• GoHome Professional
3.sprat do 92000 eura kablovska - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • 3.sprat do 92000 eura kablovska - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 3.sprat do 92000 eura kablovska

  • Za upit "3.sprat do 92000 eura kablovska" pronađeno 105 nekretnina - prosečna cena 1.834 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 40 m2
    • 40 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 40 m2
    • 50 m2
  •  Po ceni
    • 87000 eura (malo jeftiniji)
    • 96000 eura (malo skuplji)
    • do 1700 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NIŠ, Medijana, 75.117 €, 42,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u izgradnji u stambenoj zgradi PO+PR+3, sa 14 stambenih jedinica. Zgrada se nalazi u mirnoj ulici na Trošarini u blizini osnovne škole, obdaništa, PMF-a, Bogoslovije Odlična investicija, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan je po strukturi jednoiposoban,....

 
 
 
  Stan, STARI BANOVCI, 75.100 €, 49,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan u izgradnji u Starim Banovcima. Stan je površine 49m2 i po strukturi je jednoiposoban. Nalazi se na trećem spratu manje stambene zgrade od tri sprata. Zgrada je kvalitetno građena i sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 74.990 €, 31,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju, komforna garsonjera u izgradnji od 31m2, pravilnog oblika i odličnih dimenzija. Lokacija - Mišeluk, fenomenalna kako za život tako i za izdavanje. Rok useljenja Mart 2026. godine. Garsonjera se nalazi na 3. spratu, i ima terasu. Zgrada poseduje lift. Način plaćanja-keš.....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 74.990 €, 31,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 74.500 €, 34,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan na Zlatiboru na sjajnoj lokaciji. Stan se nalazi na 800 m hoda od jezera i centra, pritom je pozicioniram u neposrednoj blizini prirode. Stan se nalazi na trećem spratu i prodaje se u potpunosti opremljen, sa svim stvarima koje se vide na fotografijama.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 74.480 €, 45,00 m2 cca 1660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj spratnosti Po+P+4, projektovane površine 45,14m2. Nalazi se na trećem spratu u zgradi sa liftom. Stan je po strukturi je jednoiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila, i terase.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 74.000 €, 64,00 m2 cca 1160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odličan funkcionalan, svetao, dvoiposoban stan, južno orjentisan, u zgradi, sagrađene 2007 godine, na 3.spratu, bez lifta, sa TA grejanjem. Stan se prodaje u kompletu sa nameštajem. Zgrada se nalazi u ul. Crvenih javorova, u Donjoj Vrežini, sa direktnim pešačkom prilazom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Čukarička Padina, 95.000 €, 31,00 m2 cca 3070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Odličan mali stan 31m2, na 3. spratu od 9. spratova u urednoj zgradi sa liftom. Centralno grejanje. Pripadajući podrum. Odlična lokacija, u neposrednoj blizini Ade Ciganlije, Ada Mola, blizina autobuskih stajališta. Uknjižen useljiv stan, moguć kredit za mlade, za svaku preporuku.....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 73.000 €, 31,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.08.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

APARTMAN ZA 4 OSOBE, 31m2 NA 3 SPRATU SA POGLEDOM PREMA PLANINI! KOMPLETNO OPREMLJEN, NOV NE KORIŠTEN. POVEZAN JE TOPLOM VEZOM SA SPA CENTAR I RESTORANOM A SVE U SKLOPU KRALJEVIH ČARDAKA NA KOPAONIKU. ISPOD SE NALAZI MAKSI, BANKOMAT, SUVENIRNICA, I U PRIPREMI JE OTVARANJE JOŠ NEKOLIKO....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 95.200 €, 68,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lux 3,0 stan u Vukice Mitrovic na trećem spratu. Stan je površine 68m2 sa dve spavaće sobe i dnevnim boravkom. Dostupan je od 01. oktobra. U cenu stana je uračunato i parking mesto. Cena mesečnog zakupa stana iznosi 1400eur. Zakupodavac zahteva 1 mesečnu zakupninu i 1 depozit....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ekskluzivan trosoban stan – Vračar, Crveni krst U neposrednoj blizini Crvenog krsta, izdaje se moderan trosoban stan od 68 m², pozicioniran na trećem spratu kvalitetne novogradnje. Stan karakterišu besprekorna organizacija prostora i pažljivo birani detalji. Svetao dnevni boravak....

