• GoHome Professional
3.sprat do 57000 eura 30 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 3.sprat do 57000 eura 30 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 3.sprat do 57000 eura 30 m2

  • Za upit "3.sprat do 57000 eura 30 m2" pronađeno 16 nekretnina - prosečna cena 1.757 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 30 m2 (malo manji)
    • 30 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 54000 eura (malo jeftiniji)
    • 59000 eura (malo skuplji)
    • do 1700 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 340 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NIŠ, Apelovac, 60.700 €, 30,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

.Na 1. i 3. spratu u ponudi jednosobni stanovi površine 30.35 m² , koji čine hodnik, 2 višenamenske sobe ,kupatilo i terasa. Stambeni objekat je u izgradnji , Po+Pr+3 (sa liftom) od 7 stanova. Nalazi se u mirnom delu Palilule, na oko 600 m od centra, Obrenovićeve ulice i Saborne crkve....

 
 
 
  Stan, LOZNICA, 45.000 €, 30,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Nudimo vam prijatan i funkcionalan stan na jednoj od najlepših balneoloških destinacija u Srbiji. Smešten u modernoj zgradi novije gradnje, ovaj stan je savršen izbor za sve koji traže nekretninu za odmor, stalni boravak ili sigurnu investiciju za izdavanje u turističkom centru Zapadne....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 51.500 €, 30,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se funkcionalan jednosoban stan površine 30m², smešten na trećem spratu stambene zgrade bez lifta u mirnom naselju Čalije. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje je na struju, što omogućava kontrolu troškova prema....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit '3.sprat do 57000 eura 30 m2'
48.400 €
60.450 €
55.800 €
  Stan, NOVI SAD, Telep, 59.740 €, 30,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Telep, jednoiposoban, 30m2, potkrovlje+++Agencijska oznaka stana 1062959, Novi Sad, Telep, jednoiposoban, 30m2, treći sprat. Jednosoban stan od 30 m2 na Telepu, u blizini gimnazije. Stan je u idealnim delovima(susvojina). Predat je zahtev za razvrguce od strane advokata, ovlascenog....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 53.240 €, 30,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u izgradnji u stambenoj zgradi PO+PR+3, sa 14 stambenih jedinica. Zgrada se nalazi u mirnoj ulici na Trošarini u blizini osnovne škole, obdaništa, PMF-a, Bogoslovije Odlična investicija, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan je po strukturi jednoiposoban....

 
 
 
  Apartman, ZLATIBOR, 60.450 €, 31,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2025.,

www.heroldo.com

Na jednoj od najlepših lokacija na Zlatiboru, u mirnom i zelenom okruženju, u toku je gradnja modernog kompleksa luksuznih apartmana. Planirani završetak gradnje je u prvoj polovini 2026. godine, što znači da ćete uskoro moći da uživate u svom novom domu na ovoj popularnoj planinskoj....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 51.500 €, 31,00 m2 cca 1660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Poslovni prostor (kancelarija) u najužem centru grada. Nalazi se na trećem spratu, pogodan za razne delatnosti. Odlična investicija. Za više informacija pozovite! 063/7561705 A.Š. 543194 Novogradnja, Internet, Telefon, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 50.400 €, 28,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da Vam ponudimo stan novije gradnje u naselju Leštane, Grocka. Stan je po strukturi garsonjera i površine je 28m2. Nalazi se na trećem spratu manje stambene zgrade od tri sprata. Sastoji se od dnevno spavaćeg dela sa kuhinjom i trpezarijom i kupatila. Grejanje u stanu....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 60.000 €, 28,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

MAXIS GROUP DOO-Agencija za nekretnine-BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 Na prelepoj lokaciji na Kopaoniku u resortu MILMARI nalazi se luksuzan stan-apartman (studio-garsonjera) od 28m2 na prvom spratu u dobro odrzavanoj zgradi koji ima ukupno 4 spratova i potkrovlje. Takodje, ovaj....

 
 
 
  Stan, BAČKA PALANKA, 27.000 €, 32,00 m2 cca 840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem jednoiposoban stan u Baćkoj Palanci .Stan je površine 32m2 i nalazi se u sirem centru gradau ulici Branka Radičevića na trećem spratu bez lifta. Isti je renoviran, ugrađena PVC stolarija i delimično namešten (kuhinja) Ima klimu i peć na gas. Pogodan i za izdavanje. Cena 27000....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 48.000 €, 32,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo garsonjeru površine 32m2 u novogradnji u Novoj Pazovi. Stan se nalazi na trećem spratu stambene zgrade od pet spratova. Po strukturi se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom, perionice i kupatila. Garsonjera je na odličnoj lokaciji u....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 57.680 €, 28,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Garsonjera u potkrovlju – Svetosavska ulica, Podbara Na prodaju uknjižena garsonjera u potkrovlju, smeštena na trećem spratu zgrade u Svetosavskoj ulici, u srcu Podbare. Stan je bez tereta i zabeležbi, odmah dostupan za kupovinu. Uknjižena površina iznosi 13m², dok stvarna korisna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 62.000 €, 32,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

GARSONJERA 32 M2 III SPRAT,MANSARDA ODMAH USELJIV STAN UKNJIŽEN PRELEP POGLED NA FRUŠKU GORU KOMFORNA TERASA REDOVNI PROZORI ZA VISE INFORMACIJA POZOVITE 065 47 220408 MIROSLAV NESKOVIC LICENCAbr.4477 .

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 45.000 €, 32,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Garsonjera, Novogradnja 32m2 Nova Pazova, Svetosavska bb, Novo Naselje. U okviru kompleksa "Sky City Residence". Treći sprat, zgrada poseduje Lift itd... Useljenje kraj 2024. Cena 45.000eur. Za više informacija na tel. 062421515 .

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-14 (od ukupno 14)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni