• GoHome Professional
50 m2 zadnjih 14 dana što skuplji - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • 50 m2 zadnjih 14 dana što skuplji - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 50 m2 zadnjih 14 dana što skuplji

  • Za upit "50 m2 zadnjih 14 dana što skuplji" pronađeno 394 nekretnina - prosečna cena 2.769 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 200000 eura
    • do 250000 eura (prosečna cena)
    • do 310000 eura
    • do 2500 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • novogradnja
    • klima
    • opremljen
    • lođa
    • 4.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Medaković, 144.550 €, 54,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U mirnom delu naselja bez buke i sa puno zelenila, stan na prvom spratu u zgradi sa liftom. PROSTORIJE: ulazni hodnik, veliki dnevni boravak sa izlazom na zastakljenu terasu, kuhinja i trpezarija sa izlazom na lođu, spavaća soba i kupatilo. Stan je u izvornom stanju što omogućava....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 144.200 €, 47,00 m2 cca 3070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Novi Sad, Podbara, ulica Miloša Obilića. Predstavljamo uknjižen kompletno renoviran dvosoban stan koji se nalazi u neposrednoj blizini Temerinske ulice. Ovaj stambeni prostor čine dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom, spavaća soba i kupatilo. Pozicioniran na prizemlju stambene zgrade.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 144.000 €, 49,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

U zgradi sa urednim i održavanim ulazom izvorno jednoiposoban stan, svetao, funkcionalnog rasporeda. Ulazno predsoblje sa mestom za cipelarnik, dnevna soba sa izlaskom na terasu povezana sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća soba, kupatilo. Stan je u izvornom stanju, uknjižen na ime....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 143.000 €, 46,00 m2 cca 3110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka 1102583 - Cena 143.000e + 3% agencijska provizija. Prodaje se uknjižen poslovni prostor, koji se može koristiti i kao stan, na Bulevaru Oslobodjenja. Stan se sastoji iz prostranog dnevnog boravka, odvojene sobe, uvučene kuhinje, kupatila i zastakljene terase koja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 142.800 €, 51,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA : 1054384, PRODAJA STANOVA - IZGRADNJA. TELEP - JUŽNI, DVOSOBAN STAN 51,19 m2 Proveren investitor, izuzetno kvalitetna gradnja, korišćenje najsavremenijih i najkvalitetnijih materijala , tehnika i načina izgradnje ovog po svim merilima i zahtevima sjajnog stambenog objekta,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 142.650 €, 48,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Zvezdara - Bulevar kralja Aleksandra 2.0, 48m2 (terasa 6m2), 4/8, EG, klima, lift, telefon, interfon, garaža U prilici smo da Vam ponudimo stan u novogradnji na Bulevaru Kralja Aleksandra, po strukturi dvosoban, površine 48m², predstavlja moderan i funkcionalan dom u jednoj od najatraktivnijih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Riblja Pijaca, 140.900 €, 48,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

Prodaje se odličan, jednoiposoban stan 48m2 u centru grada, blizu Riblje pijace i Dunavske ulice. Nalazi se na 3. spratu bez lifta, nije poslednji sprat. Kvalitetna zgrada od fasadne cigle. Ima dve odvojene sobe, odvojenu kuhinju , veliku terasu. Centralno grejanje, uknjižen. Odličan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kanarevo Brdo, 140.000 €, 50,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.ikatnekretnine.com

