• GoHome Professional
80 m2 1.sprat do 210000 eura - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • 80 m2 1.sprat do 210000 eura - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 80 m2 1.sprat do 210000 eura

  • Za upit "80 m2 1.sprat do 210000 eura" pronađeno 358 nekretnina - prosečna cena 2.033 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 220000 eura (malo skuplji)
    • do 2100 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 225.000 €, 73,00 m2 cca 3080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je stan na odličnoj lokaciji u blizini Severnog bulevara, na obronku Zvezdarske šume. Stan se nalazi na prvom spratu stare, kvalitetne zgrade, trostrano orijentisan, terasa gleda na park. Po strukturi je izvorno dvoiposoban, pregrađivan radi dobijanja više spavaćih soba i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 225.000 €, 85,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan 3.5 salonac sa dva ulaza, na prvom spratu od ukupno dva, iznad i ispod je stan, podrum, zastakljena lođa, tik uz ulicu Maksima Gorkog, renoviran, bez ulaganja, 2 mokra čvora, pogodan za poslovni prostor, ostaje kuhinja i plakari, klima, video nadzor, miran deo urbanog i prometnog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 62, 225.000 €, 76,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se trosoban, uknjižen stan površine 76 m², na prvom spratu od sedam u Bloku 62 (Novi Beograd), u ulici Jurija Gagarina. Stan je severozapadno orijentisan i osunčan većim delom dana. Zgrada je kvalitetna i uredno održavana, sa dva lifta, u mirnom okruženju. Stan je u izvornom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 225.000 €, 75,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Dušanovac, 3.0s, 74,54 m, NOVOGRADNJA, LUX Predstavljamo vam funkcionalan i svetao stan u modernoj zgradi u izgradnji. Nalazi se u mirnoj i uređenoj ulici, u neposrednoj blizini gradskog prevoza, škole, vrtića, prodavnica i ostale infrastrukture idealan za miran porodični život. Kvalitet....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 225.000 €, 73,00 m2 cca 3080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

- Uknjižen stan. - Čista i uredna dokumentacija. - Bez tereta i zabeležbi. - Vlasništvo 1/1. - Mogućnost kupovine putem stambenog kredita. - Svetao i sunčan. - Dobro pozicioniran. - Trostrano orijentisan. - Pravi prvi sprat. - Izvorno stanje. - Mogućnost adaptacije. - Ta grejanje.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Altina, 120.000 €, 83,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan stan na prvom spratu stambenog objekta na Altini, na odličnoj lokaciji. Poseduje Rešenje o ozakonjenju, čeka se uknjjižba. Grejanje na struju. Odličan raspored prostorija. Veliki dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće osbe, kupatilo prostrano i velika terasa....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, Prozivka, 120.000 €, 80,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se trosoban stan površine 80m2 na prvom spratu stambene zgrade u jednom od najtraženijih naselja u Subotici – Prozivka. Stan se nalazi u mirnom i uređenom delu kvarta, idealnom za porodičan život. Prostran dnevni boravak, dve spavaće sobe, kuhinja sa trpezarijom, kupatilo,....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 118.800 €, 80,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.04.2022.,

www.indomio.rs

Stanovi su oglašeni prema kvadraturi, osnovi stana, 3D prikazu, orijentaciji, kao i tabeli površine stana. Stan broj 3 na prvom spratu- 1.350€ + PDV. U cenu je uključen PDV. Luksuzni stanovi u novogradnji (2022. godina) u mirnom delu Pančeva, u ulici Branka Radičevića 32, na svega....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 118.450 €, 81,00 m2 cca 1460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem stan na Adicama. Dupleks,uknjizen savrsena lokacija,u blizini se nalazi novo obdaniste. U blizini je takodje autobuska stanica,apoteka kao i radnja "mikromarket" na samo 20 metara od stana. Stan poseduje terasu od 3 kvadrata, dnevnu sobu sa kuhinjom,spavacu sobu za decu,wc,hodnik....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 118.150 €, 74,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*Rok završetka radova je septembar 2026. *Prvi sprat *Za više informacija, pozovite 021/221-5500 Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 225.321 €, 77,00 m2 cca 2930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Stambeno-poslovni objekat premium gradnje na Vidikovcu Objekat je projektovan u duhu moderne arhitekture, sa pažljivo odabranim materijalima i detaljima koji obezbeđuju sklad sa okolinom i dugotrajnu vrednost. U ovoj zgradi je projektovano ukupno 59 stambenih jedinica različitih struktura.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 116.800 €, 84,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad,Podbara,U novijoj zgradi uknjižen trosoban stan od 83m2. Stan se nalazi na prvom spratu. Dvostrano je orijentisan sa dve terase.(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1048810 .

