• GoHome Professional
što skuplji do 55000 eura 80 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • što skuplji do 55000 eura 80 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - što skuplji do 55000 eura 80 m2

  • Za upit "što skuplji do 55000 eura 80 m2" pronađeno 454 nekretnina - prosečna cena 536 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 52000 eura (malo jeftiniji)
    • 57000 eura (malo skuplji)
    • do 547 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • dvorište
    • 1.sprat
    • namešten
    • uknjižen
    • prizemlje
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 37.000 €, 74,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban stan u izvornom stanju na Bulevaru oslobođenja. Stan je predviđen kako za stanovanje, tako i za poslovnu delatnost. Cena je promenljiva u zavisnosti od dogovora sa vlasnikom po pitanju renoviranja i ulaganja. Dvorišno je orijentisan, useljiv odmah, a Vi nas kontaktirajte....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, Dudova Šuma, 36.500 €, 81,00 m2 cca 450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća blizu ulice Indire Gandi,blizu somborske pruge,3km od centra grada,pvc prozori i vrata. Može da služi i kao vikendica i kao kuća.Renovirano kupatilo. Parking, garaža, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 36.500 €, 73,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 120077, III/III, dupleks, klima, terasa, nov luks, novogradnja, parking, podrum, stambena zgrada. Stan se izdaje prvi put, dvoetazni, kompletno opremljen, moderan. U donjem delu sastoji se od hodnika, spavace sobe, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom (kompletno opremljeno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 63, 36.500 €, 73,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Kuća, Bovansko jezero, 36.100 €, 87,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.11.2022.,

www.oglasi.rs

Na prodaju vikendica na Bovanskom jezeru. Kuća je po strukturi po plus pr plus pk, povšine 87m2. Nalazi se na placu od 187m2. U prizemlju kuće se nalazi ulazni hodnik, dnevna soba sa izlazom na verandu, kuhinjom i trpezarijom i kupatilom. Prvi sprat se sastoji od 2 spavaće sobe ,....

 
 
 
  Kuća, SRBOBRAN, 36.050 €, 81,00 m2 cca 450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična kuća u Nadalju. Kuća se sastoji od dnevne sobe, kuhinje, trpezarije, dve spavaće sobe, kupatila, ostave i terase. Uknjižena na vlasnika, bez tereta i zabeležbi. Za sve dodatne informacije pozovite. .

 
 
 
  Kuća, IRIG, 36.050 €, 76,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća u Irigu, nalazi se na idealnoj lokaciji , na samo 5 minuta od centra. Kuća je za rušenje. Ima sve potrebne priključke. Za zakazivanje gledanja i više informacija kontaktaktirajte naše agente prodaje. .

 
 
 
  Kuća, ĆUPRIJA, 36.000 €, 80,00 m2 cca 450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća u Ćupriji, u neposrednoj blizini osnovne škole 13. oktobar. Idealna prilika za porodice koje žele miran i komforan život po izuzetno pristupačnoj ceni Kuća je u odličnom stanju, sa funkcionalnim rasporedom: dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, ostava, dve spavaće....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 40.000 € na 36.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SUBOTICA, 36.000 €, 80,00 m2 cca 450 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.03.2026 - 40.000 €
19.04.2026 - 36.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Subotica – Dudova šuma, prodaje se prizemna kuća površine 80kvm koja se nalazi na placu površine 280kvm. Kuća je građena od čvrstog materijala sa stiropor izolacijom. Kuća u svom sastavu poseduju: kuhinju sa trpezarijom, dnevnu sobu, spavaću sobu i kupatilo. Vrata i prozori su PVC,....

