• GoHome Professional
što skuplji do 49000 eura zadnjih 14 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • što skuplji do 49000 eura zadnjih 14 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - što skuplji do 49000 eura zadnjih 14 dana

  • Za upit "što skuplji do 49000 eura zadnjih 14 dana" pronađeno 331 nekretnina - prosečna cena 711 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 100 m2
  •  Po ceni
    • 46000 eura (malo jeftiniji)
    • 51000 eura (malo skuplji)
    • do 360 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 550 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 34.300 €, 21,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Petrovaradin, Alibegovac. PRODAJE SE GARSONJERA U IZGRADNJI IZ KOMPENZACIJE! Stan se knjiži kao garažni stan, površine je 21m2 i u osnovi je garsonjera. Nalazi se u okviru privatnog kompleksa na Alibegovcu, u urbanoj vili na prvom spratu od dva sprata. Grejanje je podno - toplotne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 53.400 €, 39,00 m2 cca 1370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam jedinstven, savremen stambeni kompleks koji pomera granice urbanog stanovanja u Novom Sadu. Kompleks čini 18 luksuznih vila, svaka sa po 11 pažljivo projektovanih stanova, osmišljenih da pruže maksimalan komfor, privatnost i kvalitet života. Idealna lokacija – savršena....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 53.200 €, 37,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je stan u izgradnji u Vrnjačkoj Banji, u naselju Raj, na odličnoj lokaciji u mirnom delu mesta. Nalazi se u prizemlju stambene zgrade od 3 sprata, a ukupna površina stana iznosi 36,69 m². Lokacija je pogodna za miran boravak, a istovremeno je nedaleko od samog šetališta i....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'što skuplji do 49000 eura zadnjih 14 dana'
34.000 €
53.000 €
53.000 €
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 53.200 €, 36,00 m2 cca 1480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 53.000 €, 144,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se kuća u zajedničkom dvorištu podeljena na dva odvojena stabena dela sa posebnim ulazima.U prizemlju se nalazi kuhinja povezana sa dnevnim boravkom,spavaća soba i kupatilo.Potkrovlje je raspoređeno po istom principu poseduje kuhinju,dnevnu sobu,spavaću sobu,kupatilo,s tim....

 
 
 
  Stan, PARAĆIN, 53.000 €, 60,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je kompletno opremljen stan na odličnoj lokaciji u Paraćinu, pogodan kako za porodičan život, tako i kao investicija. Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od ulaznog hodnika koji vodi ka svim prostorijama, prostranog dnevnog boravka sa izlazom na terasu, svetle spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kanarevo Brdo, 53.000 €, 23,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

 
 
 

www.svenekretnine.com

Uknjizen 3/4 KANAREVO BRDO Garsonjera, Beograd - Kanarevo Brdo | Prodaja · 23m² · 53.000€.

 
 
 
  Plac, SOPOT, 52.150 €, 2100,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je više parcela jednog vlasnika na Kosmaju. Parcele su raziličitih površina i moguće je kupiti pojedinačne parcele, više njih zajedno ili sve kao celinu — idealno za investitore, gradnju vikendica ili miran život u prirodi. U okviru ovog oglasa izdvajamo dve parcele, identične....

 
 
 
  Stan, PADINSKA SKELA, 52.000 €, 46,00 m2 cca 1130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Uknjižen dvosoban stan, u izvornom stanju, u zgradi starije gradnje. Svetao, ušuškan, sa funkcionalnim rasporedom. Ima terasu i podrum. Nakon i najmanjeg ulaganja dobiće se na kvalitetu i ceni, jer se nalazi na dobroj lokaciji, u blizini prevoza. Hitna prodaja. Agencijska provizija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 52.000 €, 46,00 m2 cca 1130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

 
 
 
  Stan, LESKOVAC, 52.000 €, 40,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se jednoiposoban stan u izgradnji u centru grada. Završetak gradnje jul 2026. godine. Površine je 40m2, nalazi se bn na III spratu stambene zgrade. Stanovi će biti sa PVC stolarijom, a na podu će biti laminat ili parket po želji kupca. Grejanje je na struju. Hvala Vam što....

