• GoHome Professional
što manji 80 m2 do 200000 eura - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • što manji 80 m2 do 200000 eura - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - što manji 80 m2 do 200000 eura

  • Za upit "što manji 80 m2 do 200000 eura" pronađeno 10 067 nekretnina - prosečna cena 1.882 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 2000 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • dvorište
    • centralno grejanje
    • novogradnja
    • lođa
    • 3.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, KAMENICA, 75.190 €, 73,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Retko u ponudi. Specifična nekretnina, može se koristiti kao stambeni prostor, odlično je i za restoran zbog blizine Dunava. Dobro je za poslovni prostor, ordinaciju, mogu se napraviti i dva apartmana za rentiranje koji mogu biti fizički odvojeni. Gas je uveden u zgradu. Postoji mogućnost....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 75.000 €, 73,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.12.2024.,

www.indomio.rs

U Mohačke ulice prodaje se kuća površine 73 m2 na placu od 617 m2. Sastoji se od tri sobe, dugačkog hodnika, trpezarije i kuhinje. Podovi su laminat, parket i pločice, stolarija drvena, grejanje je etažno na gas i čvrsto gorivo. Na placu se nalazi i garaža i šupa. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 23, 73.000 €, 73,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 73.000 € na 68.000 € dana 11.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, ZRENJANIN, Bagljaš, 68.000 €, 73,00 m2 cca 930 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.02.2026 - 73.000 €
11.03.2026 - 68.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2026.,

www.agencijapragma.com

Dunavska – trosoban stan površine 73m2 + terasa i podrumski prostor na drugom i poslednjem spratu u stambenoj zgradi bez lifta. Centralno grejanje sa kalorimetrima, parket, klima, interfon, uknjižen 1/1. CENA JE FIKSNA! Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500 evra.....

 
 
 
  Stan, LESKOVAC, 67.700 €, 73,00 m2 cca 930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

NA PRODAJU TROSOBAN STAN U NOVOGRADNJI, U STROGOM CENTRU GRADA, NA ODLIČNOJ LOKACIJI, NISKE SPRATNOSTI. SA CENTRALNIM GREJANJEM. STRUKTURA STANA: HODNIK, DVE SPAVAĆE SOBE, DNEVNA SOBA SA KUHINJOM I TRPEZARIJOM, LOĐA. POVRŠINA STANA JE 73M2, CENA JE ISKAZANA SA URAČUNATIM PDV-OM OD....

 
 
 
  Stan, LESKOVAC, 67.700 €, 73,00 m2 cca 930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

PRODAJE SE TROSOBAN STAN U CENTRU GRADA, NISKE SPRATNOSTI. U ZGRADI SA LIFTOM I GREJANJEM, CENA JE SA URAČUNATIM PDV-OM. STRUKTURA STANA, DNEVNA SOBA SA KUHINJOM, TRPEZARIJOM, HODNIK, DVE SPAVAĆE SOBE I LOĐA. .

 
 
 
  Stan, SVILAJNAC, 67.000 €, 73,00 m2 cca 920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2025.,

www.indomio.rs

Svilajnac – Centar Na prodaju stan u centru Svilajnca, površine 73 m², smešten na 3. spratu. Stan je delimično namešten i sastoji se od kuhinje, trpezarije, dnevne sobe, spavaće sobe, hodnika, kupatila i dve terase, od kojih je jedna zastakljena. Uz minimalna ulaganja, moguće je preuređenje....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 65.000 €, 73,00 m2 cca 890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća građena od mešanog materijala na placu površine 300 m2. U svom sastavu ima predsoblje u kojem je smešten dnevni boravak, zatim kupatilo, spavaća soba i kuhinja. U dvorištu postoji garaža površine 27 m2 i još jedna prostorija površine 23 m2 koja može biti letnja kuhinja....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 63.000 €, 73,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.09.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

* Na prodaju trosoban stan u samom centru grada, 2 min od pešačke zone, u blizini samoposluge, pošte, vrtića. - Površina stana je 73 m2, stan se nalazi na 2. spratu u zgradi koja ne poseduje lift. - Dvostrano orjentisan stan koji obuhvata hodnik, kupatilo, toalet, kuhinju sa trpezarijom....