 
 
 
  Kuća, ŠID, 36.000 €, 77,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Trosobna kuća 77m2 legalizovano na placu od 734m2.Plac je iz 2 parcele vlasnik 1/1, kuća nema tereta. Kuća je za renoviranje ali je useljiva. Podovi su laminati i pločice, stolarija drvena, kuća je od čvrstog materijala. Kuća ima 2 spavaće sobe, dnevnu sobu, kuhinju, trpezariju, kupatilo,....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 36.000 €, 87,00 m2 cca 410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se vikendica površine 87m2 za renoviranje na Đurđevom brdu na dobroj lokaciji do asfalta. Svi priključci su u blizini. Grejanje na čvrsta goriva, monofazna struja. Ovakve ponude su retke, ako želite plac na dobroj lokaciji do samog asfalta, nazovite nas! .

 
 
 
  Stan, DESPOTOVAC, 35.500 €, 74,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju izuzetno prostran i potpuno namešten trosoban stan u samom centru Resavice. Stan je u odličnom stanju, odlično održavan, funkcionalan i odmah useljiv, bez dodatnih ulaganja. Nekretnina se izdvaja odličnim rasporedom prostorija, velikom kvadraturom i dodatnim sadržajima....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 35.000 €, 80,00 m2 cca 440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Kuća za adaptaciju,površine 80m2, nalazi se na odličnoj lokaciji blizu grada.Objekat se sastoji od dve komforne sobe,kuhinje sa trpezarijom i dnevnim boravkom u jednoj celini,kao i kupatila.Uvedeni svi gradski priključci,struja monofazna.Poseduje malo dvorište. .

 
 
 
  Kuća, ALEKSANDROVAC, 35.000 €, 80,00 m2 cca 440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stara kuca i plac u strogom centru na plocicama. .

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 35.000 €, 79,00 m2 cca 440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju prizemna kuća od 60 m2 kod koje je započeto renoviranje, kao i ozakonjenje i uređenje na parceli. Sastoji se od ulaznog predsoblja, dnevne sobe, dve spavaće sobe, trpezarije sa kuhinjom i kupatila, što sve skupa daje veću kvadraturu od uknjižene (76 m2). Plac je mali, ispred....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Crveni Krst, 35.000 €, 79,00 m2 cca 440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Stan, LESKOVAC, 35.000 €, 82,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.07.2019.,

www.indomio.rs

NA PRODAJU TROSOBAN STAN U NASELJU ZELE VELJKOVIĆ. .

 
 
 
  Kuća, APATIN, 35.000 €, 82,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju vikendica u vikend naselju Budžak, ima 92 m2, zidana ciglom i ima betonsku ploču. Poseduje 3 sobe, kupatilo, garažu i podrum od 12 m2. U dvorištu zidana šupa, novi zaasad šljiva sa sistemom kap pokap. Plac ia ukupno 15 ar. .

 
 
 
  Kuća, ĆUPRIJA, 35.000 €, 77,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.03.2026.,

www.heroldo.com

Na prodaju kuća u Ćupriji, idealna za one koji žele da stvore dom po svojoj meri ili pametno ulože u nekretninu sa perspektivom. Kuća površine 77m² ima funkcionalan raspored i dodatni prostor koji joj daje posebnu vrednost. Raspored i prednosti: Dve spavaće sobe Dnevni boravak Kuhinja....

 
 
 
  Kuća, BATOČINA, 35.000 €, 84,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Kuća se nalazi na 10 km autoputem od centra Kragujevca, na skretanju za Milatovac. Uknjižena je kao pomoćna zgrada ali nije ozakonjena. Vlasnik 1/1, Uz određena ulaganja je useljiva i pogodna je da se koristi i kao vikendica i kao kuća. Krov je urađen, novim pokrivačem. Površine je....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 40.000 € na 35.000 € dana 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ZRENJANIN, 35.000 €, 84,00 m2 cca 420 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.11.2024 - 40.000 €
16.05.2026 - 35.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.11.2024.,

www.gsigma.rs

Prizemna kuća u Perlezu, površine 84 m2 na placu od 7.07 ari. Kuća se sastoji od dve sobe do ulice, hodnika, kupatila, kuhinje sa trpezarijom i dnevne sobe. U dvorištu postoje pomoćne prostorije Na podovima keramika, parket, spoljna drvena stolarija Grejanje na čvrsta goriva....

