• GoHome Professional
što skuplji do 55000 eura 80 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • što skuplji do 55000 eura 80 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - što skuplji do 55000 eura 80 m2

  • Za upit "što skuplji do 55000 eura 80 m2" pronađeno 456 nekretnina - prosečna cena 536 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 52000 eura (malo jeftiniji)
    • 57000 eura (malo skuplji)
    • do 548 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 550 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, LESKOVAC, 42.000 €, 75,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.07.2019.,

www.indomio.rs

NA PRODAJU TROSOBAN STAN U DUBOČICI, SA CENTRALNIM GREJANJEM, LIFTOM. UREDNI PAPIRI. STRUKTURA STANA: HODNIK, KUHINJA SA TRPEZARIJOM, VELIKI DNEVNI BORAVAK, KUPATILO, TOALET, DVE SPAVAĆE SOBE, LOĐA. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 60.200 €, 86,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se 3.5 stan od 86m2, V sprat sa liftom (nije poslednji), potpuno opremljen ( komplet ugradna kuhinjska tehnika sa ugradnom masinom za sudove, masina za pranje i susenje vesa, dve klime, dva televizora), veliki parking ispred zgrade, u zgradi postoji biciklana. U blizini vekikih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 60.200 €, 86,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se odličan stan isključivo za poslovni prostor. Stan je trosoban, prostran, svetao i nalazi se u centru Novog Sada, ulica Vasa Stajić - u blizini Narodne banke. Stan je odličan za razne vrste delatnosti: - programere - knjigovodje - advokate itd. Stan ima malu čajnu kuhinju,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'što skuplji do 55000 eura 80 m2'
39.900 €
39.900 €
60.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kace Dejanovic. Besplatan parking ispred zgrade, zgrada poseduje biciklanu. U stanu se nalazi masina za pranje i susenje vesa kao i sudomasina. Useljivo od 10.09. Kontakt: 062 7445 42 (iskljucivo putem poruke poslati link ili agencijsku sifru na Viber/Whatsapp/SMS). Lav 2020 nekretnine.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 60.000 €, 80,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Telefon Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Bregalnička Sprat: 1 Spratnost: 3 Soba: 3.5 Godina izgradnje: 1939 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Kuća, BRESTOVIK, 60.000 €, 80,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Želite da živite u miru i tišini, okruženi prirodom, a da ste na korak od grada? Imamo savršeno rešenje za vas! Plac se nalazi na brdu u prvoj liniji do Dunava, sa neponovljivim pogledom na reku. Kuca je stara, u dva nivoa (prizemlje i sprat) osnova povrsine 40m2, koja je zrela za....

 
 
 
  Kuća, BAJMOK, 60.000 €, 79,00 m2 cca 760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća u Malom Bajmoku sa pomoćnim prostorijama. Kuća se sastoji iz: trpezarije sa dnevnim boravkom, spavaće sobe, lepog velikog hodnika i kupatila. Telefon.

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 60.000 €, 83,00 m2 cca 720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju kuća u naselju Nikola Tesla, površine 83m2 na placu od 279 m2, 60.000e. Kuća je čvrste gradnje, betonske ploče i stubovi, i sastoji se od suterena i sprata. Suteren je u sivoj fazi i moguće ga je adaptirati u stambenu jedinicu. Sprat se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog....

 
 
 
  Stan, LESKOVAC, 60.000 €, 77,00 m2 cca 780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

PRODAJE SE TROSOBAN STAN U CENTRU GRADA, SA CENTRALNIM GREJANJEM I LIFTOM. STRUKTURA STANA: PREDSOBLJE, KUHINJA, DNEVNI BORAVAK, DVE SPAVAĆE SOBE, TERASA. STAN JE BEZ IKAKVIH ULAGANJA. VREDI POGLEDATI, UREDNA DOKUMENTACIJA. .

