• GoHome Professional
3.sprat do 130000 eura barem 50 m2 - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • 3.sprat do 130000 eura barem 50 m2 - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 3.sprat do 130000 eura barem 50 m2

  • Za upit "3.sprat do 130000 eura barem 50 m2" pronađeno 590 nekretnina - prosečna cena 1.797 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 120000 eura (malo jeftiniji)
    • 130000 eura (malo skuplji)
    • do 1800 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, KAMENICA, 100.000 €, 46,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se jednoiposoban stan pored Kovid bolnice na Mišeluku, preko 80% završena izgrađenost - može na kredit, drugi i treći sprat, TOP Lokacija, dva izlaza na put do grada, terasa, dva lifta. Mali mesečni troškovi, grejanje na gas, na kalorimetre. Na 5minuta do Merkatora i 10 minuta....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, Kotež 1, 92.000 €, 74,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju uknjižen trosoban stan od 74m2 ( grejna površina 66m2 + dve lođe po 4m2) na trećem spratu bez lifta, komplet renoviran, dvostrano orjentisan (istok - zapad) Stna se nalazi u blizini Lidla na kotežu 1. Uz stan ide pripadajući podrum .

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 80.610 €, 46,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u izgradnji u stambenoj zgradi PO+PR+3, sa 14 stambenih jedinica. Zgrada se nalazi u mirnoj ulici na Trošarini u blizini osnovne škole, obdaništa, PMF-a, Bogoslovije Odlična investicija, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan je po strukturi dvoiposoban,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 102.000 €, 46,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem komforan stan 46m2, jednoiposoban. Lokacija je Novo naselje. Uknjižen je i bez posrednika. Odličan raspored, odvojena kuhnja, dvostrano orijentisan sa ostavom i biciklanom. Treći sprat bez lifta. Može i zamena za deo kuće ili sličan na prvom spratu. Cena dogovor. Kontakt....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Satelit, 92.700 €, 46,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1096077 - Uknjižen dvosoban stan na Satelitu u blizini Futoškog puta. U izvornom stanju. U blizini sve potrebno za život. Podrumska prostorija. Treći sprat, terasa. Kontakt 064/823-66-09 Terasa.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 83.164 €, 46,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prelep stan u novogradnji, na odličnoj lokaciji, u blizini Pantalejske crkve. Izvanredan za porodično stanovanje i izdavanje. Nalazi se u manjoj stambenoj zgradi spratnosti po+p+4. Po strukturi je jednoiposoban, projektovane površine 46,52m2, sa funkcionalnim rasporedom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 36.800 €, 46,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9110778. Izdaje se lep, moderno opremljen dvosoban stan, na 3. spratu novije zgrade sa liftom. Stan se nalazi u mirnom delu Podbare. Uz stan je obezbeđeno i parking mesto, koje nije uključeno u cenu zakupa stana. Dozvoljeni su kućni ljubimci. Useljiv od 15.07.2025.Potreban....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 66.600 €, 74,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar, ulica Šafarikova. Odličan poslovni prostor preko puta Srpskog narodnog pozorišta. Ovaj veoma svetao poslovni prostor funkcionalnog rasporeda (u sve kancelarije se ulazi iz dugačkog hodnika) čine ukupno 4 kancelarije - jedna velika sjedinjena sa kompletno opremljenom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 105.060 €, 46,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra 1007464.Komforan jednosoban stan koji se nalazi na 3.spratu na Novom naselju, u ulici Mileve Marić. Stan se uz mininalna ulaganja može adaptirati u dvosoban. Uknjižen je 1/1. Terasa.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 101.000 €, 46,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo jednoiposoban stan na Novom Naselju.Stan poseduje prostranu dnevnu sobu, odvojenu kuhinju, kao i odvijenu trpezariju koja ima mogućnost pregradjivanja i pretvaranja u spavaću sobu, kupatilo i terasu.Nalazi se na trećem spratu u zgradi bez lifta. Dvostrano je orijentisan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Satelit, 105.000 €, 46,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam funkcionalan dvosoban stan povrsine 46m2 na Satelitu.Stan se nalazi na 3.spratu, dobro odrzavan,sa odvojenom sobom,kupatilom i terasom.Za vise informacija kontaktirajte nase agente. Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 114.000 €, 74,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Renoviran, trosoban stan, istočno orijentisan. Nalazi se na 3.spratu, u novijoj zgradi sa liftom, interfonom i sopstvenim parkingom, Žitni trg. Sastoji se od prostranog hodnika iz kog se ulazi u sve ostale prostorije: dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja, dve sobe, ostava, kupatilo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 55.500 €, 74,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Retko u ponudi! Sjajan dvoiposoban stan na fantastičnoj lokaciji! Nalazi se na trećem spratu u zgradi sa liftom, poseduje dve dvorišno orijentisane terase od kojih je jedna u potpunosti zastakljena. Prostire se na površini od 74m2, sjajnog je rasporeda. Opremljen je lepim i kvalitetnim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 133.900 €, 75,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2023.,

