• GoHome Professional
130 m2 do 76000 eura podrum - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 130 m2 do 76000 eura podrum - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 130 m2 do 76000 eura podrum

  • Za upit "130 m2 do 76000 eura podrum" pronađeno 31 nekretnina - prosečna cena 461 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 120 m2 (malo manji)
    • 140 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 72000 eura (malo jeftiniji)
    • 79000 eura (malo skuplji)
    • do 455 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • kablovska
    • 1.sprat
    • opremljen
    • centralno grejanje
    • interfon
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, SRBOBRAN, 70.000 €, 120,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se odlično građena kuća u širem centru Srbobrana, u mirnoj ulici. Kuća je odlične, čvrste gradnje, ima tri veće sobe, odvojenu kuhinju sa trpezarijom, kupatilo i zatvorenu veliku terasu. Iz kuće se ide u ostavu i u manji podrum. Kuća ima centralno grejanje na gas i na loženje.....

 
 
 
  Kuća, KOVAČICA, 67.000 €, 140,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.indomio.rs

Podrum površine 30m2 Moguća zamena za jednosoban stan u centru grada, niže spratnosti uz doplatu. .

 
 
 
  Kuća, VRANJE, 60.000 €, 130,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća u ulici Omladinskih brigada u Vranju, u blizini železničke stanice Porodična dvospratna kuća u mirnom delu grada. Kuća se nalazi na velikom placu površine 23 ari. Površina kuće u osnovi je 130 m2, površine u gabaritu 250 m2; Sastoji se od 2 sprata. Na prvom spratu....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit '130 m2 do 76000 eura podrum'
59.000 €
59.000 €
65.000 €
  Kuća, ĆUPRIJA, 70.000 €, 128,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju dve kuće smeštene na prostranom placu od 5,85 ari, na odličnoj lokaciji u blizini bolnice i centra grada. Ova nekretnina predstavlja idealnu priliku za porodično stanovanje, ali i za investiciju, budući da omogućava više različitih namena. Kuće su funkcionalne i pogodne....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 75.000 €, 128,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.08.2025.,

www.indomio.rs

Nedovršena spratna kuća na Bikovačkom putu, površine 128m smeštena na parceli od 1859m2. U prizemlju se nalaze velika dnevna soba, kuhinja i kupatilo. Na spratu su tri sobe i terasa. Ispod polovine kuće se nalazi podrum. Na podovima je beton, prozori su novi PVC, a grejanje je na....

 
 
 
  Stan, KIKINDA, 69.900 €, 120,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U jednoj od najlepših ulica prodaje se stan u prizemnoj stambenoj zgradi sa ulazom iz dvorišta, a orijentisan ka ulici. Stan je salonskog tipa, sa visokim plafonima, površine 120 m2 i lako se može podeliti na dve manje stambene jedinice. Stan poseduje pripadajući deo tavanskog prostora,....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 67.000 €, 140,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.07.2021.,

www.heroldo.com

Podrum površine 30m2 Moguća zamena za jednosoban stan u centru grada, niže spratnosti uz doplatu. 140 m 2 5 1 0 .

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 67.000 €, 140,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Podrum površine 30m2 Moguća zamena za jednosoban stan u centru grada, niže spratnosti uz doplatu. Kuća, Jagodina | Prodaja · 140m² · 67.000€.

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 65.000 €, 130,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kuća za smeštaj radnika kapaciteta 6 ležaja u naseljenom mestu Stajiećevo. Kuća se izdaje kompletno opremljena. Grejanje na gas. Kuća se nalazi na 10-tak kilometara od Zrenjanina i na samo par kilometara od fabrike "Ling long". Moguć dnevni najam u iznosu od 1.000 dinara....

