• GoHome Professional
2.sprat do 60 m2 što manji do 180000 eura - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • 2.sprat do 60 m2 što manji do 180000 eura - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 2.sprat do 60 m2 što manji do 180000 eura

  • Za upit "2.sprat do 60 m2 što manji do 180000 eura" pronađeno 2 098 nekretnina - prosečna cena 2.404 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 170000 eura (malo jeftiniji)
    • 180000 eura (malo skuplji)
    • do 2400 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 82.400 €, 27,00 m2 cca 3050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se funkcionalna garsonjera u odlično očuvanoj zgradi iz 2006.godine.Nalazi se na 2 spratu od ukupno 6 spratova sa liftom.Stan je namešten i odmah useljiv,bez potrebe za dodatnim ulaganjem. Nalazi se na odličnoj lokaciji na Novoj Detelinari,u neposrednoj blizini marketa, autobuske....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 80.460 €, 27,00 m2 cca 2980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

*Naša Preporuka*... Prodajemo Garsonjeru 27 m2 u Novogradnji na TOP-TOP LOKACIJI... stan se nalazi na Drugom spratu zgrade, dvorišne je orijentacije, Funkcionalan što doprinosi vašem komforu i udobnosti... Novogradnja Lift U izgradnji.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 80.460 €, 27,00 m2 cca 2980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

*Naša Preporuka*Prodajemo Garsonjeru 27 m2 u Novogradnji na TOP-TOP LOKACIJIstan se nalazi na Drugom spratu zgrade, dvorišne je orijentacije, Funkcionalan što doprinosi vašem komforu i udobnosti ističemo kvalitetnu ugradnju modernih Inovacija,Domaća Keramika, Hrastov Parket,Medijapan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 78.000 €, 27,00 m2 cca 2890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

ponuda br. 13270 NS PRO – Garsonjera 27m2, Podbara, okolina Temerinske ulice ulica Jug Bogdana 2.sprat Grejanje na gas (gradsko) - Terasa - Idealna kao investiciona nekretnina Prodajna cena nepokretnosti: 78.000e (2888e / m2) Agencijska provizija 2.5% od konačne dogovorene kupoprodajne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 78.000 €, 27,00 m2 cca 2890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

ponuda br. 13270 NS PRO – Garsonjera 27m2, Podbara, ulica Jug Bogdama 2.sprat BEZ lifta Grejanje na gas (gradsko) - Terasa - Idealna kao investiciona nekretnina Prodajna cena nepokretnosti: 78.000e (2888e / m2) Agencijska provizija 2.5% od konačne dogovorene kupoprodajne cene nepokretnosti.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 76.850 €, 27,00 m2 cca 2850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam novu izgradnju u jednom od najlepših ulica Salajke u mirnom delu grada. Stan je u izgradnji sa rokom kraj 2026. godine. Orjentacija stana je na ulična, u pitanju je drugi sprat, nekretnina će od opreme imati sledeće: sigurnosna vrata, pvc stolariju, keramiku extra....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 72.100 €, 27,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.09.2022.,

www.indomio.rs

Samo kod nas !!! Extra jednoiposoban stan, uknjižen na ime prodavca 1/1 bez tereta. Prodaje se sa komplet novim stvarima. Nalazi se na idealnom drugom spratu i u zgradi ima lift. Vizuelno stan deluje da ima više kvadrata. Idealna nekretnina za život ili za izdavanje, jer su računi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 69.530 €, 27,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nova kompletno nameštena garsonjera na drugom spratu. Uz stan se dobija i pripadajuće parking mesto. Za više informacija pozovite agenta prodaje. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 69.530 €, 27,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nova kompletno nameštena garsonjera na drugom spratu. Uz stan se dobija i pripadajuće parking mesto. Za više informacija pozovite agenta prodaje. KING NEKRETNINE - Za sve vaše potrebe u pronalaženju idealnog doma, obratite se nama! ☎️ 021-221-5557 📱 064-80-333-13 / 064-80-333-12....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 69.530 €, 27,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nova kompletno nameštena garsonjera na drugom spratu. Uz stan se dobija i pripadajuće parking mesto. Za više informacija pozovite agenta prodaje. Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 65.000 €, 27,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.06.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju kompletno opremljen jednosoban stan površine 27m², koji se nalazi na jednoj od najtraženijih lokacija u naselju Raj, neposredno pored Aqua Parka u Vrnjačkoj Banji. Stan se nalazi na drugom spratu stambene zgrade (zgrada nema lift). Jednosoban stan je kompletno opremljen....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 60.000 €, 27,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi je funkcionalan stan površine 27m², smešten na drugom spratu stambene zgrade, na odličnoj lokaciji – u blizini Aqua parka, šetališta i svih važnih sadržaja. Stan je kompaktan, lako održiv i idealan kako za odmor i boravak tokom cele godine, tako i za turističko izdavanje.....

