• GoHome Professional
3.sprat do 110000 eura što skuplji - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • 3.sprat do 110000 eura što skuplji - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 3.sprat do 110000 eura što skuplji

  • Za upit "3.sprat do 110000 eura što skuplji" pronađeno 833 nekretnina - prosečna cena 1.969 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po ceni
    • 100000 eura (malo jeftiniji)
    • 110000 eura (malo skuplji)
    • do 1800 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Telep, 104.980 €, 38,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

*Naša Preporuka*Prodajemo Dvosoban stan 38 m2 u Novogradnji na TOP-TOP LOKACIJIstan se nalazi na Trećem spratu zgrade, dvorišne je orijentacije, Funkcionalan što doprinosi vašem komforu i udobnosti ističemo kvalitetnu ugradnju modernih Inovacija,Domaća Keramika, Hrastov Parket,Medijapan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 104.980 €, 38,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

*Naša Preporuka*... Prodajemo Dvosoban stan 38 m2 u Novogradnji na TOP-TOP LOKACIJI... stan se nalazi na Trećem spratu zgrade, dvorišne je orijentacije, Funkcionalan što doprinosi vašem komforu i udobnosti... Novogradnja Lift U izgradnji.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 104.500 €, 37,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

-Atraktivna lokacija, blizina Limana V i Dunava - biciklističko-pešačke zone. -Visok kvalitet gradnje, renomirani investitor. -Dvorišna orijentacija, sunčana strana, III sprat, lep pogled. -Planiran rok završetka radova - Novembar 2026. *Posrednička naknada je uračunata u navedenu....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 104.123 €, 50,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi BOX nekretnina, stan na trećem spratu stambene sa liftom, zgrade u novogradnji, na Paliluli, u blizini hotela Marica. Stan se sastoji od ulaznog dela, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, degažmana koji vodi ka spavaćim sobama, dve spavaće sobe, kupatila i terase. U cenu....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 104.000 €, 101,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.09.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

* Na prodaju troiposoban stan u centru grada, u neposrednoj blizini ulice Rade Končara. - Površina stana je 101 m2, stan se nalazi na 3. spratu (poslednji sprat), u zgradi koja ne poseduje lift. - Stan obuhvata hodnik, kupatilo, toalet, kuhinju sa trpezarijom i dnenvim boravkom, tri....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković 1, 104.000 €, 64,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Dvoiposoban stan u naselju Medaković na Voždovcu u neposrednoj blizini okretnice 30ice. Nalazi se na trećem spratu od pet, bez lifta. Stan je u izvornom stanju, dosta očuvan sa PVC stolarijom i terasom u čitavoj dužini stana, pa se na nju može pristupiti kako iz dnevne tako i iz spavaće....

 
 
 
  Stan, UB, 103.600 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.03.2026.,

www.agencijakvadrat.net

U novoj, kvalitetno građenoj zgradi na Ubu, prodaje se dvoiposoban stan površine 61.34m². Stan se nalazi na trećem spratu u zgradi koja poseduje lift, što ga čini praktičnim za sve generacije. Ono što ovaj prostor izdvaja jeste velika količina prirodne svetlosti koja dopire u sve....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 103.250 €, 40,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.teofilnekretnine.com

Na trećem spratu izuzetno kvalitetne zgrade, sa liftom, EG-podno grejanje, šestokomorna PVC i aluminijumska stolarija, na podovima je višeslojni hrastov parket, granitna keramika, klima, odlična izolacija između soba i stanova, efikasnost B elegantna vrata i materijali koji omogućavaju....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 103.000 €, 33,00 m2 cca 3120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Prelep, svetao 1.5 soban stan od 33m2, u stvarnosti 34m2, u blizini dva bulevara- bulevara Evrope i bulevara Patrijarha Pavla i novoplaniranog mosta preko dunava.3. Sprat ( nije poslednji )bez lifta, u manjoj zgradi sa odličnom toplotnom i zvučnom izolacijom, sa parkingom iskljucivo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Satelit, 103.000 €, 50,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Uknjižen dvosoban stan u nadogradnji iz 2008. godine na Satelitu. FUnkcionalan raspored, u sve prostorije se ide iz hodnika. Treći sprat, terasa, ostava,IDS 70449. .

