• GoHome Professional
60 m2 klima do 170000 eura - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • 60 m2 klima do 170000 eura - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 60 m2 klima do 170000 eura

  • Za upit "60 m2 klima do 170000 eura" pronađeno 2 240 nekretnina - prosečna cena 1.970 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 160000 eura (malo jeftiniji)
    • 170000 eura (malo skuplji)
    • do 2000 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • novogradnja
    • podrum
    • renovirano
    • namešten
    • 1.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Liman III, 156.000 €, 65,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

8. (predzadnji) sprat, 2 sobe + dnevni boravak, ostava + manja ostavica na terasi, mogucnost nadogradnje francuskog balkona. Ima lift i 2 biciklane u zgradi. Plusevi pored lokacije, optimalne kvadrature i odlicnog rasporeda su nedavno potpuno renovirano kupatilo i sve cevi, zatvorena....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Novo Naselje, 156.000 €, 65,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem kompletno opremljen lokal 65m2 (caffe-pizzeria). Vredi pogledati !!! Kontakt 063 202 647 Zeljko Internet, Parking, garaža, Klima, Novogradnja, Uknjižen, Telefon, Vladike Cirica 37.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 155.900 €, 64,00 m2 cca 2440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

PRODAJEMO ODLIČAN DVOIPOSOBAN STAN NA NOVOJ DETELINARI SA LEPIM RASPOREDOM U LEPOJ ULICI IMA I GARAŽU . TEL. 063538166 ZORAN Terasa, Lift, Parking, garaža, Klima.

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏠 Na prodaju funkcionalan dvoiposoban stan u odličnoj zgradi na uglu ulica Janka Čmelika i Hadži Ruvimove , dvorišno orijentisan – mir i tišina, bez buke sa ulice. 📐 Površina: 64 m² 🛏 Dve spavaće sobe 🚿 Dva sanitarna čvora (jedan sa kadom) 🛗 4. sprat od 5 (plus potkrovlje), zgrada....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Železnik, 155.800 €, 57,64 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

U ponudi je prodaja stanova u Beogradu, moderna novogradnja u Železniku (opština Čukarica), koja obuhvata širok izbor stanova različitih struktura i kvadratura – idealno za život ili investiciju. Ovaj projekat predstavlja odličnu priliku za sve koji traže prodaja stanova Beograd na....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 155.740 €, 63,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Odlična izgradnja, prepoznatljiv kvalitet gradnje i opreme. Cena sa PDV-om. Za više informacija pozovite naše agente prodaje. Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 155.740 €, 56,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam vrhunsku gradnju u najlepšem delu grada , na samoj granici Limana i Telepa. Eminentni investitor se pobrinuo da i ovaj put samo za Vas izgradi perfektne stanove, građene najkvalitetnijim materijalima. O svakom detalju se posebno vodilo računa tako da kupovinom ove....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 155.700 €, 60,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novogradnji u centru grada, spratnosti PO+P+7. Stambeno – poslovni objekat je kvalitetne i moderne arhitekture. Nalazi se na idealnoj lokaciji, nedaleko od pešačke zone, Filozofskog fakulteta, Doma Zdravlja, Narodnog Pozorišta. Stan je projektovane površine 60,63....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 172.400 €, 56,00 m2 cca 3080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.06.2022.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam fantastičnu nekretninu u kompleksu "Kraljev park" u Novom Sadu. Stan je moderno opremljen i nalazi se na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu. Kompleks poseduje 24h obezbedjenje, blizina vrtića , obdaništa, škole, policije, doma zdravlja, centra grada je nešto....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 155.500 €, 64,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2022.,

www.indomio.rs

Odlična komforna trosobna uknjižena nekretnina na najtraženijoj i prestižnoj lokaciji u Novom Sadu, Liman 1 odmah uz fakultete, udaljen je 300 m od najvećeg šoping centra Promenada, 250 m od Spensa i 500 m od prelepe plaže Štrand i Dunava, kao i 15–tak minuta hodom do samog centra....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 155.500 €, 60,00 m2 cca 2590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 155.375 €, 62,00 m2 cca 2510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

