• GoHome Professional
80 m2 što veći do 130000 eura - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • 80 m2 što veći do 130000 eura - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 80 m2 što veći do 130000 eura

  • Za upit "80 m2 što veći do 130000 eura" pronađeno 3 657 nekretnina - prosečna cena 1.246 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 120000 eura (malo jeftiniji)
    • 130000 eura (malo skuplji)
    • do 1400 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • podno grejanje
    • dvorište
    • 1.sprat
    • 3.sprat
    • lift
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, RAKOVAC, 118.450 €, 86,00 m2 cca 1380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju nova porodična kuća ! Plac velićine 400 m2. Front parcele 26 metar dubina 15 metara . U donjem delu kuće podrum. U gornjem delu lep dnevni boravak ,kuhinja sa trpezarijskim delom i ostavom, dve spavaće sobe, kupatilo i terasa. Iznad tavan . Sam raspored nekretnine idealan.....

 
 
 
  Kuća, RAKOVAC, 115.000 €, 86,00 m2 cca 1340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 113.500 €, 86,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazi na odličnoj lokaciji, blizu Bulevara Partijarha Pavla. stan j po strukturi ČS-duplex. Dole dnevni boravak,sp.soba, kuhinja, kupatilo,terasa. gore: 2 sp.sobe i kupatilo. Stan u dvorištu zgrade ima sopstvenu terasu za sedenje sa stolovima. malo stanara.Grejanje na gas.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 113.400 €, 86,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju trosoban stan 86m2 u kući u Durlanu, u blizini Somborskog bulevara i OŠ Čegar. Stan se nalazi na prvom spratu dvospratne kuće, sa posebnim ulazom. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila, toaleta i dve terase.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 113.300 €, 86,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Samo kod nas! Fenomenalna nekretnina sa odličnim rasporedom, idealno iskorišten svaki kvadrat stana. Nekretnina poseduje dve spavaće sobe, dnevni boravak, kuhinja koja ima prirodnu ventilaciju i pripadajuću ostavu, kupatilo, wc i dve terase. Stan je u izvornom stanju, ima ulaganja,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 132.870 €, 86,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan stan u prizemlju male zgrade. veliki dnevni boravak i 3 sp.sobe, dva sanitarna čvora. Gradi fizičko lice, nije u sistemu PDV-a Zgrada sa samo 3 stana, veliko dvorište. Kontakt: www.status-nekretnine.com A57-19621 ili kontakt tel:065 38 58 888 Dančo lic. br. 322 (STATUS NEKRETNINE....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, 133.300 €, 86,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.05.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Poslovni prostor, Kotorska, Novi Sad, 133300€, 86m², Trosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Poslovni prostor, Kotorska, Novi Sad Kotorska.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 133.300 €, 86,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1051906…PRODAJA STANOVA NOVI SAD, TELEP, ČETVOROSOBAN STAN… Predstavljam vam četvorosoban stan , pozicioniran u suterenu stambene zgrade novijeg datuma. Nekretnina je trenutno u funkciji kao dve stambene jedinice, trosoban stan i garsonjera. Trosoban stan se sastoji iz ulaznog....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 109.300 €, 86,00 m2 cca 1270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se stan u blizini Doma Zdravlja, povrsine 86,67 m2. To je dupleks u nadogradnji na petom spratu bez lifta. Stan je odličnog rasporeda sa ulaznim hodnikom, dnevnim boravkom, kuhinjom i toaletom. Iz hodnika vode stepenice sa ogradom na drugu etažu. Tu se nalaze hodnik, spavaća....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 109.090 €, 86,00 m2 cca 1270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad,Novo Naselje,kompletno renoviran trsoban stan ko Crkve na N.Naselju.(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1047133 .

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 108.150 €, 86,00 m2 cca 1260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Kuća na placu u urbanom delu Sremske Kamenice. Poseduje svu infrastrukturu. Za više informacija pozovite. .

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Vetermik, 133.900 €, 86,00 m2 cca 1560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična kompletno renovirana trosobna prizemna kuća. Ima kolski ulaz. U blizini Škola, vrtić, ambulanta, autobus. Naša preporuka, pozovite. 021/2100690 .

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 105.000 €, 86,00 m2 cca 1220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se komplet renoviran stan salonskog tipa na Somborskom putu. Visina plafona je 3,7 metara, grejanje je na dve inverter klime, podovi laminat i keramika, pvc stolarija. Uknjižena površina stana je 86 m2 + 20 m2 zatvorena terasa koja je naknadno dograđena i koja nije legalizovana.....