 
 
 
  Stan, Kopaonik, 103.000 €, 50,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan na Kopaoniku. Nalazi se u prelepom vikend naselju, kod Čajetinske česme i Kraljevih Čardaka, samo 3km od centra. U blizini su mnogobrojni trgovinski objekti, kao i autobusko stajalište. Odlična investicija za izdavanje i život na planini u mirnom okruženju. Stan je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 103.000 €, 34,00 m2 cca 3030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Danas,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka stana 1102498, cena nekretnine 103,000e + 3% agencijke provizije. Novi Sad, Centar, 34m2, treći sprat. Odlična komforna garsonjera, koja jednim potezom postaje jednosoban stan, što i jeste u papirima. Nalazi se u vrlo atratkivnoj ulici, blizina Bulevara, SNP-a.Svetla....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 103.000 €, 50,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 103.000 €, 33,00 m2 cca 3120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju – Kompletno opremljen stan sa prelepom terasom | Polgar Andrasa Prodaje se funkcionalan jednoiposoban stan površine 33m², na 3. spratu zgrade bez lifta, u mirnoj ulici Polgar Andrasa. Stan se sastoji od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom, spavaće sobe i kupatila. Posebnu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 103.000 €, 45,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvosoban stan na trećem spratu stambene zgrade od ukupno četiri sprata. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom u otvorenom konceptu, spavaće sobe, kupatila i hodnika. U odličnom je stanju, odmah useljiv. Kuhinja i kupatilo kompletno opremljeni,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 103.000 €, 45,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan, lepo održavan dvosoban stan od 45m2, na Podbari.Stan se nalazi na trećem spratu od 4, novije zgrade koja ne poseduje lift. Sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe kupatila i hodnika. Prodaje se sa kuhinjom i ugradnim elementima. Lokacija je odlična,....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 103.000 €, 44,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 Kalman Zlatibor Centar, dvosoban, namešten stan 44m2 Kalman naselje je udaljeno na 5 min hoda od jezera i užeg centra grada tj. 100m od početka pešačke zone, a opet dovoljno daleko od gužve. Naša mikro lokacija uvek dobija najbolje ocene jer pruža pravi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 103.000 €, 33,00 m2 cca 3120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se lep i svetao jednoiposoban stan na dobroj lokaciji. Stan je kompletno opremljen, poseduje sve od bele tehnike, tv, ves masina, klima, a takodje poseduje i veliku terasu sa lepim pogledom na grad. Stan se nalazi na 3. spratu u zgradi bez lifta. Kontakt tel. 0646586099 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 102.000 €, 46,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121145, III/, klima, terasa, uknjižen, podrum, ostava, može zamena(). Prodaje se komforan jednoiposoban stan od 46 m² na Novom naselju. Stan je uknjižen, funkcionalnog rasporeda, sa odvojenom kuhinjom, ostavom i terasom. Dvostrano je orijentisan, svetao i prozračan,....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 99.900 € na 102.000 € dana 11.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Satelit, 102.000 €, 46,00 m2 cca 2220 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.06.2023 - 94.760 €
25.06.2023 - 89.610 €
07.07.2023 - 84.460 €
22.01.2025 - 92.700 €
25.06.2025 - 99.900 €
11.03.2026 - 102.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.06.2023.,

