• GoHome Professional
3.sprat do 130000 eura barem 50 m2 - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • 3.sprat do 130000 eura barem 50 m2 - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 3.sprat do 130000 eura barem 50 m2

  • Za upit "3.sprat do 130000 eura barem 50 m2" pronađeno 589 nekretnina - prosečna cena 1.797 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 120000 eura (malo jeftiniji)
    • 130000 eura (malo skuplji)
    • do 1800 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 276 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NIŠ, Pantelej, 101.543 €, 57,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prelep stan u novogradnji, na odličnoj lokaciji, u blizini Pantalejske crkve. Izvanredan za porodično stanovanje i izdavanje. Nalazi se u manjoj stambenoj zgradi spratnosti po+p+4. Po strukturi je dvoiposoban, projektovane površine 57.45m2, sa funkcionalnim rasporedom prostorija.....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 89.000 €, 57,00 m2 cca 1560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju dupleks na Bubnju površine 57m2. U prizemnom delu se nalazi dnevni boravak, kuhinja, trpezarija i ostava. Na spratu - dve spavaće sobe, kupatilo i hodnik.Stan se nalazi na trećem spratu zgrade od ukupno pet spratova, pružajući vam divan pogled i mirnu atmosferu.Neophodna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Šumice, 140.000 €, 57,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine vam nude izvorno dvosoban, a adaptiran u trosoban stan na odličnoj lokaciji u Ustaničkoj ulici. Stan se nalazi na trećem spratu stambene zgrade bez lifta, površine 57 m², sa centralnim grejanjem. Uknjižen je i odmah useljiv, a pripada mu i podrum. Raspored prostorija....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 57.000 €, 58,00 m2 cca 980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2024.,

www.indomio.rs

- Prodaje se KOMPLET RENOVIRAN stan na trećem spratu, nema lift. - Površine 58m2 + terasa.Sastoji se iz TRI SOBE, kuhinje, kupatila, špajza i terase - Podovi su parket i laminat.Grejanje preko TA peći - Ima podrum u zgradi - IZUZETNA LOKACIJA, sve je u blizini, marketi, parkići, vrtići,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 61.800 €, 58,00 m2 cca 1070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Uknjižen dvosoban stan sa odvojenom kuhinjom na Detelinari. Izvorno stanje, dobro održavan. Treći sprat, terasa.(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1053225 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Betanija, 92.600 €, 58,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

41565, 061 234 30 11 Stefanela, Po projektu dvosoban ali vrlo lako dvoiposoban .Treći sprat i nema lift. Dobar raspored, uknjižen stan. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 108.200 €, 58,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

41549, 061 234 30 11 Stefanela, Kompletno renoviran, komforan dovosoban stan od 58m2 koji može lako da se preuredi u dvoiposoban. Treći sprat sa liftom. Prazan, odmah useljiv. Dvostrano orijentisan. Cena je fiksna! .

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 145.000 € na 137.500 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Betanija, 137.500 €, 58,00 m2 cca 2370 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 145.000 €
10.04.2026 - 137.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

Komforan dvosoban stan - 58 m2 | TOP lokacija | LiftNa prodaju komforan i funkcionalan dvosoban stan površine 58 m2, smešten na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu - Bulevar oslobođenja, preko puta Futoške pijace.Stan se nalazi na 3. spratu u zgradi sa liftom, idealan kako za....

 
 
