• GoHome Professional
što manji do 49000 eura 80 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • što manji do 49000 eura 80 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - što manji do 49000 eura 80 m2

  • Za upit "što manji do 49000 eura 80 m2" pronađeno 359 nekretnina - prosečna cena 490 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 46000 eura (malo jeftiniji)
    • 51000 eura (malo skuplji)
    • do 500 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 1.sprat
    • opremljen
    • lift
    • dvorište
    • centralno grejanje
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, PRIJEPOLJE, 46.000 €, 86,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.finanekretnine.com

U prilici smo ponuditi TROSOBAN STAN površine 86 m2 koji je smešten porodičnoj kući spratnost: Su+Pr+S, koja se nalazi u centru Prijepolja, ulica Spase Perića, u neposrednoj blizini Pošte, sa prilazom iz Valterove ulice. Trosoban stan se nalazi na ulazu 1, dvoetažni površine 86 m2....

 
 
 
  Kuća, ČENTA, 52.000 €, 86,00 m2 cca 610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.11.2024.,

www.gsigma.rs

Kuća u Čenti. Nalazi se u mirnom delu naselja. Sastoji se od dnevnog boravka koji je spojen sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe (od kojih je jedna manja), hodnik, kupatilo i zatvorena terasa. Spoljnim stepeništem se ide u potkrovlje - tamo se nalazi jedna spavaća soba i kupatilo.....

 
 
 
  Kuća, ŽABALJ, 46.500 €, 86,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodajemo ruševnu kuću u Žablju. Na odličnoj lokaciji u Žablju. Struja - voda. Gas-Plin je sproveden ali nije priključen. Papiri parcela i objekta čisti i uknjiženi 1/1. Za više informacija pozovite: 0668442299. Vaš siguran partner u svetu nekretnina Reg.posrednika br.1039 .

 
 
 
  Poslovni prostor, SVILAJNAC, 27.000 €, 86,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2022.,

www.indomio.rs

Poslovni prostor u Crkvencu, zgrada trgovine na dobroj lokaciji u centru mesta. Lokal se sastoji iz prodajnog i magacinskog prostora . Funkcionalan, opremljen inventarom. Površine 86 m2 , sa pripadajućim zemljištem od 2 ara. Cena : 29.500 eura .

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 35.000 €, 86,00 m2 cca 410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2024.,

www.indomio.rs

Kuća površine 86 m2 u osnovi sa potkrovljem koje je nedovršeno (razvedena struja) na placu od 4,30 ari. Nalazi se na uličnom delu parcele i poseduje kolski ulaz. Prizmelje se sastoji od hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, ostave, velike sobe (koja se može pregraditi)....

 
 
 
  Kuća, SRBOBRAN, 35.000 €, 86,00 m2 cca 410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.08.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se zidana kuća čvrste gradnje u mirnom delu Turije. Kuća ima dve sobe do ulice, veću dnevnu sobu povezanu sa kuhinjom, kupatilo, još jednu sobu i veliku zatvorenu terasu. Kuća je suva, svetla i uz manje ulaganje je useljiva. Iza kuće se nalaze zidani pomoćni objekti za razne....

 
 
 
  Kuća, ĆUPRIJA, 52.000 €, 86,00 m2 cca 610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se seoska kuća površine 86m2 u selu Mijatovac i naseljenom delu na 45ari ravnog placa. Kuća se sastoji iz hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaćom sobom, ostavom i kupatilo, i još jednom prostorijom. U drugoj starijom koja se nalazi pored su dve prostorije....

 
 
 
  Kuća, MEROŠINA, 20.000 €, 86,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća u Jug Bogdanovcu, površine 86 m2, nadomak Merošine. Smeštena je na placu površine 30 ari. Kuća je dvoetažna, prizemlje je malterisano i postavljena je drvena stolarija. Sprat do koga vode zasebne spoljne stepenice nije sređen, samo je ozidan. Nalazi se na oko 200m....

 
 
 
  Kuća, SRBOBRAN, 46.350 €, 86,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se lepa kuća salonskog tipa, blizu centra Turije. Kuća ima dve velike sobe, kuhinju, kupatilo i predsoblje. Sve je u dobrom stanju, može se samo okrečiti i useliti, a može se renovirati po želji kupca. U kući je grejanje na gas. Kuća je gradjena kao dvojna, ali je i fizički....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 25.000 € na 24.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, JAGODINA, 24.000 €, 86,00 m2 cca 280 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.03.2026 - 25.000 €
17.04.2026 - 24.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je kuća površine 86 m², smeštena na prostranoj parceli od 9 ari, idealna za miran porodični život ili vikend odmor. Raspored prostorija: • hodnik • dve spavaće sobe • dnevni boravak sa kuhinjom • prostor predviđen za kupatilo, garaža. Do same kuće vodi asfaltni put, što....

 
 
 
  Kuća, KULA, 30.900 €, 86,00 m2 cca 360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Povoljna kuća u Liparu! Za više informacija pozovite! .

