• GoHome Professional
130 m2 do 73000 eura - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • 130 m2 do 73000 eura - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 130 m2 do 73000 eura

  • Za upit "130 m2 do 73000 eura" pronađeno 416 nekretnina - prosečna cena 429 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 120 m2 (malo manji)
    • 140 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 69000 eura (malo jeftiniji)
    • 76000 eura (malo skuplji)
    • do 441 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 199 943 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, NIŠ, Palilula, 65.000 €, 120,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaju se dva sprata kuće suturen i I sprat. Kuća se nalazi na placu od 3ara. Stanovi su kompletno za adaptaciju, suturen je 43m2, I sprat je 72m2. Postoji mogućnost da se dogradi još jedan sprat, tako da je pogodna kako za porodice kojima je potreban komfor tako i za investitore....

 
 
 
  Kuća, LAZAREVAC, 65.000 €, 125,00 m2 cca 520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u mestu Rudovci-opština Lazarevac. Površine 125 m2,plac 15 ari,udaljeno od beograda 60km,Lazarevac 20,Bukovička banja 14 km,kuća se sastoji iz tri etaže nisko prizemlje:zastakljena terasa,špajiz,dnevni boravak,manjom sobom,mokri čvor,ostavom sa letnjom kuhinjom.Prizemlje:hodnik,dnevni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 74.400 €, 124,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se trosoban salonski stan od 124m² u mirnoj ulici u centru grada. Nalazi se na prvom spratu zgrade sa samo tri stana, što garantuje mir i privatnost. Dvostrano orijentisan, kompletno opremljen i spreman za useljenje, idealan za porodice, kao i za poslovni prostor. Karakteristike....

 
 
 
  Kuća, IVANČA, 74.500 €, 137,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Na dvadeset minuta od prestonice, u gradskoj opštini Sopot, u mestu Mali Požarevac, na ograđenoj parceli površine 5,5 ari kojoj se prilazi sa asfaltnog puta, nalazi se ova spratna kuća. Od centra mesta je udaljena 1,5 km, u neposrednoj blizini železničke stanice. Odlična za porodični....

 
 
 
  Kuća, VRBAS, 63.900 €, 131,00 m2 cca 490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.04.2026.,

www.indomio.rs

Kuća u u Zmejevu, nedaleko od centra mesta, stambene povšine 131m2. Četiri sobe, kuhinja, renovirano-novo kupatilo i hodnik. Kuća renovirana 2023,godine. Uz kuću u donjem dvorištu, je ostava-šupa, čardak i svinjci.Uz kuću je i plac 500m2, donje dvorište 140m2 i bašta 1263m2. U bašti....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 65.000 €, 127,00 m2 cca 510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.08.2025.,

www.indomio.rs

.

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 65.000 €, 127,00 m2 cca 510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.08.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

.

 
 
 
  Kuća, MELENCI, 63.000 €, 140,00 m2 cca 450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.09.2024.,

www.agencijapragma.com

Melenci – trosobna kuća od čvrstog materijala površine 140m2 + pomoćni objekti ukupne površine 73m2 i ekonomski objekat od 385m2 + garaža na placu površine 15 ara. Raspored prostorija obuhvata prostrani dnevni boravak, trpezariju sa kuhinjom, kupatilo i dve spavaće sobe. Trofazna....

 
 
 
  Kuća, MELENCI, 63.000 €, 140,00 m2 cca 450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2024.,

www.gsigma.rs

Prizemna kuća u Melencima. Površine 140 m2, na placu od 15 ari. Kuća je zidana od čvrstog materijala - 90' godina. Uvučena od uličnog fronta. Lep raspored prostorija. Dnevni boravak, trpezarija sa kuhinjom, kupatilo i dve spavaće sobe. Natkrivena terasa. U dvorištu postoje pomoćni....

 
 
 
  Kuća, BOLJEVAC, 63.000 €, 125,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2025.,

www.heroldo.com

Prodajemo odmah useljivu komfornu porodičnu kuću sa pomoćnim objektima i garažom u Krivom Viru nadomak Boljevca , i na samo 20km od planine Rtanj -Trofazna struja -Grejanje-čvrsto gorivo -Izvorska voda-prirodan pad 125 m 2 0 1 0 .