 
  Stan, VRBAS, 84.100 €, 58,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je odličan dvosoban stan u izgradnji u Vrbasu u ulici Save Kovačevića .U pitanju je proveren investitor Spirala invest koji iza sebe ima na desetine završenih projekata.Stan se nalazi na 1/3 spratu u zgradi sa liftom i sastoji se od ulaznog hodnika, velikog dnevnog....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 95.000 €, 58,00 m2 cca 1640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Dvosoban namešten stan od 58 m2 na 2/3 spratu zgrade bez lifta blizu škole Kizur Ištvan. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila sa kadom i dve terase sa pristupom iz dnevnog boravka i kuhinje. Podovi su parket i pločice, prozori....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bogoslovija, 40.600 €, 58,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan dvoiposoban stan, na trećem spratu stambene zgrade u neposrednoj blizini OFK stadiona i Bogoslovije. Novogradnja, kompletno name[ten stan, nikad useljavan. Nisu dozvoljeni kućni ljubiumci. Samo za dugoročni zakup,minimum godinu dana. Obavezan 1 depozit. PROSTORIJE:hodnik,kupatilo,spavaca....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 134.000 €, 58,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo Dvoiposoban stan preko puta Sajma i Master centra,ulica Pariske komune,III sprat,ima lift . . . stan ima odvojenu kuhinju sa ostavom,dnevni boravak, dve spavaće sobe,kupatilo,terasu i ostavu u podrumu.Stan je uknjižen,sav nameštaj ostaje u ceni. Lift, Telefon, Satelitska,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 127.600 €, 58,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

PRODAJA Iz ponude stanova u stambeno -poslovnom kompleksu , na Bulevaru Nemanjića, izdvajamo odlično organizovan dvosoban stan 58 m2, na 3.spratu., koji se lako može adaptirati u dvoiposoban po projektu. Stanovi su različite spratnosti . Stanovi su neuseljavani. Izuzetna prilika da....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 108.645 €, 58,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zgrada se nalazi u blizini Pantelejske crkve, izolovana od buke I gradske gužve. Površina stana je 58,60 metara kvadratnih. Po stukturi je trosoban, nalazi se na trećem spratu. Stan se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila i lodje. Prvoklasna PVC stolarija,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 125.500 €, 58,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo komforan, dvosoban stan na Bulevaru Oslobođenja. Stan se sastoji iz hodnika, dnevne sobe, odvojene kuhinje sa trpezarijom, odvojene spavaće sobe, jednog sanitarnog čvora i terase. Uz stan se dobija i ostava. Nalazi se na trećem spratu zgrade sa liftom. Stan je uknjižen 1/1,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram, 29.500 €, 59,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Izdaje se svetao i funkcionalan dvosoban stan površine 59 m² na Vračaru, u neposrednoj blizini Hrama Svetog Save. Stan se nalazi na trećem spratu i predstavlja odličan izbor za udoban život u mirnom delu grada, uz neposrednu blizinu restorana, kafića, prodavnica i gradskog prevoza.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 133.900 €, 59,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.01.2024.,

www.indomio.rs

Uknjižen troiposoban stan u centru grada, deo koji gravitira SPENS-u i fakultetima. Prodaje se sa kompletnim nameštajem , interesantan za izdavanje. Treći sprat, terasa, IDS 47034. .

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 76.000 €, 59,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je izuzetno lep i funkcionalan stan površine 59 m², smešten na trećem spratu u zgradi starije, kvalitetne gradnje. Zgrada nema lift, ali spratnost je veoma prijatna za svakodnevno korišćenje jer nema napornih stepenica. Stan je kompletno renoviran, sa novom električnom instalacijom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 129.500 €, 59,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se dvoiposoban stan na Novom Naselju, površine 59m², na trećem spratu zgrade sa liftom. Stan se nalazi u mirnom i zelenilom okruženom delu naselja, idealnom za porodični život. U neposrednoj blizini se nalazi osnovna škola, kao i brojni parkovi, prodavnice i sve što je potrebno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 129.430 €, 59,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se dvoiposoban stan na Novom Naselju, površine 59m² , na trećem spratu zgrade sa liftom. Stan se nalazi u mirnom i zelenilom okruženom delu naselja, idealnom za porodični život. U neposrednoj blizini se nalazi osnovna škola, kao i brojni parkovi, prodavnice i sve što je potrebno....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 76.000 € na 73.000 € dana 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, JAGODINA, 73.000 €, 59,00 m2 cca 1240 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 76.000 €
05.04.2026 - 73.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se svetao i funkcionalan trosoban stan površine 59 m², smešten na trećem spratu stambene zgrade u naselju Tabane, na odličnoj i mirnoj lokaciji. Stan je renoviran, a posebno je važno što je urađena potpuno nova električna instalacija, što budućim vlasnicima donosi sigurnost....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 64.000 €, 59,00 m2 cca 1090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.06.2024.,

