhinju....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 80.000 €, 86,00 m2 cca 930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju odmah useljiva kuća u Kragujevcu, naselje Košutnjak, površine 86 m2, plac 1080 m2. Kuća je odmah useljiva i nove čvrste je gradnje. Priključena je trofazna struja, gradska voda, uknjižena je i ozakonjenja, može putem stambenog kredita. Sređeno kupatilo. Na placu ima i zasađenog....

 
 
 
  Stan, VRBAS, 77.700 €, 86,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra - 1017589- Prodaje se odličan četvorosaban dupleks u centru Vrbasa. Na zgradi je urađena nadogradnja 2000-te godine. Lokacija sa puno zelenila, dečijim igralištem, sportskim terenima, dom zdravlja Stan je u izvornom stanju i potrebna su izvesna ulaganja. Veoma....

 
 
 
  Stan, SREMSKA MITROVICA, 76.986 €, 86,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan u samom centru grada. Na donjoj etaži nalazi se dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, predsoblje, soba i kupatilo. Na gornjoj etaži nalaze se dve sobe i kupatilo. Podno grejanje na struju, sigurnosna vrata. .

 
 
 
  Stan, KALUĐERICA, 139.000 €, 86,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Novogradnja u završnoj fazi oko 95% radova je završeno, a useljenje se očekuje veoma brzo. Nekretnina se nalazi u jednoj od najboljih i najmirnijih ulica u Kaluđerici, u prijatnom i tihom komšiluku, idealnom za porodičan život. Lokacija pruža odličnu povezanost sa gradom i brz pristup....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 155.000 € na 139.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, BEOGRAD, Terazije, 139.000 €, 86,00 m2 cca 1620 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 155.000 €
10.05.2026 - 139.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je izuzetno redak poslovni prostor u samom srcu Beograda, površine 86m², sa parking mestom odmah ispred objekta – što predstavlja jednu od najvećih prednosti ove nekretnine i pravu retkost u strogom centru grada. Lokacija je idealna za firme, ordinacije, advokatske kancelarije,....

 
 
 
  Stan, VRBAS, 75.300 €, 86,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se lep duplex u centru Vrbasa. Stan je bez većih ulaganja. Sama blizina prodavnica, šetališta, aut.linija. Za više informacija, pozovite! Terasa, U potkrovlju, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Kuća, SVILAJNAC, 75.000 €, 86,00 m2 cca 870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.09.2024.,

www.indomio.rs

Kuća na odličnoj lokaciji,ul.Božidara Joksimovića ( od opštine prema vrtiću ),Svilajnac. Veličina placa 3,28 ari.Na placu porodična stambena zgrada,prizemna,pov.86m2.Pomoćna zgrada pov.40m2.Kao i podrum.Kuća je u dobrom stanju ima struju,gradsku vodu,kanalizaciju. Stolarija je PVC,Podovi....

 
 
 
  Stan, VRBAS, 72.000 €, 86,00 m2 cca 840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

VRBAS, 86m2, TROSOBAN Prodaje se namešten trosoban duplex u Vrbasu. Na prvom spratu se nalazi dnevni boravak sa delimično odvojenom kuhinjom i toalet. Na drugom spratu se nalaze tri spavaće sobe i kupatilo. Ispred zgrade se nalazi slobodan parking. Cena 72.000€ + 3% posrednička naknada.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 140.000 €, 86,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan na odličnoj lokaciji, DUPLEX, na početku Bulevara Nemanjića, u blizini marketa LIDL, pijace Boško Buha, Doma zdravlja, Delta Planet-a, škola, fakulteta, parka Sveti Sava. Nalazi se u starijoj kvalitetnoj zgradi sa liftom, u nadogradnji, na desetom, zadnjem spratu,....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Detelinara, 140.000 €, 86,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.10.2025.,

www.indomio.rs

SAJAM, coffee&wine bar CRNO ZRNO, 86m² sa baštom ++|++Na prodaju kompletno opremljen i razrađen ugostiteljski objekat sa pravom zakupa, smešten na jednoj od najatraktivnijih poslovnih lokacija u Novom Sadu. Objekat je nov, moderno i luksuzno uređen, sa pažljivo dizajniranim enterijerom....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 70.000 €, 86,00 m2 cca 810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.06.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju prizemna kuća površine 86 m2 sa lokalom površine 39 m2 na placu od 3.77 ari. Kuća se sastoji od hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjo i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila, ostave i velčike natkrivene terase. Po podovima postavljen laminat i keramika, grejanje na gas,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 68.800 €, 86,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Namešten i kompletno opremljen stan, odlična lokacija,lep raspored na donjem delu su hodnik, dnevni boravak, trpezarija, kuhinja,toalet, terasa,a na gornjem delu su hodnik,3 sobe, kupatilo, dvorišno orijentisan mirno, mogućnost parkinga u dvorištu, dozvoljeni su manji kućni ljubimci,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 68.800 €, 86,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje kompletno opremljen stan od 86 m2 (uključujući 2 terase) + mogućnost iznajmljivanja garažnog mesta (uz stan il odvojeno). Stan se nalazi u prizemlju nove zgrade, u ograđenom kompleksu koji se još uvek radi (uskoro bazen, spa, park, kafić). 3 spavaće sobe 2 kupatila Dnevna....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 67.000 €, 86,00 m2 cca 780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Na odličnoj lokaciji u naselju Peščara, prodaje se samostalna prizemna kuća od cigle površine 86 m2 na placu od 536 m2. Sastoji se od ulaznog hodnika, kupatila sa kadom, kuhinje i tri sobe. Podovi su laminat i pločice, stolarija je drvena, grejanje je na čvrsto gorivo ili struju.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 67.000 €, 86,00 m2 cca 780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju sprat u kuci povrsine 86m2, u mirnom delu grada. Stan je po strukturi dvoiposoban i sasoji se od ulaznog hodinka, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavace sobe i toaletom. Sprat kuce ima svoje pripadajuce dvoriste kao i garazu. U postupku uknjizenja. Ovo je....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 65.000 €, 86,00 m2 cca 760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se porodični, trosoban stan od 86m2 na četvrtom spratu u zgradi bez lifta. Odličan raspored, svetao, trostrano orijentisan! Stan ima dve velike sobe jedna sa izlazom na terasu, manju sobu, kuhinju sa izlazom na terasu, odvojenu trpezariju, kupatilo, zaseban toalet, široko....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 64.000 €, 86,00 m2 cca 740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.03.2024.,

www.indomio.rs

Komforan, u pravom smislu reči pravi trosoban stan, tj. stančina od 86m2, sa 3 terase, dvostrano orjentisan na 4 spratu, bez lifta, naravno. Raspored prostorija odličan. Predsoblje, dve spavaće sobe, trpezarija, kuhinja, ostava, kupatilo, poseban toalet i već pomenute 3 terase. Parket....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 61.900 €, 86,00 m2 cca 720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 60.200 €, 86,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se 3.5 stan od 86m2, V sprat sa liftom (nije poslednji), potpuno opremljen ( komplet ugradna kuhinjska tehnika sa ugradnom masinom za sudove, masina za pranje i susenje vesa, dve klime, dva televizora), veliki parking ispred zgrade, u zgradi postoji biciklana. U blizini vekikih....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kace Dejanovic. Besplatan parking ispred zgrade, zgrada poseduje biciklanu. U stanu se nalazi masina za pranje i susenje vesa kao i sudomasina. Useljivo od 10.09. Kontakt: 062 7445 42 (iskljucivo putem poruke poslati link ili agencijsku sifru na Viber/Whatsapp/SMS). Lav 2020 nekretnine.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 60.200 €, 86,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se odličan stan isključivo za poslovni prostor. Stan je trosoban, prostran, svetao i nalazi se u centru Novog Sada, ulica Vasa Stajić - u blizini Narodne banke. Stan je odličan za razne vrste delatnosti: - programere - knjigovodje - advokate itd. Stan ima malu čajnu kuhinju,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 141.700 €, 86,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju četvorosoban stan na I spratu objekta u izgradnji koji se nalazi blizu centra grada u mirnoj ulici, udaljenost od pešačke zone 10 minuta hoda. Objekat, stan i mikrolokacija idealni su za porodičan život zbog dostupnosti svih potrebnih sadržaja ( vrtića, osnovne škole, fakulteta,....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 133.000 € na 142.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, RUMA, 142.000 €, 86,00 m2 cca 1650 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 133.000 €
24.04.2026 - 142.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Stambeni prostor koji stedi vas novac i pruza maksimalnu sigurnost i udobnost. Stambeno poslovni objekti izgradeni su po najvisim evropskim standardima, poseduju energetski pasos grupe B, sto znaci da je potrosnja energije za zagrevanje i hladenje 3-4 puta manja nego u objektima standardne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 142.160 €, 86,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Stan u izgradnji, odličnog rasporeda, na četvrtom spratu. Iznad stana stan. U blizini zgrade su škola, vrtić, autobusko stajalište, marketi... Za više informacija, pozovite. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 55.900 €, 86,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nudimo vam prelep, luksuzno namešten i kompletno opremljen stan na odličnoj lokaciji na Voždovcu, u mirnom okruženju, a u isto vreme nadomak svih važnih sadržaja i dešavanja. Stan je odmah useljiv, idealan za udoban i moderan život. Osnovne karakteristike: Površina: 86m² Struktura:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 141.900 €, 86,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Farma, ČAČAK, 54.000 €, 86,00 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem vikend kucu 54000e. Zaočani kod Čačka ostale inf. na tel 064/0202021 Spratna 4 sobe 2 kupatila vlasnik 1/1 Uknjizena 70 ari dvorista Ogradjeno seosko domacinstvo .Ulaz na plac sa asvaltnog glavnog puta u Mestu Zaočani Put za Petnicu na pola puta Čačak Kraljevo . Voda Bunarska....