 
 
 
  Kuća, APATIN, 35.000 €, 76,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju manja kuća u Kupusini površine 76 m2 koja se nalazi na placu od 532 m2. Poseduje dve spavaće sobu, hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom i kupatilo. Po podu su laminat i pločice, stolarija drvena, a ulazna vrata PVC, grejanje na čvrsto gorivo. Na kući je urađen....

 
 
 
  Kuća, TRBUŠNICA, 35.000 €, 80,00 m2 cca 440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Trbušnica Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Kuća, OBRENOVAC, 35.000 €, 75,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.11.2020.,

www.vivanekretnine.rs

Na prodaju kuća u Obrenovcu(Skela) površine 75m2, koja se nalazi na placu pravilnog oblika površine 8ari. Kuća se nalazi na 14km udaljenosti od Obrenovca, u blizini glavnog puta Obrenovac-Šabac, i do nje vodi asfaltni put. Kuća je zidana čvrstim materijalom, sastoji se od prizemnog....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 35.000 €, 75,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2023.,

www.indomio.rs

Dvojna kuća u naselju Duvanika sa lokalom pored kuće, zidana od cigle, plafon-štukatur. Kuća je renovirana, rađen je gips na zidovima, demit fasada, keramičke pločice u kupatilu, PVC stolarija, podovi su laminati, brodski pod i keramičke pločice. Od prostorija sadrži: hodnik, soba,....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Medijana, 35.000 €, 75,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

17.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja seoskog domacinstva-Poskurica-Kragujevac(Centar)Prodaje se seosko domaćinstvo 1 km od Kragujevca u centru sela Posukurice. Imanje je površine 2,2 hektara od čega je 60 ari gradjevinsko zemljište a ostalo šumsko i poljuprivredno (1. klasa). Imanje je u jednom komadu i na njemu....

 
 
 
  Kuća, SRBOBRAN, 35.000 €, 86,00 m2 cca 410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.08.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se zidana kuća čvrste gradnje u mirnom delu Turije. Kuća ima dve sobe do ulice, veću dnevnu sobu povezanu sa kuhinjom, kupatilo, još jednu sobu i veliku zatvorenu terasu. Kuća je suva, svetla i uz manje ulaganje je useljiva. Iza kuće se nalaze zidani pomoćni objekti za razne....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 35.000 €, 86,00 m2 cca 410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2024.,

www.indomio.rs

Kuća površine 86 m2 u osnovi sa potkrovljem koje je nedovršeno (razvedena struja) na placu od 4,30 ari. Nalazi se na uličnom delu parcele i poseduje kolski ulaz. Prizmelje se sastoji od hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, ostave, velike sobe (koja se može pregraditi)....

 
 
 
  Kuća, POŽAREVAC, 35.000 €, 74,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća od 74m2 u ulici Vojvode Milenka na placu od 5,45ari struja,voda cena 35.000eur VISE INFO NA 065 644 97 67 .

 
 
 
  Kuća, MELENCI, 35.000 €, 86,00 m2 cca 410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, ĆUPRIJA, 34.000 €, 81,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2021.,

www.heroldo.com

Kuća površine 81m2, dva pomoćna objekta površine po 45m2 na placu površine 30 ari. Na prodaju je takođe i plac u produžetku površine 30 ari. Ukoliko želite da pogledate nekretninu sa nekim od naših agenata ili imate dodatnih pitanja u vezi ove ili neke druge nekretnine iz naše ponude,....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 34.000 €, 81,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Kuća, KIKINDA, 33.000 €, 80,00 m2 cca 410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ulici Toze Markovića prodaje se stara kuća za rušenje na parceli ukupne površine 1800 m2. Parcela je odlično pozicionirana i po građevinskim merilima odlična za gradnju kako stambenog tako i poslovnog objekta. Za više informacija Agencija "Nekretnine Tomić" G. Drapšina 30 ili nekretninetomic.....

