• GoHome Professional
što manji 80 m2 do 200000 eura - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • što manji 80 m2 do 200000 eura - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - što manji 80 m2 do 200000 eura

  • Za upit "što manji 80 m2 do 200000 eura" pronađeno 10 125 nekretnina - prosečna cena 1.879 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 2000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, TEMERIN, 179.900 €, 73,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novo u ponudi ! Centar Temerina -novogradnja . Monika 065/448-4648 Terasa.

 
 
 
  Stan, TEMERIN, 179.900 €, 73,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Za vise informacija pozvati nase strucne agente prodaje. .

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 180.250 € na 179.220 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 179.220 €, 73,00 m2 cca 2460 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.10.2025 - 191.580 €
12.10.2025 - 185.400 €
07.11.2025 - 175.100 €
12.12.2025 - 180.250 €
06.05.2026 - 179.220 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.10.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju jedinstvena nekretnina od 73 m², idealna za porodičan život, smeštena u mirnom i prijatnom delu Karagače. Ovaj dvoetažni stan spaja udobnost porodične kuće sa funkcionalnošću modernog stanovanja, pružajući savršen balans između komfora, topline i praktičnosti. U prizemlju....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 179.200 €, 73,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju prostran trosoban stan od 72.41 m², na 1. spratu, u mirnom i razvijenom delu grada. Stan čine ulazni hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, 2 spavaće sobe , kupatilo i toalet terasa i degažman. Idealan izbor za veće porodice ili kupce kojima je potreban dodatni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 179.000 €, 73,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Nemoguće je da Vam se ovakav stan ne svidi. Velike staklene površine, maksimalno iskorišćen prostor, pogled na Limanski park i nezamenjiva lokacija. Stan se nalazi u ulici Narodnog fronta, na Limanu 3, preko puta Limanskog parka, jednostavno savršena lokacija. Stan se nalazi u stambenoj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 178.950 €, 73,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2022.,

www.indomio.rs

Izuzetno lep i komforan stan na idealnoj lokaciji, uvučena zgrada, blizu keja, Riblje pijace, pešačke zone. Miran kraj, idealan za život kao i izdavanje. Kompletno je renoviran, od vodovoda i strujne instalacije, hrastov parket, odlična keramika. Bez ikakvog ulaganja. U dvorištu zgrade....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 178.800 €, 73,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.10.2025.,

www.berzanekretnina.org

ID 1131 Za više informacija ili razgledanje, molimo pozovite 064/325-5742. Bez agencijske provizije – direktna cena od investitora. Pravni nadzor – izrada i overa kupoprodajnog ugovora obezbeđena. Kupovina direktno od investitora – stanovi dostupni na kredit! Poštovani kupci, u ponudi....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Petrovaradin, 178.500 €, 73,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se tipska kuća u Petrovaradinu, na izuzetnoj i mirnoj lokaciji, svega pet minuta vožnje od centra Novog Sada. Stambena površina kuće iznosi 73 m², uz dodatnih 33 m² terasa sa prednje i zadnje strane objekta. U prizemlju se nalazi dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom rađenom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Konjarnik, 204.000 €, 73,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.12.2025.,

www.indomio.rs

Na odličnoj lokaciji, prostran i osunčan trosoban stan, vrlo funkcionalnog rasporeda prostorija, jugozapadne orijentacije, u izvornom ali održavanom stanju. Odlična prateća infrastruktura. Stan je uknjižen. Odmah useljiv. PROSTORIJE; hodnik, dnevna soba 18m2, kuhinja sa trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 175.992 €, 73,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2024.,

www.indomio.rs

Novogradnja u Zemunu ,blizina Cara Dušana , stanovi modernog dizajna i enterijera,biće na raspolaganju lokali ,garaže ,poslovni prostor za restorane ili supermarkete. Sve ono što čini lagodan život nalaziće se u ovom kompleksu sa dve lamele ,dva nivoa podzemnih garaža. Stolarija je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 175.100 €, 73,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Nudimo Vam fantastičnu nekretninu na jednoj od najatraktivnijih lokacija, kod Socijalnog. U pitanju je komforan trosoban stan odličnog rasporeda. Stan gleda na dvorište, gde možete da parkirate Vaš automobil a pritom je i izuzetno mirno . Nalazi se na svega par minuta hoda od centra,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 175.100 €, 73,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.07.2022.,

