• GoHome Professional
2.sprat do 60 m2 što manji do 180000 eura - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • 2.sprat do 60 m2 što manji do 180000 eura - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 2.sprat do 60 m2 što manji do 180000 eura

  • Za upit "2.sprat do 60 m2 što manji do 180000 eura" pronađeno 2 098 nekretnina - prosečna cena 2.404 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 170000 eura (malo jeftiniji)
    • 180000 eura (malo skuplji)
    • do 2400 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • renovirano
    • opremljen
    • kablovska
    • novogradnja
    • 1.sprat
  • Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, RAŠKA, 55.800 €, 31,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

AKCIJA: ZA KUPOVINU OVE NEKRETNINE KUPAC NE PLAĆA PROVIZIJU. Na prelepoj lokaciji na Kopaoniku izmedju Kraljevih čardaka i MUJEN LUXA nalazi se zgrada sa stanovima koji će do 10. decembra biti useljivi . Na prodaju luksuzan stan (studio-garsonjera) od 31m2 u prizemlju zgrade koji....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 54.863 €, 31,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u izgradnji u stambenoj zgradi PO+PR+3, sa 14 stambenih jedinica. Zgrada se nalazi u mirnoj ulici na Trošarini u blizini osnovne škole, obdaništa, PMF-a, Bogoslovije Odlična investicija, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan je po strukturi strukturi jednoiposoban,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 21.700 €, 31,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Retko u ponudi! Sjajan jednoiposoban stan na fantastičnoj lokaciji. Nalazi se na drugom spratu a prostire se na površini od 31m2. U potpunosti je opremljen lepim, potpuno novim i kvalitetnim, pažljivo biranim nameštajem. U cenu mesečne kirije uračunato je i numerisano parking mesto....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 20.150 €, 31,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 175.000 €, 32,00 m2 cca 5470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Na prodaju izuzetno svetla i kompletno renovirana garsonjera na jednoj od najpoželjnijih lokacija Donjeg Dorćola, u neposrednoj blizini 25. maja i Dunavskog keja. Stan površine 32m² nalazi se na 2. spratu od ukupno 3 sprata uredne i održavane zgrade. Uknjižen je 1/1 i prodaje se u....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 113.300 €, 32,00 m2 cca 3540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.01.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Na veoma atraktivnoj lokaciji prodajemo jednosoban stan, ukupne kvadrature 32 m2, na drugom spratu u zgradi sa liftom . Renoviran , postoji mogućnost adaptacije u jednoiposoban. Stan ima i pripadajuću podrumsku ostavu od cca 4m2 Odlična lokacija za izdavanje, kao i za život! Za više....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 113.300 €, 32,00 m2 cca 3540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Grbavica, jednosoban, 32m2, namešten, odličan+++Agencijska oznaka stana 1051649, Novi Sad, Grbavica, jednosoban, 32m2, drugi sprat. Odličani stan, bez ulaganja, komplet opremljen. Izvrsna lokacija u najlepšem delu Grbavice, u neposrednoj blizini se nalazi sav sadržaj neophodan za....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 95.800 €, 32,00 m2 cca 2990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Jednoiposoban stan 32m2, na 2.spratu u zgradi sa liftom, bliže Limanima na lokaciji Cara Dušana. Stan ima dnevni boravak sa kuhinjom koja je odvojena sa šankom, spavaću sobu, hodnik, kuaptilo, terasu. Od nameštaja ostaje plakar u hodniku, sobi i kuhinja. Grejanje je na gas. Uknjiženo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 92.872 €, 32,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam izgradnju objekta u ulici Stevana Doronjskog koja se nalazi u naselju Banatić- jednom od najlepših i najtraženijih delova za život u Novom Sadu. Objekat je odlično pozicioniran, sve je na 5 minuta udaljenosti- Železnički park, Novosadski Sajam, Dom zdravlja Rumenačka,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 92.280 €, 32,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra 1007097Prodaje se odlična i komforna garsonjera u novoizgrađenom objektu visokog kvaliteta na južnom Telepu. Nalazi se na drugom spratu, zgrada poseduje lift. Stan je dvorišno orijentisan bez buke, poseduje i terasu. Oprema vrhunskog kvaliteta, roletne na motorno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 88.600 €, 32,00 m2 cca 2770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Nova prostrana garsonjera površine 32m2 sa terasom. Stan se nalazi na drugom spratu nove zgrade i sastoji se od hodnika, dnevne sobe i kuhinje, kupatila i terase. Stan ima grejanje sa kalorimetrima, klimu, video interfon i digitalni termostat. Mali mesečni troškovi. Zgrada je visokog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 87.500 €, 32,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.02.2025.,

