• GoHome Professional
do 49000 eura zadnjih 14 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 49000 eura zadnjih 14 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 49000 eura zadnjih 14 dana

  • Za upit "do 49000 eura zadnjih 14 dana" pronađeno 332 nekretnina - prosečna cena 711 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 100 m2
  •  Po ceni
    • 46000 eura (malo jeftiniji)
    • 51000 eura (malo skuplji)
    • do 360 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • klima
    • potkrovlje
    • 4.sprat
    • parket
    • uknjižen
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, ĆUPRIJA, 49.000 €, 50,00 m2 cca 980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvosoban stan površine 50m², smešten u visokom prizemlju manje stambene zgrade sa svega 4 stana, što pruža dodatni mir i privatnost. Stan je funkcionalnog rasporeda i idealan kako za porodičan život, tako i za izdavanje. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka sa....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 49.000 €, 50,00 m2 cca 980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Na prodaju dvosoban stan u prizemlju, površine 50m², u mirnom i atraktivnom delu Ćuprije. Stan je funkcionalnog rasporeda i idealan kako za porodičan život, tako i za investiciju ili izdavanje. Struktura stana: dnevni boravak spavaća soba kuhinja sa trpezarijom kupatilo hodnik Grejanje....

 
 
 
  Plac, SREMČICA, 49.000 €, 1000,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo građevinski plac u Sremčici. Nalazi se na levoj strani Beogradske ulice gledano od pravca Železnika prema Sremčici. Udaljen 200 metara od glavne Beogradske ulice. Do placa se nalazi struja,voda,asfalt i gradska kanalizacija. Indeks izgrađenosti parcele....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 49000 eura zadnjih 14 dana'
49.000 €
49.000 €
48.000 €
  Stan, ĆUPRIJA, 49.000 €, 47,00 m2 cca 1040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stan površine 47m² u samom centru Ćuprije. Stan se nalazi u prizemlju stambene zgrade i poseduje dve terase koje pružaju dodatni komfor i više prirodnog svetla tokom dana, a nisu ušle u kvadraturu stana. Stan se sastoji od hodnika, dve spavaće sobe, kuhinje sa ostavom (špajzom),....

 
 
 
  Plac, BARAJEVO, 49.000 €, 6331,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Barajevo, Beljina - Karađorđeva plac/poljoprivredno zemljište, 63.31a, front prema ulici 21m U ponudi poljoprivredno zemljište (dve parcele) površine 63.31a u selu Beljina, u opštini Barajevo, na oko 40km od Beograda. Parcela do asfaltirane ulice je površine 16.60a, pravougaonog oblika....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 49.120 €, 25,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U mirnom delu Vrnjačke Banje, na samo nekoliko minuta od centra, šetališta i banjskog parka, nalazi se moderan stambeni objekat koji odiše luksuzom, savremenošću i osećajem boravka u hotelu. U neposrednoj blizini su prodavnice, škola, apoteka i svi važni sadržaji, što ovu lokaciju....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 49.120 €, 24,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 48.200 €, 27,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Predstavljamo Vam jedinstven, savremen stambeni kompleks koji pomera granice urbanog stanovanja u Novom Sadu. Kompleks čini 18 luksuznih vila, svaka sa po 11 pažljivo projektovanih stanova, osmišljenih da pruže maksimalan komfor, privatnost i kvalitet života. Idealna lokacija – savršena....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 48.000 €, 64,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.ikatnekretnine.com

U prilici smo da vam ponudimo stan u lux stambenom objektu Zen Hill u Zemunu. Dvosoban stan, smešten u mirnom kraju, površine 64m2 . Objekat je izgrađen u novom modernom stambenom bloku i zadovoljava najviše lokacijske kriterijume savremenog života. Neposredna blizina Gardoš kule,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 48.000 €, 19,00 m2 cca 2530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Stan u naselju Kotež po strukturi garsonjera ukupne površine 19 m2.Odlična lokacija.Uknjižen. Oglas za: Prodaju Kvadratura: 19 m 2 Sobe: 1 Nameštenost: prazan Tip objekta: novogradnja Sprat: 1 Ukupno Spratova: 1.

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 48.000 €, 45,00 m2 cca 1070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Jednosoban stan u samom centru grada idealan kako za starije osobe tako i za porodicu. U blizini su bolnica, pijaca, veliki marketi, škole Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom, jedne spavaće sobe, kupatila i terase. Prodaje se u kompletu sa svim stvarima, može i bez stvari.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 48.000 €, 27,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131778, V/V, klima, uknjizen, podrum, ostava. SAJAM - SARMANTNO POTKROVLJE 27 m2. Za ljubitelje kosina i krovnih prozora! Podne povrsine je 27 m2, korisne 19 m2. VELUX prozori. Sa prozora je vidljiva okolina, Ima odvojenu spavacu sobu. Parket odrzavan kao i celi stan.....

