• GoHome Professional
50 m2 zadnjih 14 dana što skuplji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 50 m2 zadnjih 14 dana što skuplji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 50 m2 zadnjih 14 dana što skuplji

  • Za upit "50 m2 zadnjih 14 dana što skuplji" pronađeno 467 nekretnina - prosečna cena 2.798 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 200000 eura
    • do 260000 eura (prosečna cena)
    • do 310000 eura
    • do 2600 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • namešten
    • interfon
    • parking
    • klima
    • 1.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NIŠ, Medijana, 130.000 €, 48,00 m2 cca 2710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi BOX nekretnina, na prodaju je kompletno renoviran stan u Čairu, jednoj od najtraženijih lokacija u Nišu. Nalazi se uz sam park Čair, u neposrednoj blizini osnovnih škola, što ovu nekretninu čini odličnim izborom za porodičan život. U okolini su dostupne manje i veće trgovine,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 330.000 €, 54,00 m2 cca 6110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Lekino brdo, Petrovaradinska, 2.5, 54 m2 + terasa od 80 m2 koju koristi samo ovaj stan, PR od IV sprata, eg, tel, lift, interfon, ktv, internet, 2 klime, brzo useljiv, namesten, uknjizen na 54 m2, mogucnost kupovine parking mesta u garazi, novogradnja.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 330.000 €, 54,00 m2 cca 6110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Kablovska Internet Lift Parking Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Petrovaradinska Spratnost: 4 Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit '50 m2 zadnjih 14 dana što skuplji'
125.000 €
300.000 €
300.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo moderno opremljen trosoban stan u novogradnji, na atraktivnoj lokaciji na Lekinom brdu, idealan za sve koji žele udoban i kvalitetan život u urbanom okruženju. Stan je pažljivo uređen enterijerom visokog kvaliteta i prodaje se potpuno namešten, bez potrebe za dodatnim ulaganjima.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 320.000 €, 52,00 m2 cca 6150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

U��iteljska, pr/2, eg, uknji��en-Stvarna povr��ina-52m2 , ugovorna povr��ina-46.00m2, Na odli��noj lokaciji u U��iteljskom naselju, u blizini Beo ��oping centra, prodaje se stan povr��ine 52 m2, sme��ten u zgradi iz 2007. godine. Stan je dvoiposoban, odlikuje ga odli��an raspored....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Stari Grad, 300.000 €, 50,00 m2 cca 6000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Klima Kanalizacija Interfon Podrum Dositejeva Soba: 2 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Altina, 300.000 €, 49,00 m2 cca 6120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