www.indomio.rs

Garsonjera na Telepu, Novi Sad Agencija Moj Dom vam predstavlja odličnu garsonjeru na samom početku Telepa, na drugom spratu stambene zgrade sa liftom, novije gradnje. Stan je površine 32m2 dakle za svoju kategoriju je veoma prostran. Nalazi se na odličnom mestu tako da je idealan....

 
 
 
  Stan, DIVČIBARE, 82.000 €, 32,00 m2 cca 2560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

<p class="MsoNormal" style="margin-bottom:0cm;margin-bottom:.0001pt;text-align: justify;line-height:normal;mso-hyphenate:auto"> <span style="font-size:12.0pt; font-family:"Arial",sans-serif;mso-fareast-font-family:"Times New Roman"; color:black;mso-themecolor:text1;mso-ansi-language:SR-LATN-RS;mso-fareast-language:....

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 73.900 € na 72.900 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Vidovdansko Naselje, 72.900 €, 32,00 m2 cca 2280 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.02.2026 - 73.900 €
27.03.2026 - 72.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo odličan jednoiposoban u izgradnji, koji se nalazi u neposrednoj blizini Najlon pijace. Stan se nalazi na drugom spratu zgrade koja se sastoji od ukupno 10 stambenih jedinica. Prostor u stanu je veoma funkcionalan i sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom....

 
 
 
  Stan, Kopaonik, 70.500 €, 32,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se luksuzan apartman na Kopaoniku, u vikend naselju, u kompleksu Milmari resort. Nalazi se na drugom spratu. Stan je površine 32m2 i sastoji se od ulaznog dela, visenamenske prostorije, kupatila i terase. Grejanje u stanu je na struju, putem norveških radijatora. Stan se prodaje....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 68.590 €, 32,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

- U prodaji agencije Heroldo, stanovi u novogradnji u prestižnom stambeno poslovnom kompleksu Buket u Vrnjačkoj Banji. - U stambenom kompleksu „BUKET“ izgrađeno je 7 objekata sa 158 stanova, u fazama. Svaki objekat ima prizemlje, I i II sprat, kao i povučeni sprat. Svi objekti su....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Donja Vrežina, 57.200 €, 32,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan u izgradnji u Donjoj Vrežini, u neposrednoj blizini DIS-a, Lidl-a i naselja „Beverly Hills“. Moderan stambeni objekat spratnosti Po+P+4, sa ukupno 21-om stambenom jedinicom i isto toliko podrumskih prostorija, kao i parking mesta. Stan je projektovane površine 32,66m2,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 16.000 €, 32,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Podbara, ulica Pavla Stamatovića. Odličan, manji, kompletno namešten jednoiposoban stan kod Kosovske ulice. Ovaj svetao stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, spavaća soba, ulazni hodnik, kupatilo sa tuš kabinom i terasa. II sprat u zgradi novije....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 160.000 €, 33,00 m2 cca 4850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

GREJANJE - CG, sprat 2/, LIFT, INTERFON Agencijska provizija 2%. ID oglasa: 43126. .

