• GoHome Professional
2.sprat parket do 320000 eura najnovije pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 2.sprat parket do 320000 eura najnovije pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 2.sprat parket do 320000 eura najnovije pala cena

  • Za upit "2.sprat parket do 320000 eura najnovije pala cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po ceni
    • 300000 eura (malo jeftiniji)
    • 330000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 283 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-4%

Promena cene sa 230.000 € na 220.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Bulevar Kralja Aleksandra, 220.000 €, 76,66 m2 cca 2870 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 230.000 €
17.05.2026 - 220.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

ID 1362 Za dodatne informacije i zakazivanje obilaska, pozovite nas na 0643255742. U ponudi je funkcionalan i odlično organizovan stan površine 76.66 m², u modernom stambenom kompleksu u izgradnji, projektovan za savremen način života. Stan se izdvaja odličnim rasporedom, komforom....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 209.000 € na 204.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 204.000 €, 57,00 m2 cca 3580 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 240.000 €
08.05.2026 - 209.000 €
17.05.2026 - 204.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Nov, komforan dvosoban stan površine 57m2 u novoizgrađenom poslovno-stambenom kompleksu Lux 51, na Bežanijskoj kosi. Stan se sastoji od dnevno-trpezarijskog dela sa kuhinjom (open space), jedne spavaće sobe, kupatila i terase. U stanu je drvo-aluminijumska stolarija sa roletnama,....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 185.400 € na 178.350 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 178.350 €, 70,00 m2 cca 2550 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.03.2026 - 185.400 €
17.05.2026 - 178.350 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.03.2026.,

www.indomio.rs

Struktura: Trosoban stan Kvadratura: 70 m2 Lokacija: Nova Detelinara, Novi Sad Stanje: Novogradnja Sprat: V sprat (lift) Grejanje: Gradsko Opremljenost: Kompletno namešten (moguć dogovor za prazan stan) Dodatne pogodnosti Velika terasa Lift Parking mesto u dvorištu zgrade Mogućnost....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 155.000 € na 149.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 149.000 €, 64,00 m2 cca 2330 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.04.2026 - 155.000 €
17.05.2026 - 149.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.indomio.rs

Svetao, osunčan dvosoban stan u zgradi okruženoj zelenilom, na odličnoj miljakovačkoj lokaciji. Stan se nalazi na 3. spratu zgrade starije gradnje bez lifta, od ukupno pet spratova. Prostorije: hodnik, dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijskim kutkom i izlaskom na lođu, velika spavaća....

 
 
 
 
-34%

Promena cene sa 168.807 € na 112.036 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 112.036 €, 51,35 m2 cca 2180 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.11.2025 - 151.295 €
30.01.2026 - 148.184 €
04.02.2026 - 155.240 €
23.02.2026 - 154.740 €
09.03.2026 - 155.240 €
03.04.2026 - 154.740 €
22.04.2026 - 168.807 €
17.05.2026 - 112.036 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.11.2025.,

www.berzanekretnina.org

ID 648 Kontakt: Za više informacija ili dogovor oko razgledanja, pozovite 0693322626. Bez agencijske provizije – direktna cena od investitora. Pravni nadzor – izrada i overa kupoprodajnog ugovora obezbeđena. Na prodaju najbolja nekretnina po odnosu cene, kvadrature i kvaliteta. Kompleks....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • parket do 320000 eura najnovije pala cena (12)
  • 2.sprat do 320000 eura najnovije pala cena (17)
  • 2.sprat parket do 320000 eura pala cena (33)
  • 2.sprat parket do 320000 eura najnovije (2)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni