• GoHome Professional
130 m2 do 73000 eura podrum - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 130 m2 do 73000 eura podrum - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 130 m2 do 73000 eura podrum

  • Za upit "130 m2 do 73000 eura podrum" pronađeno 31 nekretnina - prosečna cena 461 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 120 m2 (malo manji)
    • 140 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 69000 eura (malo jeftiniji)
    • 76000 eura (malo skuplji)
    • do 455 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, KOVAČICA, 67.000 €, 140,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.indomio.rs

Podrum površine 30m2 Moguća zamena za jednosoban stan u centru grada, niže spratnosti uz doplatu. .

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 75.000 €, 128,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.08.2025.,

www.indomio.rs

Nedovršena spratna kuća na Bikovačkom putu, površine 128m smeštena na parceli od 1859m2. U prizemlju se nalaze velika dnevna soba, kuhinja i kupatilo. Na spratu su tri sobe i terasa. Ispod polovine kuće se nalazi podrum. Na podovima je beton, prozori su novi PVC, a grejanje je na....

 
 
 
  Kuća, VRANJE, 60.000 €, 130,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća u ulici Omladinskih brigada u Vranju, u blizini železničke stanice Porodična dvospratna kuća u mirnom delu grada. Kuća se nalazi na velikom placu površine 23 ari. Površina kuće u osnovi je 130 m2, površine u gabaritu 250 m2; Sastoji se od 2 sprata. Na prvom spratu....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit '130 m2 do 73000 eura podrum'
59.000 €
59.000 €
67.000 €
  Kuća, ĆUPRIJA, 70.000 €, 128,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2025.,

www.heroldo.com

Na prodaju dve kuće smeštene na prostranom placu od 5, 85 ari, na odličnoj lokaciji u blizini bolnice i centra grada. Ova nekretnina predstavlja idealnu priliku za porodično stanovanje, ali i za investiciju, budući da omogućava više različitih namena. Kuće su funkcionalne i pogodne....

 
 
 
  Kuća, SRBOBRAN, 70.000 €, 120,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se odlično građena kuća u širem centru Srbobrana, u mirnoj ulici. Kuća je odlične, čvrste gradnje, ima tri veće sobe, odvojenu kuhinju sa trpezarijom, kupatilo i zatvorenu veliku terasu. Iz kuće se ide u ostavu i u manji podrum. Kuća ima centralno grejanje na gas i na loženje.....

 
 
 
  Stan, KIKINDA, 69.900 €, 120,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U jednoj od najlepših ulica prodaje se stan u prizemnoj stambenoj zgradi sa ulazom iz dvorišta, a orijentisan ka ulici. Stan je salonskog tipa, sa visokim plafonima, površine 120 m2 i lako se može podeliti na dve manje stambene jedinice. Stan poseduje pripadajući deo tavanskog prostora,....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 67.000 €, 140,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.07.2021.,

www.heroldo.com

Podrum površine 30m2 Moguća zamena za jednosoban stan u centru grada, niže spratnosti uz doplatu. 140 m 2 5 1 0 .

 
 
 
  Kuća, VRELO, 65.000 €, 120,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

• Na prodaju kuća u mestu Vrelo kod Uba površine 120m2, spratnosti Po+Pr+PK na građevinskom placu od 39,51 ari. • Struktura: Prizemlje se sastoji od ulaznog hodnika, trpezarije sa kuhinjom koja trenutno ima funkciju i dnevne sobe, dve spavaće sobe u sivoj fazi i kupatila sa tuš kadom.....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 65.000 €, 130,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kuća za smeštaj radnika kapaciteta 6 ležaja u naseljenom mestu Stajiećevo. Kuća se izdaje kompletno opremljena. Grejanje na gas. Kuća se nalazi na 10-tak kilometara od Zrenjanina i na samo par kilometara od fabrike "Ling long". Moguć dnevni najam u iznosu od 1.000 dinara....