 
 
 
  Kuća, KORAĆICA, 56.000 €, 120,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Kuća je 120 m2 na placu 11,55 ari i nalazi se u selu Koraćica. Od Centra Mladenovca udaljena je oko 5 km. Struktura kuće: Prvi sprat - hodnik, dnevni boravak, trpezarija, kuhinja, wc, podrum i terasa. Drugi sprat - tri spavaće sobe, kupatilo, hodnik, terasa. Ima I tavan. Kuća je....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 55.000 €, 124,00 m2 cca 440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.08.2025.,

www.indomio.rs

U Kolutu, prodaje se prizemna renovirana trosobna kuća površine 124m2 koja se sastoji od predsoblja, dnevnog boravka, vešeraja, kuhinje sa trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila, ulične i dvorišne terase. Garaža i podrum ispod kuće. Nove instalacije struje, vode. PVC stolarija, termoizolacija....

 
 
 
  Kuća, ĆUPRIJA, 55.000 €, 137,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju prostrana kuća u Ćupriji na fenomenalnoj lokaciji. Kuća je prizemna, dobro organizovanog rasporeda uz maksimalnu iskorišćenost prostora. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka, odvojene kuhinje sa trpezarijom, dve komforne spavaće sobe i dva kupatila, što pruža visok....

 
 
 
  Kuća, ŠABAC, 54.000 €, 120,00 m2 cca 450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 126477, 11.58a, spratna, potkrovlje, struja, terasa, uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, garaza, parking, dvorište/bašta, podrum, tavan, ostava, mogućnost proširenja. EKSKLUZIVNA PRODAJA - Odlična, komforna vikend kuća u naselju Mandjelos,....

 
 
 
  Kuća, GORNJI MILANOVAC, 79.900 €, 140,00 m2 cca 570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Prelepo seosko imanje u Zagrađu u blizini planine Rudnik, koje se prostire na 100 ari placa , na imanju se nalaze dve kuće po 70 m2, u nameštenoj kući ima centralno crejanje na čvrsto gorivo, dve spavaće sobe, kupatilo i dvevna soba sa trepezarijom i kuhinjom, kuća ima natkrivenu....

 
 
 
  Kuća, ALEKSINAC, 80.000 €, 130,00 m2 cca 620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.09.2022.,

www.indomio.rs

Top lokacija ALEKSINAC ! Na placu od 3a nalaze se dva stambena i dva pomocna objekta. Prva kuca 91m² sastoji se od: hodnika,trpezarije,kuhinje,dnevne sobe,spavace sobe, kupatila a ispod cele kuce je podrum. Druga kuca 41m² sastoji se od:hodnika,dnevne sobe sa trpezarijom,spavace sobe....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 80.000 €, 118,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.07.2019.,

www.srbija-nekretnine.org

Banjica , 4.0 stan po strukturi 118m2 , dupleks , na XII spratu , u izvornom stanju , ima potencijal , cg , lift , interfon , uknjižen . Stan ima odličan pogled , blizu je prevoza , cena je prilagođena . Stan ima 3 spavaće sobe , dnevnu sobu i trpezariju , odvojenu kuhinju , kupatilo....

 
 
 
  Kuća, DOLJEVAC, 80.000 €, 120,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se porodična kuća, oko 120m2, sa pripadajućom parcelom od 1517m2. Kuća se sastoji od ulaznog hodinika, pravo je kupatilo, dve veće spavaće sobe i kuhinja sa dnevnom sobom i trpezarijom. Kuća je novija i renovirana tako da je brzo useljiva. Ispod kuće je podrum. Na kući je....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 48.000 €, 120,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 122563, 9a, spratna, 1, struja, terasa, uknjizen, izvorno stanje, ulaz prosecan, stara gradnja, fasada prosecna, parking, dvoriste/basta, podrum, tavan, ostava, moze zamena(), vertikala. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 47.000 €, 131,00 m2 cca 360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju kuća u Kamenici, površine 131 m2. Na placu površine 55,26 ari, nalazi se useljiva kuća, koja se sastoji od hodnika, dve sobe, dnevnog boravka sa kuhinjom i kupatila. Priključena struja, voda iz bunara, predato za priključak na gradski vodovod, kanalizacija. Ispod kuće je....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 47.000 €, 131,00 m2 cca 360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Kuća, SVRLJIG, 45.000 €, 120,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju lepo gazdinstvo u Niševcu, 3km od Svrljiga, u prelepom prirodnom okruženju. Imanje je idealno za porodični život, ili razvoj seoskog turizma, zbog blizine mnogih turističkih atrakcija, Svrljiških kotlova, Niševačke klisure, Timoka itd. Sastoji se od spratne kuće 120m2,....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 45.000 €, 139,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća koja se nalazi na glavnom putu ka Kljajićevu, plac je 1365m2 a kuća je 139m2. Poseduje u prizemlju lokal sa sanitarnim čvorom i ulaz sa stepeništem za podrum i sprat. Na spratu se nalaze hodnik, dve sobe do ulice, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom i kupatilo.....