 
 
 
  Apartman, VRNJAČKA BANJA, 55.000 €, 27,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.nekretninegigant.rs

Prodaja apartmana u vrnjackoj banji. Apartman se nalazi izmenju hotela slatina i jezera na drugom spratu. Prodaje se kompletno opremljen(nov simpo namestaj) Odlicna investicija. Za dodatne informacije pozovite agenciju Gigant lux 064-538-11-99. Agencija Gigant lux je upisana u registar....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vidikovačka Padina, 50.000 €, 27,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131322, I/IV, klima, terasa, renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, Adaptibilanu u 1.5, stambena zgrada. Mali,sladak stan. Ima terasu koja se prostire duz celog stana. Mogucnost adaptacije u 1.5 stan. Blizina autobuskog stajalista. Zahvaljujuci cinjenici....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 16.200 €, 27,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan na izuzetnoj lokaciji, u samom centru grada Beograda. Stan se nalazi nadomak Skadarlije, ul. Braće Jugovića. Površina stana 27m2. Nalazi se na drugom spratu starije stambene zgrade, zgrada ima lift. Po strukturi jednosoban, se sastoji od ulaznog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 127.000 €, 28,00 m2 cca 4540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Zvezdara, Oliverina – Nameštena garsonjera 28m2 + terasa 7m2 + Parking Prodaje se izuzetno funkcionalna i kompletno nameštena garsonjera u mirnom delu Zvezdare, u Oliverinoj ulici. Stan se nalazi u kvalitetnoj zgradi iz 2010. godine i predstavlja idealnu priliku za život ili investiciju....

 
 
 
  Stan, MALI MOKRI LUG, 127.000 €, 28,00 m2 cca 4540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 126.000 €, 28,00 m2 cca 4500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.01.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo kompletno opremljen studio–apartman u samom srcu Kopaonika. Apartman se nalazi u zgradi sa liftom i recepcijom, na drugom spratu. Poseduje terasu sa koje se pruža prelep pogled na planinske vrhove. Sama zgrada udaljena je oko 100 metara od Konaka i početne stanice žičara.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 122.000 €, 28,00 m2 cca 4360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 129961, II/IV, terasa, ulaz dobar, fasada dobra, parking, stambena zgrada. Prodaje se stan u Mozerovoj ulici na 2 spratu,28 m2,1.5 po strukturi,sastoji se iz male dnevne sobe sa kuhinjom I trpezarijom, spavacom sobom,i malom terasom manjom od 1m2,stan je za Svaku PREPORUKU....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 97.900 €, 28,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- Prodaje se odlična garsonjera, novije gradnje renomiranog investitora u neposrednoj blizini centra - Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom, kupatila, i hodnika - Nalazi se na drugom spratu zgrade sa liftom - Prodaje se potpuno nameštena - Uknjižena, bez tereta Cena stana iznosi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 72.424 €, 28,00 m2 cca 2590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.03.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je jednoiposoban stan od 28m2 u Novom Sadu, naselje podbara. Stan se nalazi na drugom spratu bez lifta. Funkcionalnog je rasporeda i pogodan kako za stanovanje, tako i kao investicija za izdavanje. Grejanje je na struju. Cena stana: - 72.420e za gotovinsko plaćanje - 74460e....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 69.900 €, 28,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.08.2022.,

www.indomio.rs

Izuzetna prilika! Odličan stan u novijoj zgradi. Nalazi se na drugom spratu, ima lift, svetao. Nema ulaganja, odmah useljivo! Uknjižen 1/1, moguća kupovina putem stambenog kredita. Lokacija je odlična, mirna, široka ulica sa dosta parkinga ispred zgrade. Gledanje stana moguće, uz....

 
 
 
  Apartman, NOVI SAD, Vetermik, 67.000 €, 28,00 m2 cca 2390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo na odličnoj lokaciji, garsonjeru od 28m2, potpuno nova, neuseljavana. Garsonjera se nalazi na 2. spratu bez lifta. Nalazi se u blizini marketa, glavnih saobraćajnica, gradskog prevoza( tu saobraća više linija), vrtić i škola takođe nisu daleko. Od Centra grada je udaljena....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 67.000 €, 28,00 m2 cca 2390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodajemo na odličnoj lokaciji, garsonjeru od 28m2, potpuno nova, neuseljavana. Garsonjera se nalazi na 2.spratu bez lifta. Nalazi se u blizini marketa, glavnih saobraćajnica, gradskog prevoza( tu saobraća više linija), vrtić i škola takođe nisu daleko. Od Centra grada je udaljena....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 63.900 €, 28,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se nova garsonjera odlične strukture na Veterničkoj rampi. Stan se nalazi na drugom spratu grejanje na gas po utrošku. stan useljiv po isplati. SAMO KEŠ KUPCI ŠIFRA 1012133 KONTAKT 0652813134 (Biro za nekretnine d.o.o., Novi Sad, upisan u Reg. posrednika br. 951) .

 
 
 
  Stan, Kopaonik, 60.000 €, 28,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Danas,

www.svenekretnine.com

Na prodaju prelep studio na Kopaoniku u poznatom kompleksu Vidik. Nalazi se na odličnoj lokaciji, na putu ka Čajetinskoj Česmi, ispod Nacionalnog parka Kopaonik. Odlična investicija za izdavanje. Stan je uknjižene kvadrature 28m2. Nalazi se na drugom spratu u stambenom kompleksu sa....