 
 
 
  Kuća, KORAĆICA, 56.000 €, 120,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Kuća je 120 m2 na placu 11,55 ari i nalazi se u selu Koraćica. Od Centra Mladenovca udaljena je oko 5 km. Struktura kuće: Prvi sprat - hodnik, dnevni boravak, trpezarija, kuhinja, wc, podrum i terasa. Drugi sprat - tri spavaće sobe, kupatilo, hodnik, terasa. Ima I tavan. Kuća je....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 55.000 €, 124,00 m2 cca 440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.08.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

U Kolutu, prodaje se prizemna renovirana trosobna kuća površine 124m2 koja se sastoji od predsoblja, dnevnog boravka, vešeraja, kuhinje sa trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila, ulične i dvorišne terase. Garaža i podrum ispod kuće. Nove instalacije struje, vode. PVC stolarija, termoizolacija....

 
 
 
  Kuća, ĆUPRIJA, 55.000 €, 137,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju prostrana kuća u Ćupriji na fenomenalnoj lokaciji. Kuća je prizemna, dobro organizovanog rasporeda uz maksimalnu iskorišćenost prostora. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka, odvojene kuhinje sa trpezarijom, dve komforne spavaće sobe i dva kupatila, što pruža visok....

 
 
 
  Kuća, ŠABAC, 54.000 €, 120,00 m2 cca 450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.12.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 126477, 11.58a, spratna, potkrovlje, struja, terasa, uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, garaza, parking, dvorište/bašta, podrum, tavan, ostava, mogućnost proširenja. EKSKLUZIVNA PRODAJA - Odlična, komforna vikend kuća u naselju Mandjelos,....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 48.000 €, 120,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 122563, 9a, spratna, 1, struja, terasa, uknjizen, izvorno stanje, ulaz prosecan, stara gradnja, fasada prosecna, parking, dvoriste/basta, podrum, tavan, ostava, moze zamena(), vertikala. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 47.000 €, 131,00 m2 cca 360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća u Kamenici, površine 131 m2. Na placu površine 55,26 ari, nalazi se useljiva kuća, koja se sastoji od hodnika, dve sobe, dnevnog boravka sa kuhinjom i kupatila. Priključena struja, voda iz bunara, predato za priključak na gradski vodovod, kanalizacija. Ispod kuće je....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 47.000 €, 131,00 m2 cca 360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 45.000 €, 139,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju kuća koja se nalazi na glavnom putu ka Kljajićevu, plac je 1365m2 a kuća je 139m2. Poseduje u prizemlju lokal sa sanitarnim čvorom i ulaz sa stepeništem za podrum i sprat. Na spratu se nalaze hodnik, dve sobe do ulice, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom i kupatilo.....

 
 
 
  Kuća, SVRLJIG, 45.000 €, 120,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se kuća, površine 70m2 + 50m2, na placu 30 ari u naselju Niševac, opština Svrljig. Kuća je po strukturi Su+Vp. Pored same kuće, na istom placu nalazi se pomoćna prostorija, služi kao letnja kuhinja površine 30m2. Strukturu suturena čini ulazni hodnik, dnevna soba, kuhinja....

 
 
 
  Kuća, SVRLJIG, 45.000 €, 120,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju lepo gazdinstvo u Niševcu, 3km od Svrljiga, u prelepom prirodnom okruženju. Imanje je idealno za porodični život, ili razvoj seoskog turizma, zbog blizine mnogih turističkih atrakcija, Svrljiških kotlova, Niševačke klisure, Timoka itd. Sastoji se od spratne kuće 120m2,....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 48.000 € na 44.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BARAJEVO, 44.000 €, 120,00 m2 cca 370 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.08.2025 - 58.000 €
31.08.2025 - 54.000 €
03.09.2025 - 53.000 €
24.12.2025 - 49.000 €
14.01.2026 - 53.000 €
20.02.2026 - 48.000 €
18.05.2026 - 44.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.08.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 122563, 9a, spratna, 1, struja, terasa, uknjižen, izvorno stanje, ulaz prosečan, stara gradnja, fasada prosečna, parking, dvorište/bašta, podrum, tavan, ostava, može zamena(), vertikala. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720....

