• GoHome Professional
60 m2 klima do 170000 eura - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • 60 m2 klima do 170000 eura - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 60 m2 klima do 170000 eura

  • Za upit "60 m2 klima do 170000 eura" pronađeno 2 240 nekretnina - prosečna cena 1.970 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 160000 eura (malo jeftiniji)
    • 170000 eura (malo skuplji)
    • do 2000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Liman I, 165.000 €, 64,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

TROSOBAN, 64m2, LIMAN 1 Prodaje se trosoban stan na Limanu 1, 64m2. Struktura stana: Dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, hodnik iz kog se ulazi u dve spavaće sobe i kupatilo. Terasa ima izlaz iz dnevne sobe i jedne spavaće sobe, ostava i podrum. Stan je renoviran i prodaje se kompletno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 165.000 €, 60,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prodaji su stanovi u novoizgrađenom objektu koji kombinuje savremeni dizajn, vrhunske materijale i odličnu energetsku efikasnost. Objekat je projektovan sa ravnim krovom i fasadom koja spaja 10 cm termoizolacije i dekorativne ciglice, što doprinosi uštedi energije i estetskom izgledu.....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi su stanovi u modernom stambenom objektu visokog kvaliteta, projektovani sa ravnim krovom i fasadom koja kombinuje 10 cm termoizolacije i dekorativne ciglice, što garantuje odličnu energetsku efikasnost i estetski izgled. Specifikacije stanova: Stolarija: aluminijumska sa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 165.000 €, 60,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Vlasnik prodaje luksuzno opremljen stan na Bulevaru Oslobodjenja. Stan je jednoiposoban. Odvojen toalet i kupatilo ; zastaklena terasa na kojoj se nalazi ves masina ;jedinstveno lep pogled na Frusku Goru, zelenilo ispred zgrade i decije igraliste sa teretanom . Zgrada je uvucena sa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 165.000 €, 61,00 m2 cca 2710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam moderan stambeno-poslovni objekat u izgradnji na odličnoj lokaciji, u ulici Živka Davidovića koja je paralelna sa ulicom Bulevar kralja Aleksandra. Objekat se nalazi u blizini dva tržna centra TC „Beo Shopping Centar“ i TC „Aviv Park“, blizu je i Dom zdravlja Zvezdara,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 164.970 €, 57,00 m2 cca 2890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan porodični stan na atraktivnoj lokaciji. U neposrednoj blizini su svi sadržaji potrebni za udoban i komforan život. Izuzetno funkcionalnog, lepog rasporeda u manjoj kvadraturi. Stan je dvostrano orijentisan, ima dve terase sa kojih se pruža fantastičan pogled na grad. Odmah....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 164.865 €, 61,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam stan u novom kompleksu koji se nalazi u neposrednoj blizini uz novi gradski park, a svi stanovi su osunčani tokom celog dana, što ih čini vrlo svetlim i prozračnim. Osim toga, kompleks poseduje i veliko privatno dvorište sa propratnim mobilijarom za opuštanje i dodatni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 164.850 €, 61,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 164.800 €, 65,00 m2 cca 2540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličan trosoban stan na izuzetnoj lokaciji - Liamn 4. Stan poseduje dve odvojene spavaće sobe, dnevni boravak sa izlaskom na terasu i još jednu zastakljenu terasu i kuhinju sa prirodnom ventalicijom. Stan je dvorišno orijentisan sa sjajnim pogledom. U blizini nekretnine....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 164.800 €, 62,00 m2 cca 2660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fenomenalan trosoban stan u novoj zgradi na izuzetnoj lokaciji. Kompletno namešten, sve sa fotografija ostaje! Dvorišno orijentisan, veoma svetao, totalni mir. Ima dva mokra čvora, kupatilo i toalet u koji staju veš mašina i mašina za sušenje. Zgrada novija, veoma kvalitetna i atraktivna,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 164.800 €, 63,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nekretnina koja se nalazi na odličnom mestu sa pogledom na Kej i Žeželjev most, a ispred zgrade je šetalište, biciklističke staze, igrališta za decu i teretane na otvorenom. Održavana zgrada sa liftom, okružena zelenilom sa puno mesta za parking. Raspored stana pruža mogućnost da....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 164.800 €, 57,00 m2 cca 2890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 1007592. Kompletno renoviran dvosoban stan površine 57m2, koji se nalazi u visokom parteru stambene zgrade locirane na Adamovićevom naselju, u jednom od najboljih delova grada za život. Stan se sastoji od velikog dnevnog boravka, velike spavaće sobe, moderno renoviranog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 164.800 €, 63,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju – Dvosoban stan na Keju, površine 63m2 . Prodajemo funkcionalan dvosoban stan na jednoj od najlepših lokacija u gradu, na Keju, u blizini Dunava. Takođe u blizini se nalazi osnovna škola, autobusko stajalište, kao i šetalište kej. Stan se sastoji od prostrane dnevne sobe,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 164.800 €, 65,00 m2 cca 2540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Jedinstveni trosoban duplex u Starom gradu, u centru Novog Sada. Stan se sastoji od dve etaže, na donjoj se nalazi lep dnevni boravak sa kuhinjom, toaletom i zastakljenom terasom koja gleda na ulicu. Na drugom nivou su dve spavaće sobe, obe imaju izlaz na zastakljene terasa, od kojih....