 
 
 
  Kuća, SVRLJIG, 45.000 €, 120,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se kuća, površine 70m2 + 50m2, na placu 30 ari u naselju Niševac, opština Svrljig. Kuća je po strukturi Su+Vp. Pored same kuće, na istom placu nalazi se pomoćna prostorija, služi kao letnja kuhinja površine 30m2. Strukturu suturena čini ulazni hodnik, dnevna soba, kuhinja....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 48.000 € na 44.000 € dana 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BARAJEVO, 44.000 €, 120,00 m2 cca 370 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.08.2025 - 58.000 €
31.08.2025 - 54.000 €
03.09.2025 - 53.000 €
24.12.2025 - 49.000 €
14.01.2026 - 53.000 €
20.02.2026 - 48.000 €
18.05.2026 - 44.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.08.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 122563, 9a, spratna, 1, struja, terasa, uknjižen, izvorno stanje, ulaz prosečan, stara gradnja, fasada prosečna, parking, dvorište/bašta, podrum, tavan, ostava, može zamena(), vertikala. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720....

 
 
 
  Kuća, APATIN, 42.000 €, 120,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se očuvana i kompletno nameštena kuća u Prigrevici (nedaleko od Sombora i Apatina, a svega par kilometara od banje Junaković). Kuća je u predivnoj, mirnoj, širokoj ulici sa velikim prilazom, dodatnim pomoćnim objektima, haustorom za auto, dvorištem i velikom baštom. Poseduje....

 
 
 
  Kuća, TITEL, 40.000 €, 120,00 m2 cca 330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Kablovska Internet Klima Parking Terasa Podrum Djordja Beslina Soba: 4 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Kuća, PARAĆIN, 40.000 €, 119,00 m2 cca 340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.heroldo.com

Na prodaju uknjizenakuća na Petlovcu od 119m2. U prizemlju se nalaze dve prostorije plus kupatilo U potkrovlju dve sobe Podrum ispod kuće 119 m 2 3 1 0 .

 
 
 
  Kuća, TITEL, 40.000 €, 120,00 m2 cca 330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodajem povoljno i hitno kuću od 120m2 u varošici Titel,45km od Novog Sada,na reci Tisi blizu rezervata prirode Titelski beg.Kuća je od čvrstog materijala,novija,dvospratna,ima garažu,podrum i malo dvorište.Asfaltirana ulica do ograđene kuće. Kontakt: 065/889-11 -07 Prikaži broj....

 
 
 
 
-38%

Promena cene sa 65.000 € na 40.000 € dana 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SOMBOR, 40.000 €, 134,00 m2 cca 300 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.11.2025 - 65.000 €
05.04.2026 - 40.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju novo izgrađena kuća od 134 m2. Poseduje dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, spavaća soba, gardarober, špajz, kupatilo, a ima i skriveni podrum ozidan sa staklenim flašama. Po podu pločice, stolarija PVC ulazna sigurnosna vrata. Grejanje na furunu, trofazna struja,....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 32.000 €, 120,00 m2 cca 270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2024.,

www.indomio.rs

Perlez - Dve kuće na placu površine 7,6 ara, nabijača (za rušenje) površine 74m2 i nova, s kraja 80-ih površine 120m2 + terasa. Sastoji se od prizemlja i potkrovlja. Potkrovlje nije završeno, postoji predviđen prostor za stepenište iznutra ili se može uraditi ulaz sa zadnje strane....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-30 (od ukupno 27)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.svenekretnine.com

SveNekretnine na jednom mestu, pronadjite Vasu nekretninu.