 
 
 
  Stan, LESKOVAC, 52.000 €, 40,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaju se stanovi u izgradnji u centru grada. Završetak gradnje jul 2026. godine. Stanovi se nalaze na II spratu stambene zgrade. Veličina preostalih stanova je 40m2,53m2,65m2 i 77m2. Stanovi će biti sa PVC stolarijom, a na podu će biti laminat ili parket po želji kupca. Grejanje....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 51.900 €, 28,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Moguća zamena za garsonjeru u Beogradu. Prodaje se kompletno opremljen apartman od 28 kvadrata u popularnom Resortu. Apartman je kategorisan sa 4 zvezdice i poseduje sef. Ne zahteva dodatna ulaganja, spreman je za boravak ili izdavanje odmah po preuzimanju. Sastoji se iz kuhinje sa....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Grbavica, 51.500 €, 23,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na atraktivnoj lokaciji u samom centru Novog Sada prodaje se funkcionalan lokal kancelarijskog tipa površine 23 m². Smešten u suterenu, ovaj prostor pruža mirno i praktično okruženje za različite poslovne namene. Lokal je idealan za kancelariju, agenciju, knjigovodstvene usluge, IT....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 51.500 €, 30,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju jednosoban stan ( u katastru - posl.prostor) u prizemlju kvalitetne stambene zgrade u nižem delu Mokranjčeve ulice, blizu crkve Sv.Nikola, vrtića, BUS stajališta i trgovina. Odlična investicija za izdavanje. Sastoji se od manjeg ulaznog dela, višenamenske prostorije, manje....

 
 
 
  Plac, BEOČIN, 51.500 €, 1045,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se građevinsko zemljište površine 1.045 m2, idealno za porodičnu kuću, vikendicu ili investiciju u budućnosti.Na placu se nalazi uknjižen objekat od 14 m2, trenutno ruševan, što može biti dodatna administrativna prednost za buduće planove gradnje.Šta ovaj plac izdvaja:nov....

 
 
 
  Stan, PARAĆIN, 51.000 €, 51,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi stan koji se sastoji od ulaznog jodnika kombinovane sobe i dve spavaće sobe. Stan je renoviran poćev od kupatila pa do zamena podova stolarije koja je sada pvc. Hvala što ste izdvojili Vaše vreme i posetili ovaj oglas. Želimo Vam srećnu i uspešnu kupovinu. Dvoiposoban stan,....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 50.000 €, 73,00 m2 cca 690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.agencijapragma.com

Brigadira Ristića – četvorosoban dvorišni stan površine 73m2 + predsoblje. Trofazna struja, plin, kanalizacija. uknjižen 1/1. Moguća kupovina putem stambenog kredita. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500 evra. Plin.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 50.000 €, 25,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se garsonjera, površine 25m2 na petom spratu stambene zgrade bez lifta. Sprat nije poslednji, pošto su na šestom spratu ostave. Strukturu stana čini ulazni hodnik, dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, kupatilo i terasa. Stan ima pripadajuću ostavu. Grejanje je električno.....

 
 
 
  Plac, BANJA, 50.000 €, 612,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaje se plac u Niškoj Banji(Niška Banja)Prodaje se plac u Niškoj Banji na odličnoj lokaciji, iznad Akva parka, površine 612kvm pored puta. Prošli struja, voda i kanalizacija, kuće su oko placa..Odlična lokacija! Vredi pogledati!!!Za dodatnne informacije pozovite agenciju Gigant....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 50.000 €, 56,00 m2 cca 890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća površine 56m2 u selu Staro Lanište. Poseduje spavaću sobu, dnevni boravak sa kuhinjom, kupatilo i predsoblje. Urađena fasada, gradska voda, gas, struja, karatavan, nov krov, garaža, pomocni objekti. Na placu su mlade voćke koje radjaju, plac je ograđen. Za više informacija....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Ćele Kula, 50.000 €, 75,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Prelepa vikendica na mirnoj lokaciji nudi sve što vam je potrebno za pravi odmor. Unutrašnjost čine hodnik, spavaća soba i prostran dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom. Kupatilo je u sivoj fazi, što vam pruža idealnu priliku da ga uredite baš po svom ukusu. Dodatni prostor nudi....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 50.000 €, 1000,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Izuzetne građevinske parcele sa pogledom na Rudnik i Divčibare. Na 50km od centa Beograda, baš na Kosmaju, na nadmorskoj visini od 350m, u predelu izuzetnih odlika Kosmaja, prodaju se tri građevinske parcele od po 10 ari pravougaonog oblika, gde je dozvoljena gradnja. Mogućnost izgradnje....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 50.000 €, 98,00 m2 cca 510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju dve kuće na prostranom placu od 20.89 ari u Lukićevu. Na placu se nalaze dve stambene kuće starije gradnje, manja kuća je 65 m2 a veća 98 m2. Grejanje na GAS. Stolarija drvena, po podovima keramika i lamiant. Struja trofazna. Obe kuće poseduju kolski ulaz i imaju par pomoćnih....

