• GoHome Professional
3.sprat 80 m2 novogradnja - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 3.sprat 80 m2 novogradnja - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 3.sprat 80 m2 novogradnja

  • Za upit "3.sprat 80 m2 novogradnja" pronađeno 37 nekretnina - prosečna cena 2.580 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 170000 eura
    • do 220000 eura (prosečna cena)
    • do 260000 eura
    • do 2200 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 171.600 €, 78,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Stanovi u novogradnji, različitih struktura i kvadratura u modernom stambenom kompleksu u uređenom delu Mirijeva. Sadržaj stambenih prostora zadovoljava viši standard stanovanja. Objekat se gradi sa kompletnom dokumentacijom a u izgradnji se koriste najkvakitetniji materijali. Nalazi....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 120.900 €, 78,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Uknjižen dupleks u novogradnji od 78m2 na trećem spratu, prodaje se polunamešten, sa ugradnim plakarom, kompletnom kuhinjom sa tehnikom, kupatilskim nameštajem, rasvetom, tv komodom. Stan je u zgradi novogradnje za koju je izdata i upotrebna dozvola. Sastoji se od ulaznog predsoblja,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 177.100 €, 80,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Stanovi na prodaju Novi Sad – Novogradnja sa jednosobnim, dvosobnim, trosobnim i četvorosobnim stanovima Stanovi na prodaju u Novom Sadu u modernom višeporodičnom stambenom kompleksu (P+P+3+S+S), na odličnoj lokaciji, idealnom za porodični život ili kao investicija za izdavanje. Zgrada....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit '3.sprat 80 m2 novogradnja'
144.220 €
185.000 €
135.200 €
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 128.000 €, 80,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencija za nekretnine MAXIS GROUP DOO Beograd BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 Luksuzan stan za izdavanje , Belgrade Waterfront U prilici smo da vam predstavimo prostran i luksuzno opremljen stan u jednoj od najprestižnijih zgrada Belgrade Waterfront-a . 🏡 Osnovne informacije: •....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 177.100 €, 81,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 144.220 €, 81,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj spratnosti Po+P+4, projektovane površine 81,94m2. Nalazi se na trećem spratu u zgradi sa liftom. Stan je po strukturi je troiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, tri spavaće sobe, kupatila, toaleta,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 387.818 €, 79,00 m2 cca 4910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo izuzetno luksuzan stan u novogradnji na Vračaru. Stan je smešten na trećem spratu četvorospratne stambene zgrade sa liftom. Položaj ove nekretnine je odličan, samo nekoliko koraka od istorijski značajnog Hrama Svetog Save. Po strukturi stan se sastoji....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, Centar, 135.200 €, 82,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se veoma lep i prostran trosoban stan u novogradnji,na atraktivnoj lokaciji površine 82 m², na 3. spratu zgrade sa liftom. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinje, dve spavaće sobe, dva sanitarna čvora (kupatilo i toalet), ulaznog hodnika i terase. Kosine....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 109.200 €, 78,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo trosoban, lux stan u novogradnji na trećem spratu od pet u zgradi sa liftom. Kompletno namešten, nameštajem i belom tehnikom vrhunskog kvaliteta. Svetao i sunčan. Useljiv od 01.10. 2025. Prostorije: predsoblje, dnevni boravak, kuhinja i trpezarija, dve spavaće sobe, kupatilo,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 321.001 €, 78,00 m2 cca 4120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

HITNA PRODAJA ,SNIŽEN CENA -321001 EVRA-FIXNO-FIXNO-FIXNO MAXIS GROUP DOO BEOGRAD-Agencija za nekretnine BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 CENA JE SNIŽENA (POSTOJI MOGUĆNOST KOREKCIJE CENE OD NAČINA ISPLATE) Mogućnost kupovine garažnog mesta uz ovaj stan-cena garaže je 25 000 evra 🏙️....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 135.000 €, 78,00 m2 cca 1730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 novo LUX, četvorosoban stan 78m2 duplex u Novogradnji, u zgradi koja je već useljena.STAN DUPLEKS OD 78m2 (41,5m2 treći sprat i 36,5m2 gornji nivo ) po ceni od 150 000 evra Stan se sastoji u prvom nivou (III sprat) 41,5m2, od: Dnevni boravak, hodnik....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 297.413 €, 78,00 m2 cca 3810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam predstavimo izuzetnu priliku za kupovinu stana u novogradnji, smeštenog u srcu prestižne opštine Vračar, na Crvenom krstu. Ovaj stan se nalazi na trećem spratu savremene stambene zgrade koja se proteže na četiri sprata. Površina stana je 78.01m2. Po strukturi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 253.150 €, 83,00 m2 cca 3050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

