• GoHome Professional
3.sprat do 92000 eura kablovska 40 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 3.sprat do 92000 eura kablovska 40 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 3.sprat do 92000 eura kablovska 40 m2

  • Za upit "3.sprat do 92000 eura kablovska 40 m2" pronađeno 11 nekretnina - prosečna cena 1.859 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 87000 eura (malo jeftiniji)
    • 96000 eura (malo skuplji)
    • do 1700 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, ČAJETINA, 85.800 €, 39,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan na Zlatiboru u okviru jednog od njegovih najlepših naselja - naselje Golija Na 10 minuta hoda od centra, u blizini odmarališta Golija, Titove vile, crkve, Pepka, Maksija i mnogih drugih uslužnih i turističkih sadržaja Stan ima 39m2 Nalazi se na 3....

 
 
 
  Apartman, SOKO BANJA, 63.690 €, 39,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odličan apartman, novogradnja, na finoj lokaciji blizu hotela Sunce i poznate kafane Čikago u Sokobanji. Izvanredan za izdavanje i porodično stanovanje. Nalazi se u jednom od najtraženijih delova grada, nadomak šetačke zone, u atraktivnom novom naselju, sa fantastičnim....

 
 
 
  Apartman, SOKO BANJA, 89.769 €, 39,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi odličan apartman projektovane površine 39.03m2, u novogradnji, u prvom apart- hotelu u Sokobanji. Nalazi se na trećem spratu ovog prelepog objekta u izgradnji i sastoji se od ulaznog dela, dnevne sobe, hodnika, kupatila, spavaće sobe i terase. Apart hotel je postavljen u....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit '3.sprat do 92000 eura kablovska 40 m2'
29.520 €
21.450 €
67.000 €
  Stan, ČAJETINA, 82.000 €, 39,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo odličan novi stan u centru Zlatibora Stan se nalazi na samo 5 minuta lagane šetnje od jezera u blizini pijace , nove autobuske stanice, Gondole, trga, parka, Idee, poslastičarnice, niza restorana i mnogih drugih sadržaja koje nudi Zlatibor Kvadratura....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 75.117 €, 42,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u izgradnji u stambenoj zgradi PO+PR+3, sa 14 stambenih jedinica. Zgrada se nalazi u mirnoj ulici na Trošarini u blizini osnovne škole, obdaništa, PMF-a, Bogoslovije Odlična investicija, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan je po strukturi jednoiposoban,....

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 63.700 €, 38,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Sokobanja Novogradnja, u neposrednoj blizini parka Banjica, Hotela Sunce kao i Centra grada. U ponudi apartmani od 38.6 m2 sa odvojenom sobom na Visokom prizemlju, 1. i 3. spratu. Zgrada u zavrsnoj fazi gradnje, rok za useljenje kraj godine. Kvalitetna izrada, kako stanova, tako i....

 
 
 
  Stan, KALUĐERICA, 57.000 €, 38,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U blizini škole Miloje Vasić u Kaluđerici, u ulici 5 Maja br 2 prodajemo nov, useljiv 2.0 stan, ima samo jedan ovakav stan, (potkrovlje) 38 m2, odličnog funkcionalnog rasporeda. Stan je odlično organizovan i čine ga: Predsoblje iz kog se ulazi u dnevni boravak sa kuhinjom i izlazom....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 88.000 €, 38,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan na Zlatiboru u okviru naselja Obudojevica Na 15 minuta od centra, na mirnoj lokaciji na prelepim, otvorenim pogledom na padine i vrhove Zlatibora Stan ima 38m2 Nalazi se na 3 spratu od 6 nove, kvalitetno napravljene zgade Zgada ima lift Po strukturi....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 92.400 €, 42,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan u izgradnji površine 42 m², smešten na trećem spratu stambene zgrade sa liftom. Grejanje je etažno sa podnim sistemom, što obezbeđuje dodatni komfor i energetsku efikasnost. Struktura stana: Dnevna soba sa kuhinjom Spavaća soba Kupatilo Terasa Lokacija: Zgrada se nalazi....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 98.000 €, 37,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Kompleks zgrada novije gradnje. Prodaje se stan od 37m2, po strukturi jednosoban ali vrlo adaptibilan. 3. sprat od 6 u zgradi sa liftom. Centralno grejanje. Interfon i video-nadzor. Ima pripadajući podrum. Odlična pozicija stana odlična lokacija, miran kraj sa dosta zelenila. Blizina....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 78.000 €, 37,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan na prodaju na Zlatiboru u okviru naselja Kamalj Naselje Kamalj predstavlja jedno od najlepših naselja na Zlatiboru i jednu od poslednjih zelenih oaza u blizini centra Idealno za one koji žele da uživaju u miru i tišini okruženi borovom šumom U neposrednoj....