• GoHome Professional
3.sprat do 57000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 3.sprat do 57000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 3.sprat do 57000 eura

  • Za upit "3.sprat do 57000 eura" pronađeno 142 nekretnina - prosečna cena 1.246 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 30 m2
    • do 40 m2
    • 40 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 40 m2
    • 50 m2
  •  Po ceni
    • 54000 eura (malo jeftiniji)
    • 59000 eura (malo skuplji)
    • do 1200 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, 56.000 €, 33,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Odlično organizovan 2.0 stan u centru Koteža. Nalazi se u stambenoj zgradi, na trećem spratu, sa urednim ulazom i hodnicima. Ima parking mesto ispred zgrade. Stan je funkcionalnog rasporeda (2.0), sastoji se od ulaznog hodnika, kuhinje, trpezarijom i dnevne sobe, spavaće sobe, kupatila,....

 
 
 
  Stan, KRNJAČA, 56.000 €, 35,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.07.2025.,

www.indomio.rs

Beoexepert zastupa prodaju odičnog jednoiposobnog stana u Krnjači na Zrenjaninskom putu. Brojnim autobuskim linijama se brzo stiže u ostale delove grada. Smešten je na trećem spratu novije, uredno održavane stambene zgrade, građene 2004. godine. Kompletno je renoviran 2020. godinE....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 55.000 €, 42,00 m2 cca 1310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

U ponudi je izuzetno funkcionalan i potpuno renoviran stan površine 42 m², smešten na mirnoj lokaciji okruženoj zelenilom, idealnoj za sve koji žele prijatan i opušten ambijent za život. Stan se nalazi na trećem spratu stambene zgrade bez lifta i odlikuje se odličnim rasporedom prostorija.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit '3.sprat do 57000 eura'
54.600 €
54.600 €
56.230 €
  Stan, SOMBOR, 57.000 €, 58,00 m2 cca 980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2024.,

www.indomio.rs

- Prodaje se KOMPLET RENOVIRAN stan na trećem spratu, nema lift. - Površine 58m2 + terasa.Sastoji se iz TRI SOBE, kuhinje, kupatila, špajza i terase - Podovi su parket i laminat.Grejanje preko TA peći - Ima podrum u zgradi - IZUZETNA LOKACIJA, sve je u blizini, marketi, parkići, vrtići,....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 57.000 €, 41,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Manji dvosoban stan u naselju Bagljaš, 41m2,nalazi se na trećem spratu u zgradi bez lifta.Sastoji se od dve sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila i hodnika.Po podovima je parket, sigurnosna ulazna vrata,centralno gradsko grejanje, klima, ugradni plakari.Uknjižen i odmah useljiv.....

 
 
 
  Stan, KALUĐERICA, 57.000 €, 38,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U blizini škole Miloje Vasić u Kaluđerici, u ulici 5 Maja br 2 prodajemo nov, useljiv 2.0 stan, ima samo jedan ovakav stan, (potkrovlje) 38 m2, odličnog funkcionalnog rasporeda. Stan je odlično organizovan i čine ga: Predsoblje iz kog se ulazi u dnevni boravak sa kuhinjom i izlazom....

 
 
 
  Stan, NOVI BEČEJ, 56.800 €, 71,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U strogom centru Novog Bečeja, prodaje se komforan dvosoban stan, sa dve prostrane terase površine ukupne površine stana od 71 m 2 na trećem spratu stambene zgrade za kolektivno stanovanje. Stan je u dobrom je stanju odmah useljiv. Tip grejanja u stanu je kombinovan ( TA peći i cini....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 57.000 € na 56.000 € dana 05.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, ZRENJANIN, 56.000 €, 51,00 m2 cca 1100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.04.2026 - 57.000 €
05.05.2026 - 56.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2026.,

www.gsigma.rs

Dvosoban stan na trećem spratu u naselju Ruža Šulman. Površine 51 m2 + terasa. Lep raspored u stanu. Dnevni boravak sa izlazom na veću terasu, trpezarija i kuhinja su zajedno sa izlazom na manju terasu, spavaća soba, kupatilo i hodnik. CG gradsko Stanu pripada i deo podruma u zgradi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 55.800 €, 62,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se prelep dvoiposoba stan kod Spensa, ulica Laze Kostića. Stan je kompletno namešten,sve novo i moderno, kao i sama zgrada. Uz stan može da se uzme i parking mesto kao i garaža uz doplatu. Sastoji se od hodmnika,dnevne sobe koja je prostrana i svetla,dve spavaće spbe,kuhinje,kupatila....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 55.800 €, 31,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