LUKSUZAN TROSOBAN STAN NA VOŽDOVCU – KOD AUTOKOMANDE | NOVOGRADNJA Predstavljamo vam izuzetan trosoban stan od 83 m², smešten na 3. spratu moderne novogradnje na jednoj od najtraženijih lokacija na Voždovcu, u neposrednoj blizini Autokomande. Savršena kombinacija vrhunskog kvaliteta....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, Centar, 132.000 €, 83,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Pančevo, Moše Pijade, 83 m2, 3.0, 3/5. Struktura: Veliki dnevni boravak, dve spavaće sobe, kuhinja sa trpezarijom i kupatilo. Ostava ispred stana, veliki pripadajući podrum. Stan je uknjižen na 78 m2, mereno sa terasom 83 m2. Grejanje na norveške radijatore. U zgradi je uvedeno grejanje....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 204.900 €, 83,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju četvorosobni stan sa pogledom na park Čair. Stan je u novogradnji, površine 82.80m2 na trećem spratu u zgradi sa liftom. Strukturu stana čini ulazni hodnik, dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, koja ima izlaz na veću terasu,tri spavaće sobe, kupatilo, toalet i manja terasa.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 204.000 €, 83,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se moderan, nov, neuseljavan stan u kvalitetnoj novogradnji u blizini Čaira. Nalazi se na trećem spratu stambene zgrade sa liftom. Stan je funkcionalno organizovan i sastoji se od: prostrane dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom tri spavaće sobe kupatila i dodatnog toaleta....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 276.336 €, 77,00 m2 cca 3590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan u novogradnji u samom srcu Lekinog brda. Stan se nalazi na trećem spratu luksuzne i kvalitetne zgrade od tri sprata. Površina stana je 76,76m2. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila,....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 181.280 €, 83,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam fantastičan stan u srcu Petrovaradina! Stan je površine 85m2, nalazi se na trećem spratu(od ukupno 5), u novoj zgradi(iz 2023.)sa liftom.Stan je potpuno nov i prodaje se kompletno namešten-spreman za useljenje bez dodatnih ulaganja.Sastoji se od velikog dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 144.970 €, 76,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj, spratnosti Po+P+4, projektovane površine 76.3 m2. Nalazi se na trećem spratu zgrade sa liftom i orijentisan je jugoistočno. Stan je po strukturi troiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, tri spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 335.840 €, 84,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Trosoban stan u ekskluzivnoj novogradnji na Novom Beogradu, Tošin Bunar 3 sprat (od 9), trosoban stan, 83.96 m2, 4000 €/m² , 335840 evra Centralno grejanje Predstavljamo vam prostoran trosoban stan na idealnom 3 spratu u novoizgradjenoj, useljivoj novogradnji na prestižnoj lokaciji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 316.688 €, 84,00 m2 cca 3770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na izuzetnoj lokaciji na Vračaru , u mirnoj ulici, a u neposrednoj blizini svih ključnih gradskih tačaka, gradi se savremena stambena zgrada namenjena onima koji žele kvalitet, funkcionalnost i dugoročnu vrednost. Blizina Autokomande omogućava odličnu saobraćajnu povezanost sa centrom....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 336.000 € na 352.800 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 352.800 €, 84,00 m2 cca 4200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 336.000 €
29.04.2026 - 352.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