www.indomio.rs

NOVI SAD, SATELIT, 46M2, DVOSOBAN. Uknjižen dvosoban stan sa odvojenom kuhinjom na Satelitu. Treći sprat, terasa, ostava, podrumska prostorija. Agencijska oznaka 1005584 ( tel, Miloš 0600458834, 021/382-68-30, Kalidas 021, Novi Sad Reg. br. posrednika: 802, web-sajt: www.kalidas-nekretnine.com....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 102.000 €, 30,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Danas,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132214, III/, klima, lift, terasa, garaza, parking, ostava. Prodaje se jednosoban stan sa novim renoviranjem u naselju Nova Detelinara. Stan je po strukturi garsonjera povrsine 30 m² sa funkcionalnim rasporedom i prostranom, toplom terasom (postavljen radijator), koja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 102.000 €, 30,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Danas,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka-1102550 CENA 102.000e + 3% agencijska provizija. Prodaje se POTPUNO RENOVIRAN jednosoban stan na Novoj Detelinari, u neposrednoj blizini Detelinarske pijace. Stan se sastoji velike i prostrane sobe sa kuhinjom, kupatila i zastakljene terase. Nalazi se na trećem spratu,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 102.000 €, 34,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Detelinara, 34m2, jednosoban stan, Rumenačka ulica, III sprat, lift, terasa, novija zgrada, useljiv, 102000€, bez posrednika.Tel. 062/813-0199 .

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem komforan stan 46m2, jednoiposoban. Lokacija je Novo naselje. Uknjižen je i bez posrednika. Odličan raspored, odvojena kuhnja, dvostrano orijentisan sa ostavom i biciklanom. Treći sprat bez lifta. Može i zamena za deo kuće ili sličan na prvom spratu. Cena dogovor. Kontakt....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 101.860 €, 56,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

kontakt osoba 0653503551 .Kupac ne plaća agencijsku proviziju.Predstavljamo vam dvosoban funkcionalan stan, površine 56,25m2, sa lepom terasom, na prvom, drugom i trećem spratu, u novogradnji. Stan se sastoji od hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 101.850 €, 46,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Danas,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan u novogradnji u Durlanu. U neposrednoj blizini objekta nalaze se vrtić, škola, pijaca, trgovinske radnje i novi tržni centar. Stan je vrlo funkcionalan, dvoiposoban, površine 46,29m2, nalazi se na trećem spratu u zgradi sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 101.543 €, 57,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prelep stan u novogradnji, na odličnoj lokaciji, u blizini Pantalejske crkve. Izvanredan za porodično stanovanje i izdavanje. Nalazi se u manjoj stambenoj zgradi spratnosti po+p+4. Po strukturi je dvoiposoban, projektovane površine 57.45m2, sa funkcionalnim rasporedom prostorija.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 101.375 €, 41,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U prilici smo da Vam ponudimo 2.0 stan, u zgradi koja je u izgradnji. U delu u kome se zgrada gradi, bice izgradjeno 6-7 zgrada, tako da ce poprimiti oblik malog naselja. U ponudi je isti ovakav stan i na 3. spratu (potkrovlju). Mogucnost kupovine garaznog mesta, kao i povracaja PDV-a.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 101.100 €, 39,00 m2 cca 2590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.teofilnekretnine.com

U novogradnji na dobroj lokaciji Ledina, lux stanovi. Na trećem spratu izuzetno kvalitetne zgrade, sa liftom, EG-podno grejanje, šestokomorna PVC i aluminijumska stolarija, na podovima je višeslojni hrastov parket, granitna keramika, klima, odlična izolacija između soba i stanova,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 101.000 €, 46,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Danas,

