• GoHome Professional
190 m2 do 894 eura/m2 - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • 190 m2 do 894 eura/m2 - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 190 m2 do 894 eura/m2

  • Za upit "190 m2 do 894 eura/m2" pronađeno 1 431 nekretnina - prosečna cena 602 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 180 m2 (malo manji)
    • 200 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 849 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 938 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 62000 eura
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • useljiv
    • centralno grejanje
    • parking
    • renovirano
    • 3.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 276 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, ČAJETINA, 180.000 €, 200,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Lepa renovirana kuća na Zlatiboru-naselje Palisad, udaljena 1500m od centra (jezera). Na 200m ima mini tržni centar, prodavnica (voće, povrće..), mesara. Sastoji se od četiri apartmana. Svi su opremljeni sa nameštajem, tv aparatima i tako se prodaju. Ima građevinsku dozvolu i dozvolu....

 
 
 
 
-30%

Promena cene sa 230.000 € na 162.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, BANJA, 162.000 €, 180,00 m2 cca 900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.11.2025 - 230.000 €
03.04.2026 - 162.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.11.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 116376. Uknjiženo kao poslovni prostor bez posebne namene. Odlična lokacija, na 29m od stanice 35, 202. Iz ulice Slanački put (ulica prvog prioriteta) direktno se ulazi na službeni prilaz koji poseduje rampu, prostran za kamion i parkiranje automobila. Osim ovog kolskog....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 180.000 €, 200,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća na Vašarištu površine 200m2. Kuća je etažirana i sastoji se od tri stana. Svaki stan čine hodnik, dve spavaće sobe, dnevni boravak sa kuhinjom , kupatilo i terasa. Kuća se nalazi u blizini škole, obdaništa, marketa. Izuzetna lokacija za izdavanje, nedaleko od fakulteta....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 190.000 € na 180.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SURČIN, 180.000 €, 200,00 m2 cca 900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 190.000 €
08.05.2026 - 180.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 118399, 1.5a, spratna, potkrovlje, struja, klima, terasa, uknjizen, luks renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada nova, parking, dvoriste/basta, podrum. HITNA PRODAJA!!! Kuca za SVAKU PREPORUKU,bez ulaganja,sem u potkrovlju nije zavrsena dnevna soba i kupatilo,....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 150.000 € na 162.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Poslovni prostor, ĆUPRIJA, 162.000 €, 180,00 m2 cca 900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.12.2024 - 280.000 €
08.12.2024 - 250.000 €
14.02.2025 - 230.000 €
23.05.2025 - 180.000 €
24.10.2025 - 170.000 €
18.03.2026 - 150.000 €
17.04.2026 - 162.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.12.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Palilula, Višnjička banja - Stojana Stoleta Aranđelovića poslovni prostor, 4.0, 180m2, PR/3, CG, telefon, interfon, parking U neposrednoj blizini novoizgrađenog naselja Sunnyville, u ponudi je funkcionalan i uređen poslovno-magacinski prostor. Nalazi se u prizemlju stambene zgrade.....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 190.000 € na 180.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SURČIN, 180.000 €, 200,00 m2 cca 900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.05.2025 - 210.000 €
19.12.2025 - 199.000 €
11.03.2026 - 190.000 €
06.05.2026 - 180.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 118399, 1.5a, spratna, potkrovlje, struja, klima, terasa, uknjižen, luks renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada nova, parking, dvorište/bašta, podrum. HITNA PRODAJA!!! Kuca za SVAKU PREPORUKU,bez ulaganja,sem u potkrovlju nije zavrsena dnevna soba i kupatilo,....

 
 
 
 
-30%

Promena cene sa 230.000 € na 162.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, BANJA, 162.000 €, 180,00 m2 cca 900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 230.000 €
03.04.2026 - 162.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 116376. Uknjizeno kao poslovni prostor bez posebne namene. Odlicna lokacija, na 29m od stanice 35, 202. Iz ulice Slanacki put (ulica prvog prioriteta) direktno se ulazi na sluzbeni prilaz koji poseduje rampu, prostran za kamion i parkiranje automobila. Osim ovog kolskog....

 
 
 
  Kuća, SURČIN, 180.000 €, 200,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Porodicna kuca u neposrednoj blizini centra Surcina, ukljucenja na "Milos veliki", autoputa, aerodroma i svega potrebnog za komforan zivot. Kuca od 200m2, uknjizena na 186m2, je u dva nivoa, prizemlje i sprat, cine je dve identicne stambene jedinice koje je i fizicki lako odvojiti.....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju magacin površine 180m², sa uredno organizovanim magacinskim prostorom, kancelarijom, kuhinjom i toaletom. Objekat poseduje rampu za lakši i brz pristup utovaru i istovaru robe. Prostor je praktično raspoređen i prilagođen različitim delatnostima koje zahtevaju skladištenje....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, Pivara, 180.000 €, 200,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se poslovni prostor od 200 m2. Ulaz je sa glavnog puta, na veoma prometnoj raskrsnici na početku naselja Pivare, u blizini samog centra grada. Lokal je novije gradnje i veoma kvalitetno uradjen, alu stolarija, kvalitetna keramika. Pogodan je za sve vrste delatnosti ali najviše....