 
 
 
  Kuća, REKOVAC, 33.000 €, 81,00 m2 cca 410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća od 81m2 na 81,4 ari i 2,35 hektara zemlje. Kuća se nalazi pored asfaltnog puta sa velikim dvorištem i delom zemljišta iza kuće koje se obrađuje (pogodno za voćnjak ili baštu). Kuća se sastoji se od prizemlja koje ima dve spavaće sobe, kupatila i dnevnog boravka sa....

 
 
 
  Kuća, KOVAČICA, 33.000 €, 79,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se u Crepaji odličan, održavan plac sa kućom za rušenje ili adaptaciju, sa vodom i trofaznom strujom, uknjižena na 79 m2. Plac je površine 1597 m2, širine 20 m do asfaltirane ulice. Na njemu je pomoćni objekat od 32 m2 i divan voćnjak sa oko 40 stabala svake vrste voća uključujući....

 
 
 
  Kuća, ELEMIR, 32.000 €, 80,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.12.2025.,

www.agencijapragma.com

Elemir – Trosobna kuća površine oko 80m2 + ne završen pomoćni objekat na placu površine 7.2 ara. Monofazna struja, grejanje na čvrsto gorivo, septička jama, čvrsta gradnja. Nije moguća kupovina putem stambenog kredita. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500 evra.....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 32.000 €, 80,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.12.2025.,

www.indomio.rs

Elemir - Trosobna kuća površine oko 80m2 + ne završen pomoćni objekat na placu površine 7.2 ara. Monofazna struja, grejanje na čvrsto gorivo, septička jama, čvrsta gradnja. Nije moguća kupovina putem stambenog kredita. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500 evra.....

 
 
 
  Kuća, ALEKSINAC, 32.000 €, 76,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.12.2023.,

www.indomio.rs

Prodaje se seosko domaćinstvo u selu Rutevac opština Aleksinac . Kuća na placu od 5 ari i voćnjak 14 ari i 1,8 hektara obradive zemlje do Morave. Na placu je kuća P=76m2+pomoćni objekti P=48m2 i P=44m2. Kuća je do asvalta ima struja, voda iz gradske mreže i kanalizacija je septička....

 
 
 
  Kuća, VARVARIN, 32.000 €, 76,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se kuća u Varvarinu površine 76m2 na placu od 13,88a. Kuća, Varvarin - Izbenica | Prodaja · 76m² · 32.000€.

 
 
 
  Kuća, RALJA, 32.000 €, 85,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 126392, 12a, prizemna, pr, struja, uknjizen, za renoviranje, ulaz prosecan, stara gradnja, fasada prosecna, cela. Nudimo vam uknjizen u kucu na uknjizen ih 85 kvm i 12 ari placa. Kuca je stara za totalnu rekonstrukciju. Ranije je imala struju ali je iskljucena ,obzirom....

 
 
 
  Kuća, SOPOT, 32.000 €, 85,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 126392, 12a, prizemna, pr, struja, uknjižen, za renoviranje, ulaz prosečan, stara gradnja, fasada prosečna, cela. Nudimo vam uknjižen u kuću na uknjižen ih 85 kvm i 12 ari placa.Kuća je stara za totalnu rekonstrukciju.Ranije je imala struju ali je isključena ,obzirom....

 
 
 
  Kuća, MIONICA, 32.000 €, 75,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju vikendica u Popadićima, u procesu legalizacije po novom zakonu, blizina Banje Vrujici, na placu površine 7,44 ari, kuća je površine oko 75m2, spratna je, prizemlje se sastoji od hodnika, kupatila, kuhinje sa trpezarijom i jedne sobe, a na spratu su dve sobe. Kuća Ima struju,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 337-378 (od ukupno 455)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>