 
 
 
 
+15%

Promena cene sa 55.000 € na 63.000 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, PARAĆIN, 63.000 €, 73,00 m2 cca 860 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 55.000 €
20.03.2026 - 63.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Stan se sastoje od dve etaže. Na prvoj etaći je kuhinja sa trpezarijom i dnevni boravak, kupatilo, drugs etsžs de sastoji od dve spavaće sobe. Lokacija centar Paraćina. Hvala što ste izdvojili Vaše vreme i posetili ovaj oglas. Želimo Vam srećnu i uspešnu kupovinu. Troiposoban stan,....

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 63.000 €, 73,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzan apartman površine 37m² u Vikend naselju. U okviru kompleksa su wellness&spa, dva restorana, dečija igraonica, sportski tereni, tursko kupatilo, sauna, parking , dve recepcije. Preko puta apartmana su prodavnica i kladionica, a u neposrednoj udaljenosti i Maxi objekat. Apartman....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 62.050 €, 73,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Vračar - Hram Ovaj salonac nalazi se na Vračaru kod Hrama Svetog Save . U svom okruženju ima apsolutne sve olakšice za svakodnevni život. Izuzetno je prijatan , svetao i miran, salonskog tipa sa visinom plafona preko 3m. Poseduje sopstveni video nadzor. Izdaje se polunamešten a po....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, Centar, 60.000 €, 73,00 m2 cca 820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.10.2025.,

www.gsigma.rs

Stan u centru grada. Uknjižen na 73 m2, u prirodi je veći oko 100 m2. Prostrana terasa. Na podovima parket u dobrom stanju. Iz stana postoji pristup tavanu. Stanu pripada i deo dvorišta, koji se može koristiti za parking u centru grada. Potrebna adaptacija. Odlična lokacija, centar....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 58.400 €, 73,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se poslovni prostor površine 73m2 na drugom spratu u stambeno-poslovnoj zgradi u samom centru Novog Sada, u ulici Ilije Ognjanovića. Karakteristike prostora: - salonski stan sa dve velike prostorije - opremljena kuhinja - klimatizovano - idealno za kancelarije ili druge tihe....

 
 
 
  Kuća, BANOSTOR, 56.650 €, 73,00 m2 cca 780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam odličnu vikendicu u Banoštoru! Ukoliko ste u potrazi za nekretninom koja će za vas biti oaza mira, onda je ovo savršena ponuda za vas. Vikendica se nalazi na samoj obali Dunava, sa savršenim pogledom. Vikendica poseduje dnevni boravak, kuhinju sa trpezarijom i dve....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Apelovac, 55.000 €, 73,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se kuća, površine 73m2, u naselju Palilula, u neposrednoj blizini "Kule". U samoj blizini je osnovna škola Kole Rašić i na 700m je udaljena od centra Niša. Plac je površine 2 ara, sa priključkom struje i vode. Kuća je potpuno za adaptaciju, ili za rušenje. Kuća je....

 
 
 
  Kuća, BOGATIĆ, 52.000 €, 73,00 m2 cca 710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.03.2025.,

www.indomio.rs

Vikendica Banoštor, prvi red do Dunava Agencija Moj Dom vam predstavlja odličnu vikendicu, čvrste gradnje u Banoštoru u čijoj bašti se nalazi Dunav. Sama vikendica je površine 73m2, sastoji se iz dve etaže i nalazi se na placu od 227m2. Vikendica ima trofaznu struju i priključena....

 
 
 
  Stan, APATIN, 52.000 €, 73,00 m2 cca 710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju komforan trosoban stan, površine 73m2 u centru Apatina. Stan se nalazi na drugom spratu i sastoji se od dve spavaće sobe, svetlog dnevnog boravka, kuhinje, kupatila i predsoblja. Dvostrano orjentisan, grejanje putem TA peći. Stan se prodaje namešten i spreman je za useljenje....