MODERAN PROJEKAT NA VRAČARU – LUKSUZNI STANOVI U SRCU GRADA. Cena u oglasu je bez PDV-a koji iznosi 10% i na koji imate pravo na povrat ukoliko ste kupac prvog stana. U ponudi su stanovi različitih kvadratura, smešteni u savremenoj zgradi izgrađenoj prema najvišim standardima kvaliteta,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 302.250 €, 84,00 m2 cca 3600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Istočno orijentisan stan zidan od najkvalitetnijih materijala sa ugrađenom inverter klimom i grejanjem po potrošnji. Odmah useljiv. Mogućnost kupovine parking mesta u garaži. U procesu dobijanja upotrebne dozvole. U ponudi su i drugi stanovi različite kvadrature. GREJANJE - CG, sprat....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 435.000 €, 76,00 m2 cca 5720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan novogradnja, u jednoj od najlepših ulica Dorćola, Knićaninovoj. Zgrada je iz 2019 god sa samo 10 stanova, izgrađena po svim savremenim i energetskim standardima za komforan udoban život u neposrednoj blizini svih neophodnih sadržaja. Zgrada poseduje i sopstvenu garažu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 126.000 €, 84,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE STAN – DORĆOL, BUDIMSKA ULICA Izdaje se moderan stan u novogradnji na odličnoj lokaciji – Budimska ulica, Dorćol. Stan se nalazi na 3. spratu kvalitetne stambene zgrade sa liftom. 🔹 Struktura stana: Prostrana dnevna soba sa trpezarijom i moderno opremljenom kuhinjom Dve....

 
 
 
  Stan, BUBANJ, 134.630 €, 84,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odmah useljiv, troiposoban stan u novogradnji na Bubnju, 84 m2. Stan se nalazi na 3. spratu stambeno-poslovnog objekta i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom,toaleta,ostave,spavaćeg degažmana koji čine tri spavaće sobe i kupatilo i terase.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 225.000 €, 75,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Cena 225.000 plus PDV. Dostupna mogućnost kupovine parking mesta. GREJANJE - CG, sprat 3/4, LIFT, TERASA, PARKING, NOVOGRADNJA, INTERFON Agencijska provizija 2%. ID oglasa: 42728. .

 
 
 
  Stan, MAJUR, 181.280 €, 85,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 181.280 €, 85,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 371.850 €, 74,00 m2 cca 5030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Veoma luksuzan i kvalitetan stambeno-poslovni kompleks Soul 64, na izuzetnoj lokaciji - u blizini luksuznih naselja West 65, A blok, kao i poslovnog centra grada Airport Citxy-ja. U izdradnji su korišćeni prirodni materijali - kamen, terakota, kao i oplemenjeni malter, cementne ploče,....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 267.000 € na 275.200 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 275.200 €, 86,00 m2 cca 3200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.03.2026 - 267.000 €
01.05.2026 - 275.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da ponudimo odličan stan u novogradnji, u prelepom delu Zvezdare Nadomak Bulevara Kralja Aleksandra, kod Kluza Pozicija zgrade odlična- u izdignutom delu, zaklonjeno od gradske vreve, a istovremeno u blizini Bulevara i svih neophodnih sadržaja Zgrada odiše šarmom, elegancijom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 255.650 €, 73,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.09.2025.,

www.status-nekretnine.com

*DIREKTNA PRODAJA* Prodajemo u Centru grada Novog Sada Fantastičan Trosoban stan 73 m2 u IZGRADNJI na Top-Top Lokaciji Stan se nalazi se na Trećem Spratu dvorišne orijentacije, svetao je i funkcionalan, Ističemo kvalitetnu zgradu i ugradnju, hrastovi parketi, italijanske pločice,....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 260.000 € na 250.000 € dana 14.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 250.000 €, 73,00 m2 cca 3430 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.04.2026 - 260.000 €
14.05.2026 - 250.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U ponudi je funkcionalan trosoban i kompletno namešten stan u naselju Galenika u Zemunu, poznatom po zelenilu, igralištima i dobroj infrastrukturi. Stan je spreman za useljenje bez dodatnih ulaganja i predstavlja retku priliku na tržištu. Uknjižen je na 62 m², dok je stvarno mereno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 242.000 €, 87,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 109987 - Nov troiposoban stan sa PDV-om na Novoj Detelinari, Stan poseduje tri spavaće sobe, dnevni boravak sa kuhijom i trpezarijom. Kupatilo i toalet. Sv stanovi su kvalitetno opremljeni i poseduju; Hrastov parket Ri Keramika domaćih proizvođača I klase Kupatilske....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, Centar, 150.000 €, 72,56 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.10.2025.,

www.nidax-nekretnine.rs

Subotica, Centar III, prodaje se nov komforan trosoban stan površine 72.56m² na trećem spratu od ukupno pet u zgradi sa liftom. Stan poseduje podno grejanje na gas, inverter klimu, a na podovima nalazi keramika. Stan se sastoji od hodnika iz kojeg se ulazi u sve prostorije, zatim....