 
 
 
  Kuća, RAKOVAC, 164.800 €, 64,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odlična kuća na potezu Rakovca. Kuća u prirodi ima 150m2 od čvrstog materijala. Kuca poseduje suteren,prizemlje i potkrovlje. Plac je od 1596m2 i grejanje je na gas. Za više informacija kontaktirajte nase agente prodaje. Kontakt 064/8222-116 Terasa, Parking, garaža, Internet,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 164.800 €, 64,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odmah useljiv trosoban stan na pocetku Telepa,u blizini Limana i Ribarskog ostrva. Stan je uknjizen i odmah useljiv. Odlican raspored prostorija. Postoji mogucnost povrata PDV-a. Garazna mesta u suterenu zgrade koja se posebno prodaju po zelji kupca. Za vise informacija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 164.800 €, 58,00 m2 cca 2840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam dvoiposoban stan na veoma atraktivnoj lokaciji, u samom centru grada! U neposrednoj blizini pijace, osnovne i srednje škole, marketa, autobuske stanice, Dunavskog parka. Dvorišno orijentisan, mogućnost parkiranja u dvorištu zgrade. Idealan za život kao i za izdavanje.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 164.520 €, 61,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 164.300 €, 65,00 m2 cca 2530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je odličan dvoiposoban stan na svega 2 minuta hoda od pešačke zone u samom Centru Novog Sada.Nekretnina se nalazi u odličnoj kvalitetnoj zgradi od fasadne cigle. Strukturu stana čini: Dnevni boravak, dve spaća sobe od koje je jedna prostrana i velika a druga manja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 170.980 €, 62,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo trosoban renoviran stan na Limanu 3. Stan čine dnevna soba koja je povezana sa kuhinjom i iz dnevne sobe je izlaz na veću terasu, ima dve spavaće iz jedne je druga terasa koja je zastakljena pvc stolarijom, a iz dnevne sobe stepanice vode u sobu u potkrovlju koja ima 15m2....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 164.000 €, 57,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Železnička stanica. Izdvajamo iz ponude stambeno-poslovni objekat renomiranog investitora koji se ističe kvalitetom gradnje i poštovanjem rokova. Objekat je smešten u mirnoj ulici nadomak nekoliko obrazovnih ustanova, glavne autobuske stanice, Doma zdravlja, Železničkog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 163.770 €, 56,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je dvosoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu – Bulevar oslobođenja. Ova nekretnina odiše udobnošću i prirodnim osvetljenjem tokom celog dana zahvaljujući velikim prozorima i odličnoj orijentaciji.Stan je izuzetno svetao i funkcionalan, idealan za udoban život.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 163.700 €, 58,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prdaju svosobnog salonskog stana u blizini Riblje pijace, pešačke zone i Keja. Stan se nalazi u mirnom delu, okružen zelenilom i drvoredom, dvostrano orjentisan sa puno prirodnog svetla. Uknjižen na 58m2 plus 2 terase koje nisu ušle u kvadraturu jedna 3m2 druga 8m2 i pripadajuća....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 163.700 €, 57,00 m2 cca 2870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se dvosoban stan na Novoj Detelinari, ulica Veselina Masleše, površine 57m2. Sastoji se iz dnevne sobe, kuhinje, spavaće sobe, hodnika, kupatila i terase. Stan se nalazi na drugom spratu. U cenu je uračunata agencijska provizija. Registar posrednika 1500, br. licence 2158....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 163.625 €, 65,00 m2 cca 2520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban stan na prodaju u izgradnji projektovane površine 65,45m2 na prvom spratu idealnog rasporeda . Posebna pažnja posvećena je kvalitetu gradnje od temelja do najsitnijeg detalja završne obrade. Naglašavamo kvalitetnu materijalizaciju, fasadnih zidova i vrhunsku završnu obradu.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 163.500 €, 65,00 m2 cca 2520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Trosoban stan na prodaju u izgradnji projektovane površine 65,45m2 na trećem spratu idealnog rasporeda sa nestvarnim pogledom na Frušku Goru, Popovicu, Glavicu, Sremsku Kamenicu. Posebna pažnja posvećena je kvalitetu gradnje od temelja do najsitnijeg detalja završne obrade. Naglašavamo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 163.500 €, 61,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- Odlična novogradnja, svaki stan ima terasu - Rok završetka septembar 2026. - Cena je bez PDV-a - Obavezna kupovina garažnog mesta - Odličan raspored - Podno grejanje na struju - Granitna keramika I plase - Uvozne sanitarije I klase - Lift koji ide u garažu PROSTORIJE: ulazni hodnik,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 163.450 €, 65,00 m2 cca 2520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam fenomenalnu izgradnju na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu, ova moderna zgrada projektovana je po najvišim standardima, s posebnim fokusom na kvalitet gradnje i pažljivo biranu opremu. Planirani završetak radova je januar 2026. a kupcima je omogućen povrat....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 171.100 €, 59,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

ROTKVARIJA, 59m2, DVOSOBAN Odličan stan u izgradnji na atraktivnoj lokaciji u blizini centra grada. Stan je na idealnom prvom spratu i dvorišno orijentisan, tako da iako je prometna ulica, ima svoju privatnost i mir. Uz stan se može kupiti i garažno mesto u suterenu zgrade. Cena 171.100€....

