• GoHome Professional
3.sprat 80 m2 do 98000 eura novogradnja - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 3.sprat 80 m2 do 98000 eura novogradnja - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 3.sprat 80 m2 do 98000 eura novogradnja

  • Za upit "3.sprat 80 m2 do 98000 eura novogradnja" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 93000 eura (malo jeftiniji)
    • 100000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, ALIBUNAR, 95.000 €, 80,00 m2 cca 1190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Možda niste čuli da postoji savršeno mesto za odmor na proplanku u šumi uz cvrkut ptica Ili za mesto koje je blizu akva parka Sand city, u srcu Deliblatske peščare, idealno za vrele letnje dane. Ili ako želite da uživate u netaknutoj prirodi, ali da ipak imate komfor 21.veka u....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 95.000 €, 78,00 m2 cca 1220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Dvoetažni lokal površine 52m2 sa terasom od 26m2 u suterenskoj etaži. Cena je sa PDV-om. Lokal se nalazi u okviru novogradnje izgrađene 2023 godine. Sastoji se od dva nivoa. Na prizemlju se nalazi prostor površine 16,57m2. Kružnim stepenicama se silazi u suterenski nivo u kojem se....

 
 
 
  Stan, VINIK, 94.500 €, 86,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.12.2024.,

www.indomio.rs

Vrezina kod Svrljizanke blizina Skole Mika Antic i naselja Beverli Hils nov malo koriscen izuzetan TROSOBAN komforan stan u manjoj stambenoj zgradi suncan funkcionalan osvetljen 3 komotne spavace sobe uknjizen svojina privatna 1/1 upotrebna dozvola moze na kredit 86m2 + 15m2 3 terase....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, 96.469 €, 79,00 m2 cca 1220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U mirnom i urbanistički uređenom delu Mladenovca, nadomak gradskog jezgra i tržnog centra, nalazi se kvalitetna novogradnja iza koje stoji renomirani investitor sa bogatim iskustvom i desetinama uspešno realizovanih objekata. U pitanju je stan pažljivo projektovan da pruži maksimalnu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Đeram Pijaca, 96.200 €, 74,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121496, V/VI, klima, lift, terasa(2), nov luks, garaza. U ponudi ekskluzivan trosoban stan u jednoj od najtraženijih ulica, u neposrednoj blizini Đeram pijace, škole, vrtića, gradskog prevoza i svih sadržaja potrebnih za lagodan gradski život. Stan se nalazi u kvalitetnijoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 96.000 €, 80,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 105408, I/IV, klima, terasa, novogradnja, garaza. U ponudi za izdavanje je stan u mirnom kraju Vračara, bez buke i saobraćaja, idealan za porodice. Sastoji se od open space dnevnog boravka, trpezarije i kuhinje sa šankom, dve spavaće sobe i dva kupatila. Stan poseduje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 95.000 €, 87,00 m2 cca 1090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Stanovi poput ovog danas se veoma retko pojavljuju na tržištu — posebno u samom centru Mladenovca, u mirnoj i uređenoj zgradi sa svega četiri stana, gde svaki sprat ima samo jedan stan. Idealna prilika za one koji žele kvalitetniji, sporiji i organizovaniji način života, bez odricanja....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 105.000 € na 95.000 € dana 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ARANĐELOVAC, 95.000 €, 80,00 m2 cca 1190 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.02.2026 - 105.000 €
22.03.2026 - 95.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 128076, 70a, struja, uknjižen, renoviran, stara gradnja, fasada prosečna, garaza, dvorište/bašta, ostava. Kuća je dvostrano je orijentisana veoma svetla i funkcionalna . Izgled unutrašnjosti je identično novogradnji, jer je komletno renovirana sa svim instalacijama....

 
 
 
  Kuća, ARANĐELOVAC, 95.000 €, 80,00 m2 cca 1190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 128076, 70a, struja, uknjizen, renoviran, stara gradnja, fasada prosecna, garaza, dvoriste/basta, ostava. Kuca je dvostrano je orijentisana veoma svetla i funkcionalna . Izgled unutrasnjosti je identicno novogradnji, jer je komletno renovirana sa svim instalacijama....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, Centar, 95.000 €, 78,00 m2 cca 1220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Kompletno renoviran stan: nov parket, nova struja, novi vrata i prozori kao i kompletna instalacija. Grejanje je centralno-gradska toplana. Ima mogućnost korišćenjna podrumskih i tavanskih prostorija. Podrum, ostava, Internet, Telefon.

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • 80 m2 do 98000 eura novogradnja (154)
  • 3.sprat do 98000 eura novogradnja (231)
  • 3.sprat 80 m2 novogradnja (86)
  • 3.sprat 80 m2 do 98000 eura (45)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>