 
 
 
 
+12%

Promena cene sa 130.000 € na 145.000 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 145.000 €, 33,00 m2 cca 4390 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 140.000 €
19.04.2026 - 130.000 €
22.04.2026 - 145.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

32 kv ulica : Herceg Stjepana .2 sprat Kompletno renoviran podno grejanje sunčana strana.. GREJANJE - CG, sprat 2/5 ID oglasa: 43165. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 118.450 €, 33,00 m2 cca 3590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Jednosoban stan na odličnoj lokaciji – namešten, 33 m², 2. sprat, 118.450 &#8364; Na prodaju kompletno namešten jednosoban stan površine 33 m², smešten na 2. spratu uredne stambene zgrade sa liftom (ukupno 5 spratova). Stan se nalazi na odličnoj lokaciji, u mirnoj ulici sa brzom vezom ka....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 118.000 €, 33,00 m2 cca 3580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Komforan, kompletno renoviran, jednosoban, adaptibilan u 1.5 stan. Stan je na drugom spratu stambene zgrade, bez lifta. Uknjižen je na 33m2, a sa lođom ima 35m2. Stan ima i pripadajući podrum. Stan je na odličnoj lokaciji na Karaburmi u blizini gradskog prevoza u ul.Marijane Gregoran....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 113.300 €, 33,00 m2 cca 3430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličan jednosoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu. Stan se nalazi na drugom spratu i dvorišno je orjentisan, što se tiče rasporeda ima komforni dnevni boravak, fizički izdvojenu kuhinju, predsoblje i naravno kupatilo. Stan je u odličnom stanju....

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 107.000 €, 33,00 m2 cca 3240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.11.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju je jednosoban stan površine 33 m2, koji se nalazi na drugom spratu kvalitetne zgrade sa liftom na atraktivnoj lokaciji na Bulevaru. Zgrada poseduje tri ulaza, a svaki ulaz ima svoj lift, što obezbeđuje udobnost i praktičnost stanarima. Stan je dvorišno orijentisan, što....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 103.000 €, 33,00 m2 cca 3120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam stan na jednoj od atraktivnijih lokacija u gradu u pitanju je Cara Dušana, stan se nalazi na drugom spratu zgrade, ima lift i terasu, prostran dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, hodnikom sa ugradnim plakarom i kupatilom. U blizini zgrade nalazi se sve neophodno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 103.000 €, 33,00 m2 cca 3120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

549048-Predstavljamo vam stan na jednoj od atraktivnijih lokacija u gradu u pitanju je Cara Dušana, stan se nalazi na drugom spratu zgrade, ima lift i terasu, prostran dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, hodnikom sa ugradnim plakarom i kupatilom. U blizini zgrade nalazi se sve....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 101.100 €, 33,00 m2 cca 3060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo Lepu Garsonjeru 33 m2 u Novogradnji na TOP-TOP LOKACIJI stan se nalazi na Drugom spratu zgrade, dvorišne je orijentacije, osunčan tokom celog dana, Funkcionalan što doprinosi vašem komforu i udobnosti, ističemo kvalitetnu ugradnju modernih Inovacija, Domaća Keramika,....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 96.000 € na 99.000 € dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Ledine, 99.000 €, 33,00 m2 cca 3000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 96.000 €
15.05.2026 - 99.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

STANOVI U NOVOGRADNJI OD 33m2 DO 57m2 – BESPLATNO PARKING MESTO! Beograd, Ledine U prilici smo da vam ponudimo stanove u novogradnji u savremeno opremljenim zgradama smeštenim u mirnom delu Beograda, nadomak svih sadržaja neophodnih za život. Zgrade su useljive. U ponudi su različite....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 97.000 €, 33,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaja – Jednosoban stan Na prodaju potpuno namešten jednosoban stan u novogradnji, na drugom spratu moderne zgrade savremenog dizajna. Stan se nalazi u mirnoj i tihoj ulici, na odličnoj lokaciji u blizini dečijeg vrtića. Uz stan je moguće kupiti i garažno mesto od 15 m² u zgradi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 92.480 €, 33,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam izgradnju u jednoj od najlepših ulica Salajke u mirnom delu grada. Stan je u izgradnji sa rokom kraj 2026 godine. Orjentacija stana je na dvorište u pitanju je drugi sprat, nekretnina će od opreme imati sledeće: sigurnosna vrata, pvc stolariju, keramiku extra kvaliteta,....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 87.000 €, 33,00 m2 cca 2640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je dvosoban stan na Belim vodama u Žarkovu. Stan se nalazi na drugom spratu od ukupno 5 i delimično je renoviran. U svom sastavu ima predsoblje, dnevnu sobu, kuhinju i trpezariju, spavaću sobu, ostavu i terasu. Dosta je osvetljen i flexibilan za inovaciju uredjenja prostora.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 84.000 €, 33,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se izuzetno funkcionalan jednoiposoban stan površine 33m2 na jednoj od najtraženijih mikrolokacija u Krnjači, u blizini škole. Stan se nalazi na drugom spratu uredne zgrade novije gradnje (2012), koja se odlikuje odličnom izolacijom i održavanim ulazom. Grejanje: Na struju....

