• GoHome Professional
190 m2 do 894 eura/m2 - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • 190 m2 do 894 eura/m2 - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 190 m2 do 894 eura/m2

  • Za upit "190 m2 do 894 eura/m2" pronađeno 1 430 nekretnina - prosečna cena 602 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 180 m2 (malo manji)
    • 200 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 849 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 938 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 62000 eura
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • parket
    • kablovska
    • potkrovlje
    • 1.sprat
    • parking
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+19%

Promena cene sa 105.000 € na 125.000 € dana 20.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, SUBOTICA, 125.000 €, 184,00 m2 cca 680 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 150.000 €
21.01.2026 - 105.000 €
20.02.2026 - 125.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se stambena kuca u naselju Gat u blizini centra Subotice površine 184 m2 sa pomoćnom zgradom od 120 m2, u kojoj su opremljene sobe za stanovanje, na zajedničkoj parceli od 509 m2. Velika kuća ima četiri sobe, kuhinju sa trpezarijom i kupatilo sa tušem, manja kuća ima osam....

 
 
 
  Kuća, BARIČ, 135.000 €, 199,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Obrenovac, Barič kuća, 3.0, 199m2(terasa 21m2), 6.6a, PR+1+PK, CG, interfon, parking, garaža, asfaltni put. Odlična kuća novije gradnje (2024.god), na 6.6ari ogradjenog placa sa mladim zasadjenim voćem. U prizemlju kuće se nalazi garaža sa rolo vratima, toalet i ostava. Na prvom spratu:....

 
 
 
  Kuća, MALA MOŠTANICA, 135.000 €, 199,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 135.000 €, 200,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.10.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se velika samostalna uknjižena porodična kuća u mirnom delu, 1 km od centra Palića, na placu površine 798 m². Kuća je građena od blokova, izolovana stiroporom debljine 10 cm i ima 198 m² bruto površine. Sastoji se od prizemlja i potkrovlja. U prizemlju se nalazi ulazna terasa,....

 
 
 
  Kuća, VRNJAČKA BANJA, 135.000 €, 200,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 119592, 10a, terasa, uknjižen, garaza, parking, dvorište/bašta. Vrnjci, 600m od Železničke stanica, 200m od Magistrale3km od centra Vrnjačke banje. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 135.000 €, 200,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća u Kragujevcu - naselje Stanovo .

 
 
 
  Kuća, VRNJAČKA BANJA, 135.000 €, 200,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 119592, 10a, terasa, uknjizen, garaza, parking, dvoriste/basta. Vrnjci, 600m od Zeleznicke stanica, 200m od Magistrale 3km od centra Vrnjacke banje. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328- 3901 Prikaži broj . Kontakt....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 135.000 €, 200,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju leva polovina kuće. Nalazi se na Paliluli, u blizini NKC-a. Plac ima 2,2 ara, kuća ima 200m2 (90m2 u osnovi), Su+P+II+Pk. U suturenu su garaža i podrum, na prizemlju se nalaze ulazni hodnik, dnevna soba, trpezarija, kuhinja, spavaća soba, kupatilo i velika terasa. Na I.....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Borča, 135.000 €, 200,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

U ponudi kuća u naselju Borča ukupne površine 200 m2. Sastoji se od 3 zasebne jedinice. Garaža ukupne površine 30 m2. Ima 2 el.brojila. U procesu ozakonjenja. Terasa, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Kuća, VRNJAČKA BANJA, 135.000 €, 200,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Vrnjacka Banja 200m2 sa 10 ari placa i pomocnom objektom 80m2.Novije qradnje. Pet spavacih soba, dnevni boravak i tri kupatila, qaraza, podrum ,ostava i bunar. Kuća je udaljena od autoputa 1km,a od centra Vrnjacke Banje 2,5 km.Cena 135000e..Kontakt 0642200722 .

 
 
 
  Kuća, SREMČICA, 120.000 €, 178,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.03.2023.,

www.indomio.rs

Vertikala kuće koja funkcioniše kao petosoban stan u kući novije gradnje. Na tri etaže u prirodnom okruženju ovaj stan pruža odličan ugođaj kako za stalno nastanjenje tako i za vikend boravak. U prizemlju se nalazi prostrana garaža, kotlarnica i soba sa velikim kupatilom. Prvi nivo....