 
 
 
  Stan, BELI POTOK, 163.172 €, 59,00 m2 cca 2770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju funkcionalni stan u novogradnji na opštini Zvezdara, u mirnom delu u blizini ulice Braće Jerković. Stan se nalazi na drugom spratu i ima ukupnu površinu od 59,77 m². Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe, dve spavaće sobe, kuhinje, kupatila i terase. Grejanje je etažno,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 171.177 €, 61,00 m2 cca 2810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.12.2025.,

www.berzanekretnina.org

3.0, TC Stadion, novogradnja, eg, terasa, parking Novogradnja uskoro useljiva u blizini Zaplanjske, TC Stadion, brz izlaz na autoput.Funkcionalan raspored, prostrane sobe, opremljen vrhunskim materijalima i detaljima, nudi savršen balans stila i komfora. Ugradjeni su najkvalitetniji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 162.860 €, 60,00 m2 cca 2710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 162.690 €, 59,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stanovi u izgradnji na odličnoj lokaciji u Novom Sadu. U ponudi stanovi vrhunskog kvaliteta, sa PVC stolarijom, italijanskom keramikom prve klase, moderno opremljeni . Mogućnost kupovine putem kredita i povraćaja PDV-a. Ograničen broj stanova – rezervišite na vreme! kontakt: 060/....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 180.919 € na 171.227 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 171.227 €, 59,00 m2 cca 2900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 180.919 €
13.03.2026 - 171.227 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

U Vršačkoj ulici, na Severnom Telepu – jednom od traženijih i urbanijih delova Novog Sada – u ponudi je pažljivo projektovan dvoiposoban stan površine 58.74m². Planirani rok završetka radova i useljenja je mart 2027. godine. Identičan stan iste strukture, dostupan je i na drugom spratu,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 162.500 €, 65,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se trosoban stan u luksuznoj novogradnji, dostupan na 6. i 7. spratu. Stan je moderno projektovan, funkcionalnog rasporeda i idealan za porodični život ili investiciju. Struktura stana: Ulazni hodnik Toalet Kupatilo Kuhinja Dnevni boravak sa trpezarijom 2 spavaće sobe Lođa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 162.500 €, 65,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

UKNJIŽEN.LIFT.TERASA. DRUGI SPRAT. Terasa, Lift, Podrum, ostava, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 162.360 €, 60,00 m2 cca 2710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je izuzetan dvosoban stan od 60m², koji se nalazi u ekskluzivnoj zgradi sa samo 4 stana, pružajući vam mir, privatnost i komfor kakav se retko nalazi u gradskim uslovima. Smešten na prvom spratu, stan ima predivan, otvoren pogled na park, što ga čini idealnim mestom za uživanje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 162.340 €, 60,00 m2 cca 2710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 171.300 €, 65,00 m2 cca 2640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi stambeni objekat na Podbari – prodaja stanova u izgradnji Predstavljamo vam novu stambenu zgradu u izgradnji, smeštenu u atraktivnom delu Podbare – mirnoj, urbanoj zoni Novog Sada sa odličnom infrastrukturom i blizinom centra grada. Zgrada se sastoji isključivo od stambenih jedinica....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 171.300 €, 65,00 m2 cca 2640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u izgradnji odličnog kvaliteta gradnje i opreme. Fantastična lokacija, u neposrednoj blizini Centra grada i Keja. Rok izgradnje je kraj marta 2026. godine. Cena je sa PDV-om. Uz stan može da se kupi parking ili garažno mesto. šifra 543902, b130 telefon 064/822-2153 Terasa, Lift,....

 
 
 
  Stan, BATAJNICA, 162.000 €, 60,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131324, PR/II. Moderno projektovana zgrada spratnosti Pr+ 1 +Pk, sa zavrsnom izradom od najkvalitetnijih materijala, pruzice kupcima najbolji komfor i uslove za svakodnevni zivot. Odlicna izolacija zgrade, klima blok "Zorka" + stiropor "Austroterm" 15 -20 cm. U nasim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 162.000 €, 65,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 114850, III/V, klima, terasa, uknjižen, podrum. Stan je delimično renoviran , bez potrebe za dodatnim trenutnim ulaganjem , parket odličan , kupatilo odlično , nova klima , sigurnosna trezor vrata. Zgrada nema lift. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 85-126 (od ukupno 586)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>