 
 
 
  Poslovni prostor, PANČEVO, 48.000 €, 22,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

JEDINSTVENA PRILIKA - LOKAL NA ZELENOJ PIJACI Na prodaju uknjižen lokal površine 21m2 na Zelenoj pijaci. Trenutno funkcijoniše kao ugostiteljski objekat i ima stalnog zakupca sa kojim postoji mogućnost produženja ugovora. Takođe postoji mogućnost kupovine lokala sa nameštajem i opremom.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 48.000 €, 27,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 131778, V/V, klima, uknjižen, podrum, ostava. SAJAM - ŠARMANTNO POTKROVLJE 27 m2. Za ljubitelje kosina i krovnih prozora! Podne površine je 27 m2, korisne 19 m2. VELUX prozori. Sa prozora je vidljiva okolina, Ima odvojenu spavaću sobu. Parket odrzavan kao i celi stan.....

 
 
 
  Stan, KRNJAČA, 48.000 €, 19,00 m2 cca 2530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan u naselju Kotež po strukturi garsonjera ukupne površine 19 m2.Odlična lokacija.Uknjižen. .

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 47.980 €, 4798,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je parcela koja se nalazi u građevinskom području, okružena šumom 1. klase. Ova parcela nudi idealnu kombinaciju prirode i urbanog okruženja.Cena je 1000 eura po aru. Ukupna cena parcele iznosi eura 48000 eura.Parcela je pogodna za izgradnju stambenog objekta ili vikendice,....

 
 
 
  Kuća, JAZAK, 49.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA : 3004578, KUĆA, JAZAK, 46 M2... .

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 49.187 €, 38,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

KUPOVINA DIREKTNO OD INVENSTITORA I POVRAĆAJ PDV-a !!! U ponudi su stanovi u stambenom objektu koji će biti završen 2027. godine, sa pažljivo biranim materijalima i modernim sistemima za maksimalnu udobnost. Karakteristike stana i zgrade: *Podno grejanje – uživajte u prijatnoj toplini....

 
 
 
  Plac, MALA MOŠTANICA, 47.850 €, 3300,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.05.2026.,

www.indomio.rs

Plac u Maloj Moštanici, opština Obrenovac – 33 ari, idealan za gradnju i investiciju. Plac 33 ari – Mala Moštanica, Obrenovac Lokacija: Ravanička ulica, Mala Moštanica, opština Obrenovac Površina: 3.303 m² (33 ari) Pristup: Direktan izlaz na asfaltirani put Prevoz: Autobuska stanica....

 
 
 
  Plac, SOPOT, 47.820 €, 2400,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je više parcela jednog vlasnika na Kosmaju. Tačna površina ove parcele je 23,91 ar. Ostale parcele su raziličitih površina i moguće je kupiti pojedinačne parcele, više njih zajedno ili sve kao celinu — idealno za investitore, gradnju vikendica ili miran život u prirodi. U....

 
 
 
  Plac, PRIJEPOLJE, 47.500 €, 1001,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.finanekretnine.com

PREPORUKA! U prilici smo da Vam ponudimo građevinsko zemljište površine 1001 m² , koje se nalazi na svega 5 km od Prijepolja, u naselju Ivanje, na oko 600 m od Ivanjskog mosta. Parcela je pravougaonog oblika, što omogućava maksimalnu iskorišćenost prostora i jednostavno planiranje....

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, Futog, 48.400 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo građevinski plac površine 565m2 . Pravilnog je oblika, uknjižen, pogodan za individualnu gradnju. Udaljen od centra Futoga oko 1, 5km . Uknjiženo.

 
 
 
  Stan, SMEDEREVSKA PALANKA, 47.000 €, 49,00 m2 cca 960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je moderan stan u novogradnji, smešten u ulici Šulejićeva u Smederevskoj Palanci, na oko sat vremena vožnje od Beograda. Stan površine 49 m² nalazi se na drugom spratu stambene zgrade i po strukturi je jednoiposoban, idealan kako za samce, parove, tako i za manju porodicu.....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Vračar, 48.000 €, 15,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Klima Kanalizacija Metohijska Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Plac, LAZAREVAC, 48.000 €, 5000,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo .

 
 
 
  Kuća, KRUŠEVAC, Centar, 49.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.nekretninekrusevac.com

.

 
 
 
  Stan, LESKOVAC, 46.500 €, 33,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

PRODAJE SE KOMFORAN JEDNOIPOSOBAN STAN NA ATRAKTIVNOJ LOKACIJI U STROGOM CENTRU GRADA U NEPOSREDNOJ BLIZINI SVIH VAŽNIH SADRŽAJA. STAN JE POVRŠINE 33m2 + 3m2 DOBIJENIH ZAGRAĐIVANJEM HODNIKA. SASTOJI SE OD ULAZNOG HODNIKA, DNEVNOG BORAVKA SA KUHINJOM I TRPEZARIJOM, SPAVAĆE SOBE I KUPATILA.....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 46.350 €, 73,00 m2 cca 640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi dvosobna prizemna kuća sa svojim pripadajućim dvorištem u Šikari. Kuća se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i ulaznog hodnika. U sklopu kuće i dvorišta nalazi se jedna pomoćna prostorija ( ostava ) i natkriveni letnjikovac. Nekretnina....