U ponudi je renoviran dvosoban stan površine 49 m², smešten na visokom prizemlju uredne trospratne zgrade u mirnoj ulici Kapetana Radića Petrovića, u Zemunu. Stan je funkcionalno organizovan i sastoji se od ulaznog hodnika, prostrane dnevne sobe, komforne spavaće sobe, kupatila, praktične....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 290.000 €, 54,00 m2 cca 5370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Bulevar Vudroa Vilsona Sprat: 5 Spratnost: 15 Soba: 2 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 290.000 €, 54,00 m2 cca 5370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Ekskluzivna zgrada koja se odlikuje najvišim standardom luksuza i kvaliteta - King's Park nalazi se do samog Savskog parka sa direktnim pristupom na park i u blizini rekonstruisanog Savskog trga. Pruža mogućnost života po najvišim standardima kvaliteta i komfora. Poseduje privatno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 290.000 €, 54,00 m2 cca 5370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Bw Kings Park Residence, 5/15, cg, u izgradnji-Stvarna povr��ina-54m2 , ugovorna povr��ina-53.67m2, Agencijska provizija koju pla��a kupac pri kupovini ove nepokretnosti iznosi 2% od dogovorene kupoprodajne cene Oznaka na mapi pokazuje pribli��nu lokaciju nekretnine ali ne i ta��nu....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Lux dvosoban stan, u Beogradu na vodi, u zgradi BW King's Park Residence. Stan se nalazi na 5 spratu, sastoji se od ulaznog hodnika, prostrane dnevne sobe koja izlazi na terasu, pogled ka reci, kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i vešernice. Stan je neuseljavan, potpuno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 286.200 €, 54,00 m2 cca 5300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Novi Beograd- Blok 64- Soul 64 Stan površine 54m2, po strukturi 2.0, smešten na IV spratu luksuzne zgrade. Prostorije : Predsoblje, kuhinja, dnevni boravak s izlaskom na terasu, spavaća soba, kupatilo i tehnička soba. Centralno grejanje sa kalorimetrima. Garažno mesto na -1 nivou....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 275.000 €, 53,00 m2 cca 5190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam najpopularniji stan za rentiranje u kompleksu Beograd na vodi.. Nalazi se u zgradi Sole, gleda na Geleriju, pozicinoran tako da je idealan za rentiranje stan na dan, kao i za poslovni prostor jer je na prvom spratu. Prodaje se potpuno opremljen tako da budući vlasnik....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 263.620 €, 49,00 m2 cca 5380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Novi Beograd-Blok 64-Soul 64 Stan površine 49m2, po strukturi 2.0, na drugom spratu zgrade s liftom, portirnicom. Kompleks Soul 64 predstavlja idealan izbor za moeran i bzbedan život porodica ali i kao savršeno mesto za obavljanje biznisa. Mogućnost kupovine i garažnog mesta. Posrednička....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 250.000 €, 51,00 m2 cca 4900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Zvezdara, Bulbulder – Krfska 2.0, 51m2 + terasa 30m2, VPR/5, CG, lift, telefon, interfon, garaža Dvorišno orijentisan, dvosoban stan sa terasom od 30m2 u luksuznoj novogradnji sa dva lifta. Nalazi se u neposrednoj blizini Gradske bolnice, Zvezdarske šume i svih potrebnih sadržaja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 250.000 €, 51,00 m2 cca 4900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Novogradnja, 2.0, sa terasom od 30m2. Prodaje se stan u Krfskoj ulici, povrsine 51.44m2, 2.0, sa terasom od 30m2. Cg sa kalorimetrima. Mogucnost kupovine garaznog mesta. Prostorije: Ulaz, kupatilo, kuhinja, dnevna soba sa trpezarijom, spavaća soba, terasa. Agencijska nadoknada iznosi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 250.000 €, 53,00 m2 cca 4720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Stambeno-poslovni objekat Elixir Garden se nalazi na Novom Beogradu izmedju ulica Tošin bunar, Bulevara heroja sa Košara i ulice Tadije Sondermajera. Blizina brojnih sadržaja (od poslovnog parka, tržnih centara do obrazovanih ustanova) koji Vam omogućavaju da jednostavno isplanirate....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 250.000 €, 53,00 m2 cca 4720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Lift Centralno grejanje Kanalizacija Interfon Bulevar despota Stefana Sprat: 5 Spratnost: 12 Soba: 2.5 Godina izgradnje: 1975 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 235.870 €, 50,00 m2 cca 4720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka 1098760 -CENA je sa agencijskom provizijom od 3%. Uknjižen dvosoban LUX stan u strogom centru blizu pozorišta "PUPINOVA PALATA". Stan je odmah useljiv u zgradi vrhunskog kvaliteta gradnje i opreme. Veliki stakleni portali pridonose fantastičnoj osvetljenosti, Dnevna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 235.000 €, 50,00 m2 cca 4700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Kneginje Zorke, 4/5, nr, ta-Stvarna površina-50m2 , ugovorna površina-48.00m2, Prodaje se uknjižen 2.0 stan u mirnom i najlepšem delu Vračara, sa odličnom strukturom jer se iz hodnika ulazi u sve prostorije. Veoma je svetao, dvostrano orijentisan. U stanu je grejanje na norveške radijatore,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 235.000 €, 53,00 m2 cca 4430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Kursulina, 1/11, cg-Stvarna povr��ina-53m2 , ugovorna povr��ina-53.00m2, Na prodaju je ovaj dvosobni, prelep stan nadomak Kaleni�� pijace, u Kursulinoj ulici. Nalazi se na 1. spratu od 11, lepo ure��ene stambene zgrade. Sastoji se od velikog hodnika, pravo iz njega se ulazi u kuhinju,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 233.600 €, 50,00 m2 cca 4670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