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 115.438 €, 75,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.indomio.rs

Novogradnja u mirnom delu naselja Stari Banovci nadomak obale Dunava u blizini Beograda. Stan se nalazi na 1. spratu, južno orijentisan. Stan je trosoban, sastoji se od hodnika, wc-a, vešernice, kupatila, kuhinje sa trpezarijom, dnevne sobe, 2 spavaće sobe i terase. Na samo 4km od....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Futog, 115.360 €, 80,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Porodični stan u Futogu- mir, sigurnost, cena odlična! +++ Agencijska oznaka stana 1100633, Futog. Četvorosoban stan u novoj zgradi Lux kvaliteta , prvi sprat, idealnog rasporeda.Zatvoreno dvorište, video nadzor, kvalitetna gradnja. Blizu škole, vrtića i autobusa. Samo 10 min od NS.....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 115.000 €, 75,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.08.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Kuća površine 75m2 (prizemlje, sprat i potkrovlje) i plac 15 ari U naselju Slankamenački vonogradi u Novom Slankamenu, ispod vinarije Šapat. Kuća je u dobrom stanju, urađena izolacija, PVC stolarija. Prizemlje se sastoji od kuhinje sa trpezarijom odakle se izlazi na veliku ograđenu....

 
 
 
  Stan, NOVI BANOVCI, 115.000 €, 83,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan u novogradnji na lokaciji Novi Banovci. Stan je površine 83m2 i nalazi se na prvom spratu stambene zgrade od četiri sprata sa liftom. Po strukturi stan je dvoiposoban i sastoji se od dve spavaće sobe, kuhinje, trpezarije, dnevne sobe, kupatila, toaleta....

 
 
 
  Stan, KALUĐERICA, 114.000 €, 73,00 m2 cca 1560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Novogradnja u završnoj fazi oko 95% radova je završeno, a useljenje se očekuje veoma brzo. Nekretnina se nalazi u jednoj od najboljih i najmirnijih ulica u Kaluđerici, u prijatnom i tihom komšiluku, idealnom za porodičan život. Lokacija pruža odličnu povezanost sa gradom i brz pristup....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 113.400 €, 86,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju trosoban stan 86m2 u kući u Durlanu, u blizini Somborskog bulevara i OŠ Čegar. Stan se nalazi na prvom spratu dvospratne kuće, sa posebnim ulazom. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila, toaleta i dve terase.....

 
 
 
  Stan, BARAJEVO, 112.900 €, 85,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

TROSOBAN STAN U CENTRU BARAJEVA! Cena: 112900€ Kontakt: +381668091211 Lokacija: Barajevo, centar Površina: 85m2 Struktura: trosoban stan koji se sastoji od: - predsoblja - kuhinje - trpezarije - dnevne sobe - dve spanaće sobe - kupatila - terase - garaže OPIS: Prodaje se salonski....

 
 
 
  Stan, BARAJEVO, 112.000 €, 85,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.zidart.co.rs

Veoma lep komforan stan u centru Barajeva U najstrožijem centru Barajeva u zgradi koja je kulturno dobro - predstavljamo Vam odličan i stan od 85 m2 na prvom spratu. Stan ima pogleda na dve strane, veoma svetao, sa više nego komfornim sobama. Stan ima i prostoriju za prijem gostiju....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 112.000 €, 85,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, BARAJEVO, 110.400 €, 85,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.indomio.rs