2. 5, 62m2 (terasa), 1/3, EG, lift, interfon, klima, KATV, internet, video nadzor, parking Odlično pozicioniran dvoiposoban stan u novom kompleksu EXPO Residence u izgradnji. Projekat Expo Residence obuhvata gradnju 44 stambenih jedinica. U ponudi su 12 tipova apartmana. Završetak....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 155.220 €, 58,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam izgradnju sa više različitih struktura i kvadratura na Podbari sa rokom useljenja mart 2026. Odličan kvalitet gradnje i opreme. Cene su sa pdv-om što je odlična prilika za kupce prvog stana, takođe je moguća kupovina i putem stambenog kredita. Naša iskrena preporuka!....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 155.200 €, 61,00 m2 cca 2540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stanovi u izgradnji od renomiranog investitora sa dugogodisnjim iskustvom u gradnji stambenih zgrada. Visok nivo opreme i materijala koji se koriste za izgradnju. Uredna dokumentacija. Za kupce prve nekretnine postoji mogucnost povrata PDV-a. Parking i garazna mesta u ponudi. Grejanje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 172.480 €, 63,00 m2 cca 2740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.01.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Klima Lift Parking Kanalizacija Novogradnja Interfon Pazovački put Sprat: 1 Spratnost: 4 Soba: 2.5 Godina izgradnje: 2025 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 178.640 € na 172.480 € dana 12.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Salajka, 172.480 €, 56,00 m2 cca 3080 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.03.2026 - 178.640 €
12.05.2026 - 172.480 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.03.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054310, SALAJKA, TROSOBAN STAN, 56m2 Objekat je projektovan u skladu sa savremenim standardima stanogradnje, uz primenu kvalitetnih i proverenih materijala koji obezbeđuju dugotrajnost, energetsku efikasnost i visok nivo komfora. U realizaciji učestvuju iskusni izvođači sa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 155.000 €, 60,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 130425, II/IV, klima, terasa, uknjizen, renoviran, podrum, ostava, stambena zgrada. Na prodaju renoviran dvoiposoban stan u Rumenackoj ulici na drugom spratu bez lifta. Stan je uknjizen i okrenut prema dvoristu. Oko zgrade ima puno zelenila i parking prostora. U neposrednoj....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 155.000 €, 62,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se dvoiposoban stan, u novogradnji spratnosti Po+P+G+3, površine 62m2 na drugom spratu u zgradi sa liftom. Zgrada je pozicionirana na odličnoj lokaciji, na Čairu, na svega par minuta hoda od svih bitnih dešavanja u gradu. Strukturu stana čini ulazni hodnik, dnevna soba sa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 155.000 €, 62,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.06.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Ledine 2.5, 62m2 (terasa), 2/3, EG, lift, interfon, klima, KATV, internet, video nadzor, parking Odlično pozicioniran dvoiposoban stan u novom kompleksu EXPO Residence u izgradnji. Projekat Expo Residence obuhvata gradnju 44 stambenih jedinica. U ponudi su 12 tipova apartmana. Završetak....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 155.000 €, 61,00 m2 cca 2540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131833, I/I, klima, terasa, uknjižen, dvorišna zgrada. Na super lokaciji u blizini parka na Kalvariji se prodaje stan u kuci od 2 stana. Stan je uknjizen, mogu i kreditni kupci. U blizini je sve sto je potrebno za udoban život.Za svaku preporuku. Više informacija na:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 155.000 €, 60,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 130425, II/IV, klima, terasa, uknjižen, renoviran, podrum, ostava, stambena zgrada. Na prodaju renoviran dvoiposoban stan u Rumenačkoj ulici na drugom spratu bez lifta. Stan je uknjižen i okrenut prema dvorištu. Oko zgrade ima puno zelenila i parking prostora. U neposrednoj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 155.000 €, 62,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