AKCIJA: ZA KUPOVINU OVE NEKRETNINE KUPAC NE PLAĆA PROVIZIJU. Na prelepoj lokaciji na Kopaoniku izmedju Kraljevih čardaka i MUJEN LUXA nalazi se zgrada sa stanovima koji će do 10. decembra biti useljivi . Na prodaju luksuzan stan (studio-garsonjera) od 31m2 u prizemlju zgrade koji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 55.500 €, 74,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Retko u ponudi! Sjajan dvoiposoban stan na fantastičnoj lokaciji! Nalazi se na trećem spratu u zgradi sa liftom, poseduje dve dvorišno orijentisane terase od kojih je jedna u potpunosti zastakljena. Prostire se na površini od 74m2, sjajnog je rasporeda. Opremljen je lepim i kvalitetnim....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, Nova Selenča, 55.000 €, 63,00 m2 cca 870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se prostran stan od 63m2 na trećem spratu u zgradi bez lifta. Stan poseduje veliki i svetli dneni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, spavaću sobu i veliko kupatilo. Kosine u stanu ne oduzimaju od veličine stana. Zgrada je novije gradnje, u dvorištu se nalazi parking mesto.....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 55.000 €, 39,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo na prodaju - VEOMA POVOLJNO - stan na Zlatiboru, naselje Zova Stan se nalazi u mirnom kraju Zlatibora, okružen prirodom, a opet blizu centra Stan ima 39m2 Po strukturi je 1.5 soban i sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 55.000 €, 24,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Severni Telep. GARSONJERA - NOVO, POVOLJNO NA TOP LOKACIJI!!! U izgradnji - rok do januara 2026.godine. Garsonjera površine 24m2, koja se knjiži kao garaža. Stan se nalazi u stambenoj zgradi na 0/3 spratu i postoji mogućnost kupovine parking mesta u dvorištu zgrade. ODLIČNA....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 53.900 €, 77,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

📢 Izdaje se troiposoban dupleks stan – Podbara, 77m², 3. sprat 🏡 U ponudi je prostran troiposoban dupleks stan površine 77m² , koji se nalazi na 3. spratu stambene zgrade u atraktivnom delu Podbare . Stan je prazan i odmah useljiv , što omogućava zakupcima da ga opreme prema sopstvenim....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 53.560 €, 44,00 m2 cca 1220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

41558, 061 234 30 11 Stefanela, Nov dvoiposoban stan na trećem spratu, u zgradi u kojoj su radovi u završnoj fazi i nalazi se uvučeno od glavnog puta. Stan ima dnevni boravak sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatilo, terasu. .

 
 
 
  Stan, VRBAS, 53.500 €, 69,00 m2 cca 780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra -1017696- Prodaje se odličan stan u centru Vrbasa. Zgrada se nalazi na glavnoj ulici. Stan se nalazi na trećem spratu. Iznad jednog dela stana nalazi se stan, ostatak stana je pod krovom. Nema kosina. redovni prozori. Funkcionalan raspored. Trenutno je u funkciji....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 57.600 €, 36,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo jedinstven stan na Zlatiboru u okviru naselja 25. maj Jedno od najatraktivnijih naselja na Zlatiboru Na 10tak minuta hoda od jezere i trga, u blizini više parkova, prodavnica, restorana, kao i kompleksa Titova vila Stan ima 36m2 koji su izuzetno funkcionalno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 53.250 €, 71,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9109518.Izdaje se kompletno namešten trosoban stan (71m2), na trećem spratu stambene zgrade sa liftom. Stan je dvostrano orijentisan i nalazi se na veoma atraktivnoj i traženoj lokaciji u gradu. Useljivo odmah. Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 53.240 €, 30,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u izgradnji u stambenoj zgradi PO+PR+3, sa 14 stambenih jedinica. Zgrada se nalazi u mirnoj ulici na Trošarini u blizini osnovne škole, obdaništa, PMF-a, Bogoslovije Odlična investicija, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan je po strukturi jednoiposoban....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 53.000 €, 60,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.06.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