 
 
 
  Kuća, BANJA, 60.000 €, 83,00 m2 cca 720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Kuća, KONATICE, 60.000 €, 77,00 m2 cca 780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična zdrava sredina, mirno okruženje, lepa priroda. Asvaltiran put pored kuće. Odlična. Brzo useljiva kuća, površine u osnovi 77m2+30m2 potkrovlja. Odlična za vikendicu ili za porodični život. Kuća se nalazi na 10km od Obrenovca i 4km od Stepojevca. U prizemlju ima 77m2 i sastoji....

 
 
 
  Kuća, LESKOVAC, 60.000 €, 77,00 m2 cca 780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju 2 kuće na placu od 2,5 ara, jedna kuća je korisne površine 77m2 a druga 40m2 na dve etaže. Kuće su u dobrom stanju sa pločom ali je potrebno adaptiranje. Plac i kuće se nalaze na odličnoj lokaciji u Vlasotincu pored same autobuske stanica u ul. Mije Milenković. Prva kuća....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZRENJANIN, 60.000 €, 75,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Centar - lokal u novogradnji površine 75m2, suteren, dupli sanitarni čvor, granitna keramika, podno grejanje, u radu, uknjižen 1/1 .

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Savski Trg, 60.000 €, 75,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.02.2025.,

www.codex.co.rs

Izdaje se lokal od 75m2 u Karađorđevoj ulici, kod Ekonomskog fakulteta, preko puta Beograda na vodi. Pregrađen aluminijumskom – staklenom pregradom, sa mogućnošću povezivanja u jedan zajednički prostor. Poseduje mokri čvor i manju odvojenu prostoriju. Lokal je visenamenski. Moguca....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 60.000 €, 75,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo moderan 3.0 stan u tek useljenoj zgradi u ulici Mirijevski bulevar u blizini TC Karaburma. Strukturu stana čine dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatilo i terasa. Izdaje se potpuno namešten i opremljen svom potrebnom tehnikom. U cenu je uključeno....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 60.000 €, 75,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2022.,

www.indomio.rs

Trosoban stan u Erdogliji, na lepoj lokaciji. Sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, dve spavace sobe, renoviranog kupatila, toaleta, ostave i terase duzinom celog stana. Odlican za porodicno stanovanje u blizini vrtica i skole. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Beli Dvor, 60.000 €, 75,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na jednoj od najprestižnijih lokacija u Beogradu, izdaje se komforan opremljen stan površine 75 m², na poslednjem spratu zgrade. Stan poseduje dve spavaće sobe, svetlu i prostranu dnevnu sobu sa izlazom na veliku terasu koja pruža prelep pogled i idealna je za uživanje i odmor. Lokacija:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 63, 60.000 €, 75,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Kuća, IRIG, 60.000 €, 74,00 m2 cca 810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 128816, 5.15a, prizemna, struja, uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, dvorište/bašta, tavan, ostava, mogućnost proširenja, deljiv. Očuvana, useljiva, prizemna porodična kuća, sa pomoćnim objektima, na 5,15 ari placa u mirnom delu....

 
 
 
  Kuća, IRIG, 60.000 €, 74,00 m2 cca 810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 128816, 5.15a, prizemna, struja, uknjizen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, dvoriste/basta, tavan, ostava, mogucnost prosirenja, deljiv. Ocuvana, useljiva, prizemna porodicna kuca, sa pomocnim objektima, na 5,15 ari placa u mirnom delu....

 
 
 
  Kuća, JANKOV MOST, 60.000 €, 87,00 m2 cca 690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2025.,

www.gsigma.rs

Potpuno renovirana kuća u Jankov Mostu, na samo 100 metera od kanala DTD. Sastoji se od dnevnog boravka, kuhinja je zajedno sa trpezarijom, dve spavaće sobe i dva nova kupatila. Nove instalacije struje i vode. Spoljna stolarija nova PVC, unutrašnja i spoljašnja vrata nova, pretrešen....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, Centar, 60.000 €, 73,00 m2 cca 820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.10.2025.,

www.gsigma.rs

Stan u centru grada. Uknjižen na 73 m2, u prirodi je veći oko 100 m2. Prostrana terasa. Na podovima parket u dobrom stanju. Iz stana postoji pristup tavanu. Stanu pripada i deo dvorišta, koji se može koristiti za parking u centru grada. Potrebna adaptacija. Odlična lokacija, centar....