IZUZETNA PONUDA! Predstavljamo Vam idealan dom u maloj, ekskluzivnoj zgradi sa samo 10 stanova, namenjen onima koji cene mir, kvalitet i savremenu gradnju. Osnovne karakteristike: Površina: 50,55 m² Struktura: 2.0 stan – izvanredan raspored! Sprat: IV od IV Orijentacija: dvostrana....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 230.888 €, 50,00 m2 cca 4620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

14.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U ponudi je jednosoban stan u novoj zgradi BW Garden Palace - odlična prilika i za poslovni prostor i za život. Stan se sastoji od: ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila, vešernice i terase. Stan je vrlo svetao i funkcionalan, i sadrži staklene....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 230.888 €, 50,00 m2 cca 4620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodajemo stanove u izgradnji, u objektu Garden Palace, koji će se nalaziti u blizini gastro pijace, Gazele, muzeja Nikole Tesle i linijskog parka. Odlična investiciona kupovina, fleksibilan plan otplate rata - ukupno 7 sve do završetka krajem 2029. godine. Stan se sastoji od kuhinje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 230.000 €, 50,00 m2 cca 4600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Odičan dvosoban stan čija adresa je Maksima Gorkog ali je ceo stan okrenut suprotno od ulice, ka mirnim dvorištima i sa lepim pogledom. Zgrada poseduje lift i priključena je na gradsko centralno grejanje, kao i dvorište za parkiranje stanara. Stan je pravi dvosoban, trostran, sa ulaskom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 230.000 €, 54,00 m2 cca 4260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

*Mar��ala Birjuzova, 1/5, cg, uknji��en-Stvarna povr��ina-54m2 , ugovorna povr��ina-51.00m2, U ponudi funkcionalan stan, nalazi se na prvom spratu. Stan je renoviran. Idealna prilika za one koji tra��e moderan funkcionalan stan u centralnoj zoni grada. Lokacija omogu��ava brz pristup....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 227.000 €, 50,00 m2 cca 4540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Ono što izdvaja kompleks Newport u odnosu na domaće tržište, je to što donosi najkvalitetnije svetske trendove najviših standarda sigurnosti. Neki od njih su: integrisani bežični smart home sistem, koji budućim stanarima omogućava upravljanje ključnim funkcijama u stanu uz jedinstveni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Studentski Grad, 226.000 €, 51,00 m2 cca 4430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju odličan stan na jednoj od najtraženijih lokacija na Novom Beogradu, u Bulevaru Zorana Đinđića. Stan je ukupne površine 62m², od čega je 51m² uknjiženo, uz prostranu terasu od 11m². Veoma je svetao, funkcionalnog rasporeda i bez potrebe za dodatnim ulaganjima – useljiv odmah.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 225.000 €, 46,00 m2 cca 4890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.galerijanekretnine.com

2. 0, 46m2, 1/3, TA, ktv, internet, interfon, podrum Mutapova ulica se nalazi u samom srcu Vračara, spajajući ulicu Bore Stankovića, kod Hrama Svetog Save, sa Njegoševom ulicom, kod Kalenić pijace. Nepokretnost se nalazi u prvom delu ulice, bliže Makenzijevoj ulici, ali dovoljno daleko....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 225.000 €, 46,00 m2 cca 4890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Kalenic, Mutapova, 2.0, 46 m2, bez terase, I od III sprata, ta, bez lifta, interfon, odmah useljiv, izvorno stanje, uknjizen na 46 m2, salonac, starogradnja. Dvosoban stan na jednoj od najlepsih lokacija Vracara, u neposrednoj blizini Hrama i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 225.000 €, 46,00 m2 cca 4890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.atasenekretnine.rs