 
 
 
  Kuća, VRANJE, 52.000 €, 73,00 m2 cca 710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam izvanrednu priliku za kupovinu kuće , koja se nalazi u blizini Vranjske Banje, Kumarevo, Vranje. Ova prostrana kuća od 73 kvadratna metra u osnovi, i druga starije gradnje,povr[ine 63m2savršena je za porodice koje traže dom u mirnom okruženju, van gradske vreve.....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 51.100 €, 73,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar. Izdvajamo iz ponude lokal u pasažu koji se nalazi na odličnoj lokaciji za poslovanje u neposrednoj blizini Sinagoge i srogog centra grada (pešačke zone). Lokal čine dve etaže (prizemlje i suteren). Na donjoj etaži su dve prostorije i ostava, na gornjoj etaži jedna....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 50.000 €, 73,00 m2 cca 690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.agencijapragma.com

Brigadira Ristića – četvorosoban dvorišni stan površine 73m2 + predsoblje. Trofazna struja, plin, kanalizacija. uknjižen 1/1. Moguća kupovina putem stambenog kredita. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500 evra. Plin.

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, Centar, 50.000 €, 73,00 m2 cca 690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.10.2022.,

www.agencijapragma.com

Centar – trosoban dvorišni salonski stan površine 73m2 + šupa + podrum. Monofazna struja, potrebno renoviranje, etažiran, ulični deo. Pogodno za pretvaranje u kancelarije ili poslovni prostor. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500 evra. Podrum.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 47.450 €, 73,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prostran, komforan, svetao, dosta prostora za odlaganje. Nalazi se u mirnom kraju u blizini Južnog bulevara. Iza kompleksa Kapija Vračara. Sastoji se od dnevne sobe, dve spavaće sobe, kupatila, kuhinje sa trpezarijom, špajza, predsoblja sa dodatnom ostavom, 2 terase. Zbog rasporeda....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 46.350 €, 73,00 m2 cca 640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi dvosobna prizemna kuća sa svojim pripadajućim dvorištem u Šikari. Kuća se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i ulaznog hodnika. U sklopu kuće i dvorišta nalazi se jedna pomoćna prostorija ( ostava ) i natkriveni letnjikovac. Nekretnina....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 45.000 €, 73,00 m2 cca 620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

KUĆA! U Gogama se prodaje kuća veličine 73m2 na placu od 400m2. Sastoji se od hodnika, 2 sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila i toaleta. Iziskuje određena ulaganja, ali je kuća gradjena kompletna od cigle, izolovana spolja, suva. U dvorištu se nalazi letnja kuhinja, pomoćne prostorije.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 43.800 €, 73,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem nov četvorosoban stan 73m2 u Lipovom gaju.Ima veliki dnevni boravak i tri sobe za spavanje.Obezbeđeno parking mesto i manji kućni ljubimci su dobrodošli.Useljiv 01.10.2025.Cena 600ePozovite 069788803 .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Košutnjak, 43.800 €, 73,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 102083, V/VI, klima, lift, terasa, parking, stambena zgrada. Stan se sastoji iz ulaza sa plakarima, gostinskog toaleta, dnevnog boravka, trpezarije, kuinje, i odvojenog spavaćeg bloka koji poseduje veću i manju spavaću sobu i kupatilo. Stan poseduje zatvorenu terasu.....

 
 
 
  Stan, BACKO GRADISTE, 42.500 €, 73,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se novo izgrađeni stan u Bačkom Gradištu - trosoban površine 73 m 2 . Stan se nalazi u prizemlju stambene zgrade za kolektivno stanovanje. Stan je kompletno novo sagrađen odnosno izvršeno je pretvaranje nekada poslovnog prostora u stambenu jedinicu. Podovi svi u keramici,....

 
 
 
  Stan, BEČEJ, 42.500 €, 73,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, ĆUPRIJA, 40.000 €, 73,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća površine 73m2, legalizovana. Kuća je za adaptaciju ili rušenje ukoliko želite da iskoristite plac koji je odličan za izgradnju poslovnog prostora. Nalazi se na odličnoj lokaciji, na uglu dve ulice i pogodan je za gradnju bilo koje vrste. Plac je površine 5.93 ara.....

