• GoHome Professional
3.sprat do 130000 eura lift - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • 3.sprat do 130000 eura lift - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 3.sprat do 130000 eura lift

  • Za upit "3.sprat do 130000 eura lift" pronađeno 474 nekretnina - prosečna cena 2.068 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po ceni
    • 120000 eura (malo jeftiniji)
    • 130000 eura (malo skuplji)
    • do 2000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 276 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, VRDNIK, 77.050 €, 34,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična nekretnina sa rokom izgradnje maj 2025.godine. Nalazi se u sklopu kompleksa Central Park Vrdnik u jednoj od 6 lamela. U pitomom i mirnom okruženju, ušuškan u zelenilo pored potoka, okružen blagim padinama prekrivenim vinogradima. U sklopu kompleksa postoji unutrašnji bazen,....

 
 
 
  Stan, KRNJAČA, 77.000 €, 36,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odličan jednoiposoban stan površine 36m² u modernoj i kvalitetnoj novogradnji, na 3. spratu uredne i održavane zgrade. Stan je funkcionalno organizovan, svetao i praktičan za život, sa odličnom orijentacijom i izolacijom. Osnovne karakteristike: Površina: 36 m² Sprat: 3.....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 76.600 €, 31,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju, komforna garsonjera u izgradnji od 31m2, pravilnog oblika i odličnih dimenzija. Lokacija - Mišeluk, fenomenalna kako za život tako i za izdavanje. Rok useljenja Mart 2026. godine. Garsonjera se nalazi na 3. spratu, i ima terasu. Zgrada poseduje lift. Način plaćanja-keš.....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, Centar, 139.000 €, 112,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.10.2024.,

www.gsigma.rs

Četvorosoban stan u centru grada. Stan je uknjižen na 112 m2, osnova stana je 124 m2 plus prostrana terasa, i nalazi se na trećem spratu u zgradi bez lifta. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka, trpezarije, kuhinje, kupatila, toaleta, vešeraja, i tri spavaće sobe CG u stanu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 139.000 €, 45,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodaje se dvosoban stran 45m2 na Somborskom bulevaru, kod Hitne pomoći, 3. sprat, lift u zgradi, nije poslednji. Stan je održavana, u dobrom stanju, uknjižen, zastakljena terasa. Cena 139 000eu. Kontakt 065/385-8883 Novogradnja Lift Uknjiženo Klima.

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 139.000 €, 125,00 m2 cca 1110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.indomio.rs

Četvorosoban stan u centru Zrenjanina, uknjižen na 112m2 ali u prirodi ima 125m2, nalazi se na trećem spratu u zgradi bez lifta.Sastoji se od velikog dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinje, ostave, tri spavaće sobe, kupatila, malog toaleta, vešernice , hodnika i velike terase.Zgrada....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 76.000 €, 59,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je izuzetno lep i funkcionalan stan površine 59 m², smešten na trećem spratu u zgradi starije, kvalitetne gradnje. Zgrada nema lift, ali spratnost je veoma prijatna za svakodnevno korišćenje jer nema napornih stepenica. Stan je kompletno renoviran, sa novom električnom instalacijom,....

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 77.000 € na 76.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, SOMBOR, 76.000 €, 77,00 m2 cca 990 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.09.2025 - 77.000 €
06.05.2026 - 76.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.09.2025.,

www.indomio.rs

*Na prodaju trosoban stan na Selenči, na odličnoj lokaciji, na Staparskom putu u blizini Lidla, osnovne škole "Avram Mrazović". -Površina stana je 77m2, stan se nalazi na 3. spratu u zgradi koja ne poseduje lift. -Stan obuhvata hodnik, kupatilo, ostavu, kuhinju sa trpezarijom, dve....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 75.600 €, 28,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

PRODAJA STANOVA U IZGRADNJI – NOVI SAD (TELEP) Tražite moderan dom koji spaja funkcionalnost, mir i vrhunski kvalitet? Predstavljamo vam novi stambeno-poslovni objekat , projektovan po meri savremenog načina života. Istaknute karakteristike svakog stana: Ekonomičnost: Podno grejanje....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 75.280 €, 39,00 m2 cca 1930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u novogradnji na Paliluli, površine 38,64m2 (34,64m2 + 4m2) po strukturi jednoiposoban. Stan se sastoji iz ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom I trpezarijom, spavaće sobe, kupatila I terase. Stan se nalazi na prvom spratu stambene zgrade koja poseduje lift I ima....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 75.200 €, 94,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Sjajna ponuda! Stan se nalazi na odličnoj lokaciji u blizini svih važnih sadržaja, u mirnom i uređenom delu Bulevara Oslobođenja. Smešten je na trećem spratu zgrade i odmah je useljiv. Stan ima ukupnu površinu od 94 kvadratna metra. Sastoji se od četiri opremljene sobe, dok je jedna....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 75.117 €, 42,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u izgradnji u stambenoj zgradi PO+PR+3, sa 14 stambenih jedinica. Zgrada se nalazi u mirnoj ulici na Trošarini u blizini osnovne škole, obdaništa, PMF-a, Bogoslovije Odlična investicija, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan je po strukturi jednoiposoban,....

 
 
 
  Stan, STARI BANOVCI, 75.100 €, 49,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan u izgradnji u Starim Banovcima. Stan je površine 49m2 i po strukturi je jednoiposoban. Nalazi se na trećem spratu manje stambene zgrade od tri sprata. Zgrada je kvalitetno građena i sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 75.000 €, 28,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka 1099058. CENA stana 75 000e + 3% agencijske provizije. Uknjižen dvoiposoban stan u potkrovlju od 28 kvadrat. Kuhinja, kupatilo i dve sobe. Smešten je na 3 spratu zgrade bez lifta, a odlikuje se centralnim gradskim grejanjem. Za više informacija pozovite 021/427 -088....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 75.000 €, 56,00 m2 cca 1340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

*Na prodaju dvoiposoban stan u Somboru, na Selenči, u blizini osnovne škole "Dositej Obradović", samoposluge, staračkog doma. -Površina stana je 56 m2 + terasa površine 2,4 m2, stan se nalazi na 3. spratu u zgradi koja poseduje lift. -Stan obuhvata hodnik, kupatilo, dve spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 75.000 €, 31,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 74.990 €, 31,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 74.990 €, 31,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 74.500 €, 34,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan na Zlatiboru na sjajnoj lokaciji. Stan se nalazi na 800 m hoda od jezera i centra, pritom je pozicioniram u neposrednoj blizini prirode. Stan se nalazi na trećem spratu i prodaje se u potpunosti opremljen, sa svim stvarima koje se vide na fotografijama.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 74.480 €, 45,00 m2 cca 1660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj spratnosti Po+P+4, projektovane površine 45,14m2. Nalazi se na trećem spratu u zgradi sa liftom. Stan je po strukturi je jednoiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila, i terase.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 74.100 €, 78,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

📢 IZDAJE SE KOMFORAN RENOVIRAN TROSOBAN STAN – CENTAR, ULICA VUKA KARADŽIĆA 🏙️ 📍 Lokacija Odlična lokacija u strogoj gradskoj zoni , u ulici Vuka Karadžića Pešačka udaljenost od glavnih sadržaja: prodavnice, škole, parkovi, gradski prevoz 🏫🛒🚎 🏡 Karakteristike stana Površina:....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 74.000 €, 64,00 m2 cca 1160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odličan funkcionalan, svetao, dvoiposoban stan, južno orjentisan, u zgradi, sagrađene 2007 godine, na 3.spratu, bez lifta, sa TA grejanjem. Stan se prodaje u kompletu sa nameštajem. Zgrada se nalazi u ul. Crvenih javorova, u Donjoj Vrežini, sa direktnim pešačkom prilazom....