www.indomio.rs

* Na prodaju dvoiposoban stan na Selenči, u blizini poslastičarnice "Gojko". - Površina stana je 59 m2, stan se nalazi na 3. spratu u zgradi koja ne poseduje lift. - Stan obuhvata hodnik, dve spavaće sobe, kupatilo, ostavu, kuhinju sa trpezarijom i dnevnim boravkom sa izlazom....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 64.000 €, 59,00 m2 cca 1090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi renoviran dvoiposoban stan veličine od 59m2 na Novoj Selenči. Stan se nalazi na 3. spratu zgrade bez lifta. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom, dve spavaće sobe, hodnika, kupatila, ostave i terase. Grejanje na struju. U stanu renovirano kupatilo, stolarija PVC. Na....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Donja Vrežina, 88.725 €, 59,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u izgradnji u stambenom objektu PR+3, u Donjoj Vrežini u blizini Lidla i Disa. Stan je projektovane površine 59.15 m2, Sastoji se od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom dve spavaće sobe, kupatila, wc-a i terase. Ovakva struktura je dostupna na prvom, drugom....

 
 
 
  Stan, BEČEJ, 61.000 €, 59,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

STAN JE U CENTRU 3 SPRAT NAMESTEN TELEFON 0601977587 Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 53.000 €, 60,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.06.2025.,

www.indomio.rs

SOMBOR - STAPARSKI PUT, DVOSOBAN 60 M2 Prodaje se komforan, dvosoban stan na trećem spratu, bez lifta. Sastoji se iz spavaće sobe, dnevne sobe, predsoblja, kuhinje sa špajzom, kupatila i dve terase.Grejanje preko TA peći.Ima podrumsku prostoriju u zgradi.Nova PVC stolarija. Cena:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 45.000 €, 60,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo LUX namešten stan u ulici Bulevar despota Stefana u Beogradu. Stan se nalazi na trećem spratu zgrade od pet spratova. Po strukturi se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne prostorije, kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. Kompletno je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 36.000 €, 60,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem salonski stan u centru Novog Sada, u ulici Grčkoškolska 6. Stan je potpuno renoviran, sa novim nameštajem. Nalazi se na trećem spratu, ima 60m2, plafoni su preko 3,5m.. Stan poseduje jedno parking mesto u dvorištu zgrade. Cena je 600 evra+režije koje su male (do 100e) Moguć....

 
 
 
  Stan, VRDNIK, 60.000 €, 60,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se dvoiposoban stan u centru Vrdnika komplet namešten na 3.spratu bez lifta.Odrzavan stan redovno. Cena:1000€ po m2 plus 3% agencijska provizija Magistrator 021 reg br:622 Telefon:0644950427 0631448223 Terasa.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 45.000 €, 60,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9110900. Prelep, kompletno namešten, dvosoban salonski stan površine 60m2, koji se nalazi na 3. spratu stambene zgrade koja je jedno od kulturnih dobara Novog Sada, locirane u neposrednoj blizini pešačke zone. U cenu zakupa su uračunate režije osim struje. Stan je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 39.000 €, 60,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

lux 3.5 soban stan na 3 spratu, duplex, 2 spavaće sobe, dnevna, kuhinja sa trpezarijom, terasa, kupatilo zvati na viber ili whatsapp 004916098726654 Potreban depozit, Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 36.000 €, 60,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Strogi centar grada, ulica Grčkoškolska. Kompčetno namešten, veoma komforan dvosoban salonski stan sa visinom plafona preko 3.5m. Ovaj lep i svetao stambeni prostor čine prostran dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja, spavaća soba, kupatilo, ostava i velika terasa sa lepim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman II, 135.700 €, 61,00 m2 cca 2230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2023.,