 
 
 
  Kuća, PARAĆIN, 40.000 €, 73,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na placu objekat 1 kuća 73m2 objekat 2 pomoćno 123m2 koš za rusenje objekat 3 pomoćno 82m2 plevnja objekat 4 pomoćno 1m2 Svi su objekti legalizovani. Postoji priključak na struju monofazni i priključak vode. Moguća i kupovina manjeg dela parcele po ceni od 4000e/ar. Plac na prometnoj....

 
 
 
  Kuća, KOVAČICA, 40.000 €, 73,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Kuća je odmah useljiva, ukupne površine 73m, na placu od 3,64 ara. Struktura: dnevna soba, dve spavaće sobe, hodnik, predsoblje i kupatilo. Prostorije su funkcionalne, kuća se prodaje delimično nameštena. U pitanju je prizemna kuća, pogodna za porodični život ili kao mirno mesto za....

 
 
 
  Kuća, ŠID, 40.000 €, 73,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Sobe do ulice 5 sa 4,jedna potpuno renovirana, plafon rigips, struja do sata nova, pod laminat, druga soba beton ispod od gore brodski pod, pretsoblje pločice, zidovi rajbovana fasada, špajz okrečen i sređen prošle godine, kupatilo stanje solidno sve radi, veranda 4×4 renovirana plafon....

 
 
 
  Kuća, DONJA TOPONICA, 40.000 €, 73,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju fina porodična kuća starije kvalitetne gradnje u selu Donja Toponica. Nalazi se u naseljenom delu, a mirnom i lepom prirodnom okruženju, Kuća je uknjižene površine 73m2, jednoetažna , VPR. Nalazi se na placu površine 1578m2, ali se uz kuću prodaje površina od 7 ari. Kuća....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 36.500 €, 73,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 120077, III/III, dupleks, klima, terasa, nov luks, novogradnja, parking, podrum, stambena zgrada. Stan se izdaje prvi put, dvoetazni, kompletno opremljen, moderan. U donjem delu sastoji se od hodnika, spavace sobe, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom (kompletno opremljeno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 63, 36.500 €, 73,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, SRBOBRAN, 31.000 €, 73,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se salonski stan u centru Srbobrana sa dvorištem i pomoćnim objektom. Stan se može posmatrati i kao kuća jer ima dvorište i zajednički ulaz kroz ajnfort kapiju sa drugim stanom u istoj kući, ali je posebno etažiran i svako ima svoje dvorište i svoju privatnost. Kuća je dober....

 
 
 
  Kuća, BEČEJ, 19.500 €, 73,00 m2 cca 270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Vlasnik 1/1 struja voda .. Kuca za rusenje nije za ziveti . .

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 16.000 €, 73,00 m2 cca 220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća u Rastini, ima 73 m2 i poseduje dve sobe, dnevni boravak, kuhinju, hodnik, špajz i kupatilo. Stolarija drvena, podovi patos i pločice, grejanje na čvrsto gorivo. Plac je 810 m2 sa pomoćnim prostorijama. Uredni papiri, vlasnik 1/1. .

 
 
 
  Apartman, ZLATIBOR, 210.000 €, 73,20 m2 cca 2870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.zidart.co.rs

Prodaje se luksuzan, potpuno opremljen stan u jednoj od najtraženijih gradskih lokacija – Svetogorska ulica, zgrada Kalman gradnje. Stan se nalazi na drugom spratu moderne i kvalitetno građene zgrade sa liftom i video nadzorom. Površina stana je 74 m², a prostor je pažljivo osmišljen....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 200.000 €, 74,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se trosoban komforan stan na odličnoj lokaciji kod Zelenog venca. Stan se nalazi na 6. spratu u nadogradnji u 5-spratnoj zgradi sa liftom. Do stana se dolazi dogradnim stepenicama. Iznad stana se nalazi tavan čija je adaptacija u stambeni prostor tek započeta i nezavršena.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 200.000 €, 74,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju Lux opremljenog trosobnog stana na Podbari od 74m2. Stan je kompletno renoviran od poda do plafona i raspolaže sa dve spavaće sobe ,velikim dnevnim boravkom sa kuhinjom, kupatilom, odvojenim toaletom , posebnom prostorijom za garderober, 3 terase i jednom ostavom....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 379-420 (od ukupno 470)

<< <3 4 5 6 7 8 9 10 11 12> >>