www.svenekretnine.com

Prodaje se funkcionalan stan površine 46m² na odličnoj lokaciji, idealan kako za život tako i kao investicija. Stan se nalazi na trećem spratu u zgradi sa liftom. Struktura stana je veoma praktična – poseduje dve spavaće sobe, što ga čini pogodnim za porodicu, parove ili izdavanje.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 101.000 €, 46,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo jednoiposoban stan na Novom Naselju.Stan poseduje prostranu dnevnu sobu, odvojenu kuhinju, kao i odvijenu trpezariju koja ima mogućnost pregradjivanja i pretvaranja u spavaću sobu, kupatilo i terasu.Nalazi se na trećem spratu u zgradi bez lifta. Dvostrano je orijentisan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 100.904 €, 39,00 m2 cca 2590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U prilici smo da vam predstavimo dvosoban stan od 39,57m2 na 3/3 spratu u zgradi sa liftom, u modernom stambenom kompleksu koji spaja kvalitet gradnje, savremenu tehnologiju i odličnu lokaciju. Projekat poseduje građevinsku dozvolu i nalazi se u neposrednoj blizini Aerodroma Nikola....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 100.800 €, 21,00 m2 cca 4800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo kompletno opremljen studio-apartman, udaljen svega sto metara od hotela Grand. Objekat je idealan za one koji žele privatnost i mir, a istovremeno blizinu svih centralnih dešavanja na planini, uključujući ski-staze, restorane, kafiće i prodavnice. Apartman se nalazi na trećem....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 100.790 €, 54,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.09.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Predstavljamo Vam fenomenalan stan u mirnom porodičnom kraju. U krugu stana se nalaze autobuska stanica, apoteka, kao i brojne trgovinske radnje. Sam stan se nalazi u zgradi od bele fasadne cigle, prepoznatljivog kvaliteta. Zgrada je odlično održavana, ima interfon i lift. Stan se....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 100.430 €, 53,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvoiposoban stan 53,23m2, na trećem spratu stambeno-poslovnog objekta Po+P+4 na atraktivnoj i mirnoj lokaciji u naselju Čalije, sa mogućnošću povraćaja PDV-a. Zgrada se gradi po evropskim standardima, uz upotrebu isključivo visokokvalitetnih materjala renomiranih evropskih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 100.000 €, 81,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Uknjižen troiposban stan na Salajci, u zgradi iz 2007. godine. Nalazi se u potkrovlju, i čini ga kombinacija redovnih i krovnih prozora. Treći sprat, terasa, grejanje etažno na gas, IDS 59180. .

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 100.000 €, 37,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo lep 2.0 stan u centru Zlatibora kod gondole, Vip Bogić. Stan se prodaje sa svim stvarima i tehnikom. Uknjizen. Sa terase je prelep pogled na decije skijaliste Obudojevicu. Pametna brava je na vratima stana, tako da vlasnik uvek ima uvid i kontrolu dolaska gostiju. Zgrada....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 100.000 €, 46,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se jednoiposoban stan pored Kovid bolnice na Mišeluku, preko 80% završena izgrađenost - može na kredit, drugi i treći sprat, TOP Lokacija, dva izlaza na put do grada, terasa, dva lifta. Mali mesečni troškovi, grejanje na gas, na kalorimetre. Na 5minuta do Merkatora i 10 minuta....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 100.000 €, 20,00 m2 cca 5000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Retko u ponudi, savršena lokacija i odlična investicija. Funkcionalna i uknjižena garsonjera u mirnom i tihom kraju u u neposrednoj blizini stadiona Partizan. Stan se nalazi u Dinarskoj ulici, sa svom infrastrukturom neophodnom za svakodnevni život. Naselje je planski projektovano....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 100.000 €, 62,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122793, III/IV, terasa, uknjižen. Na prodaju dvoiposoban stan od 62m2 u Petrovaradinu blizu pošte i železničke stanice. Stan je uknjižen i nalazi se na trećem spratu bez lifta. Oko zgrade ima puno zelenila, parking prostora, dečijih igrališta, marketa, autobuskih stajališta....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 100.000 €, 33,00 m2 cca 3030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo vrhunski, luksuzan stan na jedinstvenoj lokaciji u centru Zlatibora u okviru apartmanskog kompleksa Titova vila Stambeno - poslovni apartmanski kompleks Titova vila predstavlja jedan od najpoželjnijih i luksuznijih lokacija na Zlatiboru. Na samo 10 minuta....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 99.990 €, 94,00 m2 cca 1060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se trosoban stan od 94m2 u samom centru grada. Nalazi se na 3/3 spratu u zgradi bez lifta. Sastoji se od dnevnog boravka, dve velike spavaće sobe, kuhinje, kupatila i toaleta. Na podovima su parket i pločice, prozori su krovni Velux, a grejanje je na struju (klima-tplana je....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 169-210 (od ukupno 443)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>