• GoHome Professional
3.sprat do 130000 eura lift - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • 3.sprat do 130000 eura lift - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 3.sprat do 130000 eura lift

  • Za upit "3.sprat do 130000 eura lift" pronađeno 472 nekretnina - prosečna cena 2.065 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po ceni
    • 120000 eura (malo jeftiniji)
    • 130000 eura (malo skuplji)
    • do 2000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 199 943 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+2%

Promena cene sa 103.000 € na 105.100 € dana 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, 105.100 €, 33,00 m2 cca 3190 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.05.2026 - 103.000 €
16.05.2026 - 105.100 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prelep, svetao 1.5 soban stan od 33m2, u stvarnosti 34m2, u blizini dva bulevara- bulevara Evrope i bulevara Patrijarha Pavla i novoplaniranog mosta preko dunava.3. Sprat ( nije poslednji )bez lifta, u manjoj zgradi sa odličnom toplotnom i zvučnom izolacijom, sa parkingom iskljucivo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 105.000 €, 34,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je stan strukture koji kupci najčešće traže– u novijoj gradnji jednoiposoban sa pripadajućim parking mestom. Stan je svetao, dvostrano orijentisan, funkcionalan, uknjižen, brzo useljiv, bez ulaganja. Raspored je izuzetno praktičan – iz predsoblja se ulazi u sve prostorije.....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 105.000 €, 72,00 m2 cca 1460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se uknjižen stan od 72 m² u naselju Radijalac, u Subotici. Stan je izvorno trosoban, a sada je funkcionalno organizovan kao troiposoban. Raspored čine dnevna soba, odvojena kuhinja, jedna veća i dve manje spavaće sobe. Nalazi se na trećem spratu u zgradi bez lifta. Odlična....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 105.000 €, 40,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se jednoiposoban stan u novoj zgradi u blizini Bulevara patrijarha Pavla, Somborska ulica. Sastoji se iz dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila, hodnika i terase. Prodaje se sa svim nameštajem koji se nalazi u stanu. Stan se nalazi na trećem spratu u....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 105.000 €, 30,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Srpski: Predstavljamo vam potpuno renoviranu garsonjeru na odličnoj lokaciji, u blizini Detelinarske pijace. Stan površine 30m² nalazi se na 3. spratu zgrade sa liftom i odlikuje se funkcionalnim rasporedom. Posebna prednost je zatvorena, topla terasa koja može služiti kao dodatna....

 
 
 
  Stan, KIKINDA, Centar, 105.000 €, 89,00 m2 cca 1180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na Trgu srpskih dobrovoljaca, u odličnoj zgradi bez lifta, na trećem spratu, prodaje se prostran trosoban stan, korisne povšine 89 m2. Stan je odličnog rasporeda i poseduje prostranu terasu. U navedenoj ceni uračunato je parking mesto, kuhinja i ugradni plakari. Za više informacija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 104.980 €, 38,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

*Naša Preporuka*... Prodajemo Dvosoban stan 38 m2 u Novogradnji na TOP-TOP LOKACIJI... stan se nalazi na Trećem spratu zgrade, dvorišne je orijentacije, Funkcionalan što doprinosi vašem komforu i udobnosti... Novogradnja Lift U izgradnji.

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 104.000 €, 101,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.09.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

* Na prodaju troiposoban stan u centru grada, u neposrednoj blizini ulice Rade Končara. - Površina stana je 101 m2, stan se nalazi na 3. spratu (poslednji sprat), u zgradi koja ne poseduje lift. - Stan obuhvata hodnik, kupatilo, toalet, kuhinju sa trpezarijom i dnenvim boravkom, tri....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković 1, 104.000 €, 64,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Dvoiposoban stan u naselju Medaković na Voždovcu u neposrednoj blizini okretnice 30ice. Nalazi se na trećem spratu od pet, bez lifta. Stan je u izvornom stanju, dosta očuvan sa PVC stolarijom i terasom u čitavoj dužini stana, pa se na nju može pristupiti kako iz dnevne tako i iz spavaće....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 103.000 €, 44,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 Kalman Zlatibor Centar, dvosoban, namešten stan 44m2 Kalman naselje je udaljeno na 5 min hoda od jezera i užeg centra grada tj. 100m od početka pešačke zone, a opet dovoljno daleko od gužve. Naša mikro lokacija uvek dobija najbolje ocene jer pruža pravi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 103.000 €, 45,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan, lepo održavan dvosoban stan od 45m2, na Podbari.Stan se nalazi na trećem spratu od 4, novije zgrade koja ne poseduje lift. Sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe kupatila i hodnika. Prodaje se sa kuhinjom i ugradnim elementima. Lokacija je odlična,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 103.000 €, 33,00 m2 cca 3120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju – Kompletno opremljen stan sa prelepom terasom | Polgar Andrasa Prodaje se funkcionalan jednoiposoban stan površine 33m², na 3. spratu zgrade bez lifta, u mirnoj ulici Polgar Andrasa. Stan se sastoji od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom, spavaće sobe i kupatila. Posebnu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 103.000 €, 33,00 m2 cca 3120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se lep i svetao jednoiposoban stan na dobroj lokaciji. Stan je kompletno opremljen, poseduje sve od bele tehnike, tv, ves masina, klima, a takodje poseduje i veliku terasu sa lepim pogledom na grad. Stan se nalazi na 3. spratu u zgradi bez lifta. Kontakt tel. 0646586099 .

 
 
 
  Stan, BUBANJ, 134.630 €, 84,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odmah useljiv, troiposoban stan u novogradnji na Bubnju, 84 m2. Stan se nalazi na 3. spratu stambeno-poslovnog objekta i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom,toaleta,ostave,spavaćeg degažmana koji čine tri spavaće sobe i kupatilo i terase.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 102.000 €, 46,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem komforan stan 46m2, jednoiposoban. Lokacija je Novo naselje. Uknjižen je i bez posrednika. Odličan raspored, odvojena kuhnja, dvostrano orijentisan sa ostavom i biciklanom. Treći sprat bez lifta. Može i zamena za deo kuće ili sličan na prvom spratu. Cena dogovor. Kontakt....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 102.000 €, 30,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132214, III/, klima, lift, terasa, garaza, parking, ostava. Prodaje se jednosoban stan sa novim renoviranjem u naselju Nova Detelinara. Stan je po strukturi garsonjera povrsine 30 m² sa funkcionalnim rasporedom i prostranom, toplom terasom (postavljen radijator), koja....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121145, III/, klima, terasa, uknjižen, podrum, ostava, može zamena(). Prodaje se komforan jednoiposoban stan od 46 m² na Novom naselju. Stan je uknjižen, funkcionalnog rasporeda, sa odvojenom kuhinjom, ostavom i terasom. Dvostrano je orijentisan, svetao i prozračan,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 102.000 €, 34,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Detelinara, 34m2, jednosoban stan, Rumenačka ulica, III sprat, lift, terasa, novija zgrada, useljiv, 102000€, bez posrednika.Tel. 062/813-0199 .

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 101.860 €, 56,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

kontakt osoba 0653503551 .Kupac ne plaća agencijsku proviziju.Predstavljamo vam dvosoban funkcionalan stan, površine 56,25m2, sa lepom terasom, na prvom, drugom i trećem spratu, u novogradnji. Stan se sastoji od hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 101.850 €, 46,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan u novogradnji u Durlanu. U neposrednoj blizini objekta nalaze se vrtić, škola, pijaca, trgovinske radnje i novi tržni centar. Stan je vrlo funkcionalan, dvoiposoban, površine 46,29m2, nalazi se na trećem spratu u zgradi sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 101.543 €, 57,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prelep stan u novogradnji, na odličnoj lokaciji, u blizini Pantalejske crkve. Izvanredan za porodično stanovanje i izdavanje. Nalazi se u manjoj stambenoj zgradi spratnosti po+p+4. Po strukturi je dvoiposoban, projektovane površine 57.45m2, sa funkcionalnim rasporedom prostorija.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 101.000 €, 46,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo jednoiposoban stan na Novom Naselju.Stan poseduje prostranu dnevnu sobu, odvojenu kuhinju, kao i odvijenu trpezariju koja ima mogućnost pregradjivanja i pretvaranja u spavaću sobu, kupatilo i terasu.Nalazi se na trećem spratu u zgradi bez lifta. Dvostrano je orijentisan....