 
 
 
  Stan, PARAĆIN, 104.326 €, 86,00 m2 cca 1210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.07.2025.,

www.heroldo.com

Prodajemo stan u izgradnji stambene zgrade sa liftom. Grejanje-gas. Izdvojena kuhinja. Dve spavaće sobe. Spavaća soba sa izlaskom na terasu. Izrazena cena je sa PDV-om. Moguć je povraćaj PDV-a za kupce prvog stana. Informacije: 065/8570-474 064/8312-082 035/570-477 Agencija: Kralja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Klinički Centar, 103.200 €, 86,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Savski venac,Vojvode Milenka ulica-u blizini Kliničkog centra,4.5,86kvm, renoviran salonac, NOV nameštaj, odvojena kuhinja (mašina za sudove)+ 5 prostorija, 1 kupatilo,2 zastakljene terase, dvostran stan,2 klime , CG (info stan sa održavanjem 15700din), useljiv,u stanu je sve kupljeno....

 
 
 
  Poslovni prostor, BATAJNICA, 100.000 €, 86,00 m2 cca 1160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.zidart.co.rs

Na prodaju je multifunkcionalan prostor u sivoj fazi, površine 86 m2, idealan za različite namene: stan, poslovni prostor ili garažu. Investitor čeka budućeg kupca da se izjasni o željenoj nameni, nakon čega se prostor završava po dogovoru. Prostor je svetao, prostran i funkcionalnog....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 100.000 €, 86,00 m2 cca 1160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo komforan stan površine 86 m2. Stan se nalazi na trećem , poslednjem, spratu stambene zgrade i sastoji se od dnevne sobe sa trpezarojim i odvojenom kuhinjom, tri spavaće sobe, kupatila i hodnika. takođe ima i terasu.Stan je novogradnja , odnosno nadgradnja....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, 100.000 €, 86,00 m2 cca 1160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Kuća, BAJINA BAŠTA, 100.000 €, 86,00 m2 cca 1160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Prodajem kucu 86 kvadrata +terasa 10 .Kuca se nalazi blizu jezera zaovine sa panoramskim pogledom...Kuca poseduje sprat isto sa prelepim pogledom,krevetima od preko 500 godina starim borovima i dvoriste od 4.80 ari ...Cena je 100 000 eura..Kontakt: 0616062909 .

 
 
 
  Kuća, BOLJEVAC, 99.000 €, 86,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2026.,

www.angazman-nekretnine.rs

Prodaje se nova porodična kuća Pr+Ptk od 86m2, (u osnovi 100m2) na parceli – građevinsko zemljište od 6a 16m2 u jugo-zapadnom delu Boljevca, u blizini magistralnog puta Paraćin-Boljevac-Zaječar (koji će uskoro postati lokalni put u tom delu, jer će se napraviti zaobilaznica oko Boljevca),....

 
 
 
  Kuća, BEOČIN, 98.000 €, 86,00 m2 cca 1140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na jednoj od najlepših pozicija u Rakovcu, u zoni mirnih vikend-naselja i netaknute prirode, prodaje se moderna kuća površine 86 m², stara svega godinu i po dana. Objekat je projektovan tako da pruža maksimalnu funkcionalnost i udobnost, uz odličan raspored prostorija i dodatni podrum....

 
 
 
  Kuća, SREMSKI KARLOVCI, 96.000 €, 86,00 m2 cca 1120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam komplet renoviranu kuću do koje se dolazi za manje od 20min vožnje od centra Novog Sada i na samo 40min od Beograda. Plac na kojem se nalazi kuća izlazi na dve ulice, i do same kuće se može doći i zimi i leti. Kuća je komplet unutra renovirana 2024. godine i ne zahteva....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 135.710 €, 86,00 m2 cca 1580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam Četvorosoban stan u izgradnji na potezu Salajke sa rokom završetka Avgust 2024. godine. Odlična lokacija kao i sama oprema stana. Grejanje će biti na toplotne pumpe. Za sve dodatne informacije pozovite naše agente prodaje! 518551 Terasa, Parking, garaža, Podrum,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 135.710 €, 86,00 m2 cca 1580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

https://klub-nekretnine.rs/prodaja-stan/novisad-salajka/518551 Terasa.

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, Centar, 97.850 €, 86,00 m2 cca 1140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 95.000 €, 86,00 m2 cca 1110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo lep, konforan stan P=86m2 na petom spratu u zgradi bez lifta. Struktura stana: dnevna soba, trpezarija,kuhinja, 2 spavaće sobe, kupatilo,wc, terasa lodja. Za više informacije pozvati:065/222 3922,065/883 3446. Libo agencija upisana u registar posrednika....

 
 
 
  Kuća, RUMA, 95.000 €, 86,00 m2 cca 1110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća Ruma 86 m2 *površina kuće 86 m2 *površina placa 238 m2 *cvrsta gradnja *struja/ voda gradska/kanalizacija *grejanje na gas imaju radijatori *drvena stolarija /sa kombinacijom pvc *podovi su oblozeni: brodski pod i laminat jedna soba *garaza *namestaj/dogovor *vlasnistvo 1/1 ###....