U prilici smo da Vam ponudimo dvoiposoban stan na Kanarevom brdu . Površina stana je 50m2. Stan se nalazi na četvrtom spratu , očuvane četvorospratnice. Struktura stana: hodnik, kuhinja, dnevno-trpezarijski deo, dve spavaće sobe, kupatilo. Stan ima i pripadajući podrum . Grejanje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 140.000 €, 48,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Lokacijski odlično orijentisan jednoiposoban stan u mirnom delu naselja Braće Jerković u blizini Amana. U stanu urađeno etažno grejanje izvedeni radijatori,urađena PVC stolarija. Pravo visoko prizemlje. Od prostorija ima :dnevnu sobu,kuhinju sa trpezarijom,malu sobicu,špajz,kupatilo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 140.000 €, 48,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Ustani��ka, st/4, cg-Stvarna povr��ina-48m2 , ugovorna povr��ina-48.00m2, Prodaje se 1.5 stan u Ustani��koj ulici. Veoma je svetao, dvostrano orijentisan i odli��no je povezan sa svim delovima grada. U stanu je centralno grejanje i uknji��en je na 48m2, s tim da se ispred ulaza u....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 140.000 €, 48,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Zgrada od 4 sprata, u zelenilu. Dovoljno parkinga oko zgrade, blizu prevoza i prodavnica. Promenjena spoljna stolarija. Uvedeno etazno grejanje. Puno zelenih povrsina i decijih igralista, blizina obdanista, skole i prodavnica. Uknjizen i odmah useljiv stan. Mogu kreditni kupci. Prikaz....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 140.000 €, 50,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

.

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 140.000 €, 53,00 m2 cca 2640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U mirnoj ulici Ilije Đuričića u Žarkovu prodaje se potpuno renoviran trosoban stan od 53m2 na prvom spratu četvorospratnice – odličan izbor za porodičan život ili kao sigurna investicija. Stan je pre nekoliko godina renoviran od poda do plafona, tako da nisu potrebna nikakva dodatna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 140.000 €, 54,00 m2 cca 2590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1053817, NOVI SAD, BULEVAR EVROPE, DVOSOBAN, 54M2 Na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu je ovaj renoviran, kompletno opremljen, komforan dvosoban stan. Pogodan je kako za život, tako i kao investicija. Uknjižena 1/1, može i kredit. Srećna kupovina! Za više informacija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 139.900 €, 49,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Uknjižen, potpuno renoviran i funkcionalno organizovan stan na izuzetnoj lokaciji. Nalazi se na svega 100m od Autokomande i oko 600m od stadiona Partizana, a zahvaljujući uvučenom položaju zgrade pruža mir i privatnost, daleko od gradske gužve. Sastoji se od tri spavaće sobe, prostranog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 139.050 €, 49,00 m2 cca 2840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

- neposredna blizina Bulevara cara Lazara i Cara Dušana - 49m2, uknjižen i bez tereta - kompletno renoviran stan - zgrada sa liftom (od visokog prizemlja) - 2 spavaće sobe, dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, terasa, hodnik sa ugradnim elementima, kupatilo - odlična investicija....

 
 
 
  Stan, MALI MOKRI LUG, 138.000 €, 50,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

MODERAN dvosoban stan 50 m² + parking mesto | Zvezdara – Vojvode Vlahovića Prodaje se veoma lepo uređen, svetao i funkcionalan stan u novijoj zgradi u naselju Vojvode Vlahovića, Beograd. Stan ima 50 m² korisne površine, uknjižen je na 43 m² i prodaje se kompletno namešten. Odlikuje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 138.000 €, 53,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Rakovica, Skojevsko naselje - Luke Vojvodića 2.5, 53m2, CG, lift, 7/7, telefon, interfon, parking U ponudi funkcionalan i svetao dvoiposoban stan, dvostrano orijentisan sa lepim pogledom. Sastoji se iz dnevne sobe, dve spavaće sobe, kuhinje i kupatila. Jedna spavaća soba je na galeriji.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dušanovac, 138.000 €, 46,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

U ponudi je nova, kvalitetna zgrada u izgradi, a završetak radova planiran je za decembar 2026. godine. U izgradnji su korišćeni kvaliteti materija, kao i oprema: Alumil aluminijumska stolarija sa alu roletnama i komarnicima, blindirana vrata, italijanska keramika, Fundermaks alu....

 
 
 
  Stan, BANJA, 138.000 €, 46,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132007, IV/V, lift, uknjižen, nov luks, novogradnja. U ponudi stan u novogradnji površine 46m². Postoji mogućnost kupovine parking mesta.Stan je nov, a rok završetka radova je 1. jun 2026. godine.Cena je fiksna, bez plaćanja PDV-a – kupovina direktno, bez dodatnih poreskih....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 138.000 €, 46,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je izuzetno funkcionalan 2.0 stan od 46 m² u okviru modernog stambenog kompleksa Sunnyville. Stan se nalazi u novogradnji koja je u završnoj fazi radova, a useljenje se očekuje za približno tri nedelje. Trenutno su u toku završni radovi na fasadi objekta. Ono što ovaj stan....