SOMBOR - STAPARSKI PUT, DVOSOBAN 60 M2 Prodaje se komforan, dvosoban stan na trećem spratu, bez lifta. Sastoji se iz spavaće sobe, dnevne sobe, predsoblja, kuhinje sa špajzom, kupatila i dve terase.Grejanje preko TA peći.Ima podrumsku prostoriju u zgradi.Nova PVC stolarija. Cena:....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 53.000 €, 37,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u izgradnji na dobroj lokaciji, III sprat. U blizini stana je sve što je potrebno za ugodan život. Tu su prodavnice, apoteke, ambulante, škola , obdanište, zabavište, autopraona, benzinska pumpa.Zgradu gradi investitor sa tradicijom dužom od 25 godina poznad po kvalitetnoj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 57.680 €, 28,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Garsonjera u potkrovlju – Svetosavska ulica, Podbara Na prodaju uknjižena garsonjera u potkrovlju, smeštena na trećem spratu zgrade u Svetosavskoj ulici, u srcu Podbare. Stan je bez tereta i zabeležbi, odmah dostupan za kupovinu. Uknjižena površina iznosi 13m², dok stvarna korisna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 52.650 €, 81,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Kej, ulica Episkopa Visariona. Odličan, kompletno renoviran i namešten, komforan trosoban stan nadomak šetališta keja, centra grada, Dunavskog parka, Riblje pijace Ovaj lep stambeni prostor čine prostran dnevni boravak sa izlazon na terasu, trpezarija, odvojena kuhinja,....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 57.800 €, 33,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju opremljen apartman na Kopaoniku. Struktura apartmana garsonjera: hodnik, kupatilo, kuhinja, soba sa izlazom na terasu. Apartman se nalazi u okviru popularnog resorta Milmari, na trećem spratu. Dodatne pogodnosti su spa centar u okvirru kompleksa, koji je budućem vlasniku....

 
 
 
  Stan, VRBAS, 52.000 €, 72,00 m2 cca 720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem ili menjam za kuću, trosoban stan u centru Vrbasa treći sprat, kompletno izolovan sa tarasom. Spavaća soba, dve dečije i dnevna soba. Terasa, U potkrovlju, Podrum, ostava, Internet, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 51.500 €, 57,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.06.2025.,

www.indomio.rs

*Na prodaju dvosoban stan na Selenči, u blizini hotela "Barcode". -Površina stana je 57 m2, stan se nalazi na 3. spratu u zgradi koja ne poseduje lift. Mogućnost preuređenja u dvoiposoban stan. -Stan poseduje hodnik, kupatilo, kuhinju sa trpezarijom, ostavu, spavaću sobu, kao i dve....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 51.500 €, 31,00 m2 cca 1660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Poslovni prostor (kancelarija) u najužem centru grada. Nalazi se na trećem spratu, pogodan za razne delatnosti. Odlična investicija. Za više informacija pozovite! .

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 51.500 €, 30,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se funkcionalan jednosoban stan površine 30m², smešten na trećem spratu stambene zgrade bez lifta u mirnom naselju Čalije. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje je na struju, što omogućava kontrolu troškova prema....

 
 
 
  Stan, BELA CRKVA, 58.000 €, 61,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodajem kompletno renoviran trosoban stan 61m2 u Beloj Crkvi naselje Rasadnik. Stan se nalazi na 3 spratu . Cena 58.000 eur. Za više informacija i dogovor oko razgledanja, pozvati 064/248-83 -73 ... Prikaži broj . Trosoban stan, Bela Crkva | Prodaja · 61m² · 58.000€.