www.indomio.rs

***Predstavljamo Vam prelep trosoban stan na potezu Telepa u neposrednoj blizini Limana 4. Stan se nalazi u novoizgradjenom kompleksu sa mnoštvom zelenila i parking mesta. Stan se nalazi na trećem spratu u zgradi sa liftom i poseduje dve komforne spavaće sobe, ostavu, kupatilo i dnevni....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 120.000 € na 115.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, KRNJAČA, 115.000 €, 61,00 m2 cca 1890 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 120.000 €
06.05.2026 - 115.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo uknjižen 2.0-soban u mirnoj ulici u blizini Zrenjaninskog Puta. Stan se nalazi na 200.metara od ulice Zrenjaninski Put kod EDB-a. U blizini su autobuska stajališta, pekare, Marketi, Metro… Grejanje je na norveške radijatore (moguće je grejanje na inverter....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Apelovac, 122.000 €, 61,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

.Na 1. i 3. spratu u ponudi dvoiposobni stanovi površine 60.61 m² , koji čini hodnik, dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, 2 sobe , kupatilo i terasa. Stambeni objekat je u izgradnji , Po+Pr+3 (sa liftom) od 7 stanova. Nalazi se u mirnom delu Palilule, na oko 600 m od centra, Obrenovićeve....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 125.000 €, 61,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju prelep trosoban stan na Zlatiboru, smešten u luksuznom naselju Kapije Zlatibora, na izuzetnoj lokaciji u neposrednoj blizini budućeg kompleksa Park Zlatibor, gde je planirana izgradnja luksuznog hotela Crowne Plaza, restorana, padel centra, košarkaških terena, zatvorenog....

 
 
 
  Stan, BELA CRKVA, 58.000 €, 61,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodajem kompletno renoviran trosoban stan 61m2 u Beloj Crkvi naselje Rasadnik. Stan se nalazi na 3 spratu . Cena 58.000 eur. Za više informacija i dogovor oko razgledanja, pozvati 064/248-83 -73 ... Prikaži broj . Trosoban stan, Bela Crkva | Prodaja · 61m² · 58.000€.

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 121.660 € na 127.743 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 127.743 €, 61,00 m2 cca 2090 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 121.040 €
17.04.2026 - 121.660 €
26.04.2026 - 127.743 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi BOX nekrenitna, dvoiposoban stan u novogradnji, smešten na izuzetno dobroj lokaciji u naselju Pantelej, u samoj blizini Pantelejske crkve. Reč je o kvalitetnoj stambenoj zgradi sa svega 8 stanova, što budućim vlasnicima obezbeđuje mirnije i prijatnije okruženje za svakodnevni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 42.700 €, 61,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo konforan dvoiposoban stan površine 61m2 koji se nalazi na Zvezdari kod ulice Gospodara Vučića. Stan se nalazi na 3. spratu nove zgrade od 7 spratova. Sastoji se od hodnika, dve spavaće sobe, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, terase, kupatila i toaleta. Kompletno....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 111.530 €, 61,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvoiposoban stan 60,03m2, na trećem spratu stambeno-poslovnog objekta Po+P+4 na atraktivnoj i mirnoj lokaciji u naselju Čalije, sa mogućnošću povraćaja PDV-a. Zgrada se gradi po evropskim standardima, uz upotrebu isključivo visokokvalitetnih materjala renomiranih evropskih....

 
 
 
  Stan, BEČEJ, 97.280 €, 61,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban stan na trećem spratu u izgradnji od investitora KPT Invest Group. Stan od 61m² opremljen je vrhunskim SMART HOME sistemom koji upravlja rasvetom, roletnama, bojlerom, te rashladnim i grejnim sistemima. U cenu stana je uključena i ostava na poslednjem spratu (4,25m²), a moguće....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 85.900 €, 61,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u Nisu Mokranjceva, po strukturi stan je dvoiposoban, povrsine 61m2 sa terasom, na 3. spratu zgrade sa liftom, sastoji se od ulaznog hodnika iz koga se ide zasebno u sve prostorije, dnevni boravak sa trpezarijom, terasom i kuhinjom, iz hodnika dve velike spavace sobe i kupatilo.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 169-210 (od ukupno 425)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>