 
 
 
  Stan, UB, 103.600 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.03.2026.,

www.agencijakvadrat.net

U novoj, kvalitetno građenoj zgradi na Ubu, prodaje se dvoiposoban stan površine 61.34m². Stan se nalazi na trećem spratu u zgradi koja poseduje lift, što ga čini praktičnim za sve generacije. Ono što ovaj prostor izdvaja jeste velika količina prirodne svetlosti koja dopire u sve....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 100.790 €, 54,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.11.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Predstavljamo Vam fenomenalan stan u mirnom porodičnom kraju. U krugu stana se nalaze autobuska stanica, apoteka, kao i brojne trgovinske radnje. Sam stan se nalazi u zgradi od bele fasadne cigle, prepoznatljivog kvaliteta. Zgrada je odlično održavana, ima interfon i lift. Stan se....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 100.430 €, 53,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvoiposoban stan 53,23m2, na trećem spratu stambeno-poslovnog objekta Po+P+4 na atraktivnoj i mirnoj lokaciji u naselju Čalije, sa mogućnošću povraćaja PDV-a. Zgrada se gradi po evropskim standardima, uz upotrebu isključivo visokokvalitetnih materjala renomiranih evropskih....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 100.000 €, 37,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo lep 2.0 stan u centru Zlatibora kod gondole, Vip Bogić. Stan se prodaje sa svim stvarima i tehnikom. Uknjizen. Sa terase je prelep pogled na decije skijaliste Obudojevicu. Pametna brava je na vratima stana, tako da vlasnik uvek ima uvid i kontrolu dolaska gostiju. Zgrada....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 100.000 €, 46,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se jednoiposoban stan pored Kovid bolnice na Mišeluku, preko 80% završena izgrađenost - može na kredit, drugi i treći sprat, TOP Lokacija, dva izlaza na put do grada, terasa, dva lifta. Mali mesečni troškovi, grejanje na gas, na kalorimetre. Na 5minuta do Merkatora i 10 minuta....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 100.000 €, 33,00 m2 cca 3030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo vrhunski, luksuzan stan na jedinstvenoj lokaciji u centru Zlatibora u okviru apartmanskog kompleksa Titova vila Stambeno - poslovni apartmanski kompleks Titova vila predstavlja jedan od najpoželjnijih i luksuznijih lokacija na Zlatiboru. Na samo 10 minuta....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 100.000 €, 62,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122793, III/IV, terasa, uknjižen. Na prodaju dvoiposoban stan od 62m2 u Petrovaradinu blizu pošte i železničke stanice. Stan je uknjižen i nalazi se na trećem spratu bez lifta. Oko zgrade ima puno zelenila, parking prostora, dečijih igrališta, marketa, autobuskih stajališta....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 135.000 €, 33,00 m2 cca 4090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se velika komfora garsonjera 33m2, u Beogradu opština Zvezdara, Ulica Bulevar kralja Aleksandra 455 preko puta OMV na 300m od tramvajske okretnice, garsonjera je na 3 spratu, zgrada ima 10 spratova i dva lifta. Zgrada je useljenja prvi put Septemba 2023.god, ja sam vlasnik....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 135.000 €, 45,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 130913, III/IV, lift, terasa, uknjižen. Na prodaju kompletno namešten dvosoban stan na Bulevaru Patrijarha Pavla. Stan je na trećem spratu sa liftom. Uknjižen. Može stambeni kredit! Agent Dragan. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 135.000 €, 50,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se jednoiposoban stan, uknjižen na 50 m površine, ali je realna ukupna površina 42m2. Nalazi u mirnom i uređenom naselju Meandri u Zemunu, u kvalitetnoj stambenoj zgradi iz 2010. godine. Stan je smešten na 3. spratu (poslednjem) u zgradi bez lifta, a iznad stana se nalazi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 135.000 €, 46,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1098873 - Uknjižen jednoiposoban stan na Grbavici blizu Liman pijace, škole i vrtića. Spavaća soba, dnevni boravak, izdvojena kuhinja, ostava i kupatilo. Stan je opremljen i nameštaj je u ceni. Terasa, centralno grejanje, treći sprat, lift. KONTAKT OSOBA SVETLANA....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 99.990 €, 94,00 m2 cca 1060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se trosoban stan od 94m2 u samom centru grada. Nalazi se na 3/3 spratu u zgradi bez lifta. Sastoji se od dnevnog boravka, dve velike spavaće sobe, kuhinje, kupatila i toaleta. Na podovima su parket i pločice, prozori su krovni Velux, a grejanje je na struju (klima-tplana je....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 99.640 €, 50,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stan u novogradnji na Paliluli, površine 49,82m2 po strukturi dvoiposoban. Stan se sastoji iz ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom I trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila I terase. Stan se nalazi na prvom spratu stambene zgrade koja poseduje lift I ima 11 stambenih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 99.500 €, 33,00 m2 cca 3020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.12.2025.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se jednoiposoban stan od 33kvm u Mirijevu kod OŠ ,,Pavle Savić". Opremljen kompletno nameštajem i belom tehnikom. Nova zgrada. U blizini škole, okretnice, pijace Stan se nalazi na 3 spratu od 4, ima odvojenu spavaću sobu i terasu sa prelepim pogledom, odvojenu kuhinju sa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 99.137 €, 35,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo stan u novogradnji 35m2, na jednoj od trenutno traženijih lokacija Novoj Detelinari. Odlična nekretnina kako za život , takođe i kao investiciono ulaganje. Stan je na trećem spratu u zgradi sa liftom. Povrat Pdv-a. Useljiv u Aprilu 2024. godine Za više informacija pozovite....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 99.000 €, 66,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.indomio.rs