www.indomio.rs

Nudimo Vam fantastičnu nekretninu na jednoj od najatraktivnijih lokacija, Socijalnom. U pitanju je komforan trosoban stan odličnog rasporeda. Stan gelda na dvorište, izuzetno je mirno i tiho. Nalazi se na svega par minuta hoda od centra, odlična je povezanost i u neposrednoj blizini....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 175.100 €, 73,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Nudimo Vam fantastičnu nekretninu na jednoj od najatraktivnijih lokacija, kod Socijalnog. U pitanju je komforan trosoban stan odličnog rasporeda. Za više informacija pozovite naše agente prodaje. Terasa, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 175.000 €, 73,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.09.2025.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju troiposoban dupleks u dobroj i održavanoj zgradi u naselju Karaburma. Stan se nalazi u odličnom stanju i ne zahteva velika ulaganja. Strukturu čine prostran dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, kupatilo i terasa u prvom nivou. Tri prostrane spavaće sobe i kupatilo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 175.000 €, 73,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju četvorosoban stan 73 m2, na dve eteže, u formi tipske kuće u naselju Solarna dolina, Mišeluk. Strukturu stana čine na prvoj etaži ulazni hodnik, dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, toalet i ostava ispod stepeništa. Iz ulaznog hodnika se stepenicama pristupa drugoj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 175.000 €, 73,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka: 1101650 Cena sa nameštajem i tehnikom 175000 e + agencijska provizija od 3%. Na prodaju kompletno namešten stan od 73 m2 stambenog prostora i 33 m2 dvorišne terase, u konceptu urbanih vila, na mirnoj lokaciji, udaljen svega 10 minuta od Novog Sada. Ova nekretnina....

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 175.000 € na 174.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, KAMENICA, 174.000 €, 73,00 m2 cca 2380 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.08.2025 - 191.580 €
12.10.2025 - 180.000 €
05.11.2025 - 175.000 €
06.05.2026 - 174.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.08.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Kuća na prodaju-Petrovaradin, Novi Sad Agencija Gold nekretnine, predstavlja kuću na prodaju na Petrovaradinu, Novi Sad, udaljen svega 15minuta hoda od centra. Na prodaju moderna tipska kuća u Petrovaradinu – Solarna dolina Kuća na prodaju-Petrovaradin Mišeluk, Novi Sad Agencija Gold....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 173.877 €, 73,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

- Izuzetna novogradnja. - Pravosnažna građevinska dozvola. - Dokumentacija uredna i čista. • -Odlicna investiciona prilika, izgradnja prati razvoj projekta Expo 2027. • - Renomirani i pouzdan investitor s kojim gradimo dugoročnu i uspešnu saradnju. • - Kupci prvog stana imaju pravo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 204.400 €, 73,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Na lokaciji -Zemun, Gornji grad, naselje Meandri ,nadomak ulice Cara Dusana na lokaciji koja je mirna, dobro povezna sa svim delovima grada u spoju komfora, opuštenosti i savremenog života.U okolini se nalazi sve neophodno za komforan gradski život (marketi, apoteke, Dom zdravlja,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 204.400 €, 73,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo četvorosoban stan u izgradnji u blizini stare okretnice tramvaja, Kluza Stan je površine 73,22m2, nalazi se na trećem spratu stambene zgrade od četiri sprata sa liftom Po strukturi se sastoji od hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinje, tri spavaće sobe, kupatila,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 173.100 €, 73,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.indomio.rs