 
 
 
  Kuća, MELENCI, 35.000 €, 86,00 m2 cca 410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, ČENTA, 52.000 €, 86,00 m2 cca 610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi kuća u naselju Čenta ukupne površine 86 m2 i 13,21 ar placa. Spratnost kuće je PR+PTK,poseban ulaz u PTK gde se nalazi kupatilo i soba. Prizemlje se sastoji od kuhinje,dnevno-trpezarijskog dela i kupatilo. Letnja kuhinja ima oko 25 m2. Na placu se nalazi voćnjak, plastenik,....

 
 
 
  Kuća, SRBOBRAN, 53.560 €, 86,00 m2 cca 620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odlična kuća čvrste gradnje, blizu centra Nadalja. Kuća ima lepu veliku zatvorenu terasu iz koje se ulazi u predsoblje, a iz njega u sve sobe posebno. Kuća ima tri sobe, kuhinju i kupatilo. Kuća ima lepo veliko dvorište sa zelenilom. Kuća je uknjižena bez tereta i uz manje....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 43.000 € na 38.000 € dana 25.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, FARKAŽDIN, 38.000 €, 87,00 m2 cca 440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.03.2026 - 43.000 €
25.04.2026 - 38.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.03.2026.,

www.gsigma.rs

Prizemna kuća u Farkaždinu. U prirodi jedan od rukavaca Tamiša prolazi na desetinu metara od kuće. Na samo par stotina metara od reke Tamiš. Površine 87 m2, na prostranom placu od 12.24 ari. Kuća se sastoji od dve sobe, trpezarije sa kuhinjom (špajz), hodnika i novog kupatila. Spoljna....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 49.000 €, 87,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća građena od čvrstog materijala koja u svom sastavu ima dve sobe,kuhinju i kupatilo.Stolarija drvena,vodovod gradski,kanalizacija septička jama,struja trofazni priključa.Na podovima se nalazi laminat,grejanje na čvrsto gorivo.Plac je 719m2 .

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 36.000 €, 87,00 m2 cca 410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se vikendica površine 87m2 za renoviranje na Đurđevom brdu na dobroj lokaciji do asfalta. Svi priključci su u blizini. Grejanje na čvrsta goriva, monofazna struja. Ovakve ponude su retke, ako želite plac na dobroj lokaciji do samog asfalta, nazovite nas! .

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 20.600 € na 17.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, APATIN, 17.000 €, 87,00 m2 cca 200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 20.600 €
03.04.2026 - 17.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća u Prigrevici, 87m² uknjiženo, na placu od 6 ari. U mirnom naselju, nedaleko od grada Sombora,prodaje se kuća idealna za porodicu. Kuća je u izvornom stanju, očuvana , ali su potrebna dodatna ulaganja. Stolarija je drvena, a podovi su kombinacija dasaka i linoleuma,....

 
 
 
  Kuća, KULA, 42.000 €, 87,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Spratna Kuća 87m2 u Sivcu na odličnoj lokaciji sa placem od 4ara. Kuća je zidana na ciglu i po i malterisana.Stolarija je drvena, podovi su parket i pločice. Struja je trofazna 1 brojilo, voda gradska i septička jama plus 1 prelivna septička ispod garaže.U dvorištu se nalaze 2 garaže....

 
 
 
  Kuća, Bovansko jezero, 36.100 €, 87,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.11.2022.,

www.oglasi.rs

Na prodaju vikendica na Bovanskom jezeru. Kuća je po strukturi po plus pr plus pk, povšine 87m2. Nalazi se na placu od 187m2. U prizemlju kuće se nalazi ulazni hodnik, dnevna soba sa izlazom na verandu, kuhinjom i trpezarijom i kupatilom. Prvi sprat se sastoji od 2 spavaće sobe ,....

 
 
 
  Kuća, SOPOT, 53.000 €, 87,00 m2 cca 610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Trosobna kuća sa kuhinjom, kupatilom, tremom i podrumom. Na tavan je izvedena vodovodna i strujna instalacija i može se dobiti još 87m2 stambenog prostora. Oko kuće je 6a ograđenog placa, a iza kuće je još 17 ari. Čist vazduh i ruža vetrova, mir i tišina. Idealno za zdrav i miran....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 47.850 €, 87,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJEM NENAMEŠTEN TROSOBAN STAN, 87M2 NA BULEVARU EVROPE NA DUŽI VREMENSKI PERIOD ZA STANOVANJE ILI MIRNU DELATNOST. NIJE ,,PET-FRENDLY" U ULAZU SU 2 LIFTA. STAN SE NALAZI NA PRVOM SPRATU. GRADSKO CENTRALNO GREJANJE I TOPLA VODA, KLIMA UREĐAJ, PRIKLJUČAK ZA TELEFON, INTERNET I KABLOVSKU....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 43.500 €, 87,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

87m2 TATARSKO BRDO nenamešten trosoban +++ .

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 337-359 (od ukupno 360)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9> >>