 
 
 
  Kuća, SRBOBRAN, 53.560 €, 86,00 m2 cca 620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odlična kuća čvrste gradnje, blizu centra Nadalja. Kuća ima lepu veliku zatvorenu terasu iz koje se ulazi u predsoblje, a iz njega u sve sobe posebno. Kuća ima tri sobe, kuhinju i kupatilo. Kuća ima lepo veliko dvorište sa zelenilom. Kuća je uknjižena bez tereta i uz manje....

 
 
 
  Kuća, ČENTA, 52.000 €, 86,00 m2 cca 610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.11.2024.,

www.gsigma.rs

Kuća u Čenti. Nalazi se u mirnom delu naselja. Sastoji se od dnevnog boravka koji je spojen sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe (od kojih je jedna manja), hodnik, kupatilo i zatvorena terasa. Spoljnim stepeništem se ide u potkrovlje - tamo se nalazi jedna spavaća soba i kupatilo.....

 
 
 
  Kuća, ĆUPRIJA, 52.000 €, 86,00 m2 cca 610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se seoska kuća površine 86m2 u selu Mijatovac i naseljenom delu na 45ari ravnog placa. Kuća se sastoji iz hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaćom sobom, ostavom i kupatilo, i još jednom prostorijom. U drugoj starijom koja se nalazi pored su dve prostorije....

 
 
 
  Kuća, ČENTA, 52.000 €, 86,00 m2 cca 610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi kuća u naselju Čenta ukupne površine 86 m2 i 13,21 ar placa. Spratnost kuće je PR+PTK,poseban ulaz u PTK gde se nalazi kupatilo i soba. Prizemlje se sastoji od kuhinje,dnevno-trpezarijskog dela i kupatilo. Letnja kuhinja ima oko 25 m2. Na placu se nalazi voćnjak, plastenik,....

 
 
 
  Kuća, ŽABALJ, 46.500 €, 86,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodajemo ruševnu kuću u Žablju. Na odličnoj lokaciji u Žablju. Struja - voda. Gas-Plin je sproveden ali nije priključen. Papiri parcela i objekta čisti i uknjiženi 1/1. Za više informacija pozovite: 0668442299. Vaš siguran partner u svetu nekretnina Reg.posrednika br.1039 .

 
 
 
  Kuća, SRBOBRAN, 46.350 €, 86,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se lepa kuća salonskog tipa, blizu centra Turije. Kuća ima dve velike sobe, kuhinju, kupatilo i predsoblje. Sve je u dobrom stanju, može se samo okrečiti i useliti, a može se renovirati po želji kupca. U kući je grejanje na gas. Kuća je gradjena kao dvojna, ali je i fizički....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 127-168 (od ukupno 462)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>