PRODAJA STANOVA U IZGRADNJI – NOVI SAD (TELEP) Tražite moderan dom koji spaja funkcionalnost, mir i vrhunski kvalitet? Predstavljamo vam novi stambeno-poslovni objekat , projektovan po meri savremenog načina života. Istaknute karakteristike svakog stana: Ekonomičnost: Podno grejanje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 155.000 €, 55,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 82782, I/III, klima, telefon, terasa, uknjižen, nov, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, dvorište/bašta, stambena zgrada. U mogućnosti smo ponuditi atraktivan, nov stan, na mirnoj mikrolokaciji Miljakovca. Zgrada stara četiri godine, stan se prodaje kompletno opremljen.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 155.000 €, 55,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 120764, IV/, klima, lift, telefon, terasa, podrum, stambena zgrada. Na prodaju komforan dvosoban stan u neposrednoj blizini Master centra Sajam i Kliničkog centra. U blizini su škola, obdanište, bazeni, marketi, sportski tereni i dr. Stan je okrenut prema dvorištu.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 155.000 €, 62,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Banovo Brdo, Vinodolska, komplet renoviran, cg, pvc .. / ul. Vinodolska, zgrada iz 1973g, uredan ulaz, svetao stan, funkcionalan, dvostran, komplet renoviran, pvc stolarija, roletne, komarnici, sigurnosna sef vrata, klime, nove vodovodne i elektro instalacije, novo kupatilo, 3 spavaće....

 
 
 
  Poslovni prostor, RUMA, 155.000 €, 65,00 m2 cca 2390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kafić u radu, zajedno sa lokalom, kompletnom opremom i inventarom, idealan za sve koji žele da preuzmu uspešan ugostiteljski posao bez dodatnih ulaganja. Ovaj kafić predstavlja savršenu priliku za preduzetnike koji traže uhodan posao na atraktivnoj lokaciji, sa svim uslovima....

 
 
 
  Stan, VRDNIK, 154.870 €, 61,00 m2 cca 2540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Odličan dvosoban apartman u izgradnji na top lokaciji u neposrednoj blizini banje Termal u Vrdniku. Pouzdan investitor sa odličnom opremom: antracit pvc-stolarija sa kliznim vratima i velikim portalima, španska keramika, ulazna sigurnosna vrata, medijapan stolarija, kvalitetna toplotna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 154.500 €, 60,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odličan stan u novoj zgradi koju je gradio renomirani investitor. Uknjižen 1/1, samo higijenska ulaganja. Grejanje gradsko sa kalorimetrima, plaćane po potrošnji. Dvostrano orjentisan, istok i zapad. Idealno za porodice sa malom decom. Neposredna blizina vrtića i osnovne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 154.500 €, 62,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam trosoban stan koji se odlikuje odličnim i funkcionalnim rasporedom sa dnevnim boravkom, dve spavaće sobe i odvojenom kuhinjom sa prirodnom ventilacijom. Dva mokra čvora omogućavaju dodatnu udobnost i praktičnost. Lokacija stana je izuzetno atraktivna, u blizini svih....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 154.500 €, 58,00 m2 cca 2660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se komforan i svetao trosoban stan u Petrovaradinu. Poseduje komforan dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatilo, ostavu i dve terase. Nalazi se u mirnom delu Petrovaradina, a u neposrednoj blizini prodavnica, vrtića, javnog prevoza Idealno rešenje....