 
 
 
  Kuća, KORAĆICA, 128.000 €, 190,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Šifra: V86 Na prodaju je prelepa nameštena vikendica smeštena u srcu Kosmaja, nedaleko od vrha, na placu od 21 ar. Ova renovirana kuća površine 190 m² nudi zadivljujući pogled ka Rudniku i Bukulji. Ako želite da budete blizu velikog grada, ali uživate u miru ove oaze zdravlja i netaknute....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 135.000 € na 129.000 € dana 22.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SUBOTICA, 129.000 €, 192,00 m2 cca 670 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.09.2025 - 135.000 €
22.02.2026 - 129.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.09.2025.,

www.indomio.rs

Na odličnoj lokaciji u mirnoj ulici prodaje se kuća na velikom placu. Velika garaža za dva automobila , trofazna struja , gradska voda , kanalizacija , pomoćni ojekti . Nekretnina ima perfektnu dokumentaciju , može stambeni kredit. .

 
 
 
  Kuća, VRANJE, 129.000 €, 192,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju porodična kuća u Vranju na adresi Petra Lekovića br.20. Ovo je idealna prilika za sve one koji traže savršen porodični dom. Nova na tržištu i odmah useljiva, ova kuća nudi prostranost i udobnost kako bi zadovoljila sve vaše potrebe. Kuća se prostire na 192 kvadratna metra....

 
 
 
  Kuća, KOVILJ, 164.800 €, 177,00 m2 cca 930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

530872 Na prelepom placu od 1770m2, smeštena u mirnom mestu Kovilj, nalazi se Švapska kuća od 177m2. Na glavnom delu kuce odrađena fasada i pvc stolarija, kuca ima i prateće objekte: prostranu garažu, ostavu, kupatilo sa kadom, spavaću sobu i prelepu terasu koja je savršena za opustanje....

 
 
 
  Farma, KOVILJ, 164.800 €, 177,00 m2 cca 930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prelepom placu od 1770m2, smeštena u mirnom mestu Kovilj, nalazi se Švapska kuća od 177m2. Na glavnom delu kuce odrađena fasada i pvc stolarija, kuca ima i prateće objekte: prostranu garažu, ostavu, kupatilo sa kadom, spavaću sobu i prelepu terasu koja je savršena za opustanje....

 
 
 
  Kuća, TOPOLA, 120.000 €, 179,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se parcela od 4 ara u Ljubinim livadama sa dve kuće. Jedna kuća je starije gradnje (građena osamdesetih godina), dok je druga novije gradnje. Noviju kuću čini prizemlje koje se sastoji od jedne velike prostorije, hodnika i kupatila, kao i jedne prostorije sa odvojenim ulazom.....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 120.000 €, 179,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Kuća, PARAĆIN, 130.000 €, 194,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.09.2025.,

www.heroldo.com

U mirnom delu Paraćina prodajemo kuću sa četiri spavaće sobe, uknjiženu sa grejanjem na gas. 194 m 2 4 2 0 .

 
 
 
  Kuća, PARAĆIN, 130.000 €, 194,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Kuća se sastoji od prizemlja i sprata. prodaje se komplet nameštena i opremljena. Pomoćna zgrada 19m2 Garaža 34m2. Kuća je kompletno legalizovana Hvala što ste izdvojili Vaše vreme i posetili ovaj oglas. Želimo Vam srećnu i uspešnu kupovinu. Kuća, Paraćin | Prodaja · 194m² · 130.000€.