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 63.000 €, 140,00 m2 cca 450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Melenci - trosobna kuća od čvrstog materijala površine 140m2 + pomoćni objekti ukupne površine 73m2 i ekonomski objekat od 385m2 + garaža na placu površine 15 ara. Raspored prostorija obuhvata prostrani dnevni boravak, trpezariju sa kuhinjom, kupatilo i dve spavaće sobe. Trofazna....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 63.000 €, 126,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Samostalna kuća od cvrstog materijala površine 126 m2 građena 70-ih godina na placu od 1220 m2. Sastoji se od ulaznog hodnika, tri sobe, kupatila sa kadom, dve ostave i kuhinje sa trpezarijom sa posebnim ulazom. Podovi su parket i pločice, stolarija drvena, a grejanje je etazno na....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 63.000 €, 140,00 m2 cca 450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.12.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Prizemna, trosobna kuća površine 140m2 sa garažom i kolskim ulazom, na placu od 1500m2 čiji je front širine oko 18m. Sastoji se od hodnika, kuhinje s trpezarijom, 3 sobe, ostave, kupatila i trema. Građena od čvrstog materijala, trofazna struja, EG na gas i čvrsto gorivo, kanalizacija,....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Crveni Krst, 63.000 €, 134,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dve manje kuće na zajedničkom placu, u blizini glavne autobuske stanice, 134 m2 . Objekti se nalaze na parceli površine 285m2. Prvi objekat je površine 94 m2 i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, dve spavaće sobe i kupatila, starije je....

 
 
 
  Kuća, MELENCI, 63.000 €, 140,00 m2 cca 450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, IRIG, 63.000 €, 122,00 m2 cca 520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuca u selu Šatrinci, opsina Irig, povrsine 122m² sa pomocnim objektima 161m² na placu od 7 ara. kuca je renovirana poseduje centralno grejanje pec koristena jednu sezonu. Kuca poseduje dve dnevne sobe dve spavace sobe, dva kupatila, dve kuhinje, takodje poseduje i pomocne....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 65.000 € na 62.000 € dana 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, KIKINDA, 62.000 €, 131,00 m2 cca 470 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.07.2025 - 87.550 €
24.09.2025 - 65.000 €
06.03.2026 - 62.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na extra lokaciji dve kuće. Prodajemo u Kikindi Uknjiženu Porodičnu kuću 131 m2 .i još jednu uknjiženu nedovršenu.. Kuća je Prizemna Trosobna,starije gradnje poseduje tri sobe,Predsoblje,kupatilo i lepu Terasu iza kuće se nalazi još jedna nezavršena kuća dok u dvorištu imamo....

 
 
 
  Kuća, ŠID, 62.000 €, 122,00 m2 cca 510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.01.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

*NAŠA PREPORUKA*Prodajemo u Lepom Sremskom mestu Šidu Porodičnu kuću 122 m2 na POGODNOJ LOKACIJIKuća je Prizemna Trosobna,Starije gradnje sastoji se iz dve sređene stambene jedinice sa dva mokra čvora..kuća ima Garažu i nalazi se na Placu od nepunih 400 m2 sa dobrom širinom....

 
 
 
  Kuća, ZMAJEVO, 62.000 €, 125,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

EKSKLUZIVNA PRODAJA .. . . . .062518545 Prizemna Kuću u Zmajevu površine 205m + nusprostorije 80m sa pomoćnim objektima, renovirana, centralno grejanje na čvrsto gorivo,parketi u sobama,nov limeni krov, uknjižena,može biti brzo useljiva.Kuća ima četiri sobe,kuhnju,kupatilo,ustakljenu....

 
 
 
  Kuća, GORNJI MATEJEVAC, 61.860 €, 140,00 m2 cca 440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju porodična kuća u Gornjem Matejevcu. U osnovi je 70 m2, a ukupna površina 140 m2, nalazi se na placu od 9 ari. Sastoji se od ukopanog podruma na prvom nivou, zatim se spoljašnjim stepenicama dolazi do sprata koji je prostor za stanovanje i sastoji se od ulaznog dela i iz....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 61.860 €, 140,00 m2 cca 440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Kuća, BEČEJ, 61.800 €, 135,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Porodična kuća 135m2 na placu od 6,5 ari. Uknjižena, vlasnik 1/1, bez tereta. Kuća ima 3 spavaće sobe, dnevni boravak, kupatilo i odvojen gostinjski toalet, ostava, zatvorena i otvorena terasa, trpezarija. Grejanje centralno na čvrsto gorivo i struju, trofazna struja, gas je priključen....

 
 
 
  Kuća, Čortanovci, 61.800 €, 120,00 m2 cca 520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Vikendica na odličnoj lokaciji u Čortanovcima +++ Agencijska oznaka nekretnine 3045771 Čortanovci. Oglašavamo prodaju vikendice nedaleko od glavnog puta u Čortanovcima. Kuća poseduje dve etaže, u donjoj su prostorije predviđene za dnevni boravak i kuhinju, na gornjoj etaži su dve....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 61.500 €, 123,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se poslovni prostor u centru kod Dušanovog bazara. Površine je 123m2. Prostor je veoma prostran, sa dobrim rasporedom, grejanje je putem inverter klime, poseduje i sigurnosna vrata. Postoji mogućnost zakupa dela i prostora i to: 96m2-350e ili 27m2-200eur. Nalazi se na dobroj....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 75.000 €, 140,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.11.2025.,

www.agencijapragma.com

Duvanika – dvojna kuća površine 140m2 (trosobna s potkrovljem + jednosoban stan) + započet objekat u dvorištu i garaža na placu površine 2 ara. Centralno grejanje na gas, trofazna struja, kanalizacija, uknjižena. Moguća kupovina s nameštajem. Moguća zamena za dvosoban stan niže spratnosti....

 
 
 
  Kuća, VALJEVO, 61.000 €, 121,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Kuća kvalitetne gradnje površine 121m2, koja se sastoji od dve etažirane stambene jedinice. Stan u prizemlju: kuhinja, trpezarija, soba, kupatilo, ostava, hodnik i garaža. Stan na spratu: kuhinja, trpezarija, dnevna soba, spavaća soba, kupatilo, hodnik i terasa. Grejane je centralno....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 85.000 € na 75.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SUBOTICA, 75.000 €, 132,00 m2 cca 570 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.10.2025 - 85.000 €
19.04.2026 - 75.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.05.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Subotica – Peščara, prodaje se prizemna samostalna kuća sa potkrovljem u površini od 132kvm. Građena je od čvrstog materijala i nalazi se na placu veličine 4197kvm. U svom sastavu poseduje: predsoblje, dnevnu sobu, tri spavaće sobe (dve u potkrovlju), kuhinju sa trpezarijom i ostavom....

 
 
 
  Kuća, ĆUPRIJA, 75.000 €, 140,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Dve nezavisne stambene jedinice, ukupne površine 140m2 sa garažom površine 30m2. Prva kuća se sastoji iz kuhinje, dnevne sobe sa trpezarijom, jedne spavaće sobe i renoviranog kupatila. Druga kuća se sastoji iz dve spavaće sobe, dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom i kupatila. - Voda....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 75.000 €, 140,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 75.000 €, 128,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.08.2025.,

www.indomio.rs

Nedovršena spratna kuća na Bikovačkom putu, površine 128m smeštena na parceli od 1859m2. U prizemlju se nalaze velika dnevna soba, kuhinja i kupatilo. Na spratu su tri sobe i terasa. Ispod polovine kuće se nalazi podrum. Na podovima je beton, prozori su novi PVC, a grejanje je na....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 75.000 €, 130,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Subotica – Dudova Šuma, prodaje se trosobna samostalna kuća površine 130kvm, koja se nalazi na placu površine 400kvm. Kuća je građena od čvrstog materijala. Kuća u svom sastavu poseduju: dve spavaće sobe, dnevnu sobu, kuhinju sa trpezarijom, ostava i kupatilo. Vrata i prozori su PVC,....

