• GoHome Professional
2.sprat parket do 320000 eura Najnovije pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 2.sprat parket do 320000 eura Najnovije pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 2.sprat parket do 320000 eura Najnovije pala cena

  • Za upit "2.sprat parket do 320000 eura najnovije pala cena" pronađeno 4 nekretnina - prosečna cena 1.866 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 100 m2
  •  Po ceni
    • 300000 eura (malo jeftiniji)
    • 330000 eura (malo skuplji)
    • do 1800 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 550 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-4%

Promena cene sa 290.000 € na 278.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, MALI MOKRI LUG, 278.000 €, 270,00 m2 cca 1030 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.05.2026 - 290.000 €
15.05.2026 - 278.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju porodična kuća, prostrana, kvalitetne gradnje sa dva garažna mesta u prizemlju kuće, koja je smeštena u lepo održavanom dvorištu, punom zelenila. Kuća je uknjižena na 172m2 a zapravo je osnova objekta 9x10 m u tri etaže, sastoji se od prizemlja, prvog, drugog sprata i tavanskog....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 325.000 € na 315.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Slavija, 315.000 €, 84,00 m2 cca 3750 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 335.000 €
08.05.2026 - 325.000 €
15.05.2026 - 315.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Izuzetno svetao i funkcionalan trosoban stan smešten u Mileševskoj ulici na Vračaru. Nalazi se na drugom spratu i ima dvostranu orijentaciju (jug–istok). Visina plafona od 2,90 m dodatno pojačava osećaj prostranosti. Stan je u potpunosti renoviran - parket hoblovan i lakiran, strujne....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 79.500 € na 78.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, 78.000 €, 42,00 m2 cca 1860 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 79.500 €
15.05.2026 - 78.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju jednoiposobni stan 42 m2 na drugom spratu starije zgrade bez lifta. Stan se satoji od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom koja izlazi na lođu, spavaće sobe, ostave i kupatila. Južna orjentacija stana pruža dobru osvetljenost. Stolarija je PVC, podne obloge su....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit '2.sprat parket do 320000 eura najnovije pala cena'
278.000 €
278.000 €
 
-4%

Promena cene sa 290.000 € na 278.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, MALI MOKRI LUG, 278.000 €, 190,00 m2 cca 1460 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 295.000 €
03.05.2026 - 290.000 €
15.05.2026 - 278.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Kuća kvalitetne gradnje, pikovana kamena fasada, izgrađena na 5,5 ari placa, uređeno i ograđeno dvorište. U prizemlju su dve garaže, letnja kuhinja i toalet. Unutrašnjim stepeništem se ulazi na prvi i drugi sprat, na obe etaže je po jedan trosoban stan. Na prvom spratu se iz dnevne....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 290.000 € na 278.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, MALI MOKRI LUG, 278.000 €, 270,00 m2 cca 1030 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.05.2026 - 290.000 €
15.05.2026 - 278.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-3 (od ukupno 2)

<< <1> >>