 
 
 
  Kuća, ŽABALJ, 133.900 €, 200,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Za više informacija pozovite 064/822-21-40 Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 125.000 €, 187,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Lepa prizemna kuća u naselju Radanovac građena od čvrstog materijala površine 187m2 .Poseduje 4 spavaće sobe,dnevni boravak sa kuhinjom,ostavu i kupatilo.Na podovima se nalazi parket i keramičke pločice,stolarija drvena i pvc,vodovod bušeni bunar,kanalizacija septička jama ,struja....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Petrovaradin, 133.600 €, 200,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

AGENCIJSKA OZNAKA 3044769, PETROVARADIN-TRANŽAMENT u neposrednoj blizini nove zgrade Televizije,oglasavamo prodaju montažnog objekta tipa hale u povrsini od 200m2 u čijem sklopu se nalazi jedna garsonjera ,na placu od 687 m2,fronta 16 m. Objekat je u fazi legalizacije,od infrastrukture....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 138.000 €, 207,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.10.2025.,

www.indomio.rs

Subotica – Dudova šuma, prodaje se prizemna samostalna kuća u površini od 207kvm na placu veličine 887kvm. Građena je od čvrstog materijala sa demit fasadom. U svom sastavu kuća poseduje dve zasebne stanbene jedinice. U većem delu se nalazi tri spavaće sobe, dnevna soba sa trpezarijom....

 
 
 
  Poslovni prostor, VRČIN, 120.000 €, 180,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 69700, PR/PR, terasa, uknjizen, stara gradnja, parking, dvoriste/basta, poslovna zgrada. Radionica za drveni namestaj sa placem i vocnjakom, deo placa je gradsko gradjevinsko zemljiste, asfalt do placa, odlicna ponuda, dobra cena. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEGALJICA, 120.000 €, 180,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 69700, PR/PR, terasa, uknjižen, stara gradnja, parking, dvorište/bašta, poslovna zgrada. Radionica za drveni nameštaj sa placem i voćnjakom, deo placa je gradsko građevinsko zemljište, asfalt do placa, odlična ponuda, dobra cena. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Kuća, RUMA, 120.000 €, 180,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem kuću u mirnom kraju Rume, površine placa 301 m2, površine stambenog dela 180 m2. Kuća izlazi na dve ulice, orjentisana sever - jug, urađena izolacija, nov krov, PVC stolarija, centralno grejanje na gas, sigurnosna ulazna vrata, dve klime. Iz svake spavaće sobe ima izlaz na....

 
 
 
  Kuća, STARA PAZOVA, 120.000 €, 180,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvojna kuća u Novoj Pazovi u ulici Mladena Stojanovića, koja se sastoji od prizemlja, sprata i potkrovlja, ukupne kvadrature oko 180m2. U prizemlju je trpezarija sa kuhinjom i ostavom, kupatilom, dnevnom sobom kao i hodnikom koji vodi do sprata gde je prostor sličano koncipiran....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 130.000 €, 196,00 m2 cca 660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Petosobna, spratna kuća na parceli od 655m2, širina fronta oko 25m, u naselju Duvanika. Prizemlje: predsoblje, kuhinja s trpezarijom, dnevna soba, spavaća soba, kupatilo. Sprat: hodnik, 3 sobe, kupatilo, 2 terase. Kuća je građena od čvrstog materijala, drvena stolarija, trofazna struja,....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 126.000 €, 190,00 m2 cca 660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.11.2023.,

www.indomio.rs

BRESNICA - u blizini Silosa - na 7-8 mita od Strogog Centra grada Površina placa: 5.37a - plac pod blagim nagibog Površina kuće: 190m2 Sut + Pr + Sp1 (Pt) Sut: Struktura jednosobnog stana Pr: Struktura trosobnog stana Sp1 (Pt): Struktura jednoiposobnog stana Pomoćni objekta 1: Struktura....

 
 
 
  Kuća, KALUĐERICA, 180.000 €, 193,00 m2 cca 930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo izuzetno prostranu kuću u naselju Klenak kraj Kaluđerice. Površine je 221m2, ukupna korišćena površina je 193m2 Kuća je spratna. Sastoji se od 3 nivoa suterena, visokog prizemlja i potkrovlja. Suteren se sastoji od dve strane, sa jedne strane nalazi se....

 
 
 
  Kuća, SRBOBRAN, 180.000 €, 193,00 m2 cca 930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 3002074 Na prodaju je autentična kuća u Srbobranu, prava mala zelena oaza na obodu naselja, idealna za sve koji sanjaju o spoju prirode i komfora. Plac površine 1.113 m² pažljivo je oblikovan i uređen da pruži maksimalan ugođaj – svaki detalj, od zelenila do rasporeda....