www.indomio.rs

Prodajemo 3.0 stan ,površine 75 m2 u blizini Bulevara Evrope. Idealan stan za život kao i za izdavanje! Tiha i porodična ulica u mirnom delu Telepa, zavučena od gradske buke a nadomak svih sadržaja potrebnih za komforan život, blizina prodavnica, marketa, škola, vrtića, autobuskog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 130.850 €, 75,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se trosoban stan na Bulevaru Evrope, tačnije na Adamovićevom Naselju. Stan se nalazi na trećem spratu male zgrade u mirnoj ulici. Sastoji se od komforne dnevne sobe,kuhinje,2 spavaće sobe, kupatila, dve ostave i terase. Ispred zgrade nalazi se parking rezervisan za stanare....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 37.500 €, 75,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Namešten dvosoban stan u centru grada, u blizini Keja i Zmaj Jovine ulice. Stan se nalazi na trećem spratu, ima lift, informatika 13000 dinara,odmah useljiv. Izdaje se na duže, dozvoljeni kućni ljubimci. U blizini vrtić, škola, gimnazija, Kej, gradski prevoz, riblja pijaca , Dunavski....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Satelit, 133.900 €, 75,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 1007454.Odličan dupleks stan (75m2) koji se nalazi na 3. spratu zgrade kod Satelita. Sastoji se iz dve etaže i na donjoj etaži se nalazi dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća soba, hodnik, terasa i toalet. Na gornjoj etaži su 2 spavaće sobe i kupatilo.....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 95.000 €, 76,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Mladenovac, centar - Igmanska 3. 0, 76m2 (terasa + lođa 4m2), 3/4, CG, telefon, interfon, podrum, garaža U ponudi uknjižen, očuvan trosoban stan u centru Mladenovca. Nalazi se na trećem spratu u zgradi bez lifta. Prostorije: dnevna soba, kuhinja, trpezarija, dve spavaće sobe, kupatilo,....

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 77.000 € na 76.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, SOMBOR, 76.000 €, 77,00 m2 cca 990 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.09.2025 - 77.000 €
06.05.2026 - 76.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.09.2025.,

www.indomio.rs

*Na prodaju trosoban stan na Selenči, na odličnoj lokaciji, na Staparskom putu u blizini Lidla, osnovne škole "Avram Mrazović". -Površina stana je 77m2, stan se nalazi na 3. spratu u zgradi koja ne poseduje lift. -Stan obuhvata hodnik, kupatilo, ostavu, kuhinju sa trpezarijom, dve....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 53.900 €, 77,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

📢 Izdaje se troiposoban dupleks stan – Podbara, 77m², 3. sprat 🏡 U ponudi je prostran troiposoban dupleks stan površine 77m² , koji se nalazi na 3. spratu stambene zgrade u atraktivnom delu Podbare . Stan je prazan i odmah useljiv , što omogućava zakupcima da ga opreme prema sopstvenim....