 
 
 
  Kuća, MLADENOVAC, Centar, 150.000 €, 175,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.08.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Šifra: K757 Na prodaju uknjižen sprat kuće kao posebna stambena jedinica – 175 m² komfora u prirodi + 8 ari placa Na odličnoj lokaciji u mestu Međulužje, na glavnom putu, , svega nekoliko minuta vožnje od centra Mladenovca, prodaje se kompletno namešten, prostran sprat kuće, koji....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 150.000 €, 175,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.08.2025.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Kuća, MEĐULUŽJE, 150.000 €, 175,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, SOPOT, 150.000 €, 175,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra na sajtu: #K556 Prodaje se prelepa porodična kuća, nadomak centra Sopota, površine 175 m². Plac površine 6 ari izlazi na dve ulice. Termoizolovana kuća je na tri etaža i nudi neophodan komfor. Suteren je strukture jednosobnog stana površine 40 m² (nedovršen, može se koristiti....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Palilula, 185.500 €, 206,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odlična porodična kuća na Paliluli u blizini hotela Panorama Lux. Nalazi se na placu od 393m2. Kuća je sama na placu, poseduje prostor za parking tri automobila i deo dvorišta sa finim travnjakom. Kuća je novijeg datuma, spratna je (prizemlje i potkrovlje) u osnovi 103m2,....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Detelinara, 164.800 €, 183,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična kuća na Staroj Detelinari! Za više informacija, pozovite naše agente prodaje! .

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična kuća na Staroj Detelinari! Za više informacija, pozovite naše agente prodaje na 021/221-5500 https://www.max-nekretnine.rs/prodaja-kuca/novisad-staradetelinara/539253 Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Tavan, Klima.

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 175.000 €, 205,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Na par kilometara od Barajeva u kraju Glumčevo brdo, predstavljamo vam ovu lepu kuću uređenu sa puno ljubavi i truda  do najsitnijih detalja. Sa par stepenika ulazi se na prizemlje - u predsoblje iz koga se ulazi u 2 spavaće sobe, trpezariju, kuhinju i kupatilo sa tuš kabinom.....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 160.000 €, 188,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.01.2025.,

www.nekretninegigant.rs

Prodaja kuće kod Buvlje pijace u Nišu u osnovi 94kvm, koja se sastoji od suturena i sprata i etažirana je na dva stana. Na placu od 3,6 ari se nalaze još dva pomoćna objekta. Stanovi su trosobne strukture. Potrebno sređivanje! Vredi pogledati!!! Za dodatne informacije pozovite agenciju....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Bulevar, 180.250 €, 200,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

486779-Odlična pozicija dvojne kuće koja izlazi na dve ulice. Većim delom je renovirana, ugrađena je pvc-stolarija, postavljen hrastov parket u dnevnom boravku, dok je u spavaćim sobama laminat, kupatilo je renovirano. Na spratu postoje 4 spavaće sobe i prelepa terasa oko 30m2. Interesantna....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 170.000 €, 200,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.10.2024.,

www.gsigma.rs

Spratna kuća naselje Dolja. Lep raspored prostorija. U prizemlju se nalaze dve prostrane sobe sa izlazom na terasu okrenute ka dvorištu, kuhinja, ostava i kupatilo. Garaža je u sklopu kuće. Na spratu tri spavaće sobe, dnevni boravak, trpezarija, kuhinja i ostava i kupatilo Većina....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 170.000 €, 200,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.06.2023.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Pariske komune, Medijana, 170000€, 200m², Četvoroiposoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Nis ; Stan, Pariske komune, Medijana Pariske komune.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 170.000 €, 200,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se tripleks u neposrednoj blizini Delta Planeta. Stan je površine 122m + tavanski prostor 40m2 + terase 38m2. Nalazi se na IV spratu, zgrada nema lift. Poseduje tri nivoa. Grejanje je etažno. Stanje stana je odlično, bez dodatnih ulaganja. Odličan raspored, sa funkcionalnim....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 170.000 €, 200,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju tripleks na Bulevaru Nemanjića. Nalazi se u neposrednoj blizini Delta Planeta i parka Svetog Save. Odličan je za porodično stanovanje, jer se nalazi u mirnoj ulici, koja nije izložena saobraćajnoj gužvi, a svakako je pristupačna i dobro pozicionirana. U blizini su mnogobrojni....

 
 
 
  Kuća, PANČEVO, 170.000 €, 200,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju uknjižena kuća od 225m2 na 4,8 ari placa dva podruma od 45m2+ 10m2. na prizemlju trosoban stan, na prvom spratu trosoban stan+ tavan+ 2 terase. Na placu ima tri pomoćna uknjižena objekta .