 
 
 
  Stan, SMEDEREVO, Centar, 73.950 €, 51,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novogradnja kod sportskog centra. Nov, nekorišćen, dvosoban stan, 51 kvadrat, lepog rasporeda na trećem spratu zgrade sa liftom. Kvalitetna gradnja, centralno grejanje sa kalorimetrom, terasa. Mogućnost kupovine garažnog mesta. Prikaz na mapi je informativnog karaktera i pokazuje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 73.500 €, 50,00 m2 cca 1470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Dvosoban, uknjižen stan na trećem spratu, sa terasom, bez lifta, grejanje etažno na gas., (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1053168 .

 
 
 
  Apartman, VRDNIK, 72.400 €, 35,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju studio apartmana u Vrdniku u sklopu rezidencijalnog kompleksa koji postavlja nove standarde luksuza i komfora u srcu Vrdnika. Sama lokacija u prethodnih par godina je doživela ekspanziju na polju turizma, tako da je u narednih par godina prognoziran rapidni rast....

 
 
 
  Stan, KIKINDA, 72.000 €, 77,00 m2 cca 940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan trosoban stan u Mikronaselju u Kikindi, mirnom delu grada, punom zelenila. Stan se nalazi na trećem spratu, bez lifta. Veoma pogodan za porodice sa ili bez dece. U blizini škole i vrtića. Kontakt: +38166/6555-755 Biljana Terasa, Podrum, ostava, Internet, Satelitska, kablovska....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Donja Vrežina, 71.685 €, 48,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u izgradnji u stambenom objektu PR+3, u Donjoj Vrežini u blizini Lidla i Disa. Stan je projektovane površine 47.79 m2, Sastoji se od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom izdvojene spavaće sobe, kupatila i terase. Ovakva struktura je dostupna na prvom, drugom....

 
 
 
  Stan, RUMA, 71.400 €, 54,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan bez ulaganja, u naselju Kudoš. Ima 54m2, u to spada dnevni boravak, odvojena kuhinja sa trpezarijom, spavaća soba, terasa i kupatilom. Stan je na trećem spratu u zgradi bez lifta. Prodaje se kompletno namešten, kao na slikama. Mirno i porodično naselje, dosta parking....

 
 
 
  Stan, SMEDEREVO, Centar, 71.050 €, 49,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novogradnja kod sportskog centra. Nov, nekorišćen, jednoiposoban stan, 49 kvadrata, lepog rasporeda na trećem spratu. Lift, kvalitetna gradnja, centralno grejanje sa kalorimetrom, terasa. Mogućnost kupovine garažnog mesta u zgradi. Prikaz na mapi je informativnog karaktera i pokazuje....

 
 
 
  Apartman, SOKO BANJA, 70.702 €, 30,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi odličan apartman projektovane površine 30,74m2, u izgradnji, u prvom apart- hotelu u Sokobanji. Nalazi se na trećem spratu ovog prelepog objekta u izgradnji i sastoji se od ulaznog dela, dnevnog boravka sa kuhnjom, spavaće sobe,hodnika, kupatila i terase. Apart hotel je postavljen....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 139.900 €, 45,00 m2 cca 3110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2026.,