TROSOBAN STAN U CENTRU BARAJEVA! Cena: 110400€ Kontakt: +381668091211 Lokacija: Barajevo, centar Površina: 85m2 Struktura: trosoban stan koji se sastoji od: - predsoblja - kuhinje - trpezarije - dnevne sobe - dve spanaće sobe - kupatila - terase - garaže OPIS: Prodaje se salonski....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 109.350 €, 81,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

U ponudi je četvorosoban stan (81,02m2), na prvom spratu, dvostrano orijentisan, sa prostranim dnevnim boravkom i trpezarijom, kuhinjom, tri spavaće sobe, garderoberom (ostavom), kupatilom i dve terase, sa pogledom na Frušku goru, u blizini reke Dunav , na samo 200m od O.Š. Marija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 227.200 €, 78,00 m2 cca 2910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Centar, trosoban stan, na idealnoj lokaciji. Agencijska oznaka stana 1065744, Novi Sad, centar. CENA 227200e + agencijska provizija 3%Stan na prvom spratu idealan i za porodicno stanovanje kao i za poslovnu delatnost.78m2,sstan ima dva mokra cvora, terasu koja ne ulazi u uknjizenu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 227.630 €, 85,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izvanredan stan+++Agencijska oznaka stana 1100093, Novi Sad, Futoška, 85 m2, četvorosoban, prvi sprat. Predstavljamo vam moderan četvorosoban stan u novogradnji, staroj manje od godinu dana, koji pruža izuzetan komfor i kvalitetan životni prostor. Stan se sastoji od tri prostrane....

 
 
 
  Stan, PASI POLJANA, 103.000 €, 80,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se trosoban stan u kući, površine 80m2. Nalazi se u prizemlju, sa zasebnim ulazom. Kuća je pozicionirana u naselju Donji komren, u mirnoj ulici. Dvorište (87m2) je zajedničko koje ima na raspolaganju korišćenja i stan na prvom spratu. Strukturu stana čini ulazni hodnik, dnevna....

 
 
 
  Stan, VINČA, 103.000 €, 82,00 m2 cca 1260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Grocka, Vinča, Ite Rine, 82m2 ----------------------------------------- 82m2, 3.0, pr/1, EG, terasa, francuski balkon, parking, interfon Nov stan koji se nalazi u zgradi u završnoj fazi radova sa građevinskom dozvolom, na mirnom i lepom mestu u Vinči, blizu Instituta i Smederevskog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 102.650 €, 74,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastican cetvorosoban - nov ! Povrat pdv-a . 1.sprat Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, Centar, 102.500 €, 82,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2022.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novoj zgradi neuseljavanoj do sada. Površine 82 m2 nalazi se na prvom spratu i ulično je orijentisan. Lokacija kod Miloševog konaka za one koji znaju šta žele. Iskoristite priliku, pozovite tim Mat Real Estate-a za više informacija. Mlađa Šćekić Mat Real Estate DOO....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 101.400 €, 78,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo neuseljavan stan u novoj zgradi Lumia u prestižnom naselju Beograd na vodi. Stan se nalazi na prvom spratu, orjentisan je ka ulici i idealan je kako za poslovni tako i za stambeni prostor. Dvostrano orijentisan i jako svetao. Sastoji se od: hodnika, dnevnog....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 101.000 €, 84,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju trosoban stan na lepoj, mirnoj lokaciji kako za stanovanje,tako za izdavanje. Stan se nalazi na minut od železničke ambulante, na par minuta hoda od Apelacionog Suda, 10 ak minuta hoda do pešačke zone, blizu fakulteta Stan je po strukturi trosoban , površine 84m2. Sastoji....

 
 
 
  Stan, DUVANIŠTE, 101.000 €, 75,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo lep,konforan stan P=75m2 na prvom spratu manje stambene jedinice,Stan se sastoji od: Dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom, 2 spavaće sobe, hodnik, kupatilo, 2 terase i podrum P=16m2 Sve prostorije su prostrane i lepo osvetljene. Stan je komplet renoviran....

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 120.000 € na 100.000 € dana 14.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, JAGODINA, 100.000 €, 73,00 m2 cca 1370 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.03.2026 - 120.000 €
14.04.2026 - 100.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.03.2026.,

www.heroldo.com

U centru Jagodine na prvom spratu – Prostran stan u "Moravskom stilu " Tražite dom koji ima dušu, a ne samo kvadrate? Predstavljamo vam jedinstvenu priliku da postanete vlasnik stana u jednoj od onih prepoznatljivih zgrada koje čuvaju duh stare Jagodine. Površina: 73 m² (izuzetno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 100.000 €, 80,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 117443, I/II, telefon, terasa, renoviran, ulaz dobar, u izgradnji, parking, deljiv, stambena zgrada. Prodaju se tri stana,u Borci kod malog Zbega.Stan na prvom spratu je u procesu sredjivanja,ima pregrade sve uradjene.Na drugom spratu takodje imaju 2 stana,i ona su....

 
 
 
  Stan, SRBOBRAN, 99.900 €, 74,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je odličan trosoban stan u Karadjordjevoj ulici u Srbobranu.U pitanju je novogradnja proverenog investitora Spirala invest.Stan se nalazi na 1/1 spratu i sastoji se od ulaznog hodnika,dnevnog boravka,dve spavaće sobe,kupatila,terase i ostave.U izgradnji objekta su....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Petrovaradin, 99.500 €, 84,00 m2 cca 1190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem kuću u Petrovaradinu (Novi Sad) na mirnoj lokaciji blizu gradskog prevoza. Kuća je potpuno renovirana,dvorište sređeno,krov isto sređen,klima uređaj,veš mašina. U kuću je uloženo 50000e za sređivanje i potpuno je funkcionalna za život. Kuća ima 2 odvojene jedinice za stanjovanje,prizemlje....

 
 
 
  Stan, NOVI BANOVCI, 99.000 €, 76,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 113833, I/III, klima, terasa(2), nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, stambena zgrada. Novogradnja,zavrsetak jul 2025,stan ima gradjevinsku dozvolu,nalazi se na prvom spratu, trosoban,ima veliku dnevnu sobu sa kuhinjom i trpezarijom,dve odvojene spavace sobe,....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 99.000 €, 76,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.10.2024.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 113833, I/III, klima, terasa(2), nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, stambena zgrada. Novogradnja,zavrsetak jul 2025,stan ima gradjevinsku dozvolu,nalazi se na prvom spratu, trosoban,ima veliku dnevnu sobu sa kuhinjom i trpezarijom,dve odvojene spavaće sobe,....

 
 
 
  Kuća, BAČKA PALANKA, 99.000 €, 74,00 m2 cca 1340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Lepa sratna kuća u centru Bačke Palanke. Prva etaža se sastoji od dnevne, trpezarije, spavaće sobe i wc. Na prvom spratu se nalaze dodatne 3 spavaće sobe i kupatilo. Kuća ima sve priključke, grejanje je kombinovano. Gas u dnevnom i velikoj spavaćoj na spratu, ostale prostorije struja.....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, 99.000 €, 81,00 m2 cca 1220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je stan lepe strukture, dvoiposoban, površine 81m2, na idealnom prvom spratu, uredne i održavane zgrade, u ulici Crkvena. Veoma je svetao, dvostrano orjentisan, ušuškan i vrlo očuvan. Grejanje je na etažno na GAS, te su zimi režijski troškovi oko 100e, a leti dosta manje.....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Blok 63, 98.568 €, 74,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U lux poslovnoj zgradi koja se nalazi na jednoj od najprometnijh lokacija Novog Beograda, izdaje se funkcionalan poslovni prostor. Zgrada ima sopstveno obezbeđenje, moderne liftove, elektronski pristup, optički kabl više operatera, razvedenu računarsku mrežu, moderan sistem grejanja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 228.900 €, 85,00 m2 cca 2690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

- Uknjižen stan. - Čista i uredna dokumentacija. - Bez tereta i zabeležbi. - Upisana kvadratura 81 m2. - Merena kvadratura 85,14 m2. - Prvi sprat. - Trostrano orijentisan (istok - jug - zapad). - Dobro pozicioniran. - Zaštićen od buke. - Veliko dvorište. - Parking. - Blizina infrastrukturnih....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 253-294 (od ukupno 359)