 
 
 
  Kuća, APATIN, 42.000 €, 120,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se očuvana i kompletno nameštena kuća u Prigrevici (nedaleko od Sombora i Apatina, a svega par kilometara od banje Junaković). Kuća je u predivnoj, mirnoj, širokoj ulici sa velikim prilazom, dodatnim pomoćnim objektima, haustorom za auto, dvorištem i velikom baštom. Poseduje....

 
 
 
  Kuća, TITEL, 40.000 €, 120,00 m2 cca 330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Kablovska Internet Klima Parking Terasa Podrum Djordja Beslina Soba: 4 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Kuća, PARAĆIN, 40.000 €, 119,00 m2 cca 340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju uknjizenakuća na Petlovcu od 119m2. U prizemlju se nalaze dve prostorije plus kupatilo U potkrovlju dve sobe Podrum ispod kuće .

 
 
 
  Kuća, TITEL, 40.000 €, 120,00 m2 cca 330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodajem povoljno i hitno kuću od 120m2 u varošici Titel,45km od Novog Sada,na reci Tisi blizu rezervata prirode Titelski beg.Kuća je od čvrstog materijala,novija,dvospratna,ima garažu,podrum i malo dvorište.Asfaltirana ulica do ograđene kuće. Kontakt: 065/889-11 -07 Prikaži broj....

 
 
 
 
-38%

Promena cene sa 65.000 € na 40.000 € dana 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SOMBOR, 40.000 €, 134,00 m2 cca 300 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.11.2025 - 65.000 €
05.04.2026 - 40.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju novo izgrađena kuća od 134 m2. Poseduje dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, spavaća soba, gardarober, špajz, kupatilo, a ima i skriveni podrum ozidan sa staklenim flašama. Po podu pločice, stolarija PVC ulazna sigurnosna vrata. Grejanje na furunu, trofazna struja,....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 32.000 €, 120,00 m2 cca 270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Perlez - Dve kuće na placu površine 7,6 ara, nabijača (za rušenje) površine 74m2 i nova, s kraja 80-ih površine 120m2 + terasa. Sastoji se od prizemlja i potkrovlja. Potkrovlje nije završeno, postoji predviđen prostor za stepenište iznutra ili se može uraditi ulaz sa zadnje strane....

 
 
 
  Kuća, GORNJI MILANOVAC, 79.900 €, 140,00 m2 cca 570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prelepo seosko imanje u Zagrađu u blizini planine Rudnik, koje se prostire na 100 ari placa , na imanju se nalaze dve kuće po 70 m2, u nameštenoj kući ima centralno crejanje na čvrsto gorivo, dve spavaće sobe, kupatilo i dvevna soba sa trepezarijom i kuhinjom, kuća ima natkrivenu....

 
 
 
  Kuća, ALEKSINAC, 80.000 €, 130,00 m2 cca 620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.09.2022.,

www.indomio.rs

Top lokacija ALEKSINAC ! Na placu od 3a nalaze se dva stambena i dva pomocna objekta. Prva kuca 91m² sastoji se od: hodnika,trpezarije,kuhinje,dnevne sobe,spavace sobe, kupatila a ispod cele kuce je podrum. Druga kuca 41m² sastoji se od:hodnika,dnevne sobe sa trpezarijom,spavace sobe....

 
 
 
  Kuća, DOLJEVAC, 80.000 €, 120,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se porodična kuća, oko 120m2, sa pripadajućom parcelom od 1517m2. Kuća se sastoji od ulaznog hodinika, pravo je kupatilo, dve veće spavaće sobe i kuhinja sa dnevnom sobom i trpezarijom. Kuća je novija i renovirana tako da je brzo useljiva. Ispod kuće je podrum. Na kući je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 80.000 €, 118,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.09.2021.,

www.indomio.rs

Banjica , 4.0 stan po strukturi 118m2 , dupleks , na XII spratu , u izvornom stanju , ima potencijal , cg , lift , interfon , uknjižen . Stan ima odličan pogled , blizu je prevoza , cena je prilagođena . Stan ima 3 spavaće sobe , dnevnu sobu i trpezariju , odvojenu kuhinju , kupatilo....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-30 (od ukupno 27)

<< <1> >>