Niš, Medijana - Obilićev venac, na prodaju stan u novogradnji od 72.15 m2, nedaleko od pešačke zone. Stan poseduje ulazni hodnik koji povezuje, dnevnu sobu sa trpezarijskim i kuhinjskim delom, spavaću sobu i kupatilo, u nastavku ulaznog hodnika je deganžman koji povezuje još 2 spavaće....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 173.000 €, 73,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je moderan i funkcionalno projektovan stan ukupne površine 73 m2, smešten u mirnom i izuzetno atraktivnom delu Sremske Kamenice, na Tatarskom brdu. Stan se nalazi na drugom spratu savremene stambene zgrade sa liftom. U cenu je uključeno i pripadajuće parking mesto, što....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 172.950 €, 73,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan u zgradi vrhunskog kvaliteta gradnje i opreme. Useljivo do Nove Godine. Od poda do plafona, svaki stan je projektovan kako bi pružio funkcionalnost i udobnost, a svaki detalj je pažljivo osmišljen kako bi ispunio i najzahtevnije kriterijume. Posebna pažnja je posvećena....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 172.640 €, 73,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo ekskluzivne stanove renomiranog investitora u samom srcu Zlatibora. Lokacija u samom centru je pažljivo odabrana kako bi bila u neposrednoj blizini svih posećenijih atrakcija na Zlatiboru. Projekat je građen kao poluprivatni kompleks koji čine 3 zgrade....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 204.600 €, 73,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.10.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Bulevar oslobođenja, Novi Sad, 204600€, 73m², Dvoiposoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Stan, Bulevar oslobođenja, Novi Sad Bulevar oslobođenja.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 172.250 €, 73,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izgradnja na odličnoj lokaciji u blizini Limana 4. Pouzdan investitor sa višegodišnjim iskustvom. Cena je sa pdv-om, tako da kupac stana ima pravo na povrat pdv-a. Moguća je prodaja i putem stambenog kredita. Oprema stana je izuzetno kvalitetna. Nekretnina za svaku preporuku. Moguća....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 172.000 €, 73,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Odlična nekretnina na veoma traženoj lokaciji! Nova gradnja, stan bez ikakvih ulaganja opremljen potpuno novim, modernim nameštajem i tehnikom. Za više informacija pozovite! .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 172.000 €, 73,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.09.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan se nalazi u zasebnom objektu u sklopu zgrade od 4 stana. Novogradnja. Prodaje se sa novim nameštajem koji je u njemu. Retko u ponudi jer je stan osim za život idealan i za obavljanje poslovne delatnosti od kancelarijskog poslovanja do zdravstvenih uskuga. Izuzetno miran kraj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 172.000 €, 73,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je trosoban stan u novogradnji u Batajnici, u blizini osnovne škole, marketa i gradskog prevoza. Stan je funkcionalan i sastoji se od hodnika, dnevne sobe, kuhinje, dve spavaće sobe, kupatila, toaleta i velike terase. Uz stan ide i parking mesto koje je uključeno u cenu.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 171.940 €, 73,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izgradnja, cena sa povratom PDV-a. Rok završetka 2023. godine. Popust zavisi od dinamike isplate. Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 171.940 €, 73,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban stan na Bulevaru Evrope, cena sa povratom PDV-a Za više informacija, pozovite Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 171.940 €, 73,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Izgradnja, cena sa povratom PDV-a. Rok završetka 2024. godine. Popust zavisi od dinamike isplate.kontakt.060/423-30-33 Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kanarevo Brdo, 171.000 €, 73,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Pere Velimirovi��a, 5/13, cg, uknji��en-Dvostrano orijentisan stan u Starom Ko��utnjaku. Blizina prevoza, prodavnice, ��kole. U zgradi su dva lifta, postoje dva ulaza, oko zgrade je javni parking. Stan je funkcionalnog rasporeda sa terasom i pripadaju��im podrumom. U izvornom stanju.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 205.000 €, 73,00 m2 cca 2810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131032, IV/V, terasa, uknjizen, stambena zgrada. Na prodaju klasican trosoban stan od 73m2 na Keju, ulica Kozacinskog. Stan je na cetvrtom spratu od pet spratova bez lifta. Stan je uknjizen i odmah useljiv. Agent Dragan. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 170.000 €, 73,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.10.2024.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Sterijina, Novi Sad, 170000€, 73m², Četvorosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Stan, Sterijina, Novi Sad Sterijina.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 205.000 €, 73,00 m2 cca 2810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 131032, IV/V, terasa, uknjižen, stambena zgrada. Na prodaju klasičan trosoban stan od 73m2 na Keju, ulica Kozačinskog. Stan je na četvrtom spratu od pet spratova bez lifta. Stan je uknjižen i odmah useljiv. Agent Dragan. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 169.950 €, 73,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju trosoban stan odličnog rasporeda, na izuzetno traženoj lokaciji. U blizini se nalazi sve neophodno za svakodnevno funkcionisanje, i kao takva ova nekretnina je idealna za porodičan život. Za više informacija pozovite naše agente prodaje! Kontakt: 021/221-5100 i 064/803-3306....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličan trosoban stan na Novoj Detelinari. Stan ima odličan raspored i nalazi se na atraktivnoj lokaciji. Ima dve odvojene spavaće sobe i dve terase. Za više inforamcija pozovite našu agenciju. Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižen stan, odlično održavan na odličnoj lokaciji. KONTAKTIRAJTE NAS PUTEM: 064-80-333-22, 064-80-333-23 021-23-000-30 EMAIL: art@ns-group.rs Agencijski ID: 542850 Terasa, Lift.

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban stan od 73 kvadrata smešten na Novoj Detelinari. Stan je svetao i prostoran, sa funkcionalnim rasporedom koji uključuje dnevni boravak, dve spavaće sobe, kuhinju, kupatilo, toalet i ostavu. Odličan pristup glavnim saobraćajnicama, prodavnicama i svim potrebnim sadržajem za....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Nova Detelinara - Trosoban - 73 m2 - savršen raspored - Terasa, Ostava - Novogradnja - Terasa, Lift, Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 169.900 €, 73,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nova Detelinara, dvoiposoban stan površine 73m2 u blizini Hadži Ruvimove ulice. Stan ima prostran dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatilo, toalet, ostavu i dve terase. Nalazi se na mestu odličnom za život jer se u neposrednoj blizini nalazi škola, prodavnice,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 85-126 (od ukupno 471)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>