 
 
 
  Stan, BANJA, 138.000 €, 46,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132007, IV/V, lift, uknjizen, nov luks, novogradnja. U ponudi stan u novogradnji povrsine 46m². Postoji mogucnost kupovine parking mesta. Stan je nov, a rok zavrsetka radova je 1. jun 2026. godine. Cena je fiksna, bez placanja PDV-a – kupovina direktno, bez dodatnih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 137.420 €, 54,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi imamo izvanredan stan koji je upravo stigao na tr��i��te! Nalazi se u blizini TC Stadion u Beogradu. Ova nekretnina, koja ��e biti zavr��ena u septembru 2026, pru��a savremeni stil ��ivota koji kombinuje udobnost i prakti��nost. Ukupna stambena povr��ina od 54 m2 nudi prostranu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 136.000 €, 54,00 m2 cca 2520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Telefon Parking Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Uralska Sprat: 3 Spratnost: 3 Soba: 2 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 135.240 €, 46,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo Lep Dvosoban stan 46 m2 u Novogradnji na TOP-TOP LOKACIJI stan se nalazi na Prvom spratu zgrade, ulične je orijentacije, osunčan tokom celog dana, Funkcionalan što doprinosi vašem komforu i udobnosti, ističemo kvalitetnu ugradnju modernih Inovacija, Domaća Keramika, Hrastov....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 135.000 €, 48,00 m2 cca 2810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1052518 NOVA DETELINARA, DVOSOBAN, 48m2 Postoje stanovi koji su samo lepo uređeni — i postoje oni u kojima se odmah oseti energija života, topline i udobnosti. Ovaj stan na Novoj Detelinari pripada upravo toj drugoj priči. Odličnog rasporeda, svetao i veoma prijatan za boravak,....

 
 
 
  Stan, VELIKI MOKRI LUG, 135.000 €, 48,00 m2 cca 2810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Miljana Miljani��a, 2/3, gas, uknji��en-Stvarna povr��ina-48m2 , ugovorna povr��ina-48.00m2, Prodaje se uknji��en 2.0 stan u ulici Miljana Miljani��a, u mirnom i lepom delu naselja Vojvode Vlahovi��a. Nalazi se u samom centru naselja, odmah pored marketa Shop & Go i autobuske stanice,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 135.000 €, 47,00 m2 cca 2870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan odlikuju funkcionalan raspored, obilje prirodne svetlosti i prijatna atmosfera. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka povezanog sa kuhinjom po principu open space koncepta, ulaznog dela, komforne spavaće sobe, kupatila i terase. Zahvaljujući dobro organizovanom rasporedu prostorija,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 134.750 €, 49,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

ID 1403 Kontakt: Za više informacija ili dogovor oko razgledanja, pozovite 0643255742. Bez agencijske provizije - direktna cena od investitora. Pravni nadzor - izrada kupoprodajnog ugovora obezbeđena. Dvosoban stan površine 49 m2 u izgradnji. Očekivani završetak radova krajem 2026.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 134.000 €, 48,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se namešten i potpuno renoviran jednosoban stan u neposrednoj blizini parka Čair. Stan se nalazi na 4. spratu stambene zgrade bez lifta. Uknjižene površine je 43m2+5m2 terasa. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe, odvojene kuhinje sa trpezarijom, kupatila i terase. Grejanje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 133.900 €, 50,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju je duplex dvoiposoban na izuzetnoj lokaciji u Novom Sadu. Stan se nalazi na drugom spratu i prodaje se kompletno namešten, spreman za useljenje bez dodatnih ulaganja. Odličnog je rasporeda, veoma funkcionalan i svetao, idealan kako za porodičan život tako i kao investicija.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 133.900 €, 48,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je renoviran jednosoban stan na odličnoj lokaciji u centru, u neposrednoj blizini parka Čair. Površine je 48m2 (43m2+5m2 terase), nalazi se na IV spratu (nije poslednji) stambene zgrade bez lifta. Stan poseduje dobar i funkcionalan raspored i sastoji se iz hodnika, sobe,....