www.indomio.rs

Nov Jednoiposoban stan 45m Telep Lokacija: Telep (Srbija, Novi Sad, Novi Sad) Ulica i broj: Laze Lazarevića Sobnost: Jednoiposoban Kvadratura: 45m2 Stanje objekta: Novogradnja Grejanje: Gas Nivo u zgradi: 3. sprat Dodatne informacije Terasa, Lift, Klima Tekst oglasa 0643187924 Oglašavamo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 140.000 €, 43,00 m2 cca 3260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.08.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijska oznaka nekretnine je 1008007. Novi Sad, potez oko stanice, ulica Radoja Domanovića. Novogradnja, iz 2022. treći sprat, redovna etaža, lift, nije poslednji sprat. Komforne prostorije. Prodaje se kao na slikama, kompletno opremljen nameštajem i aparatima. Optimalna terasa.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 140.000 €, 55,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo dvosoban stan na trećem spratu od tri sprata, u sjajnoj o kolini sa dosta zelenila. Stan se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom (open space), spavaće sobe, kupatila i velike terase koja se pruža u čitavoj dužini stana, kojoj se može pristupiti....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Šumice, 140.000 €, 57,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine vam nude izvorno dvosoban, a adaptiran u trosoban stan na odličnoj lokaciji u Ustaničkoj ulici. Stan se nalazi na trećem spratu stambene zgrade bez lifta, površine 57 m², sa centralnim grejanjem. Uknjižen je i odmah useljiv, a pripada mu i podrum. Raspored prostorija....

 
 
 
  Stan, ZLATIBOR, 70.000 €, 32,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.zidart.co.rs

Na prodaju je prelep, kompletno opremljen stan na Zlatiboru, smešten u jednom od najlepših delova naselja 25. maj. Prostran i funkcionalan, ovaj jednoiposoban stan pruža idealan spoj udobnosti, modernog dizajna i praktičnosti za svakodnevni boravak ili turističko izdavanje. Stan se....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 68.900 € na 70.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, SOKO BANJA, 70.000 €, 50,00 m2 cca 1400 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 68.900 €
01.05.2026 - 70.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi novogradnja u Sokobanji, stanovi od 40-70m2. Na desetak minuta hoda od centra, u blizini Sokotermi, pravi se novi kompleks, sada dve zgrade, a zatim i apart hotel. Dve moderne zgrade sa stanovima kvadratura od 35 do 70m2 i par stanova većih kvadratura, grade se od visokokvakitetnih....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 70.000 €, 38,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u naselju Stanovo u Kragujevcu, u mirnoj ulici, u blizini škole, ambulante, marketaStan je površine 38 m2. Nalazi se na 3. spratu petospratne stambene zgrade, koja nema lift. Stan od prostorija ima hodnik, kupatilo, kuhinju sa trprzarijom, jednu sobu (dneva/spavaća)....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 70.000 €, 32,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 70.000 €, 54,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Dvosoban stan na Radijalcu na odličnoj lokaciji, na trećem spratu u zgradi sa liftom. Na podovima je lep parket, a u kuhinji su pločice. Kupatilo je renovirano sa kadom. Struja nova, novi osigurači. Lift, Podrum, ostava, Telefon.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 69.500 €, 23,00 m2 cca 3020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Garsonjera 23 m2, III sprat, terasa, lift, uknjižena - bez tereta, odmah useljiva, Bulevar Oslobođenja - kod Železničke stanice, kontakt tel. 066/5432335. Molim bez poziva Agencija. Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 69.500 €, 32,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju moderno opremljen jednoiposoban apartman u Vili Elza – Zlatibor Prodaje se funkcionalan i potpuno opremljen jednoiposoban apartman površine 32.18 m², smešten u prestižnoj Vili Elza, na jednoj od najtraženijih lokacija na Zlatiboru. Apartman se nalazi na 3. spratu (ima lift),....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 131.000 € na 140.160 € dana 12.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, 140.160 €, 48,00 m2 cca 2920 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.02.2026 - 131.000 €
12.04.2026 - 140.160 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan na prodaju-Podbara, Novi Sad Agencija Gold nekretnine, predstavlja jednoiposoban stan na prodaju na Podbari, Novi Sad, udaljen svega 5 minuta hoda od pešačke zone. Stan se nalazi na veoma aktraktivnoj lokaciji za život, ali i odličan je i kao investicija za izdavanje. Sastoji....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 337-378 (od ukupno 474)

<< <3 4 5 6 7 8 9 10 11 12> >>