 
 
 
  Stan, KRNJAČA, 84.000 €, 33,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 82.000 €, 33,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo 1.5 soban kompletno namešten apartman, novije gradnje, na Zlatiboru, u novom apart-hotelu, u naselju Sloboda, u blizini meteorološke stanice. Apartman se nalazi na 2.spratu, u zgradi koja ima lift, interfon, spa centar. Vrhunski kvalitet gradnje i opremljenosti je ono što....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 78.000 €, 33,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1053888, VETERNIK, ADICE, JEDNOIPOSOBAN STAN, 33M2, 0/2 SPRAT Slavonska.

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 68.590 €, 33,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.08.2025.,

www.heroldo.com

 
 
 
  Stan, NIŠ, Donja Vrežina, 64.756 €, 33,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi BOX nekrentina, na prodaju jednosoban stan površine 33 m², smešten u mirnom naselju Donja Vrežina, u Nišu. Stan se nalazi na drugom spratu stambene zgrade sa liftom, što dodatno doprinosi praktičnosti i udobnosti svakodnevnog života. Raspored prostora obuhvata ulazni deo,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 57.200 €, 33,00 m2 cca 1730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stan u izgradnji u Donjoj Vrežini, u neposrednoj blizini DIS-a, Lidl-a i naselja Beverly Hills. Moderan stambeni objekat spratnosti Po+P+4, sa ukupno 21-om stambenom jedinicom i isto toliko podrumskih prostorija, kao i parking mesta. Stan je projektovane površine 32,66m2,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 56.000 €, 33,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.06.2022.,

www.indomio.rs

Fantastičan stan na Satelitu, na drugom spratu, jednosoban, dnevni boravak i kuhinja sa trpezarijom, iz hodnika u sve prostorije. Renoviran je stan bez ulaganja, pvc stolarija, sigurnosna ulazna vrata, renovirano kupatilo... Za više informacija pozovite! .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 136.000 €, 34,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.09.2025.,

www.berzanekretnina.org

U ponudi manji salonac na atraktivnoj lokaciji u ulici Dimitrija Tucovića. Stan je jednosoban, površine 34m2 mereno, uknjižen na 32m2. Nalazi se na drugom spratu od tri, delimično je renoviran, u neposrednoj blizini supermarketa, nekoliko apoteka, pekara i drugih komercijalnih sadržaja.....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 112.000 €, 34,00 m2 cca 3290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.indomio.rs

Stan od 34m2 sa odvojenom spavacom sobom i prelepom terasom sa pogedom na istocnu stranu u samom centru kod hotela Merkur na 30m od setalista , zavrseni , uknjizeni , na drugom spratu , u cenu je uracunat pdv-e .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 92.700 €, 34,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se funkcionalna i kompletno opremljena garsonjera površine 34m², smeštena na 2. spratu kvalitetne zgrade sa dva lifta. Nalazi se na odličnoj lokaciji u Novom Sadu, na Bulevaru Patrijarha Pavla, u neposrednoj blizini gradskog prevoza, prodavnica, škola i ostalih sadržaja. Stan....