 
 
 
  Apartman, NOVI SAD, Vetermik, 57.680 €, 28,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 47.600 €, 28,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.06.2022.,

www.indomio.rs

Garsonjera iznad parka, 28 kvadrata, drugi sprat, 1700 evra kvadrat. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 104.550 €, 29,00 m2 cca 3610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1101251 - Uknjizena garsonjera u novijoj zgradi na Podbari. Namestena, dvorisno orjentisana, bez ulaganja. Nameštaj u ceni.Drugi sprat. lift, centralno grejanje, KONTAKT OSOBA SVETLANA 062569714. Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 104.545 €, 29,00 m2 cca 3610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se moderno opremljena i potpuno nameštena garsonjera na jednoj od najtraženijih gradskih lokaciji na Podbari. Stan se nalazi na svega nekoliko minuta hoda od centra grada, Dunavskog parka, reke Dunav i svih važnih sadržaja koje Novi Sad nudi. Garsonjera se nalazi na drugom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 104.540 €, 29,00 m2 cca 3610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Garsonjera u novijoj zgradi – mirna dvorišna orijentacija, odlična investicija Na prodaju funkcionalna garsonjera u Gundulićevoj ulici, smeštena na drugom spratu novije zgrade sa liftom i video nadzorom. Zgrada je stara svega nekoliko godina, a stan je od useljenja u kontinuiranom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 101.500 €, 29,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

ponuda br. 1301 NS PRO – Garsonjera, 29m2, lux, prodaja sa kompletnim nameštajem Grbavica Ulica Danila Kiša 2.sprat Useljiva odmah! Jedinstven enterijer, kvalietan inventar. Uknjižen, bez tereta. Prodajna cena nepokretnosti: 101.500e Agencijska provizija 2% od konačne dogovorene kupoprodajne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 98.880 €, 29,00 m2 cca 3410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je moderno opremljena i potpuno nameštena garsonjera na jednoj od najtraženijih gradskih lokaciji na Podbari.Stan se nalazi na svega nekoliko minuta hoda od centra grada, Dunavskog parka, reke Dunav i svih važnih sadržaja koje Novi Sad nudi.Garsonjera se nalazi na....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 92.700 €, 29,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra 1007543.Prodaje se komforan jednosoban stan kod Sajma, na 2. spratu zgrade sa liftom. Zgrada je okružena zelenilom, sa puno slobodnog parkinga, a stan je dvorišno orijentisan – tih i prijatan za život.Kupatilo je u potpunosti renovirano, a zamenjena je i PVC stolarija.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 91.160 €, 29,00 m2 cca 3140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju komforna garsonjera površine 29m2, smeštena je na drugom spratu zgrade koja poseduje lift. Ova svetla i funkcionalna nekretnina dolazi potpuno nameštena, omogućavajući vam da se odmah uselite, parking za stanare u dvorištu zgrade. Blizina svih potrebnih sadržaja čini ovu....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 87.000 € na 90.000 € dana 05.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Centar, 90.000 €, 29,00 m2 cca 3100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.04.2026 - 87.000 €
05.05.2026 - 90.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1052112. NOVI SAD, CENTAR, GARSONJERA 29 m2 Prodaje se garsonjera u centru grada, površine 29 m², na drugom spratu zgrade sa ukupno tri sprata. Stan je dvorišno orijentisan, što ga čini mirnim i idealnim za stanovanje ili izdavanje. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 89.600 €, 29,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

UKNJIŽEN.TERASA. DRUGI SPRAT. NAMEŠTEN. Terasa, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 89.600 €, 29,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Strogi Centar grada, blizina pešačke zone. +++Agencijska oznaka stana 1061790. Komplet opremljena garsonjera, na drugom spratu. Manji stambeni objekat. Nekretnina odlična za izdavanje. Uknjžba u idealnom delu trenutno, podnet zahtev za prenamenu uknjizbe 1/1. Kontakt 061/31-95-394,....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 85.000 €, 29,00 m2 cca 2930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju opremljena garsonjera u blizini centra, osnovne škole, i svih ostalih sadržaja. Odlična lokacija za izdavanje, dobra investicija. Nalazi se na drugom spratu od tri, ima lift. 0628966003 Veljko .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 75.600 €, 29,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*KUPITE STAN IZ SNOVA*Prodajemo u Pogodnom delu Novog Sada Odličnu Garsonjeru 29 m2 u IZGRADNJI na TIP-TOP LOKACIJI.Stan se nalazi na Drugom Spratu dvorišne orijentacije u kvalitetno građenoj zgradi i koji je pogodan za kvalitetan Porodičan životIstičemo kvalitetnu ugradnju,hrastovi....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 75.200 €, 29,00 m2 cca 2590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju apartman u novoizgrađenom objektu na Kopaoniku. Vrlo atraktivno lociran, izvanredan za izdavanje, nalazi se u prelepom okruženju, sa panoramskim pogledom ka južnom delu planine. Apartman ima 29m2, po strukturi je jednosoban, nalazi se na drugom spratu, sastoji se od kupatila,....

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 75.200 €, 29,00 m2 cca 2590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs