• GoHome Professional
3.sprat do 110000 eura što skuplji - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • 3.sprat do 110000 eura što skuplji - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 3.sprat do 110000 eura što skuplji

  • Za upit "3.sprat do 110000 eura što skuplji" pronađeno 844 nekretnina - prosečna cena 1.974 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po ceni
    • 100000 eura (malo jeftiniji)
    • 110000 eura (malo skuplji)
    • do 1800 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • parking
    • kablovska
    • bazen
    • 4.sprat
    • uknjižen
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BELE VODE, 85.000 €, 33,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119235, III/V, terasa, renoviran, stara gradnja, fasada dobra, ostava, stambena zgrada. U ponudi je jednoiposoban stan na trećem spratu zgrade u ulici Leposave Vujošević u Žarkovu. Zgrada se nalazi u mirnoj ulici koja je u neposrednoj blizini škole, vrtića, prodavnica,....

 
 
 
  Stan, PETRIJEVO, 84.900 €, 56,00 m2 cca 1520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Petrijevski potok, zgrada u novogradnji, stara desetak godina. Neposredna blizina Endomeda, odlična lokacija. Sređen stan, bez ulaganja sa kvalitetnim uređajima i nameštajem. Stan se nalazi na trećem spratu od pet u zgradi bez lifta. Zgrada sa gasom, vrlo male mesečne režije. Prikaz....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 84.850 €, 49,00 m2 cca 1730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj, u stambenom objektu Po+P+5. Projektovana površina stana je 49.91m2 i nalazi se na prvom, drugom i trećem spratu. Po strukturi je jednoiposoban sa funkcionalnim rasporedom prostorija. Sastoji se od ulaznog hodnika koji vodi do svih prostorija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 84.618 €, 32,00 m2 cca 2640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Jednosoban stan u izgradnji projektovane površine 31,68m2 na trećem spratu, dvorišno orjentisan. Posebna pažnja posvećena je kvalitetu gradnje od temelja do najsitnijeg detalja završne obrade. Naglašavamo kvalitetnu materijalizaciju, fasadnih zidova i vrhunsku završnu obradu. Stan....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 84.400 €, 48,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj spratnosti Po+P+4, projektovane površine 47,96m2. Nalazi se na trećem spratu u zgradi sa liftom. Stan je po strukturi je jednoiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila, i terase.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 84.400 €, 47,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 84.400 €, 36,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 Odličan dvosoban apartman u srcu Zlatibora - Akcijska cena do kraja marta 2024. (ZGRADA SE GRADI KAO HOTEL BOR KARISMA- s tim štpo će imti veći bazen, veći prostor za SPA, kao i parkin mesta u garažama su planirana kao i najboljim tržnim centrima) POSTOJI....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 84.390 €, 49,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj, u stambenom objektu Po+P+5. Projektovana površina stana je 49.64m2 i nalazi se na prvom, drugom i trećem spratu. Po strukturi je jednoiposoban sa funkcionalnim rasporedom prostorija. Sastoji se od ulaznog hodnika koji vodi do svih prostorija....

 
 
 
  Stan, VRBAS, 84.100 €, 58,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je odličan dvosoban stan u izgradnji u Vrbasu u ulici Save Kovačevića .U pitanju je proveren investitor Spirala invest koji iza sebe ima na desetine završenih projekata.Stan se nalazi na 1/3 spratu u zgradi sa liftom i sastoji se od ulaznog hodnika, velikog dnevnog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 84.000 €, 28,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju jednosoban stan – Bulevar Evrope, 28 m², III sprat Prodaje se funkcionalan i kompletno opremljen jednosoban stan površine 28 m² na trećem spratu stambene zgrade sa liftom, na atraktivnoj lokaciji – Bulevar Evrope. Stan se sastoji od dnevnog boravka, fizički odvojene kuhinje,....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 80.973 € na 83.287 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, 83.287 €, 46,00 m2 cca 1810 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 80.973 €
06.05.2026 - 83.287 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u izgradnji u naselju Donja Vrežina iznad Lidla i Disa. U blizini su OŠ Mika Antić, Durlanska pijaca, razni marketi, autobusko stajalište. Stan je projektovane površine 46,27, nalazi se na trećem spratu (po projektu) u odličnoj novogradnji. Po strukturi je dvosoban....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 83.164 €, 46,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prelep stan u novogradnji, na odličnoj lokaciji, u blizini Pantalejske crkve. Izvanredan za porodično stanovanje i izdavanje. Nalazi se u manjoj stambenoj zgradi spratnosti po+p+4. Po strukturi je jednoiposoban, projektovane površine 46,52m2, sa funkcionalnim rasporedom....

 
 
 
 
+11%

Promena cene sa 75.000 € na 83.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, SURČIN, 83.000 €, 42,00 m2 cca 1980 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 75.000 €
27.03.2026 - 83.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Savršen starter dom u Surčinu-Ledine. Ukoliko tražite svoj udoban prostor u Surčinu-Ledine,onda je ovaj šarmantni dvosoban stan, koji se nalazi na lepoj lokaciji i nudi sve u jednom (komfor i udobnost) prava prilika za vas. Funkcionalan,svetao stan 42m² dobro iskorišćenog prostora....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 83.000 €, 41,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.10.2025.,

www.indomio.rs

41m2, 3/6, 83.000 eur. Na prodaju je kompletno opremljen stan u kompleksu Prestige Forest Resort na Zlatiboru. Po strukturi je dvosoban i se sastoji se od predsoblja, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. Nalazi se na trećem spratu od ukupno šest.....

 
 
 
 
+11%

Promena cene sa 75.000 € na 83.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, 83.000 €, 42,00 m2 cca 1980 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.03.2026 - 75.000 €
27.03.2026 - 83.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 82.425 €, 43,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

MAXIS GROUP DOO-Agencija za nekretnine-BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 Aparmani u izgradnji na Kopaoniku u ulici Aleksandra Tirnanića Tirketa (za poznavaoce Kopaonika između MILMARIA i Kraljevih Čardaka) na putu Rudnica -Kopaonik, na oko 4km od centra Kopaonika , u prizemlju Vile,....

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 82.400 €, 24,00 m2 cca 3430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo u Novom Sadu na Novoj Detelinari Uknjiženu Garsonjeru 24 m2 na Top Lokacijistan se nalazi na trećem spratu u novijoj zgradi sa liftom,ulične orijentacije ima Francuski Balkonu stanu ima izvesnog ulaganja mogućnost kupovine preko Stambenog Kredita Posebno izdvajamo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 82.400 €, 24,00 m2 cca 3430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Novom Sadu na Novoj Detelinari Uknjiženu Garsonjeru 24 m2 na Top Lokaciji... stan se nalazi na trećem spratu u novijoj zgradi sa liftom, ulične orijentacije ima Francuski Balkon... u stanu ima izvesnog ulaganja... Lift Uknjiženo.

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 82.400 €, 39,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se prelep moderan stan u novogradnji, na 3. spratu zgrade izgrađene 2024. godine, bez lifta. Poslednji je sprat, bez kosina, iznad je tavan. Zgrada je izuzetno kvalitetno građena, energetski efikasna, te su mali režijski troškovi. Stan ima pogled na planinu Rtanj. Lokacija....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 82.400 €, 64,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.05.2025.,

www.indomio.rs

*Na prodaju dvoiposoban stan na Selenči, u blizini osnovne škole "Dositej Obradović". -Površina stana je 64 m2, stan se nalazi na 3. spratu u zgradi koja ne poseduje lift. -Stan obuhvata hodnik, renovirano kupatilo, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, ostavu, dve spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, Centar, 82.000 €, 47,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2025.,

www.vivanekretnine.rs

Prodaje se kompletno renoviran dvosoban stan površine 47m2 koji se nalazi u na trećem spratu stambene zgrade u strogom centru Obrenovca. Sastoji se od ulaznog hodnika, spavaće sobe, dnevnog boravka, fizički izdvojene kuhinje sa trpezerijom i špajzom, kupatila sa tuš kabinom. Poseduje....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 82.000 €, 79,00 m2 cca 1040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Mladenovac, lep trosoban stan površine 79m2. Stan poseduje prostran dnevni boravak, kuhinju sa trpezarijom, dve spavaće sobe, dve ostave, kupatilo i terasu. Svi prozori su zamenjeni novim PVC prozorima. Stan se nalazi na trećem spratu u zgradi bez lifta. Zgrada je dobro održavana,....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 82.000 €, 39,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo odličan novi stan u centru Zlatibora Stan se nalazi na samo 5 minuta lagane šetnje od jezera u blizini pijace , nove autobuske stanice, Gondole, trga, parka, Idee, poslastičarnice, niza restorana i mnogih drugih sadržaja koje nudi Zlatibor Kvadratura....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 81.400 €, 26,00 m2 cca 3130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se funkcionalna garsonjera od 26m² na odličnoj lokaciji – Nova Detelinara , idealna za izdavanje ili miran gradski život . Stan se nalazi na 3. spratu u zgradi koja ima lift , što ga čini pristupačnim i komfornim. Karakteristike: Površina: 26m² Sprat: 3 Lift: Da Terasa: Da....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 81.380 €, 44,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Novogradnja Pantelej, stan od 44m2 sa odvojenom spavacom sobom na 3. spratu zgrade od 5 spratova. U izgradnji na Panteleju, zgrada kvalitetne izrade, kako stanova, tako i celokupnog objekta, zgrada sa liftom. Na podu je parket, pvc stolarija, priprema za etazno grejanje. Dnevni boravak....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 81.370 €, 41,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Uknjižen dvosoban stan u blizini železničke stanice. Izuzetno je svetao, dvostrano orijentisan, dobro održavan, kuhinja i kupatilo su renovirani. Treći sprat - nije poslednji, terasa, IDS 79822 .