 
 
 
  Kuća, KAC, 154.500 €, 56,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam porodičnu kuću na obodu Kaća u mirnoj ulici, dovoljno blizu glavnom putu, a opet skrivenu od centra dešavanja. Kuća kao i sami pomoćni objekti su zidani čvrstim materijalima, kuća ciglom, a pomoćni objekti blokom. Veliki deo stolarije je nova PVC stolarija, kako....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 154.500 €, 60,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

548512-Ukoliko tražite stan u koji možete da se uselite bez ikakvih dodatnih ulaganja, imamo pravo mesto za vas! Na prodaju svetao i pažljivo renoviran stan od 60 m², koji se nalazi na 2. spratu zgrade sa liftom, u mirnom delu Avijacije. Ovaj stan odiše toplinom doma – sa istočnom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 154.500 €, 63,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Namešten, dvoiposoban, duplex stan. U ceni su kompletan nameštaj, tehnika, kao i dve klime. Delimično renoviran, u prizemlju su pločice, a na spratu parketi. Ima lepu, veliku terasu koja je orijentisana na dvorište. Pozovite za više informacija. 021/425-112, 064/8222147, 061/6608824....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 154.500 €, 60,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo troiposoban stan u dve etaže na Grbavici. Odlično održavan bez ulaganja, uknjižen 1/1 na vlasnika, bez tereta i zabeležbi. Prodaje se kompletno namešten. Donja etaža poseduje dnevni boravak, kuhinju i trpezariju koje su fizički odvojene, ostavu, terasu i kupatilo. Gornja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 154.500 €, 63,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvoiposoban stan na Novoj Detelinari, drugi sprat, dvorišno orijentisan, ima lift, ima terasu. Uz stan ide i pripadajuće parking mesto u dvorištu zgrade. Uknjižen, bez tereta. U cenu uračunata agencijska provizija. Terasa, Lift, Parking, garaža, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 154.500 €, 55,00 m2 cca 2810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 2.5 stan u NOVOM SADU, ŽELEZNIČKA STANICA površine 55m2. Stan se nalazi u novogradnji u blizini svih sadržaja potrebnih za život, Škola, Vrtić, pijaca kao i ostali sadržaji. Stan se prodaje namešten. Mirna ulica u blizini glavnih saobraćajnica. Odlično je povezan sa ostalim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 154.500 €, 56,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam prelep dvoiposoban stan na atraktivnoj lokaciji – Bulevar Patrijarha Pavla! Stan površine 53 m² nalazi se u novijoj zgradi, staroj svega nekoliko godina. Smešten je na petom spratu i zgrada poseduje lift. Funkcionalan raspored prostorija čini ga idealnim kako za....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 154.500 €, 63,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan trosoban duplex na ekstra lokaciji. Na donjoj etaži je lep dnevni boravak sa kuhinjom i kupatilo sa tuš kabinom. Na gornjoj etaži su dve komforne spavaće sobe i prostrano kupatilo. Stan se prodaje kompletno opremljen. šifra 499744, b130 Lift, Podrum, ostava, Telefon, Satelitska,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 154.500 €, 63,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2023.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Bulevar oslobođenja. Predstavljamo renoviran, komforan trosoban stan u neposrednoj blizini glavne autobuske i železničke stanice, poslovnih banaka, vrtića, više trgovinsko-ugostiteljskih objekataOvaj stambeni prostor čine ulazni hodnik, dnevni boravak, odvojena kuhinja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 154.500 €, 55,00 m2 cca 2810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

UKNJIŽEN.TREĆI SPRAT. TERASA.NAMEŠTEN.TERASA. Terasa, Podrum, ostava, Internet, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 154.500 €, 64,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam prodaju dvoiposobnog stana koji se nalazi na popularnoj lokaciji, na korak do Sajma, u ulici sa dosta zelenila i parkinga koji . Struktura stana: Dnevna soba sa trpezarijom Odvojena kuhinja Dve spavaće sobe Kupatilo Predsoblje Tarasa sa hladnom ostavom Posrednička....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 154.500 €, 61,00 m2 cca 2530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na top lokaciji Bulevar Patrijarha Pavla nalazi se četvorosoban stan 61m2 na 4 spratu od 4 s plus pšotkrovlje. Stan se nalazi iznad restorana Roseto. Informatika leti je 4000din a zimi po potrošnji grejanja (kalolimetri). Stan se prodaje sa nameštajem bez električnih uredjaja. Stan....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 253-294 (od ukupno 586)

<< <3 4 5 6 7 8 9 10 11 12> >>