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 50.000 €, 24,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan u samom centru Sokobanje, 24 m2. Stan se nalazi u neposrednoj blizini šetališta, i zbog svoje lokacije i konfiguracije, idealan je kako za život tako i za izdavanje. Nalazi se na drugom spratu manje porodične zgrade i sastoji se od ulaznog hodnika, višenamenske prostorije,....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 50.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.kvadratnekretnine.com

Grocka - Ruska plac, 89. 29a, front prema ulici 16m Prodaje se plac od 89. 29 ari u Ruskoj ulici u Grockoj, 2km od centra. Ispred placa je dostupan priključak vode i struje. Uknjižen kao ostalo građevinsko zemljište. Agencijska provizija 2% Agent: Bogdan Obradović 89 a 0 0 0 .

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 50.000 €, 8929,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Ruska Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Plac, RUMENKA, 50.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 7071283, NOVI SAD, RUMENKA, GRAĐEVINSKI PLAC Oglašavamo prodaju građevinskog placa u Rumenci, u obodnom delu mesta prema izlazu ka Kisaču, u ulici u kojoj već postoje izgradjene kuće, tako da su i priključci struje i vode dostupni u neposrednom komšiluku. Uknjižen 1/1. Pozovite....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 50.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac u Jagodini, u širem centru grada. Plac je uzak i dugačak, što ga čini pogodnim za različite namene u skladu sa vašim potrebama. Nalazi se na atraktivnoj lokaciji, u delu grada koji omogućava dobru povezanost sa svim važnim sadržajima. Ukupna površina placa iznosi 3.85....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 50.000 €, 58,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

.

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

.

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Novi Beograd, 49.900 €, 12,00 m2 cca 4160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Omladinskih brigada, -1, uknji��ena-Stvarna povr��ina-12m2 , ugovorna povr��ina-12.00m2 Gara��no mesto u Westu 65 na nivou -1. Odli��na pozicija, pored stuba. Agencijska provizija koju pla��a kupac pri kupovini ove nepokretnosti iznosi 2% od dogovorene kupoprodajne cene Oznaka na....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Vidikovac, 49.900 €, 32,00 m2 cca 1560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Lokal ma odlicnoj poziciji u ulici Patrijarha Joanikija. Direktan prilaz sa ulice. Ima izlog. Pogodan za razlicite namene. U osnovi ima 16m2 i isto toliko na gornjem nivou. Uknjizen na 16m2 dok ukupna merena povrsina sa gornjim delom iznosi 32m2. Uknjizen. Za preporuku. Agencijska....

 
 
 
  Plac, PRIJEPOLJE, 49.500 €, 47635,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.finanekretnine.com

U prilici smo ponuditi poljoprivredno gazdinstvo u mirnom i plodnom području Čauševića, 10 km od Prijepolja! Prostrano i u jednoj celini poljoprivredno gazdinstvo površine 4,76.35 hektara u prelepoj prirodi Gornjih Čauševića. Idealno za poljoprivrednike, investitore ili one koji traže....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 49.500 €, 180,00 m2 cca 280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća u Ostrovici, ukupne površine 180m2. Sastoji se iz dva odvojena sprata, sa dva posebna ulaza. Na prvom spratu velika dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, kupatilo i jedna spavaća soba. Na spratu se nalaze dnevna soba, dve spavaće sobe i kupatilo. Oba sprata imaju....

 
 
 
  Kuća, OSTROVICA, 49.500 €, 180,00 m2 cca 280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 49.500 €, 54,00 m2 cca 920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je dvosoban stan u strogom centru grada, na glavnoj ulici. Stan je kompletno opremljen, sa modernim nameštajem i bez dodatnih ulaganja. Sastoji se od ulaznog hodnika koji vodi ka svim prostorijama. Prostran dnevni boravak sa izlazom na terasu sa pogledom na glavnu ulicu,....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 49.500 €, 54,00 m2 cca 920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Ne tražite stan u koji ćete ulagati mesece renoviranja i dodatni novac. Tražite mesto gde možete odmah da počnete novi život. U samom centru Ćuprije nalazi se kompletno renoviran stan od 54m² koji pruža upravo to — sigurnost, udobnost i osećaj doma od prvog trenutka. Stan se nalazi....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 49.187 €, 38,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

KUPOVINA DIREKTNO OD INVENSTITORA I POVRAĆAJ PDV-a !!! U ponudi su stanovi u stambenom objektu koji će biti završen 2027. godine, sa pažljivo biranim materijalima i modernim sistemima za maksimalnu udobnost. Karakteristike stana i zgrade: *Podno grejanje – uživajte u prijatnoj toplini....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 49.120 €, 24,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

U mirnom delu Vrnjačke Banje, na samo nekoliko minuta od centra, šetališta i banjskog parka, nalazi se moderan stambeni objekat koji odiše luksuzom, savremenošću i osećajem boravka u hotelu. U neposrednoj blizini su prodavnice, škola, apoteka i svi važni sadržaji, što ovu lokaciju....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 49.120 €, 25,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 330)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8> >>