 
 
 
  Kuća, STANCI, 75.000 €, 140,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prelepo seosko domaćinstvo, izuzetne gradnje u selu Stanci, udaljeno svega 10-tak km od Kruševca. Kuća je u osnovi 98m2, ukupne površine 140m2, spratnosti pr+1. Nalazi se na placu 12.86ari, a celokupno gazdinstvo oko kuće je površine 57.36ari. Okružena je travnjakom, raznim....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 75.000 €, 140,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća od čvrstog materijala u samostalnom dvorištu u Novom selu. Sastoji se od hodnika, jedne zasebne sobe, kuhinje sa trpezarijom i kupatila u prizemlju i dve zasebne sobe od kojih je jedna sa terasom na spratu. Pored kuće je garaža, iza kuće u dvorištu je jos nekoliko....

 
 
 
 
+15%

Promena cene sa 65.000 € na 75.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, PADINSKA SKELA, 75.000 €, 120,00 m2 cca 630 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.11.2025 - 65.000 €
17.04.2026 - 75.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Kuća, BOGATIĆ, 75.000 €, 130,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kompletno renovirana kuca u Bogaticu, od 130m2, sa vise pomocnih objekata. Ukupna povrsina placa je 55ari. Na 1km od kuce se nalazi izvor termalne vode i banja. Cena je 75000eura. Kontakt: 0638405836 .

 
 
 
  Kuća, BEOČIN, 75.000 €, 120,00 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Prodajem kuću u Vikend zoni Koruška nedaleko od Dunava .Kuća je na sprat sa pratecim objektima i garazom za Auto. Nedaleko je Autobuska stanica 100m.Kuća ima Telefon, internet i pored kuce prolazi gas. Za više informacija pozovite 0212701065 Dušanka Terasa, Parking, garaža, Internet,....

 
 
 
  Kuća, VRANJE, 60.000 €, 130,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.02.2026.,

www.heroldo.com

Na prodaju kuća u ulici Omladinskih brigada u Vranju, u blizini železničke stanice Porodična dvospratna kuća u mirnom delu grada. Kuća se nalazi na velikom placu površine 23 ari. Površina kuće u osnovi je 130 m2, površine u gabaritu 250 m2; Sastoji se od 2 sprata. Na prvom spratu....

 
 
 
  Kuća, KOVIN, 60.000 €, 137,00 m2 cca 440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.indomio.rs

Kuća sa velikim placem (dva placa) ukupne površine 137m2 na parceli od 1034m2 i plac od 683m2. Na parceli postoje i pomoćni objekti i svi su upisani. Kuća je na regionalnom putu Kovin - Smederevo (iza pumpe OMV) tako da je pogodno za komercijalne poslove. For more information: Nebojša....

 
 
 
  Kuća, SOPOT, 60.000 €, 132,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Retka prilika – Plac sa nedovršenom kućom u mirnom delu naselja Babe, nadomak Kosmaja (Sopot) Na prodaju plac površine 10 ari u prelepom i mirnom naselju Babe, opština Sopot. Nekretnina je ušuškana u prirodnom okruženju, u blizini glavnog puta, autobuske linije, ali i nadomak Kosmaja,....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 60.000 €, 119,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.10.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Melenci - dvosobna kuća površine 119m2 + jednosoban stan površine oko 30m2 + radionica i letnjikovac na placu površine 7,27 ara. Kompletno renovirana, grejanje na čvrsto gorivo, trofazna struja, uknjiženo 1/1. Takođe se može koristiti kao trosobna stambena jedinica. Agencijska provizija....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 60.000 €, 122,00 m2 cca 490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

41101, 063 526 063 Milovan, Nepokretnost je u korektnom stanju.Građevinski kvalitetno građena.Potrebna su određena ulaganja.Na parceli se nalazi stambeni objekat,pomoćna zgrada i garaža,sve legalno i uknjiženo.Lokacija povoljna, u neposrednoj blizini linije gsp-a.Pristup parceli je....

 
 
 
  Kuća, KOVAČICA, 60.000 €, 122,00 m2 cca 490 €/m2