Odličan stan salonske visine na prvom spratu, dvorišno orijentisan. Mutapova, Beograd, Srbija ; Vračar, Kalenić, Mutapova, 46m2.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 225.000 €, 46,00 m2 cca 4890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U ponudi imamo unikatnu priliku, 2.0 stan u jednoj od najlepših ulica Vračara, odmah kod Kalenić pijace-Mutapova ulica. Nalazi se na 1. spratu/4. Uknjižen je, 46 m2. Fantastična prilika kako za život tako i kao investiija. Pronalaženje adekvatne nekretnine za vas, pomoć u pregovorima,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 225.000 €, 46,00 m2 cca 4890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

- Odličan stan na sjajnoj lokaciji. - Nevesinjska u blizini. - Salonska visina plafona. - Svetao i sunčan stan. - Predratna, uredna zgrada. - Uknjižen. - U neposrednoj blizini vrtić i osnovna škola. - Topla preporuka! Agencijska nadoknada iznosi 2%. Oglas za: Prodaju Grejanje: ta....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U jednoj od najpoželjnijih beogradskih opština, na Vračar, u neposrednoj blizini Hram Svetog Save i nedaleko od Kalenić pijaca, nalazi se ovaj funkcionalan dvosoban stan površine 46m², smešten u Mutapovoj ulici. Stan se nalazi na prvom spratu uredne i očuvane zgrade iz 1938. godine,....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131913, I/III, telefon, uknjižen, podrum. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 225.000 €, 46,00 m2 cca 4890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131913, I/III, telefon, uknjizen, podrum. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328- 3901 Prikaži broj . Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Dvosoban stan, Beograd....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 225.000 €, 46,00 m2 cca 4890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Mutapova, 1/3, eg, uknji��en-Stvarna povr��ina-46m2 , ugovorna povr��ina-46.00m2, Mutapova, odli��na investicija Na prodaju dvosoban polusalonac u Mutapovoj ulici, nadomak Kaleni�� pijace. Nalazi se u dobro odr��avanoj zgradi sa 4 ulaza. Stan se nalazi na prvom spratu od tri. Sastoji....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Odličan stan salonske visine na prvom spratu, dvorišno orijentisan. Mali ušuškan salonac u centru grada na savršenoj poziciji, sve dostupno za ugodan gradski život, ili investiciju. Prostorije: ulazni deo, velika dnevna soba, kuhinja sa trpzarijom, kupatilo, podrum! Odlična povezanost....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 224.238 €, 52,00 m2 cca 4310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Odlični stanovi na Bežanijskoj kosi, u ponudi su stanovi u modernoj novogradnji koja se izdvaja vrhunskim kvalitetom gradnje i pažljivo biranim materijalima. Objekat je male spratnosti I sastoji se od samo 4 stana. Projektovan sa fokusom na dugotrajnost, energetsku efikasnost i maksimalnu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 221.000 €, 51,00 m2 cca 4330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Sazanova, vpr/5, cg, uknji��en-Stvarna povr��ina-51m2+51m2 terasa , ugovorna povr��ina-40.00m2, Moderan dvosoban stan sa prelepom velikom terasom povr��ine 51m2 u luksuznoj zgradi novije gradnje izgra��enoj visokokvalitetnim materijalima i sa vrhinskom opremom. Stan se sastoji od....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 220.000 €, 51,00 m2 cca 4310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Šumadijska Sprat: 6 Spratnost: 7 Soba: 2 Godina izgradnje: 2020 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 220.000 €, 51,00 m2 cca 4310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se Lux dvosoban, uknjižen stan na idealnoj lokaciji u modernom zemunskom naselju, Zemunske kapije. Zgrada je odličnog kvaliteta a samo naselje je na visokom nivou prostorno-planske uređenosti. Po strukturi nepokretnost je dvosobna, uknjižene korisne površine 51m2. Stan je....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 412)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>