 
 
 
  Kuća, Čortanovci, 133.900 €, 46,00 m2 cca 2910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka 3091542 - Vikendica u šumi van saobraćaja i buke u ulozi restorana. Uz cvrkut ptica u prirodi restoran "KOD SOMA" u Čortanovcima na obali Dunava. U neposrednoj blizini nalazi se plaža, tereni za zabavu i razna druženja. Vikendica je preuredjena i funkcioniše kao....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Čukarica, 132.600 €, 47,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Čukarica, Rupčine - Časlava Veljića 1.5, 47m2 (lođa 3m2), gas, 3/3, telefon, interfon, parking Na prodaju veoma funkcionalan jednoiposoban stan, sa odlično iskorišćenim prostorom. Nalazi se u stambenoj zgradi bez lifta, na trećem spratu od ukupno tri sprata. Grejanje je na gas što....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 132.600 €, 47,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

��aslava Velji��a, 3/3, gas, uknj.-Stvarna povr��ina-47m2 , ugovorna povr��ina-47.00m2, Komplet renovirano, kuhinja i svi plakari ra��eni po meri ostaju u stanu. Parking mesto za kori����enje. Mali tro��kovi odr��avanja. Agencijska provizija koju pla��a kupac pri kupovini ove nepokretnosti....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 132.350 €, 53,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stan u izgradnji na Telepu, u Novom Sadu, u mirnom i traženom delu grada. Stan se nalazi na prvom spratu zgrade od ukupno tri sprata i prostire se na 54,62 m². Struktura obuhvata dnevnu sobu, dve spavaće sobe, kupatilo i terasu, što ga čini funkcionalnim i prijatnim za....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 130.000 €, 50,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka-1102619 CENA 130.000e + 3% agencijska provizija. Prodaje se stan u samom Centru grada, pešačka zona. Stan se sastoji iz prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, odvojene spavaće sobe i kupatila na donjoj etaži dok se na gornjoj etaži nalazi jedna spavaća....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 130.000 €, 52,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

MAXIS GROUP DOO BEOGRAD Broj u registru posrednika 1850 PRODAJA – DVOIPOSOBAN STAN U MIRIJEVU Cena: 130.000 € Na prodaju uknjižen i funkcionalan dvoiposoban stan površine 52 m², smešten na 4. spratu od ukupno 4 sprata stambene zgrade u ulici Kapetana Miše Žunića 35V, u mirnom delu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 130.000 €, 52,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

U ponudi je uknjižen, funkcionalan, dvoiposoban stan od 52m² plus tetrasa, u mirnom i uređenom delu Mirijeva. Stan se nalazi u novioj zgradi. Sastoji se od ulaznog dela, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve odvojene spavaće sobe,kupatila i terase,odličan raspored bez suvišnih....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 130.000 €, 48,00 m2 cca 2710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi BOX nekretnina, na prodaju je kompletno renoviran stan u Čairu, jednoj od najtraženijih lokacija u Nišu. Nalazi se uz sam park Čair, u neposrednoj blizini osnovnih škola, što ovu nekretninu čini odličnim izborom za porodičan život. U okolini su dostupne manje i veće trgovine,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 130.000 €, 47,00 m2 cca 2770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

MAXIS GROUP DOO BEOGRAD Broj u registru posrednika: 1850 PRODAJA – NAMEŠTEN 2.5 STAN SA TERASOM, MATICE SRPSKE Na prodaju kompletno namešten i uknjižen 2.5 stan u ulici Matice srpske, idealan za porodičan život ili investiciju. Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od: dnevnog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 130.000 €, 47,00 m2 cca 2770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se dvoiposoban stan površine 64 m² (stambeni deo + terasa od 17 m²) u novijoj zgradi u ulici Matice Srpske. Stan je pozicioniran u prizemlju, funkcionalnog je rasporeda i maksimalno održavan. Stan se prodaje potpuno namešten. Obezbeđen parking za stanare. Poseban adut – Zastakljena....