 
 
 
  Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 80.930 €, 42,00 m2 cca 1930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju prostran jednosoban stan površine 41,5 m² u naselju Durlan, u neposrednoj blizini durlanske pijace i Osnovne škole „Mika Antić“. Stan se nalazi na 3. spratu manje stambene zgrade (ukupno 3 sprata + potkrovlje), što pruža mir i privatnost. orjentacija: jug Kvalitet gradnje....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 80.930 €, 41,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 80.615 €, 47,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj, u stambenom objektu Po+P+5. Projektovana površina stana je 47.42m2 i nalazi se na prvom, drugom i trećem spratu. Po strukturi je jednoiposoban sa funkcionalnim rasporedom prostorija. Sastoji se od ulaznog hodnika koji vodi do svih prostorija....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 80.610 €, 46,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u izgradnji u stambenoj zgradi PO+PR+3, sa 14 stambenih jedinica. Zgrada se nalazi u mirnoj ulici na Trošarini u blizini osnovne škole, obdaništa, PMF-a, Bogoslovije Odlična investicija, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan je po strukturi dvoiposoban,....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 80.340 €, 43,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Fantastičan nov i odmah useljiv dvosoban stan. Nalazi se na idealnom trećem spratu sa odličnim pogledom i puno svetlosti. U ceni je komplet nameštaj sa tehnikom. Nalazi se u prelepom kompleksu Zlatiborski Konaci koji ima svoje obezbeđenje, parking i bazen. Nekretnina za svaku preporuku.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 80.340 €, 24,00 m2 cca 3350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kompletno nameštena garsonjera na trećem spratu stambene zgrade sa liftom. Stan je funkcionalnog rasporeda, svetao i prijatan, idealan za jednu osobu, par ili kao investicija za izdavanje. Sastoji se od jedne prostrane sobe sa kuhinjskim delom, kupatila i terase koja pruža....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 80.275 €, 47,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj, u stambenom objektu Po+P+5. Projektovana površina stana je 47.22m2 i nalazi se na prvom, drugom i trećem spratu. Po strukturi je jednoiposoban sa funkcionalnim rasporedom prostorija. Sastoji se od ulaznog hodnika koji vodi do svih prostorija....

 
 
 
  Stan, KRNJAČA, 80.000 €, 45,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.11.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi stan po strukturi jednoiposoban ukupne površine 45,57 m2,treći sprat. Odlična lokacija. U procesu legalizacije.Krov rađen 2024. godine. .

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 80.000 €, 70,00 m2 cca 1140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

*Na prodaju trosoban stan na Selenči u blizini parka, samoposluge. -Površina stana je 70 m2, stan se nalazi na 3. spratu (poslednji sprat), u zgradi koja ne poseduje lift. -Stan poseduje hodnik, kuhinju sa trpezarijom, ostavu, kupatilo, prelepi dnevni boravak, dve spavaće sobe, kao....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 80.000 €, 40,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.03.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju je jednosoban stan površine 40m², smešten na trećem spratu stambene zgrade u neposrednoj blizini izvora Jezero i panoramskog točka. Stan je kompletno opremljen i prodaje se sa nameštajem, što ga čini idealnim kako za život, tako i za izdavanje. Prostor je funkcionalno organizovan,....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Slavija, 80.000 €, 80,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAVANJE - FOR RENT Beograd, Savski Venac - Slavija Izdaje se 3.0-soban poslovni prostor ukupne površine 80m2. Nalazi se na 100 metara od Slavije, odlična lokacija! Idealno za razne vrste delatnosti (advokatska kancelarija, školica, ordinacija, salon lepote, masaža..). Kompletno....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 80.000 €, 37,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je funkcionalan i potpuno opremljen stan u Vrnjačkoj Banji, u naselju Raj, na odličnoj lokaciji koja pruža mir i praktičnost za svakodnevni boravak ili izdavanje. Stan je strukture 1.5 i prostire se na 37 m². Nalazi se na trećem spratu stambene zgrade od ukupno tri sprata.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 80.000 €, 26,00 m2 cca 3080 €/m2