Prelepo namešten stan , izuzetno kvalitetnim nameštajem po svim lux standardima . Sastoji se od prostrane , svetle dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, velikog kupatila, spavaće sobe i terase. Ukupna površina stana je 66m2.Stan se nalazi na 3. spratu , nove zgrade , koja ima lift....

 
 
 
  Stan, DIVČIBARE, 99.000 €, 71,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 Duplex Apartman u stambenom objektu ''Green Hills'', na odličnoj lokaciji, na jednom od najlepših delova Divčibara, u neposrednoj blizini hotela ''Crni Vrh''. Cena nije fiksna, moguć dogovor. Gradnja izvedena po najvišim standardima i dvorištem u vidu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 98.880 €, 33,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam jednosoban stan na trećem spratu stambene zgrade na Bulevaru oslobođenja - jednoj od najtraženijih i najboljih lokacija u gradu. Ova adresa pruža sve što je potrebno za udoban i praktičan život - u neposrednoj blizini se nalaze škole, vrtići, prodavnice, stanice....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 135.200 €, 81,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj spratnosti Po+P+4, projektovane površine 81,94m2. Nalazi se na trećem spratu u zgradi sa liftom. Stan je po strukturi je troiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, tri spavaće sobe, kupatila, toaleta,....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 98.500 €, 40,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Uknjižen, 40m2, 3/6 Prodaje se dvosoban stan površine 40m² na Zlatiboru, u neposrednoj blizini hotela Palisad. Stan se nalazi na trećem spratu i sastoji se od predsoblja, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje je na norveške radijatore.....