 
 
 
  Stan, LESKOVAC, 60.000 €, 87,00 m2 cca 690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

NA PRODAJU TROIPOSOBAN STAN KOD TRI ŠEŠIRA, NA PRVOM SPRATU. STRUKTURA STANA: DNEVNA SOBA SA KUHINJOM, TOALET, TRI SPAVAĆE SOBE, KUPATILO, VELIKA TERASA. .

 
 
 
  Kuća, PEĆINCI, 60.000 €, 87,00 m2 cca 690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Karlovčić – 19 ari u glavnoj ulici sa uknjiženim objektom od 87 m² (Vlasništvo 1/1) Karlovčić – 19 ari u glavnoj ulici sa uknjiženim objektom od 87 m² (Vlasništvo 1/1) Predmet prodaje je građevinsko zemljište sa objektom u naselju Karlovčić, opština Pećinci. Kontakt 063 361 372 ....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 59.900 €, 82,00 m2 cca 730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.indomio.rs

Kuća 82m2 na 2.8ari placa, uknjižena, poseduje upotrebnu dozvolu... .

 
 
 
  Stan, ODŽACI, 59.900 €, 78,00 m2 cca 770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju prostran i funkcionalan stan u Odžacima, ukupne površine 78 m² plus terasa, smešten na 4. spratu stambene zgrade bez lifta. Stan je dobro organizovan i pogodan za porodično stanovanje. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, hodnika, kupatila,....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 59.500 €, 75,00 m2 cca 790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Jedinstvena ponuda. Prelepa velika parcela od 58,09 ari u samom centru sela Ribare, nedaleko od Jagodine.. Na placu je stari objekat za rušenje uknjizen na 75 m2. Palc ima priključak na struju i priključen je na seoski vodovod. Ogradjen je celom površinom,prilaz asfaltni put. Vlasništvo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 59.500 €, 85,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE KOMPLET NAMESTEN STAN,ODMAH USELJIV. STAN IMA 3 SPAVACE SOBE. IZDAJE SE NA DUZI PERIOD. DVA DEPOZITA U VISINI KIRIJE. AGENCIJSKA PROVIZIJA 50% 069780578 Potreban depozit, Terasa, Lift, Klima.

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 59.500 €, 85,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Strogi centar grada - Trg Republike. Odličan, renoviran, nenamešten poslovni prostor na Ribljoj pijaci. Ovaj poslovni prostor nalazi se na I spratu zgrade bez lifta. Čine ga ukupno tri kancelarije, odvojena, kompletno opremljena kuhinja, veliko kupatilo i terasa. Dvorišno....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 59.500 €, 85,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lux četvorosoban stan na keju. Stan je veoma prostran i komforan i čine ga: ulazni hodnik, dnevni borava sa trpezarijom, odvojena kuhinja, tri spavaće sobe, kupatilo i terasa. Grejanje i hlađenje je preko toplotnih pumpi, u kupatilu podno. Stan je opremljen nameštajem i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 59.290 €, 77,00 m2 cca 770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

🏢 Izdaje se četvorosoban stan – Centar | 77m² | Visoko prizemlje 📍 Na odličnoj lokaciji u samom centru grada , izdaje se funkcionalan četvorosoban stan površine 77m² , smešten na visokom prizemlju uredne stambene zgrade. Stan je idealan kako za porodično stanovanje , tako i za različite....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 59.290 €, 77,00 m2 cca 770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9110520.Izdaje se polunamešten poslovni prostor ( 77 m2) na visokom prizemlju u Centru. Sastoji se od 4 prostorije i 2 sanitarna čvora. Grejanje je na tempomat i plaća se po potrošnji u sezoni. Pogodan je za ordinaciju, kozmetički salon, kancelarije i druge tihe....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 59.250 €, 79,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