 
 
 
  Stan, KIKINDA, 72.000 €, 77,00 m2 cca 940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan trosoban stan u Mikronaselju u Kikindi, mirnom delu grada, punom zelenila. Stan se nalazi na trećem spratu, bez lifta. Veoma pogodan za porodice sa ili bez dece. U blizini škole i vrtića. Kontakt: +38166/6555-755 Biljana Terasa, Podrum, ostava, Internet, Satelitska, kablovska....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Donja Vrežina, 71.685 €, 48,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u izgradnji u stambenom objektu PR+3, u Donjoj Vrežini u blizini Lidla i Disa. Stan je projektovane površine 47.79 m2, Sastoji se od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom izdvojene spavaće sobe, kupatila i terase. Ovakva struktura je dostupna na prvom, drugom....

 
 
 
  Apartman, SOKO BANJA, 70.702 €, 30,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi odličan apartman projektovane površine 30,74m2, u izgradnji, u prvom apart- hotelu u Sokobanji. Nalazi se na trećem spratu ovog prelepog objekta u izgradnji i sastoji se od ulaznog dela, dnevnog boravka sa kuhnjom, spavaće sobe,hodnika, kupatila i terase. Apart hotel je postavljen....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 69.500 €, 32,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju moderno opremljen jednoiposoban apartman u Vili Elza – Zlatibor Prodaje se funkcionalan i potpuno opremljen jednoiposoban apartman površine 32.18 m², smešten u prestižnoj Vili Elza, na jednoj od najtraženijih lokacija na Zlatiboru. Apartman se nalazi na 3. spratu (ima lift),....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 95.790 €, 31,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*Stan se nalazi u zgradi od fasadne cigle na trećem spratu. Dvorišno je orijentisan. Renoviran je kompletno pre dve godine. Kuhinja je fizički izdvojena. Zgrada poseduje biciklanu i stanu pripada tavanski prostor od nekoliko kvadrata. Autobuska stanica se nalazi u neposrednoj blizini,kao....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 67.000 €, 38,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo stan na odličnoj lokaciji na Zlatiboru u naselje 25. maj Stan se nalazi se na 1km od centra i jezera u ulici Andrije Jevremovića Mirna lokacija sa dosta zelenila,više restorana, kafića, parkova, na 5 minuta od vidikovca Karaula, Stan ima 38m2 Nalazi se....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 67.000 €, 47,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u izgradnji na dobroj lokaciji, III sprat. U blizini stana je sve što je potrebno za ugodan život. Tu su prodavnice, apoteke, ambulante, škola , obdanište, zabavište, autopraona, benzinska pumpa.Zgradu gradi investitor sa tradicijom dužom od 25 godina poznad po kvalitetnoj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 66.300 €, 78,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Namešten stan,odlična lokacija,mirna ulica idealno za život,lep raspored hodnik, dnevni boravak, trpezarija, kuhinja, 2 sobe, kupatilo, toalet, terasa,na 3 spratu bez lifta,dozvoljeni su kućni ljubimci, useljiv,cena 850 e+ depozit+ ag.provizija. Kontakt 0645543444 Potreban depozit,....

