• GoHome Professional
80 m2 1.sprat do 210000 eura - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • 80 m2 1.sprat do 210000 eura - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 80 m2 1.sprat do 210000 eura

  • Za upit "80 m2 1.sprat do 210000 eura" pronađeno 358 nekretnina - prosečna cena 2.033 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 220000 eura (malo skuplji)
    • do 2100 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, KAMENICA, 176.000 €, 80,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Vlasnik prodaje nov stan od 80m2 na Alibegovcu, Hollywood hill, prvi sprat, tri spavace sobe, dnevni boravak, kuhinja, kupatilo, wc, spajz, terase dve, podno grejanje, toplotne pumpe, klime dve, parking, autobuska stanica na 100m, mikromarket 100m Terasa, Parking, garaža, Satelitska,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 175.000 €, 81,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan 61 m2 na prvom spratu novije zgrade. Stan se sastoji iz hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe i kupatila. Svaka prostorija je odlično osvetljena i prostrana. Bez ikakvih ulaganja. Stan se prodaje sa pomoćnim objektom od 20 m2 koji se nalazi....

 
 
 
  Stan, BUBANJ, 175.000 €, 81,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 175.000 €, 81,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Troiposoban stan 81m Petrovaradin Lokacija: Centar (Srbija, Novi Sad, Petrovaradin) Ulica i broj: Okrugićeva Sobnost: Troiposoban Kvadratura: 81m2 Nivo u zgradi: 1. sprat Dodatne informacije Terasa, Lift, Podrum, ostava, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima Tekst oglasa 0643187924....

 
 
 
 
+11%

Promena cene sa 195.000 € na 216.000 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 216.000 €, 80,00 m2 cca 2700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.09.2025 - 195.000 €
13.03.2026 - 216.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.09.2025.,

www.berzanekretnina.org

Mirijevo 3, u neposrednoj blizini ulice Koste Nađa, predstavlja izuzetnu priliku za život u popularnom beogradskom naselju. Ovaj raskošan stan površine 80m² (uknjižen na 72m²) nalazi se na prvom spratu očaravajuće četvorospratne zgrade, izrađene od fasadne cigle i okružene bogatim....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 173.800 €, 79,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je prostran i luksuzno projektovan 3.5-soban stan površine 90 m² u novogradnji iz 2024. godine, smešten na prvom spratu moderne stambene zgrade sa liftom i pripadajućom podrumskom prostorijom. Stan je idealan za porodičan život, ali i kao investicija za izdavanje, zahvaljujući....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 173.250 €, 76,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u izgradnji, na najtraženijoj i atraktivnoj lokaciji u blizini Pravnog fakulteta. Stan se nalazi u stambenoj zgradi Po (-2)+Po(-1)+P+8. Zgrada se gradi po visokim standardima. U blizini su Pravni i Ekonomski fakultet, škole, vrtići i mnogobrojni ugostiteljski objekti....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 173.040 €, 76,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.07.2023.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam lepo enterijerki uređen i funkcionalan četvorosoban stan, trostrano orijentisan, u mirnom delu grada Novog Sada sa pogledom na Frušku Goru. Nalazi se na prvom spratu novoizgradjene urbane vile koja ima samo dva sprata. Uknjižen, po listu nepokretnosti je povrsine....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 173.040 €, 76,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.07.2023.,

www.oglasi.rs

Ova prelepa nekretnina predstavlja kombinaciju funkcionalnosti, udobnosti i estetike, smeštena u mirnom delu grada Novog Sada sa predivnim pogledom na Frušku Goru. Stan se nalazi na prvom spratu novoizgrađene urbane vile, koja se sastoji od samo dva sprata, pružajući osećaj ekskluzivnosti....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 173.040 €, 76,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 1007116.Kompletno namešten troiposoban stan koji se nalazi na 1. spratu u novoizgrađenom stambenom kompleksu, na Adicama. Stan se sastoji od dnevnog boravka u čijem je sklopu kuhinja sa trpezarijom, 3 spavaće sobe, kupatila i terase. Prodaje se sa svim nameštajem....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 173.040 €, 76,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se LUX četvorosoban stan iza Lipovog Gaja!! Stan se nalazi u novoizgrađenoj zgradi na prvom spratu (od dva) i ima 76m2 stan ima 3 odvojene spavaće sobe, kupatilo, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom.. Grejanje na toplotne pumpe plaća se u sezoni kroz struju.. Dvostrano....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 173.040 €, 76,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju četvorosoban stan visokog kvaliteta na prvom spratu zgrade, kompletno opremljen i spreman za useljenje! Stan se nalazi u mirnom i atraktivnom delu grada, idealan za porodičan život. Karakteristike stana: • Površina: 76m2 • Raspored prostorija: Prostran dnevni boravak, potpuno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 173.000 €, 76,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2024.,

www.indomio.rs

NA PRODAJU!!!Cetvorosoban trostrano orijentisan stan,u mirnom delu grada Novog Sada sa pogledom na Frusku Goru,nalazi se sam na prvom spratu novoizgradjene urbane vile koja ima samo dva sprata.Uknjizen,po listu nepokretnosti je povrsine 76 m2.Stan se prodaje sa ful opremljenoscu novom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 173.000 €, 80,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*DIREKTNA PRODAJA*Prodajemo u Atraktivnom delu Telepa Fantastičan Četvorosoban stan 80 m2 na TOP LOKACIJIStan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi na prvom spratu,dvostrane orijentacije,svetao je i funkcionalan, pogodan je za udoban život građana ima lepu TerasuIstičemo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 172.440 €, 84,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam moderan četvorosoban stan u novogradnji u Petrovaradinu. Stan se nalazi na prvom spratu, u stambenoj zgradi koja poseduje lift. Ovaj objekat je zamišljen kao moderna stambena zajednica koja odgovara na sve potrebe savremenog života. U neposrednoj blizini nalazi se....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 216.300 €, 73,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je nov troiposoban stan u Novom Sadu, na Telepu, površine 73 m², na prvom spratu zgrade od pet spratova. Stan ima pogled na dvorište zgrade, pa je zaštićen od ulične buke. Izolacija je odlična, te se ne čuje buka ni iz zgrade ni sa ulice. Grejanje je na gas, plaća se samo....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 216.300 €, 86,00 m2 cca 2520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se novoizgrađena kuća u Ledincima na manje od 15 min vožnje do grada. Kuca je na dva nivoa, prizemlje i sprat. Kupcima je ostavljen izbor keramike i podova. Kontakt telefon: 0693831006 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 216.300 €, 79,00 m2 cca 2740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kompletno opremljen četvorosoban stan površine 79m2 sa parking mestom Zgrada je novije gradnje, zavidnog kvaliteta. Nekretnina je savršenog rasporeda, iz hodnika u sve prostorije. Svaka prostorija je odličnih dimenzija. Stan poseduje dve terase i dva mokra čvora. Podno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 172.010 €, 76,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijska oznaka 1072296 - Uknjižen, DOBRIM DELOM RENOVIRAN izuzetno funkcionalan dvoiposoban stan na Novoj Detelinari, u blizini pijace. Delimično je renoviran, U jednom delu stana je postavljena PVC stolarija, rađeni su kupatilo i kuhinja. Terasa je zatvorena, i tu je izbačen radni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 172.000 €, 85,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

*Direktna prodaja* Prodajemo u Severnom Telepu Trosoban stan 85 m2 u Izgradnji na Izuzetnoj Lokaciji stan se nalazi na Prvom spratu, dvorišne orijentacije ima Dnevnu sobu, dve odvojene spavaće sobe, mokri čvor i dve Lepe Terase Grejanje je centralno Useljenje je u Februaru....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 172.000 €, 85,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

*Direktna prodaja*Prodajemo u Severnom Telepu Trosoban stan 85 m2 u Izgradnji na Izuzetnoj Lokacijistan se nalazi na Prvom spratu, dvorišne orijentacije ima Dnevnu sobu,dve odvojene spavaće sobe,mokri čvor i dve Lepe TeraseGrejanje je centralnoUseljenje je u Februaru 2025mogućnost....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 170.600 €, 84,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stan u blizini Pravnog fakulteta, 84 m2 + terase. Stan se nalazi na 1. spratu stambene zgrade kvalitetne gradnje sa dva lifta. Sastoji se od ulaznog hodnika, toaleta, prostranog dnevnog boravka, trpezarije sa izlazom na veliku terasu, kuhinje koja takodje ima izlaz na terasu,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 170.000 €, 75,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka 1100593. CENA sa uračunatom agencijskom provizijom od 3%. Prodaje se namešten, po dogovoru. Uknjižen 1/1. Troiposobnog stana na Adicama od 75m2. Pozicioniran na 1. spratu urbane vile. Stan sadrži prostran dnevni boravak sa huhinjom, hodnik, 3 spavaće sobe, kupatilo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 170.000 €, 82,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 129299, I/, terasa(2), uknjižen. Na prodaju klasičan četverosoban stan u Petrovaradinu na prvom spratu sa liftom. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom,tri spavaće sobe,dva kupatila, hodnika i dve terase. Grejanje na gas. Zgrada ima svoj parking. Odličan za....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 170.000 €, 82,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 129299, I/, terasa(2), uknjizen. Na prodaju klasican cetverosoban stan u Petrovaradinu na prvom spratu sa liftom. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom,tri spavace sobe,dva kupatila, hodnika i dve terase. Grejanje na gas. Zgrada ima svoj parking. Odlican za....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 170.000 €, 76,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaja 4,0 stana od 76m2 na prvom spratu u novim Galens kompleksu. + Posrednička naknada je u skladu sa Opštim uslovima poslovanja Posrednika AGENT: Nebojša Tukodi 060 139 0 333 broj licence 4290 EXPO REAL ESTATE DOO Bulevar Zorana Đinđića 45V,Novi Beograd Upisan u registar posrednika....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 169.900 €, 87,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan u Zemunu, na vrlo mirnoj lokaciji. Stan se nalazi na prvom spratu manje stambene zgrade u naselju Meandri. Po strukturi je duplex stan u pitanju. Na prvom spratu se nalazi ulazni hodnik, dnevni boravak, kuhinja, trpezarija, kupatilo, ostava i toalet.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 169.400 €, 77,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju dvoiposoban, komforan stan u blizini Pravnog fakulteta, 77 m2. Nalazi se na prvom spratu stambene zgrade kvalitetne gradnje, sa liftom i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, trpezarije, kuhinje, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Na podovima je parket, stolarija....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 169.400 €, 77,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi BOX nekretnina, trosoban stan površine 77m2 na prvom spratu stambene zgrade sa dva lifta u samom centru grada. Zgrada se nalazi u neposrednoj blizini pravnog i ekonomskog fakulteta, pešačke zone i samog centra grada. Sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe, trpezarije, kuhinje,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajlovo, 169.270 €, 83,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Stanovi na prodaju u Novom Sadu – luksuzni četvorosobni (4.0) stanovi u urbanim vilama u Vidovdanskom naselju, na odličnoj lokaciji, idealni za porodični život ili kao investicija za izdavanje stanova u Novom Sadu. Ovi stanovi nude savršen spoj udobnosti, privatnosti i funkcionalnosti:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 168.900 €, 82,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

* VENIS Nekretnine * - Prodajemo 82 m2 VETERNIK ul. Dragoslava Srejovića, TROSOBAN STAN, 1 sprat od 3, nov, terasa, grejanje na toplotne pumpe vazduh - voda, 2 kupatila, LEPO UREĐEN - UKNJIŽEN - ODMAH USELJIV !!! 064-829-5005, 064-829-5005, 021-6337-037, VETERNIK ul. Dragoslava Srejovića....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 168.000 €, 80,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ikat nekretnine su u prilici da vam ponudi četvorosoban stan od 80 m2 Nalazi se na prvom spratu stambene zgrade od četiri sprata Zgrada izgrađena 2021 godine, modernog izgleda i kvalitetne gradnje u mirnoj ulici preko puta pijace, stan je dvostrano orjentisan Stan se sastoji od predsoblja,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 167.684 €, 74,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je odličan četvorosoban stan ukupne površine od 74 m², lociran na prvom spratu moderne stambene zgrade na Telepu. Stan poseduje tri spavaće sobe i prostranu dnevnu sobu, što ga čini idealnim izborom za porodice koje traže komforan i funkcionalan životni prostor.Stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 167.680 €, 74,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prelep porodični troiposoban stan od 74m2, na odličnoj lokaciji na Telepu.Stan se nalazi na prvom spratu i poseduje dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, hodnik, tri spavaće sobe, kupatilo, toalet i terasu.Prodaje se sa ugradnim plakarima i kuhinjom.Uknjižen 1/1 i bez tereta.Pozvati....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Apelovac, 167.000 €, 81,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se trosoban stan u neposrednoj blizini Kuće za venčanje. Udaljen je 5 minuta od glavnog gradskog šetališta i 2minuta od Palilulske pijace. Nalazi se na prvom spratu zgrade koja ima lift i koja je priključena na centralno grejanje. Površina stana je 81m2. Sastoji se od ulaznog....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 167.000 €, 81,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju odličan stan, na top lokaciji u centru grada kod Saborne crkve. U blizini su pošta Marger, autobusko stajalište, palilulska pijaca osnovna škola, vrtić, mnogi marketi Izvanredan za izdavanje i porodično stanovanje. Ima mogućnosti za pretvaranje u poslovni prostor. Pešačka....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 167.000 €, 81,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se odličan, funkcionalan stan, trosobne strukture, uknjižene površine 81m2, na prvom spratu stambene zgrade, u neposrednoj blizini Saborne crkve i kuće za venčanje. Zgrada je pozicionirana na odličnoj lokaciji, tako da je ovaj stan odlična investicija kako za izdavanje tako....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 165.680 €, 87,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj spratnosti Po+P+4, projektovane površine 87.2m2. Nalazi se na prvom spratu zgrade sa liftom i orijentisan je severoistok-severozapad-jugozapad. Stan je po strukturi troiposobani, sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom....

 
 
 
  Kuća, ZLATIBOR, 165.000 €, 77,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.zidart.co.rs

Na prodaju kuća na Zlatiboru, naselje Zova. Ravnogorska ulica. Nalazi se u mirnom i lepom okruženju, na oko 15 minuta lagane šetnje od centra Zlatibora i zone oko Kraljev trg. Kuća je ukupne površine 150 m², sa osnovom objekta od 77 m² i nalazi se na placu površine 3 ara. Objekat....

 
 
 
  Kuća, ČAJETINA, 165.000 €, 77,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća na Zlatiboru, naselje Zova. Ravnogorska ulica. Nalazi se u mirnom i lepom okruženju, na oko 15 minuta lagane šetnje od centra Zlatibora i zone oko Kraljev trg. Kuća je ukupne površine 150 m, sa osnovom objekta od 77 m i nalazi se na placu površine 3 ara. Objekat je....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 165.000 €, 78,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Trosoban stan 78m2 u stambenom komplesu Magdon. Stan se nalazi na prvom spratu,zgrade sa liftom.Sastoji se od ulaznog hodnika,komfornog dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom,dve spavace sobe,kupatila i toaleta. Na podovima je hrastov parket,stolarija je PVC ,grejanje je centralno.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 165.000 €, 82,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.10.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan na prodaju-Petrovaradin Agencija Gold nekretnine, predstavlja četvorosoban stan na prodaju u Petrovaradinu, u odličnoj mirnoj ulici. Stan se nalazi u zgradi standardne gradnje na mirnoj lokaciji pogodnoj za porodični život. U neposrednoj blizini nalaze se marketi, pošta, pekare,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 127-168 (od ukupno 359)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9> >>