 
 
 
  Stan, KIKINDA, 72.000 €, 77,00 m2 cca 940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan trosoban stan u Mikronaselju u Kikindi, mirnom delu grada, punom zelenila. Stan se nalazi na trećem spratu, bez lifta. Veoma pogodan za porodice sa ili bez dece. U blizini škole i vrtića. Kontakt: +38166/6555-755 Biljana Terasa, Podrum, ostava, Internet, Satelitska, kablovska....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 120.900 €, 78,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Uknjižen dupleks u novogradnji od 78m2 na trećem spratu, prodaje se polunamešten, sa ugradnim plakarom, kompletnom kuhinjom sa tehnikom, kupatilskim nameštajem, rasvetom, tv komodom. Stan je u zgradi novogradnje za koju je izdata i upotrebna dozvola. Sastoji se od ulaznog predsoblja,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 114.980 €, 78,00 m2 cca 1470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju trosoban stan na trećem spratu kvalitetne novogradnje (PR+3), na mirnoj i atraktivnoj lokaciji u naselju Trošarina. Stan se nalazi u lepo uređenom i tihom okruženju, idealnom za porodičan život, a u neposrednoj blizini se nalaze osnovna škola, pijaca, pošta, crkva, Klinički....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 120.900 €, 78,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Šifra: 3s562 Na prodaju funkcionalan i moderan dupleks stan površine 78 m², smešten na 3. spratu zgrade iz 2020. godine, u jednom od najtraženijih naselja u Mladenovcu. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji koja pruža mir i porodično okruženje, a istovremeno je sve nadohvat ruke – centar,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 93.730 €, 78,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Trosoban DUPLEX u blizini Sajma. Na donjoj etaži je dnevni boravak sa kuhinjom, trpezarijom i kupatilom. Na spratu su dve spavaće sobe i toalet. Stan je bez ulaganja. Treći sprat, lift..(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1052826 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 74.100 €, 78,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

📢 IZDAJE SE KOMFORAN RENOVIRAN TROSOBAN STAN – CENTAR, ULICA VUKA KARADŽIĆA 🏙️ 📍 Lokacija Odlična lokacija u strogoj gradskoj zoni , u ulici Vuka Karadžića Pešačka udaljenost od glavnih sadržaja: prodavnice, škole, parkovi, gradski prevoz 🏫🛒🚎 🏡 Karakteristike stana Površina:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 66.300 €, 78,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo namesten trosoban 78m2 stan u centru u ulici Vuka Karadžičća u utbanoj vili, treći sprat bez lifta.Mirna lokacija pogodna za porodice ili studente.Cena 850e.Pozovite 069788803 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 66.300 €, 78,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Namešten stan,odlična lokacija,mirna ulica idealno za život,lep raspored hodnik, dnevni boravak, trpezarija, kuhinja, 2 sobe, kupatilo, toalet, terasa,na 3 spratu bez lifta,dozvoljeni su kućni ljubimci, useljiv,cena 850 e+ depozit+ ag.provizija. Kontakt 0645543444 Potreban depozit,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 109.200 €, 78,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo trosoban, lux stan u novogradnji na trećem spratu od pet u zgradi sa liftom. Kompletno namešten, nameštajem i belom tehnikom vrhunskog kvaliteta. Svetao i sunčan. Useljiv od 01.10. 2025. Prostorije: predsoblje, dnevni boravak, kuhinja i trpezarija, dve spavaće sobe, kupatilo,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 135.000 €, 78,00 m2 cca 1730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 novo LUX, četvorosoban stan 78m2 duplex u Novogradnji, u zgradi koja je već useljena.STAN DUPLEKS OD 78m2 (41,5m2 treći sprat i 36,5m2 gornji nivo ) po ceni od 150 000 evra Stan se sastoji u prvom nivou (III sprat) 41,5m2, od: Dnevni boravak, hodnik....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman II, 39.000 €, 78,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Kompletno namešten trosoban stan sa odvojenom kuhinjom na Limanu 2. Treći sprat, lift, terasa, dva mokra čvora. Računi informatike za dva člana oko 15000din. Useljiv od 01.04.2025. Obavezan depozit. Agencijska oznaka 9100112. Kontakt - Aleksandar 063/7776233, 021/382-68-30, Kalidas....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 113.000 €, 79,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u izgradnji na dobroj lokaciji, III sprat. U blizini stana je sve što je potrebno za ugodan život. Tu su prodavnice, apoteke, ambulante, škola , obdanište, zabavište, autopraona, benzinska pumpa.Zgradu gradi investitor sa tradicijom dužom od 25 godina poznad po kvalitetnoj....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 82.000 €, 79,00 m2 cca 1040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Mladenovac, lep trosoban stan površine 79m2. Stan poseduje prostran dnevni boravak, kuhinju sa trpezarijom, dve spavaće sobe, dve ostave, kupatilo i terasu. Svi prozori su zamenjeni novim PVC prozorima. Stan se nalazi na trećem spratu u zgradi bez lifta. Zgrada je dobro održavana,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 79.450 €, 45,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj spratnosti Po+P+4, projektovane površine 45,14m2. Nalazi se na trećem spratu u zgradi sa liftom. Stan je po strukturi je jednoiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila, i terase.....