 
 
 
  Poslovni prostor, RAŠKA, 133.000 €, 201,00 m2 cca 660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

PRODAJA STAMBENO–POSLOVNE ZGRADE – KONAREVO (Kraljevo– Novi Pazar magistralni put) Na magistralnom putu Kraljevo-Novi Pazar prodaje se uknjižena stambeno-poslovna zgrada površine 201 m², na placu površine 7a. Objekat je do sada funkcionisao kao auto servis i poseduje sve potrebne....

 
 
 
 
-16%

Promena cene sa 149.350 € na 125.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, IRIG, 125.000 €, 189,00 m2 cca 660 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.03.2026 - 149.350 €
15.05.2026 - 125.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

PRODAJA KUĆE KRUŠEDOLSKI PRNJAVOR – ODLIČNA LOKACIJA, INVESTICIJA I PORODIČNI DOM Na prodaju samostalna kuća u mestu Krušedolski Prnjavor, idealna kako za porodični život, tako i za investiciju i izdavanje stanova / apartmana u okviru turističke ponude. Kuća ima stambenu površinu....

 
 
 
  Kuća, OBRENOVAC, 119.000 €, 180,00 m2 cca 660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju porodična kuća površine 180m2 + podrumski i tavanski prostor na građevinskom placu od 9,94 ara u Stublinama, opština Obrenovac. U prizemlju kuće se nalaze letnja kujna sa trpezarijom, garaža-kotlarnica, toalet i ostava dok se ispod navedene etaže nalazi mali podrum. Spoljno....

 
 
 
  Stan, LIPOVICA, 119.500 €, 181,00 m2 cca 660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.11.2022.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 67630, 7a, spratna, 1, struja, terasa(2), uknjižen, stara gradnja, garaza, dvorište/bašta. Lepa, održavana kuća na glavnom putu sa lepim placem i garažom , plac je pun zelenila, voćki, kuća je bez većih ulaganja, 500m od Zlatiborca, blizu je autobuska stanica, blizu....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 125.000 €, 190,00 m2 cca 660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju prizemna kuća ukupne površine 190 m2 na placu od 3.74 ara. Glavna kuća sastoji se od hodnika, dve spavaće sobe, dnevnog boravka sa kuhinjom i tpezarijom i kupatila. U produžetku nalazi se stan koji može biti spojen sa glavnom kućom i sastoji se od pred ulaza, glavnbog hodnika,....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 125.000 €, 190,00 m2 cca 660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Renovirana, prizemna kuća sa 2 stambene jedinice, garažom i kolskim ulazom, na placu od 374m2, Staro Berbersko. Ulični deo kuće, se koristi kao trosoban stan i sastoji se od: predsoblja, kuhinje sa trpezarijom i dnevnom sobom, 2 spavaće sobe i kupatila. Druga stambena jedinica, sastoji....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, Aleksandrovo, 120.000 €, 183,00 m2 cca 660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2024.,

www.nidax-nekretnine.rs

Subotica, Aleksandrovo, prodaje se porodična kuća površine 183m², na placu površine 367m². Kuća se sastoji od prizemlja u kome se nalazi hodnik, kuhinja sa tpezarijom, dnevne soba, garderober, spavaća soba i ostava, te sprata u na kom se nalaze kupatilo, dve spavaće sobe i garderober.....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 115.000 €, 176,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2023.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća sa potkrovljem ukupne površine 176 m2 + dve velike i jedna mala terasa na placu od 2,90 ari. Sastoji se od velike dnevne sobe, trpezarije, kuhinje, ostave, pet spavaćih soba i dva kupatila i jedno nedovršeno. Građena od čvrstog materijala i kvalitetno izolovana. Po....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 119.000 €, 183,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju splav 183m prizemlje +sprat, odlično održavan i potpuno funkcionalan u izuzetnom stanju bez oštećenja, redovno održavan i potpuno opremljen za korišćenje. Registrovan, maksimalnog kapaciteta do 12 osoba. Pogodan kako za ličnu upotrebu, tako i za komercijalno izdavanje.....

 
 
 
  Kuća, ŽABALJ, 133.900 €, 200,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižena! .

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 337-378 (od ukupno 449)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>