 
 
 
  Stan, TEMERIN, 96.530 €, 66,00 m2 cca 1460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je odličan nov trosoban stan u Temerinu koji se nalazi na 3/3 spratu nove zgrade sa liftom i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom, dve spavaće sobe,vesernice, kupatila toaleta i terase.Blizina svih gradskih sadržaja. Stan se prodaje prazan.Moguć....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 64.000 €, 31,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

AVIJATIČARSKO NASELJE, 31m2 + 10m2 terasa, JEDNOIPOSOBAN U mirnom delu Novog Sada nalazi se ovaj stan pogodan za život ili investiciju. Na 3. spratu bez lifta, ima predsoblje, kuhinju sa trpezarijom, dnevni boravak, zatvorenu terasu (~10m² + ostava) i spavaću sobu (nije uračunata....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 63.860 €, 31,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Nekretnina na odličnoj lokaciji, na 3. spratu stare kvalitetne zgrade, odličan raspored, na 2 minuta od stana osnovna škola, Gomex market, autobusko stajalište.kontakt. kontakt: 060/ 30 73 71 5 Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 63.700 €, 38,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Sokobanja Novogradnja, u neposrednoj blizini parka Banjica, Hotela Sunce kao i Centra grada. U ponudi apartmani od 38.6 m2 sa odvojenom sobom na Visokom prizemlju, 1. i 3. spratu. Zgrada u zavrsnoj fazi gradnje, rok za useljenje kraj godine. Kvalitetna izrada, kako stanova, tako i....

 
 
 
  Apartman, SOKO BANJA, 63.690 €, 39,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odličan apartman, novogradnja, na finoj lokaciji blizu hotela Sunce i poznate kafane Čikago u Sokobanji. Izvanredan za izdavanje i porodično stanovanje. Nalazi se u jednom od najtraženijih delova grada, nadomak šetačke zone, u atraktivnom novom naselju, sa fantastičnim....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 63.000 €, 31,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan na Zlatiboru, u okviru naselja Karaula u ulici Andrije Jevremovića Jedna od najlepših lokacija na Zlatiboru na 15 minuta od centra i jezera Okruženo borovom šumom, u blizini vidikovca Karaula, izdvojeno od najveće gužve i buke Stan ima 30,82m2 Nalazi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 62.000 €, 62,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo Lux dvosoban stan na Tašmajdanu, površine 62m2. Nalazi se na trećem spratu, novije zgrade od osam spratova sa liftom. Po strukturi se sastoji od dnevne sobe, odvojene kuhinje i odvojene trpezarije, spavaće sobe, kupatila i terase. Spavaća soba je dvostrano....

 
 
 
  Stan, BEČEJ, 61.000 €, 59,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

STAN JE U CENTRU 3 SPRAT NAMESTEN TELEFON 0601977587 Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 60.000 €, 28,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

MAXIS GROUP DOO-Agencija za nekretnine-BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 Na prelepoj lokaciji na Kopaoniku u resortu MILMARI nalazi se luksuzan stan-apartman (studio-garsonjera) od 28m2 na prvom spratu u dobro odrzavanoj zgradi koji ima ukupno 4 spratova i potkrovlje. Takodje, ovaj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 60.000 €, 36,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Velika garsonjera, po principu modernog studia, smeštena u potkrovlju zgrade na trećem spratu. ukupna površina je 36. m ali je knjiženo na 29. m2 zbog kosina - predsoblje, mali deo za ručavanje i boravak, maksimalna iskoriščenost prostora, što je za garsonjeru velika prednost. Nema....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 59.400 €, 54,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo ekskluzivan stan u novoizgrađenom luksuznom stambenom objektu na Vračaru. Stan je površine 54m2 u zgradi vrhunskog kvaliteta i na izuzetnoj lokaciji. Stan se nalazi na trećem spratu stambene zgrade od četiri sprata. Izuzetno svetao stan sa lepim pogledom.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 58.100 €, 83,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se trosoban,renoviran stan u Svetog Save,useljiv od 1.9.,3.sprat bez lifta. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 57.600 €, 36,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo jedinstven stan na Zlatiboru u okviru naselja 25. maj Jedno od najatraktivnijih naselja na Zlatiboru Na 10tak minuta hoda od jezere i trga, u blizini više parkova, prodavnica, restorana, kao i kompleksa Titova vila Stan ima 36m2 koji su izuzetno funkcionalno....

 
 
 
  Stan, KALUĐERICA, 57.000 €, 38,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U blizini škole Miloje Vasić u Kaluđerici, u ulici 5 Maja br 2 prodajemo nov, useljiv 2.0 stan, ima samo jedan ovakav stan, (potkrovlje) 38 m2, odličnog funkcionalnog rasporeda. Stan je odlično organizovan i čine ga: Predsoblje iz kog se ulazi u dnevni boravak sa kuhinjom i izlazom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 97.850 €, 30,00 m2 cca 3260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kompletno nameštena garsonjera na Novoj Detelinari u ulici Dr. Svetislava Kasapinovića. Stan se nalazi na trećem spratu stambene zgrade sa liftom. Sva instalacija, enterijer i nameštaj su potpuno novi, od moderne kuhinje, kvalitetnih podova, funkcionalne rasvete, do bele....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 97.850 €, 30,00 m2 cca 3260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju garsonjera, Nova Detelinara – Dr Svetislava Kasapinovića, 30m² Prodaje se kompletno nameštena garsonjera površine 30m² na 3. spratu u novijoj zgradi sa ukupno 6 spratova, u ulici Dr Svetislava Kasapinovića, na atraktivnoj lokaciji na Novoj Detelinari. Stan je izuzetno funkcionalnog....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 98.000 €, 37,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Kompleks zgrada novije gradnje. Prodaje se stan od 37m2, po strukturi jednosoban ali vrlo adaptibilan. 3. sprat od 6 u zgradi sa liftom. Centralno grejanje. Interfon i video-nadzor. Ima pripadajući podrum. Odlična pozicija stana odlična lokacija, miran kraj sa dosta zelenila. Blizina....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 55.800 €, 62,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se prelep dvoiposoba stan kod Spensa, ulica Laze Kostića. Stan je kompletno namešten,sve novo i moderno, kao i sama zgrada. Uz stan može da se uzme i parking mesto kao i garaža uz doplatu. Sastoji se od hodmnika,dnevne sobe koja je prostrana i svetla,dve spavaće spbe,kuhinje,kupatila....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 55.800 €, 31,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

AKCIJA: ZA KUPOVINU OVE NEKRETNINE KUPAC NE PLAĆA PROVIZIJU. Na prelepoj lokaciji na Kopaoniku izmedju Kraljevih čardaka i MUJEN LUXA nalazi se zgrada sa stanovima koji će do 10. decembra biti useljivi . Na prodaju luksuzan stan (studio-garsonjera) od 31m2 u prizemlju zgrade koji....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 53.240 €, 30,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u izgradnji u stambenoj zgradi PO+PR+3, sa 14 stambenih jedinica. Zgrada se nalazi u mirnoj ulici na Trošarini u blizini osnovne škole, obdaništa, PMF-a, Bogoslovije Odlična investicija, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan je po strukturi jednoiposoban....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 52.650 €, 81,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Kej, ulica Episkopa Visariona. Odličan, kompletno renoviran i namešten, komforan trosoban stan nadomak šetališta keja, centra grada, Dunavskog parka, Riblje pijace Ovaj lep stambeni prostor čine prostran dnevni boravak sa izlazon na terasu, trpezarija, odvojena kuhinja,....

 
 
 
  Stan, VRBAS, 52.000 €, 72,00 m2 cca 720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem ili menjam za kuću, trosoban stan u centru Vrbasa treći sprat, kompletno izolovan sa tarasom. Spavaća soba, dve dečije i dnevna soba. Terasa, U potkrovlju, Podrum, ostava, Internet, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 98.690 €, 71,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan u srcu Vračara, površine 70,78m2. Stan se nalazi na trećem spratu stambene zgrade u novogradnji. Stan je izrazito svetao sa dosta dnevne svetlosti. Po strukturi se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom, dve spavaće sobe,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-84 (od ukupno 107)

<< <1 2 3> >>