 
 
 
  Stan, VINIK, 94.500 €, 86,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.12.2024.,

www.indomio.rs

Vrezina kod Svrljizanke blizina Skole Mika Antic i naselja Beverli Hils nov malo koriscen izuzetan TROSOBAN komforan stan u manjoj stambenoj zgradi suncan funkcionalan osvetljen 3 komotne spavace sobe uknjizen svojina privatna 1/1 upotrebna dozvola moze na kredit 86m2 + 15m2 3 terase....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 136.000 €, 86,00 m2 cca 1580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121787, I/I, klima, terasa, uknjižen, nov, novogradnja, fasada dobra, parking, dvorište/bašta. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Kuća, DUVANIŠTE, 93.000 €, 86,00 m2 cca 1080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se trosoban stan u kući na II spratu, površine 86m2. Struktura stana: ulazni hodnik, dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatilo i terasa. Stan ima jednu sobu u koju se ulazi iz hodnika zgrade Grejanje je na struju. Orijentacija je istok - jug. Stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 90.640 €, 86,00 m2 cca 1050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Dupleks u kući prostranog rasporeda, prelepo dvorište sa divnim letnjikovcem. Mirno, pogodno za život sa porodicom. Dupleks sa super rasporedom! .

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 90.000 €, 86,00 m2 cca 1050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kompletno renovirana i opremljena vikendica na odličnoj poziciji na Banstolu, odličan prilaz sa glavne saobraćajnice koja vodi za Inđiju. - uknjižena, bez tereta - izlaz na ulicu sa oba fronta - infrastruktura : struja, cisterna sa hidropaktom (5m3) - urađena unutrašnja....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, Novo Selo, 90.000 €, 86,00 m2 cca 1050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Stan se može pretvoriti u dva poslovna prostora. Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet, Klima.

 
 
 
  Stan, SREMSKA MITROVICA, 90.000 €, 86,00 m2 cca 1050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi fantastičan stan koji u funkciji može biti trosoban ili četvorosoban. Sastoji se od tri komforne sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila i dve terase, od kojih se jedna pruža duž celog stana. Grejanje je centralno na gas, poseduje i inverter klimu. Stolarija PVC, hrastov....

 
 
 
  Poslovni prostor, STARA PAZOVA, 88.600 €, 86,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju lokal u Novoj Pazovi u prizemlju zgrade novogradnje na odličnoj lokaciji. Lokal je dvostrano orijentisan i u portalima. Uz lokal se dobija i parking mesto. Dodatnu vrednost ovom lokalu daje i zgrada u kojoj se nalazi, koja poseduje veliki broj stanova i samim tim predstavlja....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 87.000 €, 86,00 m2 cca 1010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2024.,

www.indomio.rs

SOMBOR - Kuća sa još jednim stanom na placu od 630m2 Prodaje se prizemna, renovirana, novija kuća u mirnom delu grada Kuća je 86m2 stambene površine, BEZ ULAGANJA Sastoji se iz 3 sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila, predsoblja i lepe prostrane terase sa novim krovom od leksana....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Apelovac, 86.000 €, 86,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.05.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

PIVARA – u kuci 86 I EG 86.000 Prodaje se trosoban stan na prvom spratu kuce. Adaptirano je pre godinu dana. 86mkv je uknjizena povrsina stana (gradjevinska), 78mkv je grejna, a 90mkv je ukupna povrsina. Sastoji je od ulaznog hodnika, odakle se ide u sanitarni cvor sa prirodnom ventilacijom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 86.000 €, 86,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Strogi centar grada, ulica Ise Bajića. Odličan, autentičan, kompletno namešten dvoiposoban dupleks stan u pešačkoj zoni. Nadomak Dunavskog parka. Ovaj lep i svetao stambeni prostor modernog dizanja čine dva nivoa. Na prvom nivou nalaze se prostran dnevni boravak sa trpezarijom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 86.000 €, 86,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lux trosoban duplex stan u centru grada +++ Agencijska oznaka stana 9117170. Novi Sad, centar, 86m2. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 86.000 €, 86,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se prostran, luksuzno renoviran četvorosoban stan od 86m² na odličnoj lokaciji na Banovom brdu, u ulici Olivere Marković, nadomak Košutnjaka. Ovaj stan pruža savršen balans između urbanog života i prirodnog okruženja, idealan za one koji žele mir, komfor i kvalitetno stanovanje.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 86.000 €, 86,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetno lep,luxuzno i moderno opremljen stan na 2 nivoa,,kao duplex stan, kompletno opremljen,lep raspored na donjem delu su hodnik, dnevni boravak, trpezarija, kuhinja, kupatilo,terasa,ostava,a na gornjem delu su hodnik 2 sobe,toalet,idealno i za porodicu i za ljude koji rade od....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 86.000 €, 86,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je stan koji se nalazi u kući u Durlanu. Kuća je spratnosti P+3, ima zajednički ulaz, iz hodnika kuće se ulazi u svaki stan posebno. Stan je na I spratu, površine 86m2. Stan ima dobar i funkcionalan raspored, poseduje dva kupatila, terasu na podu je parket, stolarija je drvena,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 85-126 (od ukupno 461)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>