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Klisa, 161.500 €, 190,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9109671.Izdaje se hala od 180 m2 (22.7 m x 7.8 m), visine ulaza 3.8 m i širina ulaza 4 m na Klisi. Uz halu je moguće i korišćenje placa od 600 m2. Kamionski prilaz je dostupan do hale, može se urediti u dogovoru sa potencijalnim zakupcem. Depozit po dogovoru.Agencijska....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Branko Bjegović, 175.000 €, 206,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća u naselju Branko Bjegović. Nalazi na placu površine 2,72 ara i sastoji se od tri etaže, svaka površine 103 m², strukture prizemlje + sprat + potkrovlje (206 m² uknjiženo + potkrovlje). Kuća se prodaje sa nameštajem. Nekretnina je u izvornom stanju. Raspored prostorija....

 
 
 
  Kuća, MEDOŠEVAC, 175.000 €, 206,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Kuća, SMEDEREVO, 169.000 €, 199,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.06.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Mirna ulica kod Hotela "Smederevo", odlična lokacija. Plac 9,5 ari i dve kuće, svaka trosoban stan u prizemlju i dvosoban na spratu. Stanovi funkcionalni, u izvornom stanju. Jedan dvosoban stan nov. Etažno grejanje, 3 terase, pogled na Dunav, garaža. Moguć dogovor. Prikaz....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 162.000 €, 191,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju uknjižena i odmah useljiva kuća na odličnoj lokaciji pored Ibarske magistrale, između Meljaka i Šiljakovca. Nekretnina je idealna kako za porodično stanovanje, tako i kao investicija za izdavanje kuće, organizaciju proslava, odmora ili turistički najam. Kuća ima ukupno....

 
 
 
  Poslovni prostor, SOMBOR, 156.825 €, 185,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se 184.5m2 poslovnog prostora u centru Sombora, Avrama Mrazovića. Od tvrdog materijala, dve sobe do ulice, dva hodnika, tri sobe, tri sanitarna čvora. Parket po podu, razvučeno grejanje, prozori drveni. Idealno za kancelarije, banku ili drugu specifičnu delatnost. .

 
 
 
  Kuća, MEĐULUŽJE, 169.000 €, 200,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: K744 Prodaje se sjajna porodična kuća površine 200 m² u prirodnom okruženju Međulužja, udaljena 5 km od centra Mladenovc - kuća koja spaja komfor, kvalitet i mir. Na ravnom placu od 11 ari, nalazi se odlično organizovana kuća idealna za porodični život ili miran boravak van....

 
 
 
  Kuća, OBRENOVAC, 150.000 €, 178,00 m2 cca 840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Ukoliko ste zaljubljenik u prirodu i reku Savu, ovo je vasa priča! Na prelepom ograđenom placu koji krase četinari i ostalo ukrasno rastinje nalazi se kuća koja se prostire na dve etaže kao i garažni prostor od 36m². Struktura: Prizemlje kuće se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne....

 
 
 
  Kuća, MLADENOVAC, 150.000 €, 178,00 m2 cca 840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: K651 Velika nameštena kuća na Kosmaju površine 178 m2 smeštena je na 15 ari prelepog placa. Predstavlja savršeno utočište za sve one koji žele da uživaju u prirodi, ali istovremeno ne žele da se odreknu modernih pogodnosti i udobnosti koje nudi glavni grad, udaljen samo 60....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Vetermik, 175.100 €, 194,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Porodična, spratna kuća 194m2, u Veterniku +++ Agencijska oznaka nekretnine 3045642, Veternik. Oglašavamo prodaju porodične dvoetažne kuće u Veterniku, na lepoj lokaciji. Prizemni deo čine dnevna soba, sa odvojenom kuhinjom, kupatilo i dve sobe i lepa terasa. Zanimljivo stepenište....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 160.000 € na 165.000 € dana 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, VRNJAČKA BANJA, 165.000 €, 192,00 m2 cca 860 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.08.2024 - 160.000 €
27.02.2026 - 165.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.08.2024.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Parking Terasa Moravska Spratnost: 1 Soba: 8 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Medijana, 149.500 €, 178,00 m2 cca 840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Kontakt: Nenad Nikolić (licenca br. 093) 064/035-4737 Agencijska provizija koju plaća KUPAC iznosi 2% od dogovorene kupoprodajne cene. Prodaja kuće iz 1926. godine u najlepšem delu centra Niša, u ulici Orlovića Pavla, na samo 200 metara udaljene od jednog od najstarijeg centralnog....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 180.000 €, 200,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

.

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 180.000 €, 200,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

.

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 150.000 €, 175,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

.

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 150.000 €, 175,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

.

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 160.000 €, 191,00 m2 cca 840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U blizini Kljajićeva prodaje se jedinstveno imanje – salaš sa sopstvenim ribnjakom, idealno za život u prirodi, seoski turizam, ribolov ili poljoprivrednu proizvodnju. Na imanju se nalazi stambeni objekat – salaš površine 191 m², kao i pomoćna zgrada od 117 m² koja može služiti kao....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-84 (od ukupno 450)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>