 
 
 
  Stan, KRNJAČA, 80.000 €, 45,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.11.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi stan po strukturi jednoiposoban ukupne površine 45,57 m2,treći sprat. Odlična lokacija. U procesu legalizacije.Krov rađen 2024. godine. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 139.000 €, 45,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodaje se dvosoban stran 45m2 na Somborskom bulevaru, kod Hitne pomoći, 3. sprat, lift u zgradi, nije poslednji. Stan je održavana, u dobrom stanju, uknjižen, zastakljena terasa. Cena 139 000eu. Kontakt 065/385-8883 Novogradnja Lift Uknjiženo Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 114.400 €, 45,00 m2 cca 2540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U prilici smo da vam predstavimo dvosoban stan od 45,76m2 na 2/3 spratu u zgradi sa liftom, u modernom stambenom kompleksu koji spaja kvalitet gradnje, savremenu tehnologiju i odličnu lokaciju. Projekat poseduje građevinsku dozvolu i nalazi se u neposrednoj blizini Aerodroma Nikola....

 
 
 
  Stan, BANJA, 134.999 €, 45,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

17.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju dvosoban stan od 45 m², smešten na trećem spratu zgrade sa liftom, u tihom i lepo uređenom delu naselja. Idealan izbor za pojedince, parove ili kao investicija za izdavanje. Stan je veoma praktično organizovan. Sastoji se od hodnika, udobnog dnevnog boravka povezanog sa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 121.000 €, 45,00 m2 cca 2690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.09.2024.,

www.indomio.rs

Cerak, Stojana Matića, 1.5, 45m2(T), III sprat, gas, ukjnižen. Zgrada se nalazi u blizini restorana Pink i Trgovačke ulice, u neposrednoj blizini prevoza i snabdevanja, svega jednu autobusku stanicu udaljena od centra Žarkova. Uredan ulaz, stan je u odličnom stanju i ne zahteva praktično....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 128.000 € na 131.000 € dana 07.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 131.000 €, 45,00 m2 cca 2910 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 128.000 €
07.04.2026 - 131.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1053996, NOVI SAD, GRBAVICA, DVOSOBAN, 45M2, SPRAT 3/4 U ponudi je dvosoban, uknjižen i odmah useljiv stan na Grbavici. Odličan, funkcionalan i svetao. Dobra nekretnina, izuzetno kvalitetna. Stan je renoviran kvalitetnim materijalima, montirana je nova kuhinja sa BOSCH tehnikom.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 139.000 €, 45,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se odličan dvosoban stan površine 45 m², smešten na atraktivnoj lokaciji na Bulevaru patrijarha Pavla, u neposrednoj blizini Hitne medicinske pomoći. Stan se nalazi na trećem spratu u zgradi sa liftom i funkcionalno je organizovan kao dvosoban. Grejanje je na gas, što omogućava....

 
 
 
  Stan, UB, 92.000 €, 80,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.02.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

NA PRODAJU! Trosoban stan 80m2 u centru Uba Nalazi se kod pošte 80m2 uknjiženo, veća korisna površina Treći sprat Javni parking ispred zgrade, iza zgrade u dvorištu parking mesto Zgrada rađena 2000. godine, TENT investitor Ulaz u zgradu sa dve strane 2 spaveće sobe, veliki dnevni....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 379-420 (od ukupno 426)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>