3.0, 79m2, dve lođe 7+3 m2, CG, dva klima uređja, dva lifta, X/XI, telefon, interfon. Uknjiženo 79m2. Lep , renoviran stan, na odličnoj lokaciji. Nalazi se u blizini supermarketa, javnog gradskog prevoza, fakulteta i svih drugih sadržaja neophodnih za ugodno stanovanje. Stan poseduje....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Autokomanda, 59.250 €, 79,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na samoj Autokomandi, uz ulicu Bulevar oslobođenja nalazi se porodična zgrada sa više stanova. Prostor koji se izdaje je renoviran i prilagođen za izdavanje isključivo kao kancelarijski prostor. Prostor se izdaje na duže vreme, plaćanje je mesečno uz obavezan depozit u visini jedne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 59.200 €, 74,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar, ulica Radnička. Odličan, veoma komforan troiposoban stan na jednoj od najlepših i najtraženijih lokacija za stanovanje. Nadomak pešačke zone, Spensa, fakulteta, Osnovnog suda Ovaj lep stambeni prostor funkcionalnog rasporeda - u sve prostorije se ulazi iz hodnika....

 
 
 
  Farma, GORNJI MILANOVAC, 59.000 €, 84,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se seosko domaćinstvo u Srezojevcima, i to kuća sa pomoćnim ekonomskim objektima na 3 hektara zemlje. Po strukturi trosoban stan, kuća ima površinu od 84m2, a sastoji se iz dve spavaće sobe, dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom i kupatila. Na placu se nalaze voćnjaci i pašnjaci,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 59.000 €, 75,00 m2 cca 790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan po strukturi 4.0 naselje Borča Mali Zbeg.Stan na prvom spratu sa galerijom.Ukupne grejne površine 75 m2 +terasа .priključak na vodovodnu mrežu i elektropriključak. U procesu legalizacije Terasa, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 58.800 €, 84,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se namešten trosoban dupleks na Grbavici . Stan je dvorstrano orijentisan što pruža potpunu svetlost nekretnini i ugodjaj. U okolini sav sadržaj neophodan za svakodnevni život, autobuske stanice, škole, vrtići, dom zdravlja, Futoški park, shopping centri, centar Novog Sada....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 58.800 €, 84,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Kej, ulica Beogradski kej. Lep, komforan, namešten po strukturi dvoiposoban dupleks stan na IV spratu uredne zgrade sa liftom. Neposredna blizina strogog centra grada, niza obrazovnih ustanova, Žeželjevog mosta, Dunavskog parka, Riblje pijace i šetališta keja Ovaj veoma....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 58.500 €, 80,00 m2 cca 730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju novog polusuterenskog stana ,odlične visine sa velikim prozorim,pogodnog kako za stanovanje tako i za poslovnu delatnost u maloj stambenoj zgradi u centru Adica. Stan je trenutno u sivoj fazi sa spoljnom pvc stolarijom. Poseduje veliku terasu,prostran hodnik,odvojenu....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 58.400 €, 73,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se poslovni prostor površine 73m2 na drugom spratu u stambeno-poslovnoj zgradi u samom centru Novog Sada, u ulici Ilije Ognjanovića. Karakteristike prostora: - salonski stan sa dve velike prostorije - opremljena kuhinja - klimatizovano - idealno za kancelarije ili druge tihe....

 
 
 
  Kuća, BAČKA PALANKA, 58.350 €, 87,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična kuća u Bačkoj Palanci-Parage. Nalazi se u Karađorđevoj ulici na broju 1, nadomak svih gradskih sadržaja. Kompletno renovirana, kako spolja tako i unutra, predstavlja sjajnu, useljivu, porodičnu kuću. Sastoji se od hodnika, kupatila, prostranog dnevnog boravka, trpezarije sa....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 453)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>