 
 
 
  Plac, PRIJEPOLJE, 46.341 €, 5149,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.finanekretnine.com

U prilici smo da vam ponudimo poljoprivredno zemljište površine 5.149 m² , pogodno za izgradnju vikendice, koje se nalazi na potesu Pandurica, u mirnom i prirodom okruženom delu Kamena Gora , u neposrednoj blizini Rasadnika. Kamena Gora se nalazi na oko 20 km od Prijepolja, na nadmorskoj....

 
 
 
  Plac, PRIJEPOLJE, 49.500 €, 47635,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.finanekretnine.com

U prilici smo ponuditi poljoprivredno gazdinstvo u mirnom i plodnom području Čauševića, 10 km od Prijepolja! Prostrano i u jednoj celini poljoprivredno gazdinstvo površine 4,76.35 hektara u prelepoj prirodi Gornjih Čauševića. Idealno za poljoprivrednike, investitore ili one koji traže....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 49.500 €, 180,00 m2 cca 280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća u Ostrovici, ukupne površine 180m2. Sastoji se iz dva odvojena sprata, sa dva posebna ulaza. Na prvom spratu velika dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, kupatilo i jedna spavaća soba. Na spratu se nalaze dnevna soba, dve spavaće sobe i kupatilo. Oba sprata imaju....

 
 
 
  Kuća, OSTROVICA, 49.500 €, 180,00 m2 cca 280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 49.500 €, 54,00 m2 cca 920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Ne tražite stan u koji ćete ulagati mesece renoviranja i dodatni novac. Tražite mesto gde možete odmah da počnete novi život. U samom centru Ćuprije nalazi se kompletno renoviran stan od 54m² koji pruža upravo to — sigurnost, udobnost i osećaj doma od prvog trenutka. Stan se nalazi....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 49.500 €, 54,00 m2 cca 920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je dvosoban stan u strogom centru grada, na glavnoj ulici. Stan je kompletno opremljen, sa modernim nameštajem i bez dodatnih ulaganja. Sastoji se od ulaznog hodnika koji vodi ka svim prostorijama. Prostran dnevni boravak sa izlazom na terasu sa pogledom na glavnu ulicu,....

 
 
 
  Plac, RIPANJ, 46.000 €, 5000,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.teofilnekretnine.com

U građevinskoj zoni imamo u ponudi 50 ari ravnog placa na oko 27 km od Slavije. Agencijska provizija 2% Put za Skadriče.

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 45.500 €, 35,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Subotica – Radijalac, prodaje se jednosoban stan površine 35kvm na devetom spratu (9/9) u zgradi sa liftom. U svom sastavu stan poseduje: hodnik, soba, kuhinja sa trpezarijom, kupatilo i terasa. Pripadajuća podrumska ostava. Stolarija je drvena, na podovima je laminat i keramika,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 45.500 €, 24,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju odlična garsonjera na finoj lokaciji blizu Crkve Sv. Nikola i palilulske pijace. U blizini su vrtić, pijaca, autobusko stajalište, OŠ, a pešačka zona udaljena svega nekoliko minuta hoda. Pogodan za izdavanje i porodično stanovanje. Stan je uknjižene površine 24m2. Nalazi....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Zvezdara, 45.000 €, 45,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.ikatnekretnine.com

U prilici smo da Vam ponudimo izuzetan lokal u Ravaničkoj ulici, opština Zvezdara. Prostor se nalazi u prizemlju stambene zgrade. Vrlo komforne open space strukture i površine 45m 2. U vrlo prometnoj ulici sa nizom lokala različitih namena. Grejanje je centralno po utrošku. Poseduje....

 
 
 
  Kuća, PIROT, 45.000 €, 180,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaja kuce u Pirotu(Pirot)Prodaja kuce u Pirotu. U neposrednoj blizini igrališta-naselje Provalija nalazi se kuca u osnovi 180 kv. U prizemlju garaza,podrum,pomocne prostorije, na prvom spratu (useljiv) dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom,dve spavace sobe,hodnik i kupatilo.....

 
 
 
  Plac, BANJA, 45.000 €, 1812,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac u Ribarskoj banji. Ukupna površina placa je 3623m2, prodaje se polovina (1812m2). Nalazi se do samog puta, ima asfaltni prilaz, sve komunalije dostupne (struja, voda, kanalizacija). Uknjižen, čisto vlasništvo. Za više informacija slobodno pozovite. Plac, Kruševac -....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 45.000 €, 46,00 m2 cca 980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stan površine 46m², smešten na visokom prizemlju stambene zgrade. Stan je za renoviranje, što predstavlja odličnu priliku da ga uredite po sopstvenim željama i potrebama. Zgrada je priključena na gasnu mrežu. Takođe, postoji mogućnost korišćenja dvorišta, što predstavlja....

 
 
 
  Plac, INĐIJA, 45.000 €, 1500,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Građevinski plac 15 ari – Čortanovci (Nova Tidija) Prodaje se atraktivan i ravan plac površine 15 ari na lokaciji Nova Tidija u Čortanovcima, koji ima prilaz sa dve ulice. Pozicija pruža savršen balans između prirodnog mira i odlične povezanosti sa gradovima. Ključne karakteristike:....