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 58.000 €, 56,00 m2 cca 1040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: 2s482 Na prodaju je stan smešten u srcu grada, idealan dom za udoban i praktičan gradski život. Sa svojih 56 m2 prostora, ovaj stan se nalazi na 3. spratu, pružajući izvanredan pogled na gradsku siluetu. Dnevni boravak je ukrašen zanimljivom tapetom šume koja stvara miran ambijent....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 58.000 €, 24,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo lepo sređenu garsonjeru na odličnoj lokaciji u Borči. Nalazi se u stambenoj zgradi na trećem spratu. U blizini osnovne škole, vrtića i pošte, kao i više mini marketa. Grejanje na struju. Vlasnik želi da svoj stan zameni za stan u Mladenovcu. (Agencijska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 50.400 €, 28,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da Vam ponudimo stan novije gradnje u naselju Leštane, Grocka. Stan je po strukturi garsonjera i površine je 28m2. Nalazi se na trećem spratu manje stambene zgrade od tri sprata. Sastoji se od dnevno spavaćeg dela sa kuhinjom i trpezarijom i kupatila. Grejanje u stanu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 58.100 €, 83,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se trosoban,renoviran stan u Svetog Save,useljiv od 1.9.,3.sprat bez lifta. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 50.000 €, 17,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

-Vlasništvo 1/1. -Uknjižen. -Čista i uredna dokumentacija. -Vlasnik prihvata prioritetno keš kupce. - Odlična lokacija, u blizini su linije gradskog prevoza. -Mali stan/studio, salonske visine. - Korisna (grejna) merena kvadratura je 17m2. - Uknjižen na 12m2. - Idealan je kao investicija....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 49.848 €, 42,00 m2 cca 1190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U uliciKneza Lazara , u naselju 25. Maj , u prilici smo da Vam ponudimo stanove različitih površina. Zgrada koja se radi veoma kvalitetno a koja će biti završena u decembru 2025 godine nudi Vam stanove :1. Dvoiposoban stan broj 1, Suteren, pov. 57,45m2, cena: 68.980 Evra sa PDV-om....

 
 
 
  Stan, BELA CRKVA, 58.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodajem kompletno renoviran trosoban stan 61m2 u Beloj Crkvi naselje Rasadnik. Stan se nalazi na 3 spratu . Cena 58.000 eur. Za više informacija i dogovor oko razgledanja, pozvati 064/248-83-73 . Oglas za: Prodaju.

 
 
 
  Stan, VELIKO GRADIŠTE, 49.010 €, 37,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Moderan stan, Srebrno jezero, 37.7 m2 Novi stan na trećem spratu sa pogledom na zelenilo oko Srebrnog jezera. Klima uredjaj, zasebna terasa, PVC prozori, opremljeno kupatilo. Dnevna soba sa kuhinjom, spavaća soba. Cena po kvadratu je 1,300 eur. Apartman je već useljiv. Nalazi se na....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 49.000 €, 26,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

U sastavu luksuznog apart hotela "Vidik Residence", u Vikend naselju Kopaonika, na 3. spratu od 5, nalazi se ovaj apartman. Na 26m2 moderno i ukusno opremljenog prostora nalaze se: Dnevni boravak sa sa niša kuhinjom Prostrani antre sa ugradnim plakarima Moderno, funkcionalno kupatilo....

 
 
 
  Stan, VELIKO GRADIŠTE, 50.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2023.,

www.klikdooglasa.com

Stan je površine 59 kvadratnih metara, na 3. spratu nadogradnje zgrade u glavnoj ulici Velikog Gradišta. Nadogradnja je sazidana 2004. godine a ja sam se uselila 2008. Prvi sam kupac stana, koji ima hodnik, kupatilo, dve manje spavaće sobe i kuhinju/trpezariju povezanu s dnevnim boravkom.....

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 48.400 €, 31,00 m2 cca 1560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Klasičan jednosoban, a trenutno u funkciji jednoiposobnog. Treći sprat bez lifta, iznad ima još jedan sprat (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1052831 .

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 48.000 €, 32,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo garsonjeru površine 32m2 u novogradnji u Novoj Pazovi. Stan se nalazi na trećem spratu stambene zgrade od pet spratova. Po strukturi se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom, perionice i kupatila. Garsonjera je na odličnoj lokaciji u....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 138)

<< <1 2 3 4> >>